J Inkoper AaT L m/v simm Dé top baan vind ie natuurlijk bij Top Keukens! TsP KEUKENS Kom jij ons team versterken? vm a 'E (Cf/Zf/' ons belang lm iniiiinÏLl (gcdeCLERCQ Talent met ambitie en leidinggevende capaciteiten m/v M Chef Werkplaats die meer kar ai 'e Service Adviseur Bedrijfswagens Haarlem Chef Werkplaats Bedrijfswagens Rijnsburg to merpuise ZATERDAG 22 MEI 2004 Be/ voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Handelsmaatschappij Ons Belang BV is een modern en snelgroeiend bedrijf dat verpakkingen levert voor de bloembollen- en bloemenexport. In ons team van enthousiaste medewerkers is er plaats voor een: Onze nieuwe collega is samen met een collega inkoper verantwoordelijk voor alle inkopen van de handelsgoederen, dit in goed overleg met de voorraadbeheerder en de afdeling verkoop. Functieomschrijving - Het inkopen van handelsgoederen - Het selecteren van leveranciers - Het voeren van prijsonderhandelingen - Het afhandelen van klachten - Het verlenen van ondersteuning aan de afdeling verkoop - Het leveren van een bijdrage aan de realisering van de doelstellingen van de organisatie Functie-eisen - Je beschikt over HBO-niveau of relevante werkervaring - Je hebt aantoonbare succesvolle inkoopervaring -Je bent commercieel, resultaat- en oplossingsgericht - Je hebt overtuigingskracht - Je bent gedreven, loont inzet en bent ambitieus - Je hebt affiniteit met de grafische en verpakkingsbranche - Je bent contactueel sterk en je beschikt over een goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Ook de Franse taal strekt tot aanbeveling -Je neemt initiatieven en handelt pro-actief -Je bent een goed onderhandelaar Wij bieden een afwisselende functie in een succesvol bedrijf. Natuurlijk passen het salaris en de overige voorwaarden bij de functie en de opleiding. Stuur jouw sollicitatiebrief naar: Handelsmij. Ons Belang B.V, Postbus 200, 2210 AE Noordwijkerhout, t.a.v. de heer C. van der Vlugt Voor meer infonnatie kun je bellen naar de heer C. van der Vlugt op tel.nr. 0252-343519. Dependance Lakenhal Saai? Welnee, ik werk bij de CLERCQ de CLERCQ is een veelzijdige, juridische dienstverlener bestaande uit de afdelingen advocatuur, notariaat en belastingadvies. Om onze cliënten goed te kunnen blijven bedienen, zoeken wij ter uitbreiding van de afdeling advocatuur een aanpakker in de functie van Secretaresse m/v BIJ VOORKEUR FULLTIME Ons 150 jaar oude kantoor is jong van hart en sterk in beweging. Wij hebben plezier in ons werk en bieden onze cliënten snel en adequaat, kwalitieve hoogwaar dige advisering en ondersteuning. Wij helpen onze cliënten problemen aan te pakken en op te lossen. Onze cliënten binnen de advoca tuur zijn voornamelijk landelijk opererende (middel) grote, profit en non-profit ondernemingen. Binnen ons kantoor werken 65 mensen. Gelijkwaardigheid staat bij ons voorop. Wij hechten waarde aan kwaliteit van werk en leven. Wij bieden betrokken medewer kers alle kans om door te groeien, zodat zij zich verder kunnen ontwikkelen en specialiseren. Graag komen wij in contact met een enthousiaste aanstaande collega met inlevingsvermogen en motivatie, die zich met alle reguliere secretariële werkzaam heden zal gaan bezig houden, waaronder ook het uitwerken van dictafoonnotities Richt je sollicitatiebrief, voorzien van c.v., vóór 4 juni 2004 aan onze kantoor-directeur, Ineke Vlek. Voor meer informatie kun je haar bellen 071-5815416, of mailen i.vlek@declercq.com, of kijken op onze website: www.dedercq.com. Ö5l Markeur Holding B.V. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1200 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag wer ken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klan ten. Daar staal trouwens wel wat tegen over. Markeur Holding Is bekend om haar goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De GM-dealerbedrijven (onder meer Opel, Daewoo, Chevrolet, Cadillac en Saab) van Markeur Holding zijn actief onder de naam Het Motorhuis. De in totaal 21 vestigingen bevinden zich in Noord en Zuid-Holland. Voor onder meer marketing en reclame, customer relationship management en diverse administratieve taken maken zij gebruik van de diensten van een centrale back office-organisatie. Ten behoeve van de Centrale Verkoopadministratie daarvan zijn wij op zoek naar een De Centrale Verkoopadministratie verzorgt de volledige logistieke, admini stratieve en organisatorische begeleiding van een order vanaf het moment dat de klant heeft besloten een auto te kopen. Daartoe behoren onder meer de bestelling, het maken van de werkorders voor het afleverings- klaarmaken van de auto en de facturatie De collega die we zoeken, is niet alleen in staat om deel te nemen aan die dagelijkse werkzaamheden, hij/zij heeft bovendien de ambitie samen met een andere medewerker de rechterhand van het afdelingshoofd te zijn. Na een degelijke inwerkperiode kun je hem bij afwezigheid vervangen, denk je mee over het afdelings- beleid en geef je met overtuiging leiding aan (een deel van) het 18 mensen tellende medewerkersteam. We zoeken een flexibele en dynamische persoonlijkheid met een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel én een hoge mate van accuratesse. Heb je affiniteit met commercie, dan is dat een pré. |e moet namelijk in staat zijn een brug te slaan naar de diverse salesafdelingen. Verder vinden we administratieve, organisatorische en communicatieve vaardigheden voor deze baan belangrijker dan diploma's. Al denken we wél aan iemand die zeker tussen VWO en Hbo-niveau kan opereren |e krijgt een werkweek van 40 uur en je hebt de bereidheid om eens per maand op zaterdag te werken. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar C.VA Motorhuis Holding BV, t.a.v. de heer E.P. Verhoeve, postbus 44, 2300 AL Leiden. IjÖlI Motorhuis Holding B.V. Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streepte voor Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrljfsspaarregellng Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Disgenoten Restaurant Disgenoten zoekt: Versterking voor de bediening (fulltime) Enthousiasme, vakkennis en ervaring is een vereiste Je reactie kan je sturen naar: Restaurant Disgenoten t.a.v. Dhr. M. Verhaar Papengracht 6a 2311 TW Leiden info: tel. 071-5137550 www.disaenoten.nl info@disgenoten.nl Top Keukens is een succesvol groeiende keuken organisatie met luxe keukenshowrooms in diverse plaatsen in Nederland. Voor onze showroom in Zoeterwoude, zoeken wij: Allround keukenverkopers m/v De ideale kandidaat: 'ijl heeft ruime ervaring en is succesvol in het verkopen; is in staat om op div. niveaus te commu- 1 niceren; is enthousiast, klantvriendelijk en repre sentatief; heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal. Wij bieden: een plezierige verkoopstimulerende werkomgeving; uitstekende salarismogelijkheden; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; doorgroeimogelijkheden; goede ondersteuning van de organisatie. Receptioniste/ balie medewerkster De ideale kandidaat: is het aanspreekpunt van de zaak; commercieel, dynamisch en represen tatief; heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal; ontvangt klanten en voorziet deze van informatie; verzorgt de administratie en het tele foonverkeer; is tussen de 20 en 40 jaar; is bereid om op zaterdag en speciale verkoopdagen zoals koopzondag te werken. Eventueel ook parttime mogelijkheden. j Wij bieden: een plezierig werkomgeving; een uitstekend salaris; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; goede ondersteuning van de organisatie. Zie je mogelijkheden binnen de Top Keukens groep, zend dan je reactie aan: I Top Keukens t.a.v. afdeling Personeel Postbus 43549 2504 AM 's-Gravenhage Voor meer informatie kun je bellen naar: I Tel.: 071 589 39 46 Email: topkeukensdenhaag@planet.nl TOYOTA Kwaliteit, service en betrouw baarheid, dat is waar Toyota voor staat. Met aansprekende modellen als de nieuwe Prius en de Avensis, zakenauto van het jaar, heeft Toyota een sterk groeiend marktaandeel. Van Haasteren Motors B.V., is sinds 1990 de Toyota dealer voor Leiderdorp en omgeving. Service en klant vriendelijkheid staan centraal binnen het bedrijf en alle medewerkers zetten zich hiervoor maximaal in. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte modellen, kan de klant bij Van Haasteren Motors B.V. terecht voor tanken, onderhoud en schade herstel Hierdoor kan Van Haasteren zich met recht een full service organisatie noemen. Voor deze service organisatie zijn wij op zoek Je bent... in deze zelfstandige functie verantwoordelijk voor het direct aanL ren van de after sales organisatie. Je geeft leiding aan de werkplo 'P de receptie en het magazijn (totaal 14 personen). Verder ben jet antwoordelijk voor de begroting, de planning, het verhogen van productiviteit en het verder opbouwen van het after sales te: Natuurlijk ben je sparringpartner van de directie waar het after si ker aangelegenheden betreft, maar bovenal ben je een organisatori ook mensenkennis. Je rapporteert direct aan de algemeen directeur da£ ii le Je hebt. door je jarenlange ervaring geleerd om op een bedrijfsmatige met een dealerbedrijf mee te denken en ook heel praktisch c uit te zetten. Daarnaast heb je voldoende technische bagage oit „a begrijpen waar het in de werkplaats om draait. Als moderne ma no after sales heb je veel verstand van mensen en ben je in staat om team te bouwen. Verder ben je niet te beroerd om je handen uil'1 mouwen te steken en de verdere groei van de after sales afdeling;>a' nen het bedrijf vorm te geven. erL i Je krijgt... met een zelfstandige baan bij een topbedrijf met een kwalitatief ho red staand product en een fantastische service, waar jij een veriigo impuls aan kunt geven. Een bedrijf dat sfeer, klantvriendelijkheid ror ambitie hoog in net vaandel heeft staan. Binnen een team datl^t, heeft voor het bedrijf en al lange tijd in een goede sfeer samenwt Natuurlijk biedt Van Haasteren Motors B.V. je een uitstekend sal met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe kun je reageren? Mail een korte sollicitatiebrief en CV naar contact@heiwegen.nl T.n.v. Heiwegen Consultancy Burg. Tutein Noltheniuslaan 21 7316 BE Apeldoorn t.a.v. drs Martin van den Berg Vermeld hierbij het vacaturenummer: 45804 LD Een geschiktheidsonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor meer informatie over Van Haasteren Motors B.V. zie www.vanhaasterenmotors.nl De ide H-E-I W-E-G-E-! A CONSULTANCY lij De functie: Het stellen van diagnose. Verzorgen van de telefonische reparatieaanname en bijhouden van de werkplaatsplanning. Samenstellen van de gegevens voor werkopdrachten. Verzorgen van de facturering en het verwerken van de garantieclaims. De juiste kandidaat biedt ons: Opleiding MTS-niveau autotechniek of IVA-Driebergen (vereist). Goede contactuele eigenschappen. 4 Bereidheid tot serviceverlening. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Hogendorp, telefoonnummer (023) 531 De functie: U bent eindverantwoordelijk voor alle activiteiten en de kwaliteit van de geleverde werkzaamheden werkplaats bedrijfswagens. U assisteert de monteurs bij kwalitatief hoogstaande reparaties. Waar nodig ir u de juiste diagnose te stellen. U ziet toe op nakoming van gemaakte afspraken met klanten en medewei jn; De juiste kandidaat biedt ons: Een technische opleiding op MTS niveau. Minimaal 2 tot 3 jaar ervaring als leidinggevende in een werkplaats. Sterke communicatieve eigenschappen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Comes, telefoonnummer (071) 402 251 Jl Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundairfer arbeidsvoorwaarden. Een prettige werkomgeving in een succesvol bedrijf. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M., t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 25, 2300 AA, Leiden. Of stuur en e-mail aan Erica.van.Dam@liam.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Mercedes- L.I.A.M. Officieel Mercedes-Benz dealer met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Roelofarendsveen, www.liam.nl Balmoral Securities b.V. handelt voor eigen risico en rekening op verscheidene Europese effectenbeurzen. Voor onze locatie in Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar: (junior) effecten- en future handelaren (leeftijd 20 - 30 jaar) Functie-eisen: - MBO/HBO werk- en denkniveau - Affiniteit met financiële markten Verder zijn de volgende kwalificaties van toepassing: - Beslissingsvaardigheid - Flexibiliteit Balmoral Securities B.V. biedt: - Een intensieve interne training - Een basis salaris met een prestatie-afhankelijke bonus - Goede carrièremogelijkheden Beschikbaarheid op korte termijn is gewenst! Solliciteer via www.balmoralsecurities.nl of stuur C.V. en motivering naar: Balmoral Securities B.V. Postbus 506 2400 AM Alphen aan den Rijn AUTOMATISERING Interpulse Automatisering B.V. zoekt: Systeem- en netwerkbeheerders Heb jij ervaring met op Windows gebaseerde systemen, draai jij voor het configureren en onderhouden vr Wndows 2000/2003 server je hand niet om en ben je communicatief vaardig? Dan heb je vast interesse in een uitdagende baan bij een eigenzinnig Leids ICT bedrijf Interpulse staat beke de nuchtere kijk op automatisenng, de klantgerichte houding en hoge kwaliteit van dienstverlening, niet voor i zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's om ons team te versterken. Functieomschrijving: Je werkt in een team van professionele systeembeheerders samen om voor klanten van Interpulse de continu van hun ICT infrastructuur te waarborgen. Hiervoor ben je regelmatig op verschillende locaties actief en ondei je met een pro-actieve houding verschillende soorten eindgebruikers. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau of gelijkwaardig niveau, bij voorkeur met minimaal 1 jaar relevante en aantoonbare werkervaring. In het bezit van rijbewijs B. Teamplayer, flexibel inzetbaar en zeker geen '9 tot 5' mentaliteit, bezit hebben van relevante certificaten (MCSE, MCP e.d.) is een pré. Dienstverband: Het gaat in deze functie om een full-time dienstverband (40 uur/week) waarbij soms in het weekend gewerkt» Reageren bij voorkeur per email op adres werk@interpulso.nl ter attentie van Martijn van Pelt. Wj nerr reacties in behandeling die voorzien zijn van voldoende motivatie en een overzichtelijke CV. Voor meer inform over Interpulse verwijzen wij naar onze website: www.interpulse.nl.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24