XL CAMPING! JT) Frankri BON N Leidsch Dagblad biedt weer aantrekkelijke Leidsch Dagblad maakt het kiezen van de juiste camping gemakkelijk en voordel Unieke lezersaanbieding, met minimaal 20% korting op de bekende Alan Rogers' Campinggidsen 2004! 2004 €3,50 korting €2,50 korting biedt weer aantrekkelijke Met vakantie naar de Bourgogne in Frankrijk? BEYOND GOOD EV Maak kans op gratis playstation spel Dagtocht met bus en boot naar Ameland WmÊMMÊTiÊMs, Win kaarten voo ifeuiè fiwjar to Cww&rs- Uto toa|uun" I =M De prettig leesbare campinggidsen van Alan Rogers zijn weer helemaal klaar voor het jaar 2004. Natuurlijk zijn de gidsen Campinggids Frankrijk en Campinggids Europa geheel geactualiseerd, erg overzichtelijk en gebruiksvriendelijk. Door de objectieve selectie op basis vari kwaliteit van de locatie, voorzieningen, hygiëne en gastvrijheid is het voor een vakantiegan ger wel heel eenvoudig geworden om een geschikte verblijfplaats te vinden in het favoriete vakantieland. Uniek aan de camping gidsen is ook dat Alan Rogers niet werkt met ingewikkelde symbolen maar bij elke camping een complete uitleg geeft. i Leidsch Él£ Dagblad 8 V O O R D E_E L I t ALAN ROGERS' CAMPINGGIDS EUROPA met 3,50 korting Tegen inlevering van deze bon I ontvangt u bij de erkende boekhandel of warenhuis p. op de Alan Rogers's Campinggids Europa 5 (90 215 4261 7). U betaalt in de periode van 13 mei t/m 13 juni 2004 geen 14,50 maar slechts 11,- ACTIENUMMER: (00000) 900-54631 I En om het allemaal nóg gemakkelijker te maken, kunnen boe kingen en reserveringen in samenwerking worden gedaan met Alan Rogers' Travel Service, via www.alanroaersdirect.nl. Voor meer informatie over de gidsen kijk op www.alanroaers.nl of www.boekenwereld.com. De kortingsbon is tot en met 13 juni 2004 te verzilveren bij de erkende boekhandel of warenhuis. Het is toegestaan beide bon nen te verzilveren. Leidsch ^Dagblad V O O R D E E L C Aanbieding 1 Alan Rogers' Campinggids Europa Paperback; 416 pagina's Prijs 14,50 Prijs voor lezers Leidsch Dagblad 11,- 24% korting! Maximaal 1 gids per bon. Aanbieding 2 Alan Rogers' Campinggids Frankrijk Paperback; 336 pagina's Prijs 12,50 Prijs voor lezers Leidsch Dagblad 10,00 20% korting! Maximaal 1 gids per bon. ALAN ROGERS' CAMPINGGIDS FRANKRIJK met 2,50 korting Tegen inlevering van deze bon ontvangt u bij ae erkende boekhandel of warenhuis (korting is uitsluitend geldig I, tegen inlevering van deze kortingsbon bij de erkende boekhandel of warenhuis) Speciaal voor abonnees, SMS en win actie! Maak kans op één van de gratis Alan Rogers' Campinggidsen Italië 2004 t.w.v. €12,50! SMS het woord LD en CAMPING uw postcode en huisnummer naar 4999, dan krijgt u ter bevestiging een berichtje terug (€0,70 p.o.b.). Prijswinnaars krijgen vóór donderdag 20 mei persoonlijk bericht. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. I I r i i i i U betaalt in de periode van 13 mei t/m 13 juni 2004 geen 12,50 maar slechts 10,- op de Alan Rogers's Campinggids Frankrijk (90 215 4241 2). ACTIENUMMER: (00000) 900- 54624 (korting is uitsluitend geldig tegen inlevering van deze kortingsbon bij de erkende boekhandel of warenhuis) Geniet van al het goede uit de streek Morvan in de Bourgogne in Frankrijk, door gebruik te maken van deze lezersaanbieding naar het hotel of de camping van 'Ie Chalet du Montal'. Wie Bourgogne zegt, zegt wijn, overvloed, goed eten. Want wat kan er meer bour- gondisch zijn dan de Bourgogne zelf? De regio heeft echter nog veel meer te bieden. De wijnstreken zijn gezellig druk, maar nog geen paar kilometer daar vandaan, laat je de mensen achter je en ben je alleen met de natuur. De Morvan is het groene hart van de Bourgogne. Het is een ruig, dicht bebost gebied met woeste beken en riviertjes. U kunt er kanoën, raften, paardrijden, zeilen, windsur fen, klimmen, abseilen en in de winter langlaufen. In de Morvan zijn talloze parcours voor mountainbikers en wan delaars uitgezet. In dit gebied ter hoogte van het dorpje Dun les Places bevindt zich Hotel - Camping - Restaurant 'Ie Chalet du Montal', dat door Nederlanders wordt beheerd. Chalet du Montal is idyllisch gelegen in het groen en ligt pal naast het riviertje de Cure. Het hotel heeft 2-, 4- en 6- persoonskamers. De camping is eenvoudig, groen en biedt vooral aan de rivierzijde voldoende beschut ting. De camping heeft een open karakter, een recent opgeknapt sanitairgebouw een speeltuin en een kinder speelruimte. Door de lage waterstand kunnen kinderen zich prima in de rivier verma ken. Chalet du Montal biedt lezers van het Leidsch Dagblad een weekarrangement (zes over nachtingen) aan op basis van halfpension met korting. Het arrangement bevat een hotel kamer met ontbijt en viergan gendiner in het restaurant met Franse keuken. Bij aan komst een welkomstborrel en voor de liefhebbers gratis wandelkaarten. U betaalt bij een tweepersoonsverblijf 234 per persoon in plaats van 300 per persoon. Elk persoon extra kost 115 per persoon. De toeslag voor een eenpersoonskamer is 80. Voor de camping biedt Chalet du Montal de lezers van het Leidsch Dagblad het gebrui kelijke tarief voor een gezin (twee volwassenen, twee kin deren, tent/caravan en auto) van 19 per dag aan voor 15 per dag. Bij aankomst wordt u welkom geheten met een drankje en een flesje wijn. Reserveren voor zowel het hotel als de camping kunt u doen op telefoonnummer (0033) 3 86 84 62 77 Nederlands sprekend of (06) 2930 6652. Of per e-mail chaletdumontal@wanadoo.fr. Vermeld erbij dat het gaat om de lezersaanbieding van het Leidsch Dagblad. Geniet van het overrompelende en epische avo Beyond Good Evil PS2 als op PC door Ubisoft wordt uitgebracht. Het verhaal De vredige planeet Hyllis wordt bedreigd door bui tenaardse wezens en is uitein delijk bijna door hen overrom peld. Jade, de actiereporter en bewoner van Hyllis, probeert: uit alle macht haar eiland te verdedigen. Ze heeft daarbij vreemde visioenen en weet niet wat ze daarmee aanmoet. De overheid beweert dat de planeet nu helemaal veilig is. Echter, Jade vermoedt dat er meer achter de buitenaardse invasie zit. Ze komt in contact met een ondergrondse ver zetsorganisatie en dan begint haar avontuur wat haar brengt tot in het hart van de samenzwering. Jade is vastbesloten het com plot te ontrafelen en de bewoners van Hyllis de waar heid te tonen. Slechts gewa pend met haar camera, aikido stok en een ferm doorzet tingsvermogen gaa onderzoek uit. Maa ze tot de ontdekkii de grenzen geen c ken te zijn. Haar zo voor de waarheid k grenzen! Wat kunt u winni 2x CD Rom Playstat Beyond Good Evi 2x Beyond Good werpcamera 3x Beyond Good Z met lange mouwei Wilt u een van de| nen, stuur dan een naar: Leidsch Dagb afd. oplage, postbi 2003 AB Leiden of t.CQllee-bark@hdc.| Beyond Good Ev Uit alle inzendinge de winnaars verloot insturen tot 30 mei Maaskant Reizen biedt de abonnees van Leidsch Dagblad op donderdag 24 juni een dagtocht aan naar het Waddeneiland Ameland. De tourist-dass bus rijdt vanaf de opstap plaats in de regio naar Holwerd. Bij aankomst van de boot op het eiland staan er fietsen gereed om een tocht over het mooie eiland te maken. Op Ameland is^etr naast de natuur genoeg te zien en te beleven. Naast een cul tuur historisch museum Sorgdrager is er het red dingsmuseum Abraham Fock, en het landbouw- juttersmuseum Swartwoude te bezichti gen. Ook is er het natuur- centrum Ameland met informatie over de flora en fauna in het Wadden en Noordzeegebied. Het programma voor de bustocht is als volgt: vertrek vanuit de regio via de kortste route naar Holwerd. In Holwerd nemen we de boot van 11.30 uur en gaan als voetpassagier naar Nes op Ameland, vaartijd 45 minu ten. Na aankomst op Ameland staat hier een fiets gereed en kunt u het gehele eiland verkennen. Er is voor iedereen een uitgebreide informatie voor een fietstocht over het eiland. Een korte fietstocht is natuurlijk ook mogelijk. Om 18.30 uur gaan we vanaf het dorp Nes op Ameland terug met de boot naar Holwerd. Vanuit Holwerd ver trekken we met de gereed staande tourist-dass bus om 19.30 uur. Aankomst is af hankelijk van de opstapplaats en is ongeveer 22.30 uur. De speciale lezersprijs voor deze dagtocht bedraagt 39,50 per persoon in plaats van 49,50 p.p. waarbij het volgende is inbegrepen: vervoer per tourist-class reiswagen volgens programma veerkosten Holwerd naar Ameland v.v. fietshuur op Ameland Vertrekdatum: donderdag 24 juni 2004. Vertrekplaatsen en vertrektijden: Leiden NS station 07.00 uur; Sassenheim Gemeentehuis 07.20 uur. Voor informatie en reserve ringen kunt u direct contact opnemen met Maaskant Reizen, telefoonnummer (0412) 482 828 onder vermel ding van lezersaanbieding Leidsch Dagblad. De aanbie ding is geldig op basis van beschikbaarheid. Speciale abonrieeactie. Sms en win twee kaa het fantastische René Froger concert op 28 t Amsterdam Arena m.m.v. René Froger B Frogettes, RF Dancers en Special Guests f SMS de woorden HD en RENE, je postcode en mer naar 4999, dan krijg je ter bevestiging e€ je terug 0,70 p.o.b.). Prijswinnaars krijgen derdag 20 mei persoonlijk bericht. Over wordt niet gecorrespondeerd.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 6