PSV hoopt op terugkeer Phillip Cocu SPORT 'Ronald Koeman zou een logische winnaar zijn geweest' Petacchi: en dat is zes Kuip uitverkocht voor finale Twente-Utrecht Verkerk begint toernooi in Parijs tegen Boutter Meerkamp in de lift, bondscoach ontslagen Ook Dudek in beeld in Eindhoven FIFA tekent antidopingcode Bond wil wereldvoetbaldag ins doelman Willem II - Oscar Moens verde- mend seizoen het doel llem II. De 31-jarige kee- ;ent een contract van drie de'Tilburgse club. volgt bij Willem II Geert ger op, die is vertrokken, stond in de Nederlandse titie voor het laatst on- ntract bij AZ. Hij raakte irzeild in een langdurig iconflict en speelde eni- op huurbasis voor RBC. de verbintenis met AZ tbonden, verhuisde december naar het ise Genoa. Maar al na ntal maanden vertrok hij eer omdat het niveau genviel. scheldt straf ieroen kwijt Kameroen heeft de kan deelname aan het WK Ivan 2006 weer in eigen )e wereldvoetbalbond acht de Afrikanen on- ior de kwalificatiereeks ten in mindering, maar besloot de FIFA deze ;el ongedaan te maken, jailers van Kameroen gestraft voor het dragen mes uit één stuk tijdens mooi om de Afrika Cup. 1 |ee overtrad de nationale e kledingregels. De boe- 30.000 euro die de FIFA ien oplegde, blijft wel <er weer ier Fortuna Chris Dekker keert te- trainer van eerstedivisie- irtuna Sittard. Hij volgt e Koning op, die in Sit- lg m sportieve uitdaging p ior zichzelf zag. Dekker ïalve Fortuna-speler 985) van februari tot en 1989 interimcoach en augustus 1992 en febru- hoofdtrainer van de zaterdag 22 mei 2004 ;o terug tesse - De disciplinaire straf 7 |nvaller Mamadou Zon- tesse zit erop. Trainer Sturing heeft de 23-jari- weer toegevoegd aan electie. Zongo werd be- maand uit de A-groep erd nadat hij had gewei de laatste minuut in te de wedstrijd tegen •2). Zongo komt waar- k in de eerstvolgende den in de nacompetitie in actie. Hij heeft nog een gebroken neus die isïp in een wedstrijd van esse. e Vis jaar e roulatie Hordenloopster Ju- kan een jaar lang niet komen. Vis scheurde bij wedstrijden in Doha een achillespees volle- e is inmiddels geope- e atlete van Rotterdam zou als reserve van de ploeg (4x 100 m) mee- de vrouwen zich kwali voor de Olympische in Athene. Haar plaats is omen door Mawi \sante van Haag Atle- in dienst den-Zolder De Belgische oud-in- nal Luc Nilis treedt in 'an de Belgische tweede- leusden-Zolder. De lige aanvaller van PSV in contract voor een Hftechnisch directeur. Vo- ;etste een dienstver- ssen beide partijen nog salariseisen van de 36- ten tekent ston Villa De Deense internatio- hn Laursen verruilt AC 3or Aston Villa. De ver- tekent bij de Engelse ub een contract voor Aston Villa betaalt 4,5 ir euro voor hem. Laur- wes id ook in de belangstel- Feyenoord. Hij kwam lilan weinig aan spelen voetbalde dit seizoen 25 'an 12 als invaller. ij ei ;htif eeswijk in België AZ-trainer Co Adriaanse verguld met de Rinus Michels Award tilburg/gpd/anp - De eerste winnaar van de Rinus Michels Award is ver guld met zijn prijs. Co Adriaanse is de beste trainer/coach van het betaalde voetbal en de prijs spreekt hem aan: „Collega's uit het hele land gaven mij de meeste stemmen. Daarmee spre ken ze een grote waardering uit voor mijn vakmanschap." De trainer van AZ was met Ronald Koeman en Foeke Booy voorgedra gen door een vakjury die bestond uit Rinus Michels, Louis van Gaal, Hans Kraay sr., Piet de Visser, Jan Reker en Henny Kormelink. Volgens het jury rapport onderscheidde Adriaanse zich met zijn positieve werk bij AZ in het afgelopen seizoen. De Alkmaar- sers konden onder zijn leiding jaren weer eens Europees voetbal afdwin gen. De jury meende dat het gebeur de met zeer verzorgd, aanvallend voetbal. „En op basis van soms ei genzinnig ogende, maar succesvolle tactische keuzes," aldus het juryrap port. Ook het feit dat Adriaanse zijn club een heel seizoen lang in de be langstelling hield, telde mee. In zijn dankwoord noemde de win naar het trainersvak 'vaak een een zaam beroep'. „Als er geen successen zijn, maar helemaal als de trainer geen club heeft." Hij refereerde daar mee aan zijn ontslag in december 2001 bij Ajax Adriaanse zei dat hij gehoopt had de eerste houder van de Michels Award te worden. Maar hij had er niet op ge rekend. „Ronald Koeman zou een lo gische winnaar zijn geweest. Hij is kampioen geworden met Ajax, dus in principe de beste." Dat het wellicht een grotere prestatie is om met een outsider in de compe titie Europees voetbal af te dwingen werd door Adriaanse in twijfel getrok ken. „Ik ben nooit kampioen gewor den met Ajax." Een keer eerder werd hij genomi neerd als beste voetbalcoach van Ne derland. In het jaar dat Willem II tweede werd en zich dus kwalificeer de voor de Champions League zei Adriaanse openlijk dat hij de keuze van de ongediplomeerde Frank Rijk aard als bondscoach belachelijk vond en een schande voor zijn vak. Het kostte hem toen niet alleen een schorsing als bestuurslid van de CBV maar tevens werd zijn nominatie als beste trainer geschrapt. Oud-bondscoach Kees Rijvers (77) ontving uit handen van Rinus Mi chels de eerste Oeuvreprijs. Rijvers speelde negentien interlands. Als trai ner-coach maakte hij door zijn vak kennis grote indruk bij FC Twente, PSV en Oranje. Ajax kreeg de prijs voor de beste jeugdopleiding. De Award voor de beste coach in het amateurvoetbal ging naar Gert Aan- dewiel (Quick Boys). door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - PSV is de enige ge gadigde om Phillip Cocu over te nemen van FC Barcelona. De in ternational is met zijn huidige dub in onderhandeling over een nieuw contract. Cocu (33) heeft een eerste aanbieding niet geac cepteerd. „Als hij er niet uitkomt met Barcelona speelt Cocu vol gend seizoen bij PSV", zei voor zitter Harry van Raaij gisteren. Cocu kan transfervrij weg bij FC Barcelona. Zijn contract loopt af. Ook Ajax en Feyenoord zijn in de markt voor Cocu. Toen de geboren Eindhovenaar zes jaar geleden van PSV naar Spanje ging, werd al de afspraak ge maakt dat Van Raaij bij een ver trek als eerste zou worden inge licht en dat PSV een serieuze optie voor hem zou zijn. Nu Cocu een verlaagde aanbie ding naast zich neer heeft ge legd, hoopt de vertrekkende voorzitter vurig op zijn komst. „Niets is nog zeker, want Phillip is momenteel in onderhande ling met Barcelona", aldus Van Raaij. „Ik moet dus een beetje voorzichtig zijn. Barcelona draait goed en speelt volgend seizoen waarschijnlijk Cham pions League. Maar ik hoop na tuurlijk dat Cocu volgend sei zoen bij PSV voetbalt." Als mogelijke opvolger van Ro nald Waterreus is voormalig Feyenoordkeeper Jerzy Dudek een serieuze kandidaat. De Poolse doelman is bij FC Liver pool op een zijspoor beland. Zijn eventuele vertrek bij Liver pool is vooral afhankelijk van de positie van trainer Gérard Houllier, die onder vuur ligt. Houllier heeft de doelman naar de reservebank verwezen. Vori ge week was Dudeks zaakwaar nemer Jan de Zeeuw aanwezig op De Herdgang, waar hij een onderhoud had met trainer Guus Hiddink van PSV. rotterdam/gpd - De Rotter damse Kuip is morgen met 47.000 toeschouwers uitver kocht voor de bekerfinale tus sen FC Twente en FC Utrecht. Beide ploegen nemen 17.000 supporters mee. Voor beide clubs is het de vijfde finale uit de clubgeschiedenis. Voor Utrecht-trainer Foeke Booy is het de derde finale op rij, de vorige tegen Feyenoord won hij. „Deze finale is anders dan die van vorig jaar. Wij zul len onze motivatie ergens an ders vandaan moeten halen. In 2002 verloren we onterecht van Ajax door een buitenspelgoal van Wamberto in blessuretijd. Een jaar later hadden we dus iets recht te zetten. Dit keer spelen die sentimenten dus niet." Voor de scheidende Twente- trainer René Vandereycken is deze finale „gewoon een finale die we willen winnen". Twente begon de in 2001 gewonnen fi nale tegen PSV als underdog, deze editie geldt de ploeg als fa voriet, vindt Booy. „De onder linge resultaten laten zien dat we redelijk gelijkwaardig zijn, maar de aanvalskracht van FC Twente is hun grote pluspunt. Daarom zie ik Twente toch als lichte favoriet." Beide coaches deden geheim zinnig over hun selecties. Bij FC Twente is Peter Niemeyer een groot vraagteken en wil Vander eycken doen geloven dat top- spits Blaise N'Kufo nog sukkelt. Booy houdt eveneens een slag om de arm over de opstelling, al was hij duidelijk over de ge blesseerden Tom van Mol, Donny de Groot en Karim Tou- zani en de geschorste Pascal Bosschaart. „Die spelen niet." parijs/dpa/anp - De wereld voetbalbond FIFA heeft giste ren in Parijs toch de antido pingcode van wereldantido- pingbureau WADA onderte kend. De bond was door het in ternationale olympisch comité IOC onder druk gezet met de code akkoord te gaan. De sport dreigde anders te worden uitge sloten van de Spelen in Athene. De FIFA had moeite met het charter wegens de daarin opge nomen schorsing van twee jaar voor een dopingovertreding. Ook wilde de FIFA niet instem men met het recht van WADA beroep te kunnen aantekenen tegen de door de voetbalbond uitgesproken straffen. De bond is nu toch akkoord ge gaan omdat WADA-baas Ri chard Dick Pound heeft toege zegd dat de FIFA een positief geval als 'speciale zaken' mag behandelen en dat iedere kwes tie individueel mag worden be keken zonder direct over te gaan tot een schorsing van twee jaar. Het peloton is op weg naar de finish in Treviso. Foto: Reuters/Stefano Rellandini treviso/anp/dpa - Wielrenner Alessandro Petacchi is ook dit jaar in de Ronde van Italië een klasse apart. De Italiaanse su persprinter won in de vorige editie van de Giro zes etappes. De 30-jarige coureur evenaarde gisteren in Treviso dat aantal. In de massasprint van de twaalfde etappe was Petacchi opnieuw de snelste. De veelvraat uit de Fassa Borto- lo-ploeg versloeg de Australiër Robbie McEwen en de Wit-Rus Aleksandr Oesov met miniem verschil. Het trio eindigde na 210 kilometer vanuit Cesena in dezelfde tijd. Klassementsleider Damiano Cunego verstevigde zijn koppo sitie in de algemene rangschik king met zes seconden. De 22- UITSLAGEN jarige Italiaan heeft nu een voorsprong van zestien secon den op titelverdediger Gilberto Simoni. Landgenoot Franco Pellizotti staat op de derde plaats op 34 seconden van de roze trui. Vandaag staat in de Giro een individuele tijdrit op het pro gramma over 52 kilometer van Triëst naar Carsico. parijs/anp - Martin Verkerk opent zijn jacht naar nieuw succes op Roland Garros met de wedstrijd tegen Julien Bout ter. De verrassende finalist van vorig jaar werd gisteren tijdens de loting voor het grandslam- toernooi in Parijs aan de Frans man gekoppeld. Boutter kreeg van de organisatie een wild card. Verkerk is als negentiende geplaatst. Sjeng Schalken speelt zijn eer ste partij tegen de Zweed Robin Soderling. John van Lottum trof het niet met de als vijfde ge rangschikte Spanjaard Carlos Moya als tegenstander. Hij won dit jaar de toernooien van Chennai, Rome en Acapulco en was halvefinalist in Monte Car lo. Dennis van Scheppingen moet het opnemen tegen de Rus Mikhail Joezni. Raemon Sluiter werd gekoppeld aan een qualifier. De Spaanse titelverdediger Juan Carlos Ferrero begint het toer nooi tegen de Duitser Tommy Haas. De Zwitser Roger Fede- rer, nummer één van de wereld, stuit op een qualifier. Er doen geen Nederlandse vrouwen mee in Parijs. De Belgische Jus tine Henin-Hardenne, die in 2003 won ten koste van haar nu ontbrekende landgenote Kim Clijsters, speelt haar eerste wedstrijd tegen de Frangaise Sandrine Testud. Verkerk, Schalken en Van Lot tum staan op het gravel in de Franse hoofdstad voor het eerst tegenover hun opponent. Bout ter onderging vorig jaar sep tember een operatie aan de schouder en speelde dit seizoen pas drie wedstrijden op de ATP- tour. Half april verloor hij in Es- toril van landgenoot Patience. Deze week was hij actief in Ca sablanca. Hij won van de Ma rokkaan Ziadi en ging in de tweede ronde onderuit tegen landgenoot Benneteau. Van Scheppingen tenniste eerder dit jaar in Dubai al tegen Joezni. Hij verloor toen in twee sets: 4- 6 5-7. Soderling kwam deze week uit in St Pölten. De 19-jarige Zweed strandde daar in de eerste ron de tegen de Oostenrijker Kou- bek. Soderling haalde dit jaar op hardcourt de finale in Mar seille. parijs/anp/sid - De Internatio nale voetbalfederatie FIFA maakt plannen voor een jaar lijkse wereldvoetbaldag. Voor zitter Sepp Blatter openbaarde dat plan gisteren in Parijs tij dens het congres van de FIFA, die 100 jaar bestaat. Blatter greep zijn rede aan om fel uit te halen naar de G14, het verbond van Europese topclubs, waartoe namens Nederland Ajax en PSV behoren. Blatter ageerde vooral tegen de pogingen van de G14 om geld te genereren voor het afstaan van de internationals. De clubs betalen de salarissen en hebben daarom naar hun mening recht op een vergoeding voor de pe rioden waarin ze spelers moe ten missen. Bovendien lopen zij het risico dat hun speler in een interland geblesseerd raakt. „De FIFA en UEFA erkennen de G14 niet", zei Blatter nog maar eens, voordat hij zijn leden, de nationale bonden, om steun vroeg. ,Als de G14 zijn zin krijgt, heb je straks geen natio nale bonden en nationale teams meer. Daarom roep ik die nationale bonden op hun clubs terug te fluiten." door Pim van Esschoten woerden - De NK meerkamp in Woerden stond aangekondigd als 'springplank voor interna tionale toernooien'. Maar na af loop kon bondscoach Gerard Lentink niet vertellen wat de sa menstelling is van de nationale selectie voor de Europacup, be gin juli in Hengelo. Lentink kreeg onlangs horen dat hij wordt ontslagen. De KNAU verkeert in financiële problemen. Lentink ondervindt daarvan de gevolgen. Zijn con tract loopt tot één juli, maar wordt niet verlengd. „In feite hoorde ik het pas woensdag, een dag voor deze NK", zei Lentink gisteren in Woerden. „Er is verder niks geregeld. Echt niks." Peter Verlooy, als hoofdcoach 'explosieve' disciplines in feite zijn directe baas bij de KNAU, zegt de taken van Lentink niet over te willen nemen. Uit soli dariteit. „Maar ook," zegt Len tink, „omdat Peter in feite al is overbelast." De atletiekunie leed over het af gelopen jaar een verlies van 300.000 euro. Volgens Verlooy is Lentink het eerste slachtoffer van de bezuinigingen bij de bond. „Zonder dat verder wordt gekeken naar de sportie ve gevolgen. Maar zo gaat het in de atletiek. De coaches zijn de eersten waarop wordt bezui- nigd." Lentink maakte in de afgelopen twee jaar een begin met de or ganisatie rond de meerkamp in Nederland, vooral gericht op jong talent. Hij bracht coaches samen, zette bolwerken in de steigers en organiseerde centra le trainingen. Lentink: „Dat werpt z'n vruchten af. Bij inter nationale jeugdtoernooien bij voorbeeld. En de vrouwen zit ten bij de Europacup in de Su perliga. Maar er is geen geld, simpel." In Woerden werd Frenke Bolt (Groningen Atletiek) nationaal kampioene bij de vrouwen met 5775 punten. Ze versloeg de kampioene van vorig jaar, Yvonne Wisse. De atlete van De Spartaan kwam tot 5710 pun ten. Derde werd Laurien Hoos (Hera) met 5603 punten. Bij de mannen zegevierde Joost van Bennekom (7401 punten) voor Ronald Huethorst (7349). 10ut - Wielrenner Max ipti swijk heeft gisteren de appe in de Ronde van zijn naam geschre coureur uit de US- iti loeg was na 194 kilo- issen Knokke-Heist en 'out de snelste in de he eindsprint van het De massaspurt werd door een grote valpar- laatste rechte stuk naar Daarbij waren ver- ide renners betrokken, if ie de Belgische kampi- rt Omloop en zijn land- 1664 'om Boonen. Woerden. NK meerkamp. Vrouwen, eindstand: 1. Bolt (Groningen Atle tiek) 5775, 2. Wisse (De Spartaan) 5710, 3. Hoos (HERA) 5603. Mannen, tienkamp, eindstand: 1 Van Benne kom (Tion) 7401 punten, 2. Huethorst (AV '34) 7349, 3. Van der Plaat (llion) 7302. 59. Derksen (Ned) 145; uitgeschakeld: 92. Muntz(Ned) 149,108. Lafeber(Ned) 150 PRIJSVRAGEN Lucky Day 3407, 21 mei 2004. 1, 8, 10, 12, 17, 22, 25, 27, 28, 32, 33, 50. 54,55, 63,66,69,72,75 (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS VOLLEYBAL BASKETBAL SCHAKEN New York. NBA, playoffs, halve finales. Eastern Conference. Detroit Pistons - New Jersey Nets 90-69. Eind stand best-of-seven series: 4-3. Mannen, meesterklasse, finale. ZZICT - ESGOO 8,5 -1,5. GOLF St. Leon-Rot. Deutsche Bank - SAP Open, Eu ropese Tour, 3 miljoen euro: Stand na 2e ronde: 1. Cejka (Dui) 133 slagen (-11), 2 Havret (Fra), Howell (Eng) 136, 4. Clarke (Nle), Immelman (ZAf), Oosthuizen (ZAf), Scahill (NZe) 137, 8. Eriksson (Zwe), Anders Hansen (Den), Harrington (Ier), McLean (Sch), Romero (Arg), Siem (Dui) 138, SOUASH Den Haag. Dutch Open 2004. Mannen, tweede ronde: Ross (Eng) - Berden (Ned/2) walkover, Jones (Wal) - Stait (Eng) 15- 3 15-6 15-11. Vrouwen, tweede ronde: Charman (Eng) - Nau- dé (Ned) 9-1 9-4 7-9 9-0, Jackman (Eng/1) - Carla Khan (Pak) 9-1 9-1 9-3. Düsseldorf. World Team Cup, Blauwe Groep, derde ronde: Verenigde Staten - Nederland 2-1. Spadea - Verkerk 6-7 2-6, Ginepri - Van Lottum 7-5 6-7 6-1, Bob en Mike Bryan - Verkerk/Schalken 6- 3 6-0 Australië - Argentinië 2-1 Hewitt - Gaudio 3-6 7-5 6-7, Philippoussis - Zabaleta 4-6 6-3 7-5, Arthurs/Hanley - Arnold/Chela 6-3 6-4. Eindstand: 1. Australië 3-6 (partijen 7-2), 2. Chili 3-4 (6-3), 3. Verenigde Staten 3-2 (4-5), 4. Nederland 3-0(1-8). Finale: Australië - Chili. Straatsburg. Vrouwen, 140.000 euro. Halve finales: Schaul (Lux) - Loit (Fra/4) 6-4 6-1, Davenport (VSt/1) - Farina Elia (lta/3) 6-2 St. Pölten. Mannen, 375.000 euro. Halve finales: Malisse (Bel) - Melzer (Oos) 3-6 6-3 6-3, Volandri (lta/8) - Sanchez (Spa/6) 6-1 4-6 6-4. Wenen. Vrouwen, 170.000 euro Halve finales: Molik (Aus/6) - Kostanic (Kro/8) 6-4 6-3, Smashnova (lsr/2) - Frazier (VSt/5) 7- Casablanca. Mannen, 375.000 euro Halve finales: Ventura (Spa) - Christophe Ro- chus (Bel) 6-1 1-6 6-2, Hrbaty (Slw/1) - Ben neteau (Fra) 6-2 6-2. Castellon (Spa). EK-kwalificatietoernooi onder Oefenwedstrijd Vaassen (2e klasse zondag) - Feyenoord 0-12 (0-8). Doelpuntenmakers: Kuijt 5, Smolarek 2, Paauwe, Lurling, Buffel, Swerts en Curth Sydney. Vriendschappelijk. Australië - Turkije 1-3 (0-1). 41. Ozat 0-1, 48. Bresciano 1-1 (strafschop), 68. Sükür 1-2, 75. SükOr1-3. Bordeaux - Monaco 1-3. Bamberg. Euro League, tweede wedstrijd, groep 2: Duitsland - Nederland 1-3 (26-28 21-25 25- 22 23-25). Rhodos. World Tour vrouwen, Grieks Open. Eerste ronde: Leenstra/Kadijk (Ned) Naidoo/Willand (ZAf) 2-0 (21-13 22-20); tweede ronde: Ribeiro/Shaylyn (Bra) - Leen stra/Kadijk 2-0 (21-19 21-18); herkansing, tweede ronde: Leenstra/Kadijk - Larrea Peraza- /Fernandez Grasset (Cub) 2-1 (21-19 16-21 15-9). Lianyungang (Chn). Wereldbeker beachvolley- bal, mannen. Eerste ronde: Heuser/Kobel (Zwi/4)- Max Back- er/Emiel Bpersma (Ned) 21-16 28-26. Her kansing, eerste ronde: Backer/Boersma - Thompson/Cotrino (Spa) 21-12 21-14; tweede ronde: Nowotny/Gartmayer (Oos) - Backer- /Boersma 2-1 (16-21 21-19 16-14). WIELRENNEN 2. McEwen (Aus), 3. Oesov (WRu), 4. Kiemen de (Slv), 5. Pollack (Dui), 6. Loddo (Ita), 7. d'Amore (Ita), 8. Roedenko (Oek), 9. Nauduzs (Let), 10. Cadamuro (Ita), 15. Vierhouten, 126. Van Velzen. Klassement: 1. Cunego (Ita) 55.31.41, 2. Si moni (Ita) 0.10, 3. Pellizotti (Ita) 0 28, 4. Popovitsj (Oek) 0.40, 5. Figueras (Ita) 0.52, 6. Garzelli (Ita) 1.15, 7. Noe(lta) 1.17, 8. Gont- sjar (Oek), 9. Cioni (Ita) 1.19, 10. Sella (Ita) 1.25, 106. Vierhouten 58.49, 135. Van Velzen 1.20.28. Ronde van Languedoc-Roussillon, derde etap pe, Ganges - Aigues-Mortes: 1. Elrniger (Zwi) 162 km in 3.30.00, 2. Krivtsov (Oek), 3. Isasi (Spa), 4. Hushovd (Noo), 5. Eisel (Oos), 6. Vanthourenhout (Bel). Klassement: 1. Hushovd 12.37.27, 2. Pineau (Fra) 0.08, 3. Dumoulin (Fra). 4. Elrniger 0.11,5. Krivtsov 0.18, 6. Eisel 0.21. Ronde van Beieren, vierde etappe, München - Bad Aibling: 1. Gentili (Ita) 202,3 km in 5.03.46, 2. Voigt (Dui) 0.25, 3. Weissinger (Dui). 4. Klöden (Dui), 5. Cheula (Ita), 6. Bro- zyna (Pol). Klassement: 1. Voigt 13.54.47, 2. Klöden 0.20, 3. Brozyna 0.34, 4. Gentili 0.46, 5. Weissinger 1.06,6. Hungerbühler(Dui). Ronde van België, derde etappe, Knokke-Heist - Buggenhout: 1. Van Heeswijk (Ned) 194 km 4.46.26, 2. Tombak (Est). 3. Hiemstra (Ned), 4. Hammond (GBr), 5. Quinziato (Ita), 6. Voeckler (Fra), 7. Engoulvent (Fra), 8. Vos kamp (Ned), 9. Chavanel (Fra), 10. White (Fra) 29. Den Bakker, 30. Bos. Klassement: 1 Bortolami (Ita) 13.12.37, 2. Omloop (Bel) 0.01, 3. Timosjine (Rus) 0.03, 4. Van Heeswijk 0.06, 5. Boonen (Bel) 0.07, 6. Tombak (Est) 0.08, 7. Van Dijk 0.11, 8. Quinziato (Ita), 9. Hiemstra 0.13, 10. Voeck ler, ll.Sentjens, 16. Voskamp 0.16. Olympia's Tour, zevende etappe, Tiel - Os- sendrecht: 1. Möhlmann ((Ned) 158,9 km in 3.27.13, 2. Vastaranta (Fin). 3. Van Hummel (Ned), 4. Marin (Slv), 5. Mazur (Pol), 6. Rooy- akkers. Klassement: 1 Dekker (Ned) 22.43.21. 2. Gi- ling (Ned) 1.58, 3. Lenfennk (Ned) 2.01, 4. Sutherland (Aus) 2.09, 5. Reus (Ned), 6. Van Agtmaal (Ned) 2.14.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 23