■Ril toneel meer kant protestants christelijk voldoening vernieuwend werken met jongeren W' De bouw van IKEA Haarlem is begonnen. ^LEO KANNER SCHOOL Verzorgenden IGinwi Verzorgende IG <nw) praktijkgericht werken in stamgroepen kiezen vragen Beproef je geluk als assistente ZATERDAG 15 MEI 2004 913 VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. Valent RDB biedt haar medewerkers: een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische organisatie gezellige en creatieve teams uitstekende begeleiding ruime mogelijkheden voor cursussen en/of scholing i bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang i salariëring conform de CAO Thuiszorg i mogelijkheid tot deelname aan een spaarregeling en collectieve verzekeringen i pc- en fietsenplan i aantrekkelijke reiskostenregeling inclusief fietsvergoeding Noordwijk Locatie Sl Jeroen Woonzorgcentrum St Jeroen is aantrekkelijk gelegen in het hart van Noordwijk-Binnen. Het omvat 132 intramurale en 15 extramurale verzorgings plaatsen, 41 aanleunwoningen en een verpleegunit voor 15 psychogeriatrische bewoners. Samen met de afdeling Meerzorg vormt deze verpleegunit een gecombineerde afdeling voor 23 demente bewoners. Voor het woonzorgcentrum St Jeroen zoeken wïj op korte termijn: - voor 32 - 36 uur per week voor alle. diensten - voor 16 uur, werktijden vanaf 7,30 uur, ochtend en middag - tevens t/m oktober 2004 i.vjn. zwangerschapsverlof voor 32 uur. Als vaste contactyerzorgende coördineer je in samenspraak mét de leidinggevende de totale zorg voor een aantal bewoners. Functie-eisen: een afgeronde opleiding ziekenverzörgende/mdgo-vz/IG ervaring in het werken met psychogeriatrische ouderen zelfstandig en in teamverband kunnen werken flexibele instelling Enthousiast? Voor nadere informatie over de functie verzorgende IG in het woonzorgcentrum St Jeroen kun je contact opnemen met mevrouw A. Weerink, afdelingshoofd, telefoon (071) 365 17 00. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 29 mei 2004 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592,2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 4516/1. Locatie Bemardus Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeghuis voor 138 bewoners met een afdeling dagbehandeling van 12 personen, en een woonzorgcentrum voor 55 bewoners, waarvan 12 plaatsen voor cliënten met een psychogeriatrische zorgvraag. Daarnaast verleent het woonzorgcentrum ook dienst-verlening aan extern wonenden. Voor locatie Bernardus zijn wi] op zoek naar een voor 24 tot 32 uur per maand Functie-eisen: een afgeronde opleiding ziekenverzorgende/mdgo-vz/IG zelfstandig en in teamverband kunnen werken flexibele en collegiale instelling inzetbaar voor alle diensten Enthousiast? Voor nadere informatie over de functie verzorgende IG kun je contact opnemen met mevrouw S. Vliegen, afdelingsmanager Teylingen, telefoon (0252) 345 220 of mevrouw I. Bos, afdelingsmanager Ter Leede, telefoon (0252) 345 210. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 29 mei 2004 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592,2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 4516/1. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl Commandeurslaan 29 2223 AX Katwijk aan den Rijn T_071 -4029990 F 071 - 4086584 p infhrSldpriin-krttwiik nl De Protestants Christelijke Praktijkschool de Rijn zoekt in verband met de toename van het aantal leerlingen: 2 groepsdocenten (WTF 1,0 en 0,9) bevoegdheid Pabo of een vergelijkbare opleiding docent gymnastiek (WTF 0,2) docent drama (WTF 0,1 remedial teacher (WTF 0,2) docentassistent Interne Stage (WTF 0,6) docentassistent ICT (WTF o,4) Een combinatie van deze laatste twee functies is mogelijk. De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden van groepen leerlingen onder verantwoordelijkheid van een docent. Salariëring volgens CAO-PO docenten: schaal LB remedial teacher: schaal 9 docentassistenten: schaal 4 Nieuwsgierig geworden? Dan kunt u voor 26 mei a.s. een sollicitatiebrief met CV schrijven aan: Stichting Praktijkonderwijs te Katwijk e.o. t.a.v. de heer P. van der Laan, centraal directeur, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Informatie kunt u inwinnen bij de heerdrs. F.R.T. van Efferink, directeur. 071 - 4029990 of 06 - 51960963 Van sollicitanten wordt verwacht dat zij bijdragen aan de vormgeving van de identiteit van de school. Sollicitatiegesprekken worden gehouden op 1 juni a.s. Bel voor meer infor/d de Personeel Account (075) 681 367/1 KLIPPAN zitbank 199.- Welke leidinggevenden zijn klaar voor een goed gesprek? We willen alle leidinggevenden voor onze nieuwe vestiging in Haarlem, die begin 2005 open gaat, nu al bij het proces betrekken. We kunnen dan alvast kennis maken en van gedachten wisselen over de voorbereidingen en de opstart, zodat we gezamenlijk goed voorbereid de winkel kunnen openen. Als leidinggevende m/v bij IKEA ben je niet zozeer de baas van je team als wel de drijvende kracht erachter. Bij ons word je gewoon bij je voor naam aangesproken. Je begeleidt medewerkers bij hun ontwikkeling. IKEA is commercieel en resultaatge richt, maar schept graag een open en positieve werk sfeer waarin ruimte is voor vriendschap en persoon lijke ontwikkeling. Je zorgt dat iedereen goed geïnfor meerd is en je stimuleert collega's om bij problemen of vragen een passende oplossing te zoeken. Ondertussen draag je natuurlijk ook bij aan een goede en plezierige werksfeer. Lijkt dit werk je interessant? Kijk dan zelf welke van de volgende afdelingen het best aansluit bij jouw interesse en achtergrond: Verkoop - altijd paraat met raad en daad voor de klanten. Service - hét antwoord voor klanten met vragen en problemen. Magazijn - het hart van de vestiging waar klanten zelf hun producten ophalen. Kassa - het punt waar de klant snel en correct kan afrekenen. Restaurant - een van de hoogtepunten van een dagje IKEA. Naast de goede sfeer en de uitdaging biedt IKEA je een goed salaris en uitstekende collectieve regelingen en vergoedingen. Zaken als werktijden, kinderopvang loopbaanontwikkeling en opleidingen zijn prima geregeld in een eigen CAO. Onze visie is 'een beter bestaan voor zoveel mogelijk mensen'. We willen nieldi alleen het leven thuis van onze klanten verbeteren, hebben ook idealen over hoe we als collega's met elkaar omgaan. Heb je een HBO- of MBO-opleiding, ervaring in een leidinggevende functie en spreekt onze visie je aan? Surf dan naar www.IKEA.nl en ga naar 'werken b IKEA'. Hou daarbij je c.v. en sollicitatiebrief paraat, etl want je leest hier niet alleen alles over de vacatures, je L IKEA kunt er direct online solliciteren! SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS Het bestuur van de stichting Prof. Dr. Leo Kannerschool, bijzonder neutrale school voor speciaal onderwijs (ZMOK) vraagt per 1 augustus 2004 voor de afdeling VSO ZMOK te Leiderdorp: groepsleerkrachten (m/v) De afdeling VSO ZMOK in Leiderdorp is gestart in september 2003 en richt zich op onderwijs aan leerlingen tussen 12 en 16 jaar met ernstige gedragsproblemen. De school is een nevenvestiging van de Prof. Dr. Leo Kannerschool te Tevens is de school aangesloten bij het Regionaal Expertise Centrum West, cluster 4. We werken vanuit een groeimodel, momenteel zijn er 3 groepen en na de zomer vakantie komen hier twee nieuwe groepen van max. 8 leerlingen bij. Hiervoor zoeken wij leerkrachten, die bij voorkeur full-time beschikbaar zijn. TAKEN; - verzorgen van onderwijs aan een groep van 8 leerlingen - bijdragen aan de ontwikkeling van een onderwijsconcept voor deze specifieke doelgroep - samenwerken met ondersteunende disciplines FUNCTIE-EISEN; - volledig bevoegd - diploma speciaal onderwijs en/of een andere relevante voortgezette studie strekken tot aanbeveling - ervaring en affiniteit met de doelgroep - gevoel voor humor - kunnen relativeren Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Marion Baartman, locatieleider, tel. 071-5814566. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: Prof. Dr. Leo Kannerschool, t.a.v. PM. Baartman, locatieleider, Endegeesterstraatweg 26, 2342 AK Oegstgeest. human resources (25 uur per week). Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en heb je een uitstekend gevoel voor mensen? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Voor de vestiging Scheveningen zijn wij namelijk op zoek naar een enthousiaste assistente human resources, In deze functie ondersteun je samen met een collega assistente HR, de manager HR en twee personeelsadviseurs in de uitvoering van het sociale beleid. Je past regelingen en procedures toe, voert de personeelsadministratie uit en beheert deze met behulp van een geau tomatiseerd personeelsadministratiesysteem (People Soft). Je bent aanspreekpunt voor de medewerkers en je onderhoud contacten met diverse instanties waaronder de arbo-dienst. Je hebt een havo- of mbo-opleiding met ervaring in personeelswerk en het werken met een geautomatiseerd personeelsadministratiesysteem. Je hebt pit, beschikt over goede contactuele en communicatieve eigenschappen (zowel mondeling als schriftelijk) en bent servicegericht. Wij bieden je een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en een salaris dat begint bij 1169,- bruto per maand, vanaf 21 jaar op basis van een 25-urige werkweek. De werkzaam heden zijn in overleg te verdelen over vier of vijf werkdagen. Ben jij enthousiast en dynamisch? Solliciteer dan bij Holland Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie binnen twee weken naar Niek Staal, personeels- adviseur, postbus 84510, 2508 AM, Den Haag. E-mailen mag ook: nstaal@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067833. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -Holland Qlsino Wij zijn een van de grootste Nederlandse producenten van gevulde h N en mueslirepen. Wij werken met ultramoderne apparatuur en voldoen aan alle voedselveiligheidseisen. Onze producten worden verkocht via supermarkten in Nederland ent groeiend aantal Europese landen. Wij zijn met spoed op zoek naar: Hoofd Technische Dienst m/v Met ruime ervaring op onderhouds- storingsgebied. Uw functie: Het coördineren en uitvoeren van inspectief- en preventief onderhoud. Het lokaliseren van storingen en storingsoorzaken en het oplossen hiervan. Het werken in een twee ploegendienst. Uw profiel: Opleiding minimaal MTS Elektronica Ervaring in PLC-besturingen bij voorkeur Siemens. Kennis van ervaring met pneumatiek en hydrauliek. Een praktische en resultaatgerichte instelling. Instrueert, motiveert en coacht zijn/haar team. Sterke persoonlijkheid, leeftijd 35+ Werken in teamverband en projectgroepen Woonachtig in een straal van 20 kilometer van Sassenheim Ervaring in soortgelijke functie in de levensmiddelenindustrie is een pré. Proces operators m/v die de handen uit de mouwen willen steken en willen werken in eeni team. Wij werken in een 2-3 ploegensysteem van maandag t/m vrijdag. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het mengen van grondstoffen en halffabrikaten ten behoeve van de bakkerij of de muesliverwerking en het bedienen van productielijnen. Machine operators m/v Het bedienen van verpakkingsmachines Vanzelfsprekend bieden wij een prima salaris en een dito ploegentoe pensioen- en spaarloonregeling. Door middel van interne opleidingen kunnen wij uitstekende doorgroeimogelijkheden bieden. In verband met het werken in teamverband is een goede spreekvaan in het Nederlands vereist. Ervaring in de voedingsmiddelenindustrie is zonder meer een pré. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na publicatie hui sollicitatie, inclusief curriculum vitae, te richten aan: Ravensbergen BV T.a.v. dhr J.O. Moorthamer Postbus 78 2170 AB Sassenheim of per e-mail website: jmoorthamer@ ravensbergenbv.nl www.ravensbergenbv.nl Voor nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren bellen met: 0252-219102-toestel 23 Word donateur van het Prins Bernhard Cultuurfonds www.cultuurfonds.nl Prins Bernhard Cultuurfond» geeft cultuur de kans

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22