'194800 Blijft u toeschouwer of wordt u bestuurslid? W Rijnland Analfabetisme maakt je kansloos ruidshoek O ir randstó Watenchaps verkiezingen Rijnland Kandidaat Bestuursleden v/m r I Stel u kandidaat vóór 22 juni 2004 Start een loopbaan als croupier jij hebt kennis van zaken wij van mensen UNESCO Centrum Nederland ZATERDAG 29 MEI 2OO4 Water is van levensbelang, dat zal niemand ont- van Rijnland, ledereen die 18 jaar of ouder is mag kennen. Maar teveel water op een bepaald moment meebesturen. Ook u kunt zich dus kandidaat stellen is een probleem en te weinig ook. Om nog maar te voor het algemeen bestuur dat 36 leden telt. o O O on o c*0 "O 3 if-tünsi Hoogheemraadschap van O I I waterschap voorop. Heeft waterbeheer uw in teresse, aarzel dan niet en vraag vrijblijvend het informatiepakket aan om u kandidaat te stellen. Het informatiepakket voor kandidaat-bestuurs leden kunt u telefonisch aanvragen op telefoon nummer 0800 - 1321 (7 dagen per week, overdag en 's avonds) of via verkiezingen@rijnland.net. Kijk ook op www.rijnlandkiest.nl. zwijgen over de kwaliteit van het oppervlaktewater en de zuivering ervan. Waterbeheer, zowel kwantitatief als kwalitatief, is het werk van het hoogheemraadschap van Aan opleiding en ervaring worden geen eisen gesteld. Maar natuurlijk is het prettig als u over bestuurlijke kwaliteiten beschikt en u zich wilt inzetten voor het waterbeheer in het gebied van Rijnland. Bovendien moeten minstens tien mensen u een goede kandidaat vinden en daar hun hand tekening voor zetten. m Het werk in het algemeen bestuur kost gemiddeld 2 tot 3 dagen per maand. Er staat een vergoeding Hl van 230 bruto per maand tegenover. Omdat er Rijnland. Waarbij we dagelijks keuzes maken, op personen gestemd wordt en niet op kandidaten Belangen tegen elkaar afwegen. Bepalen hoeveel van politieke partijen zoals bij gemeenteraads- en geld we besteden aan het voorkomen van water- kamerverkiezingen, staat de persoonlijke betrok- overlast én verdroging, welk deel van het budget kenheid bij en de inzet voor activiteiten van het we inzetten voor zuivering van oppervlaktewater en afvalwater. Maar ook welke projecten voorrang -<»•=•- J- krijgen en hoe een en ander wordt uitgevoerd. Waterbeheer is zó belangrijk dat het steeds vaker de nieuwsrubrieken haalt. In oktober 2004 zijn de eerstvolgende verkiezingen voor het bestuur van het hoogheemraadschap Sm-n we wuWer vervati£e-K Kom naar onze voorlichtingsavonden op 1 en 7 juni. Wilt u meer weten over het werk als bestuurslid? Bezoek dan één van de voorlichtingsavonden van het hoog heemraadschap van Rijnland. U bent van harte welkom. dinsdag 1 juni vanaf 19.00 uur Waterschap Groot-Haarlemmermeer, Marktplein 47, Hoofddorp maandag 7 juni vanaf 19.00 uur Hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1Leiden Anno 2004 zijn wereldwijd zo'n 862 miljoen mensen analfabeet, het merendeel is vrouw. Zij kunnen lezen noch schrijven en behoren tot de allerarmsten. Ontwikkeling en armoedebestrijding begint met onderwijs. De meeste analfabeten wonen onder de evenaar, in ontwikkelingslanden, ook de zogenaamde 'functioneel analfabeten'. Deze mensen hebben niet genoeg scholing gehad om zich staande te houden in de huidige informatiemaatschappij. Stelt u zich eens voor dat u niet kunt lezen of schrijven; wat zou u allemaal niet (meer) kunnen doen? Door Oranje Nassaulaan S, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31, info(?,unescocentrum.nl, www.unescocentrum.nl functioneel analfabeten bij te spijkeren, staan zij sterker op de arbeidsmarkt. Het UNESCO Co-Actionprogramma bereikt met zijn kleinschalige projecten een duurzaam, lokaal ontwikkelingseffect. Dit programma voert de VN-Millenniumdoelstelling uit 'basisonderwijs wereldwijd toegankelijk te maken voor iedereen'. Steun deze projecten door te doneren op gironummer 194800. De UNESCO is de gespecialiseerde VN-organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. Hoofddoelstelling is het bevorderen van de vrede en veiligheid binnen en tussen landen door samenwerking op het gebied van onderwijs en opvoeding, de wetenschappen, cultuur, communicatie en informatie. UNESCO Centrum Nederland (UCN) is het voorlichtings- en educaticcentrum over het werk van de UNESCO voor Nederland. Daarnaast werft UCN fondsen voor en verleent hulp aan UNESCO- projecten, in het bijzonder in de Derde Wereld. De Bruidshoek is de grootste bruidsmode speciaalzaak in de regio. In onze collectie voeren wij alle toonaangevende A-merken. Kwaliteit, service en gezelligheid staan bij ons hoog in het vaandel. In onze winkel zijn geduld, nauwkeurig werken en goed advies vereisten, maar wij zoeken ook iemand die onze gezellige sfeer kan uitdragen. Voor uitbreiding van ons team zoeken wij: Verkoopmedewerkster Voor ongeveer 30 uur per week Wij zoeken: een kei in de verkoop een servicegerichte instelling ervaring met naald en draad een spontane en gezellige meid kunnen werken in teamverband Wij bieden: een gezellige sfeer en leuke collega's een goede organisatie gericht op kwaliteit werken in de leukste branche goed salaris Eigen initiatief en zelfstandig werken zijn belangrijker dan leeftijd! Schriftelijke reactie voor 10 juni t.a.v. dhr R.J. van Haagen De Bruidshoek, W de Zwijgerlaan 16, 2316 GC Leiden ®071-5219519 www.bruidshoek.nlinfo@bruidshoek.nl fw/zgr Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je onze gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij eei unieke kans voor jou. Voor de vestiging Scheveningen zij wij namelijk op zoek naar enthousiaste croupiers voor 28,5 uur per week, die er voor zorgen dat het spel goed verloopt. Je hebt de spelleiding over Roulette, Black Jack en diverse andere spelen en weet op een verras sende en persoonlijke manier met onze gasten om te gaan. Je hebt minimaal een mavo-opleiding, beheerst de moderne talen en kunt goed hoofdrekenen. Je werkt graag in wisseldiensten en bent tussep de 1,63 en 1,93 meter lang. Wij bieden je een opleiding van drie maanden, een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en een salaris dat begint bij 1792,- bruto per maand, vanaf 21 jaar op basis van een 28,5 urige werkweek. De werkzaam heden zijn verdeeld over gemiddeld 5 dagen per week. Ben jij enthousiast en dynamisch? Solliciteer dan bij Holland Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie binnen twee weken naar Niek Staal, personeelsadviseur postbus 84510, 2508 AM, Den Haag. E-mailen mag ook: nstaal@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067833. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -Ho IQLLAND hoogst persoonlijk algemeen Francis Stroes 071 524 95 31 Schuttersveld 9 Leiden financieel Jacqueline Snellen 071 524 95 00 Schuttersveld 9 Leiden toezichthouder m/v Voor een zwembad in Leiden zijn ter vervanging van ziekte op een zoek naar een tijdelijke toezichthouder voor 23 uur in de week. De duur is onbekei maar zeker voor een maand. Harde functie-eis is dat je in bezit bent van een geldig BHV bewijs en een EHBO diplom met reanimatie. Eveneens ben je in bezit van één van de volgende diploma's: SIOS diploma, ALO, akte zwemonderwijzer of zwemleider A en B. Ben jij degene dit zoeken? Reageer dan snel! assistent private banker m/v Voor een gerenommeer bank in Leiden zijn we op zoek naar een assistent private banker. Binnen deze functie lever je een actieve commercii bijdrage aan het portefeuillemanagement. Je bereidt corre pondentie voor, werkt adviezen uit en verzorgt locale marketing- en sales activiteiten. Verder verzorg je kas/balie werkzaamheden, coördineer je cliëntgerichte zaken en bel en verzorg je kantoorgerelateferde werkzaamheden. Heb ji een hbo werk- en denkniveau en commerciële werkervarin Heb je daarnaast bij voorkeur al werkervaring in het bankwezen en ben je communicatief zeer vaardig? Reagee dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl De van Gansewinkel Groep legt zich toe op integrale, branche gerichte afvalbehandeling. In de markt neemt van Gansewinkel een vooraanstaande positie in door modern materieel, een sys teem van integrale kwaliteitszorg, JSO 9002-gecertificeerd, inno vatie en kwalitatief hoogstaande dienstverlening. Deze positie neemt van Gansewinkel niet alleen in de thuismarkt Benelux in, maar ook in landen als Tsjechië, Polen, Frankrijk en Portugal waar eigen bedrijven op een maatschappelijk verantwoorde wijze afval inzamelen, recyclen en verwerken. Bovendien exporteert van.Gan- sewinkel kennis naar landen binnen en buiten de EU. Van Ganse winkel is opgericht in 1964 en heeft 4000 medewerkers in dienst. De jaaromzet bedraagt 400 miljoen Euro. Ben jij de collega die van aanpakken weet? Voor de regio Zuid-Holland, met een vestiging in Katwijk zijn wij op zoek naar ei g Planner Ter versterking van de planning op het bedrijfsbureau, van de afdeling Operation De verantwoordelijkheden bestaan uit: - Inplannen van personeel en materieel op diverse inzamelingsroutes. - Begeleiden van de uitvoering van uitbestede werkzaamheden. - Verstrekken van benodigde documentatie en informatie aan het uitvoerend personeel en de leverancier, alsmede de registratie hiervan in de systemen. - Beoordelen, accepteren, registreren en coördineren van de (transport)- opdrachten. - Controleren, registreren, administreren van uitgevoerde werkzaamheden en accorderen van uitgevoerde werkzaamheden. - Samenwerken met afdeling verkoop, interne en externe klanten leverancier# t.b.v. het correct uitvoeren en optimaliseren van de dienstverlening. - Zelfstandig invulling geven aan deze functie. Van Gansewinkel vraagt voor deze functie: - MBO-opleidingsniveau. - Kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen. - Opleiding en/of ervaring als planner in het beroepsgoederenvervoer is een pr - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. - Accuraat en stressbestendig zijn ingesteld. - Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden en in staat tot sensitief communiceren. Van Gansewinkel biedt: Een uitdagende, zelfstandige functie bij een ambitieus, snel groeiend bedrijf, in een collegiale sfeer, en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Van Gansewinkel hanteert de CAO Beroepsgoederenvervoer en kent diverse bedrijfsregelingen, als pensioenregeling, spaarloonregeling, reiskostenregeling, ziektekostenregeling enz., indien van toepassing. De sollicitatieprocedure: Indien deze functie je aanspreekt, kun je voor meer informatie telefonisch conta opnemen met Linda van den Hil, manager Logistiek of Gaitrie Changoer, mana P&O. Het telefoonnummer is 010 - 44 54 100. Gegevens van kandidaten zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet via Je kunt ons ook faxen of schrijven op het volgende adres: Van Gansewinkel Zuid-Holland, t.a.v. de afdeling P&O, Kreekweg 80, 3133 AZ Vlaardingen. Het faxnummer is 010 - 4150221. Voor meer informatie over van Gansewinkel kun je surfen www.vanaansewinkel.com

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24