lanager Uitvoering APOTHEEK VAN DER LAAN Collega apothekersassistent(e) \GO De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. Adelbert fl College Projectleider/Senior Informatieanalist SAP SD Paris are jus! par! of our service w Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 voegd gezag zoekt voor de R.K. basisschool Antonius m.i.v. het een enthousiaste collega ter vervanging van een tijdelijke afwezige leerkracht. treft een vacature van tijdelijke aard in één van de drie heterogene kleutergroepen, erwachting zal de vervanging aanvankelijk gelden voor de gehele week. vanaf oktober voor ve omvang en rond november zal deze teruglopen naar een kwart omvang, rervangen leerkracht zal gedeeltelijk aanwezig zijn om lesgevende taken te vervullen, ervan uit dat de vervanging na de kerstvakantie zal worden beëindigd. voegd gezag is m.i.v. het nieuwe schooljaar tevens op zoek naar :n enthousiaste collega voor (een kleine) parallelgroep 3 voor de maandag, dinsdag en woensdagochtend. dient bereid zijn om eventueel in de tweede helft van het schooljaar gedurende de pn ondersteunende activiteiten te verrichten in de kleutergroepen. oegd gezag zoekt leerkrachten die: enthousiast en flexibel zijn het belangrijk vinden dat er een goede sfeer is op een school en daar een positieve bijdrage aan leveren beschikken over goede contactuele eigenschappen gestalte willen geven aan de R.K. identiteit van de school lieuwsgierig naar wat wij je te bieden hebben: schrijf, fax, bel of mail ons. natuurlijk ook onze website bezoeken: www.antoniusvoorhout.nl isisschool Antonius J.A.G. Verwater (directeur) 0252 210264 (school) 0252 545739 (privé) 0252 225944 De stichting R.K. Onderwijs Voorhout verzorgt met drie scholen het katholiek onderwijs in de gemeente Voorhout. Deze gemeente heeft een N.S.-station in de nabijheid van de drie scholen. schooljas de heer J.A.M. van der Lans (adjunct-directeur.) 0252 233110 (privé) aties met cv kunnen tot uiterlijk 1 juni worden ingediend bij de Antoniusschool t.a.v. de „G Verwater, p/a Pieter van Slingerlandstraat 42, 2215 SZ Voorhout. li ege een verhuizing en omdat we groeien is ons enthousiaste team aan ding toe. ;b ijn op zoek naar een gediplomeerde, of dit jaar afstuderende, leuke (fulltime/parttime) ve ieden: zellige collega's, vriendelijke klanten fo en nachtdiensten chts 5 x per jaar avond- (tot 21 uur) en weekeinddienst ede secundaire arbeidsvoorwaarden (spaarloonregeling, fiets van de zaak, i mogelijkheden tot nascholing e het leuk om met mensen om te gaan, ben je geïnteresseerd in - :eutische patiëntenzorg, ben je niet bang voor veranderingen en heb je in je werk? zin in een leuke, afwisselende baan in een groeiende apotheek? dan niet maar bel, schrijf of mail ons! eek Van der Laan Drdijnsingel 62, 2353 GJ Leiderdorp 1-5419418, e-mail laanapo@tref.nl erdere informatie kun je contact opnemen met: Meerburg of Wim van der Laan (apothekers) of met één van je rb mstige?) collega's: Angela, Dorine, Heieen, Janne, José, Karin, Karin i ingstichting PAGO te Hillegom is met een bestand van 2.500 woningen één van 'otere woningcorporaties in de Duin- en Bollenstreek en is de enige corporatie 4 legom. Inclusief de eigen onderhoudsorganisatie werken er 42 medewerkers. I deling Uitvoering, waar 15 mensen werken, zorgt voor directe afhandeling van 'ihoudsvragen van onze huurders. Bij verhuizing zorgt de afdeling ervoor dat de iig snel op orde is voor de nieuwe huurder. Als serviceorganisatie zijn de de 'werkers van de afdeling dagelijks zichtbaar in Hillegom. Daarmee vormen zij d isitekaartje van de organisatie. er d icegerichte organisator die kosten weet te beheersen hie tie-informatie ze functie geeft u leiding aan 15 medewerkers, waaronder timmer- in en schilders. U draagt er zorg voor dat binnenkomende servicever- idis en efficiënt en effectief worden afgehandeld. U beheert de werkplaats, :ej lagazijn en het wagenpark. U stemt intern de aanpak van technisch P ilexe klachten af. U verstrekt opdrachten aan aannemersbedrijven. ptroleert de voortgang en bewaakt de kosten. U toetst de kwaliteit neJiet afgeleverde werk. pro tie-eisen ut een servicegericht en resultaatgericht manager. Het aansturen van werkers is voor u bekend terrein. Plannen en organiseren behoren tot lerke kanten. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau met een 'kundige invalshoek. dig :iteren meer informatie over onze organisatie en deze functie kunt u terecht ;be 'ze website www.pago.nl. Uw schriftelijke reactie kunt u voor 4 juni orti ichten aan de heer J. de Greef, Woningstichting PAGO, Postbus 151, AD Hillegom. U kunt ook per e-mail reageren naar jdegreef@pago.nl Secretaresse m/v Voor een relatie in Roelofarendsveen zoeken wij een assistente voor één van de directieleden. Het betreft een fulltime allround secretaresse functie waarin je van A tot Z alles gaat regelen. De juiste kandidaat heeft mbo werk- en denk niveau en relevante werkervaring. Medewerker verkoopbinnendienst m/v Voor dezelfde opdrachtgever in Roelofarends veen zoeken wij een enthousiaste medewerker op mbo of hbo-niveau. Vind je relatiebeheer, het maken van offertes en alle administratieve handelingen die daarvoor nodig zijn een uitdaging? Dan is dit de baan-voor jou. Salarisadministrateur m/v Voor een administratiekantoor voor het midden- en kleinbedrijf zijn wij op zoek naar een gemotiveerde kandidaat die een nieuwe fulltime uitdaging zoekt. De juiste kandidaat heeft ruime ervaring als salarisadministrateur, minimaal mbo+ werk- en denkniveau en voelt zich thuis in een jong, enthousiast team. Sales secretaresse m/v Voor een internationale relatie in Zoeterwoude zoeken wij ter ondersteuning van de inter nationale sales en marketing afdeling een kandidaat met relevante werkervaring, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en een Secretariële opleiding op mbo-niveau. Alle vacatures zijn voor langere perioden. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo in: Leiden, Steenstraat 6-A, 071-5131300 www.dactylo.nl pfactylo Wassenaar Het Adelbert College is een katholieke scholengemeenschap voor VMBO-t, HAVO, Atheneum en Gymnasium. Een school, die haar leerlingen met meer dan alleen een einddiploma de toekomst en de maatschappij wil zien ingaan. Dat kan alleen waargemaakt worden als alle betrokkenen, het personeel samen met leerlingen en ouders, op hun gezamenlijke opdracht worden aangesproken, ledereen die zich hierin kan vinden, zal zich op onze school thuisvoelen. Met ingang van 15 augustus 2004 is het Adelbert College op zoek naar een: HOOFD SECRETARIAAT M/V Voor maximaal 24 uur per week Functieomschrijving: De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de centrale administratie van de scholengemeenschap en omvatten o.a.: - het aansturen en begeleiden van de secretariaats medewerkers; - het plannen en coördineren van de werkzaam heden van het secretariaat en het afstemmen daarvan met andere afdelingen; - het genereren van managementinformatie; - het verrichten van ondersteunende administra tieve en secretariële werkzaamheden ten behoeve van de schoolleiding. Functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau; - enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré; - vaardigheid in het plannen en structureren van secretariaatswerkzaamheden; - ervaring in het werken met het MS-Office-pakket; - goede mondelinge en schriftelijke communica tieve vaardigheden; - flexibele opstelling; - affiniteit met onderwijs. en per 23 augustus 2004 zoekt het Adelbert College een: TECHNISCH ONDERWIJS ASSISTENT M/V Voor maximaal 20 uur per week, ter vervanging wegens ouderschapsverlof tot uiterlijk 1 augustus 2005. Functieomschrijving: - het voorbereiden van practica voor de vakken biologie, scheikunde en natuurkunde; - het zelfstandig begeleiden van groepen leer lingen bij het uitvoeren van practica; - het beheer en onderhoud van materialen voor de genoemde vakken. Functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau; - beschikt over kennis van de leefwereld van leerlingen; - is creatief, praktisch en probleemoplossend. Voor beiden functies geldt: U wordt ingeschaald conform de CAO-VO. Daarnaast is er sprake van een uitgebreid pakket met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een PC-privéregeling Een volledige beschrijving van de werkzaamheden is op aanvraag te verkrijgen bij mw. I. Schalkers, personeelsfunctionaris, telefoon (070) 511 92 24. Aan haar kunt u binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie richten. R.K. Scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, HAVO en VMBO-T, Deijlerweg 163, 2241 AE Wassenaar of via e-mail i.schalkers@adelbert.nl Samen met een aantal scholen in de regio Den Haag Rotterdam wordt een gezamenlijk personeelsbeleid gevoerd. of Corus in IJmuiden maakt niet alleen staal van wereldklasse, het concern zorgt ook goed voor zijn mensen. Bijvoorbeeld met een moderne en flexibele pensioenregeling. De Stichting Pensioenfonds Hoogovens bewaakt de oudedagsvoorziening voor al die 40.000 medewerkers en oud-medewerkers. Voor dit ondernemingspensioenfonds zoeken we een medewerker pensioenservice en een pensioenspecialist. In een pro fessioneel team met korte lijnen lever je een belangrijke bijdrage aan de uitvoering van de pensioenregeling van Corus. Bovendien krijg je er alle ruimte om je het pensioenvak verder eigen te maken. Pensioenspeclalist (m/v) Als pensioenspecialist verzorg je vooral de voorlichting aan groepen en draag je bij aan projecten die direct verband houden met de werkzaamheden op de pensi oenadministratie. Ook zet je al je pensioenkennis in om consequenties van veranderingen door te rekenen, en om te bevorderen dat die kennis breed in de organisatie wordt geborgd. Het vacaturenummer is 18.164. Medewerker Pensioenservice (m/v) Als medewerker pensioenservice heb je veel contact met medewerkers en oud-medewerkers van Corus. Zo draai je voor het berekenen van individuele aanspraken je hand niet om, net zo min als voor het doorvoeren van mutaties. Je hebt ook een voorlichtende rol naar de verzekerden, waarbij je in eenvoudige bewoordingen alles kunt uitleggen rond de opbouw en uitkering van hun pensioen. Het spreekt voor zich dat je op termijn helemaal thuis bent in onze pensioenadministratie. Het vacaturenummer is 18.165. Hoe ervaren ben je? Voor de medewerker pensioenservice vragen we een vooropleiding op mbo-niveau. Voor de pensioenspecialist is een hbo-opleiding vereist. In beide gevallen vragen we minimaal enkele jaren relevante werkervaring en het diploma Pensioenpraktijk 1 of de afgeronde SPO Basisopleiding. Bovendien ben je nauwkeurig, klantgericht en flexibel, en beschik je over goede contactuele eigenschappen. Van de pensioenspecialist in spe verwachten we ook een goed ontwikkeld abstract denkvermogen en actuele kennis van wet- en regelgeving. Het Pensioenfonds Hoogovens biedt een uitstekende beloning en flexibele werktijden. Bovendien is ons kantoor, in hartje Beverwijk, uitstekend bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Naast de goede arbeidsvoorwaarden krijg je ook alle ruimte voor persoonlijke ontwikkeling, bijvoorbeeld met vervolgstudies waarmee je je in het pensi oenvak verder zult bekwamen. Reageren? Stuur ons dan per e-mail je sollicitatie vóór 15 juni, onder vermelding van het vacaturenummer. Ons mailadres is recruitment.nl@corusgroup.com. Voor meer informatie bel je met Olaf Zomerplaag: 0251 -491139. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. corus ERIKS group nv is de Nederlandse houdstermaatschappij van een groep technische handelsonder nemingen met vestigingingen in negen landen. Het geografisch zwaartepunt van de activiteiten ligt in West-Europa (Nederland, België, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk). Daarnaast heeft zij vestigingen in Noord-Amerika en Zuidoost-Azië (Singapore, Maleisië en Thailand). Het huidige assortiment is verdeeld in 6 kernactiviteiten en de daarin opgenomen productgroepen: Afdichtingstechniek Aandrijftechniek Stromingstechniek Industriële kunststoffen Gereedschappen en onderhoudsproducten Technische en logistieke dienstverlening De missie van de ERIKS-groep is een toonaangevende, internatio nale handelsonderneming te zijn die met een hoogwaardig en breed assortiment van werktuig bouwkundige componenten met daaraan gerelateerde technische en logistieke dienstverlening en kennis van haar producten en toepassingen alle bedrijfstakken van de industrie bedient. Heb je de instelling van een ondernemer, kennis van en ervaring met alle operationele SAP-applicaties op algemeen niveau en wil je meer uit je talenten halen? Dat komt dan goed uit. Want ERIKS, een toonaangevende handelsonderneming met een uitstekend imago in de industriële markt, zoekt een ervaren Algemene functiebeschrijving Het ontwikkelen, inrichten en onderhouden van het administratieve en logistieke informatiesysteem SAP, plus de aan dit systeem voor corporate gebruik gekoppelde niet-SAP-systemen en het mede inrichten van de daarbij noodzakelijke administra tieve organisatie. Deze functie is vacant binnen de afdeling Corporate Information Management, welke afdeling het SAP-beheer en de verdere ontwikkeling van het SAP-gebruik bij alle groepsmaatschappijen in de Benelux in haar takenpakket heeft. De komende jaren gaat het vooral om de uitbouw van SAP naar door ERIKS recent aangekochte bedrijven. Daarnaast zijn de upgrade naar mySAP ERP, BW en ECM/PIM belangrijke onderdelen in dit programma. Functie-eisen De basis voor deze functie is een afgeronde universitaire of hbo-opleiding bedrijfs kunde, informatica en/of werktuigbouwkunde. (Praktijk)kennis van nagenoeg alle operationele SAP-applicaties op algemeen niveau is een must. Indien je aanvullend specifieke vakopleidingen als Certified Production and Inventory Management (CPIM), projectmanagement niveau 2 en/of diverse relevante SAP-trainingen waaronder ASAP hebt gevolgd, dan is dit een pre. Als juiste kandidaat beschik je naast bovengenoemde kennis over een sterk analy tisch vermogen, goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift en kun je je specialisatie ogenschijnlijk eenvoudig aan diverse doelgroepen verkopen. Wat biedt ERIKS? Allereerst uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Maar ook een dynamische werkomgeving met een open en 'hands-on' werksfeer, die je stimuleert om je professionele talenten verder te ontplooien. Een klimaat waarin jouw en ons belang aangenaam parallel lopen. Informatie Indien je meer informatie over deze functie wenst kun je contact opnemen met de heer Frank Hulsebosch, Manager CIM, tel. (072) 514 15 25 of 06 - 200 041 68. Herken jij jezelf in onze functiebeschrijving? Schrijf dan een sollicitatiebrief met cv voor 5 juni aan ERIKS bv, ter attentie van de heer Ruud Bolweg, afdeling P&O, Postbus 280,1800 BK Alkmaar of e-mail ruud.bolweg@eriks.nl ERIKS group nv Arcadialaan 14 Postbus 1088 1810 KB Alkmaar telefoon (072) 547 58 88 fax (072) 547 58 89 www.eriks.com

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21