EK COACH mor ae 4 (t) Leidsch HÉ Dagblad V rt) v r-rui' I db a ff»; WIN FANTASTISCHE PRIJZEN! Word EK COACH, schrijf nu in! Vakantie in Brazilië voor 2 personen!! (4) ■s W /^h ,r 4 Vet het voetbalspel op internet, EK Coach 2004 >eleeft u het EK in Portugal als voetbalcoach. >tel uw favoriete spelers op in uw eigen team en rerdien elke wedstrijd punten. Het principe is eenvoudig: als een speler scoort, scoort u ook! Superhoofdprijs EK Coach Hoofdprijs eindwinnaar EK Coach Een meerdaagse arrangement voor 2 personen naar Parijs SuperClubs, TAP-air, Sport'N Styles, Derby St( i» ',rW 'V'*1#, I r:- -'4- 4 SS veel opzichten lijkt EK Coach op Coach van et Jaar. Er zijn een paar verschillen. Het aantal eelnemende landen neemt af na de groeps- 'edstrijden. Per land mogen maximaal twee Delers worden opgesteld. Er is geen gelimi- ïerd budget en reserves komen niet voor in et spel. De elf spelers die u in uw team op telt, moeten het gedurende het hele EK voor doen. Wie niet speelt, kan niet voor punten orgen. Zo simpel is het. en team bestaat uit totaal elf verschillende oetbalspelers in vier linies: één doelman, vier 'erdedigers, drie middenvelders en drie aanval- Voor alle deelnemers van EK Coach geldt lus het 4-3-3-systeem. Spelers kunt u kiezen lit de selecties van de 16 landen die deeine- nen aan het Europees Kampioenschap voetbal 2004. Alle beschikbare spelers staan op de pelerslijst van EK Coach, op de site. /oor de samenstelling van uw team gelden wee beperkingen: van elk land mogen maxi- naal twee spelers worden gekozen. Bovendien nag een speler niet in een andere linie worden Dpgesteld, dan de veldpositie die op de spe- erslijst is vermeld. n de periode voorafgaand aan het EK kunt u ich aanmelden als deelnemer aan EK Coach, odra u hebt ingeschreven, ontvang u uw per- oonlijke logingegevens. Daarmee kunt u in- Dggen op de site en vervolgens het team sa- nenstellen of uw eerder gekozen teamsamen- itelling wijzigen. Per inschrijving mag hooguit *:én team meedoen aan het spel. En let op: tij- iens de looptijd van het EK kunt u de samen- itelling van het team niet langer wijzigen. De spelerslijst van EK Coach is samengesteld op basis van de voorlopige selecties van de 16 deelnemende landen aan het EK 2004. Vlak voor de start van het toernooi maakt de UEFA de officiële landenselecties bekend. Mochten daarbij voetballers zijn die nog niet in de spe lerslijst van EK Coach voorkomen, dan worden die alsnog toegevoegd. Bij het samenstellen van uw team mag u spe lers niet in een andere linie opstellen dan de spelerslijst aangeeft. De veldposities van de spelerslijst zijn bindend: ook als een speler tijdens de inschrijvingsperiode of tijdens het toernooi naar'een andere linie verhuist, blijft voor EK Coach de oorspronkelijke positie ge handhaafd. Een voetbalspeler die uitvalt, door bijvoorbeeld diskwalificatie of een blessure, wordt niet ver vangen. Deze speler blijft onderdeel uitmaken van het voetbalspel, maar zal uiteraard geen punten meer scoren. Indeling in speelrondes Het EK is voor EK Coach verdeeld in zes speel rondes. Ronde 1 beslaat de eerste 8 groeps wedstrijden die worden gespeeld van zaterdag 12 juni tot en met dinsdag 15 juni. De volgen de ronde bestaat uit de volgende 8 groeps wedstrijden van woensdag 16 juni tot en met zaterdag 19 juni. Op 20 juni start ronde 3 waarin de laatste 8 groepswedstrijden worden gespeeld. Deze ronde eindigt op woensdag 23 juni. Ronde 4 bestaat uit de vier kwartfinales van 24 tot en met 27 juni. De twee halve finales van woens dag 30 juni en donder- speelronde 5. Ronde 6 tenslotte geldt voor de finale op zondag 4 juli. Na elke wedstrijddag van het EK worden de punten voor spelers gepubliceerd. Ook wordt de voorlopige score voor uw team uitgerekend en kunt u uw voorlopige positie in het klasse ment op de site terugvinden. Na elke speelron de worden de definitieve scores en klassemen ten opgemaakt. Hoe kunt is punters scoren? Alleen spelers die daadwerkelijk in actie zijn gekomen, vanaf het beginsignaal of als invaller - ook in een eventuele verlenging - kunnen punten voor u behalen. Bepalend hiervoor zijn de officiële gegevens van de UEFA. Spelers krijgen als volgt punten toegekend: Een speler krijgt 3 punten als zijn land een wedstrijd heeft gewonnen. Een gelijkspel is goed voor 1 punt. Bij een verlenging geldt als eindstand de stand na de verlenging of eventueel wie er na het nemen van straf schoppen heeft gewonnen. Een doelpunt van een aanvaller wordt beloond met 6 punten. Een midden velder krijgt hiervoor 8 punten. Een verdediger die scoort verdient 12 punten. De keeper, krijgt zelfs 20 punten voor een treffer. Doelpun- ten gescoord in een verlenging tellen mee in het bepalen van het aantal punten dat een speler heeft behaald. Een eigen doelpunt levert geen (straf)punten op. Een speler verdient met een benutte strafschop 4 punten, ongeacht in welke linie de speler is opgesteld. Als strafschoppen de wedstrijd moeten beslissen, tellen deze ook mee. De keeper scoort 8 punten, als hij geen doel punt tegen krijgt tijdens de wedstrijd, inclu sief een eventuele verlenging of strafschop- penserie. Een verdediger krijgt 5 punten als zijn land geen tegendoelpunten krijgt. Voor elke gele kaart die een speler tijdens de wedstrijd in een speelronde ontvangt, wor den 4 punten afgetrokken. De situatie waarin een speler twee gele kaarten in één wedstrijd en dus een rode kaart krijgt, wordt bestraft met 8 punten aftrek. Bij een directe rode kaart worden ook 8 punten in mindering gebracht. De behaalde punten worden berekend volgens de officiële wedstrijd uitslagen, die door de UEFA worden verstrekt. Als de UEFA nader hand ingrijpt en bijvoorbeeld een rode kaart omzet in een gele kaart, worden de gevolgen hiervan in het voetbalspel gecorrigeerd. Bij een gelijk aantal punten van twee of meer dere coaches geeft het moment van teamsa menstelling de doorslag. Degene die eerde zijn definitieve samenstelling heeft opgege krijgt in dat geval een hogere klassering. Het Leidsch Dagblad kan niet aansprakelijk worden g voor invoerfouten bij het verwerken van schriftelijke© schrijvingen of van telefonisch doorgegeven wijziging Deelname is alleen geldig bij volledige en correcte op j" van gegevens. Het Leidsch Dagblad behoudt zich het recht voor dei mers die niet betaald hebben uit het spel te verwijde Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Bij ges a| beslist het Leidsch Dagblad. Prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht zodra dei van een speelronde definitief is. Aan de publicatie ve slagen of klassementen in het Leidsch Dagblad of op G site kunnen geen rechten worden ontleend. Als omstandigheden daartoe aanleiding geven is het 3' Leidsch Dagblad gerechtigd het spel geheel of gedi af te gelasten zonder restitutie van betaalde deelna/r kosten. De door het Leidsch Dagblad genomen beslissingen bindend. Deelname aan het spel impliceert aanvaarding van dl a!j regels en voorwaarden. Surf hiervoor naar: www.leidschdasblad.nl De inschrijftermijn voor het spel sluit 9 juni om 23 59 uur. Inschrijfgeld: Voor abonnees 2,50 Voor niet-abonnees 5,- (per autom. incasso) Voor nadere informatie.. Kijk op onze site. Heeft u specifieke vragen? Mail naar: leidschdagbla.d@ekcoach.nl Een super all-indusive reis naar het voetballand bij uitstek Brazilië. Deze fantastiscl prijs wordt verloot onder alle eindwinnaars van de dagbladen van HDC-Media. De super-hoofdprijs wordt aangeboden door Super Clubs Breezes Costa do Sauipe nauwe samenwerking met OAD Reizen en TAP Air. SuperClubs® Breezes introduceert de super-inclusieve vierstenen vakantie in Costa do Sauipe, de nieuwste toeristisch bestemming in tropisch Brazilië met prachtige Stranden en luxe hotels middenin een tropisch en beschermd natuurge bied, Het resort aan het strand van Sauipe biedt een grote variafl aan ontspanningsmogelijkheden voor de verwende vakantiegang zoals een schitterende 18-holes golfbaan en het gezellige centrur 'Villa Nova da Praia' met diverse winkels en een keur aan restau rants, bars en nachtclubs. Breezes Costa do Sauipe beschikt over 324 comfortabele kamers, restaurants, zes bars, een zwembad, jacuzzi en sauna. Er zijn drie (verlichte) tennisbanen, st.-andvoetb.il- en volleybalvelden, een fit ness centrum en watersportfaciliteiten. Er worden trapeze- en cir cusworkshops gegeven. Uiteraard is er zowel overdag en 's avori op het gebied van entertainment veel te beleven. Er treden arties op, er is een pianobar en een discotheek waar tot vier uur 's och tends de lambada gedanst kan worden. Kijk voor resort info op www.superclubs.org Verder ligt voor iedere winnaar van een speelronde een prachtig shirt van het Nederlands Elftal klaar met een Derby Star-voetbal, aangeboden door Sport'N Styles REIZEN

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 14