Giro 5505 Je huis in de krant brengt mensen over de vloer 998!! Sensational SOUTH AFRICA „f™ Hilton Cancun***** MEXI WAGEMAKER Familieberichten HDCMEDÏA LARD Grafmonumenten Roele De Vries Vbj prijsverlaging! Geld nodig? De mensen van Monuta makel* het verschil. Monuta Soek m Ën de makelaar weet van wanten en kranten. MAANDAG 10 MEI 2004 Familieberichten met originele foto of afbeeldingen (met vermelding van naam op achterzijde) kunt u tot 16.30 uur opgeven uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Hoera, Thijs heeft een broertje Zoon van Wendela en Patrick 4de kleinkind van Wim en Inge Ontroerend veel mensen hebben bij ons blijk gegeven van hun verdriet en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve oma, schoonzuster, tante en nicht Christina Koekebakker-Griffioen Tini Allen danken wij oprecht voor hun bloemen, stille handdruk, bezoek of schriftelijke reactie. Uit aller naam: A. C. Koekebakker Leiden, mei 2004 We zoeken collectanten! Helpt u mee met onze jaarlijkse nationale collecte? Dit jaar van 23 tot en met 29 mei. Een paar uurtjes maar. 120.000 mensen met epilepsie zullen u heel dankbaar zijn. Alvast bedankt! SS Nationaal Epilepsie Fonds Bel: 030-63 440 63 0»M«htwn h«t Kleine Geheel onverwachts, is op bijna 50-jarige leeftijd, overleden onze vader, mijn lieve zoon en broer JOHANNES THEODORUS HERMANUS HUIGSLOOT Hans 31 juli 1954 t 8 mei 2004 Denkend aan hem, kunnen wij terugkijken op een fijne en goede tijd. Alphen aan den Rijn: THOMAS en MARCELLA PHILIP Leiden: M. HUIGSLOOT-COLLÉ INEKE Paradijslaan 26 Alphen aan den Rijn Correspondentieadres Dahliastraat 26A 2313 VN Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 12 mei van 20.15 tot 20.45 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 12332 RB te Leiden. De Uitvaartmis wordt opgedragen op donder dag 13 mei om 11.00 uur in de St. Petrus Kerk, Lammenschansweg 40", 2313 GB te Leiden. De bijzetting in het familiegraf zal aansluitend plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats Zijlpoort, Haven 64, 2312 ML te Leiden, waarna gelegenheid is tot condole ren' in de kapel op de begraafplaats. In plaats van bloemen stellen wij een gift aan CliniClowns op prijs. Rekening nummer: Giro 6640 ten name van Stichting CliniClowns Nederland te Amersfoort. Degene die geen kaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als uitnodiging te zien. Lieve Schat Niemand staat stil bij het woord "Samen", maar het is een groot gemis als "Samen" uit je leven verdwenen is. Liefs, HILLY "Vertrouwt op Hem te allen tijde. Psalm 62 9. Met droefheid delen wij u mede dat, voor ons geheel onverwacht, door de Here is Thuisgehaald onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante JANNETJE GUIJT Janny op de leeftijd van 79 jaar. Namens de familie: W. GUIJT-HOUWER 7 mei 2004 Hoorneslaan 392 Katwijk aan Zee Correspondentieadres Achterweg 8 2223 BE Katwijk De afscheidsplechtigheid zal gehouden wor den op woensdag 12 mei om 10.30 uur in de Dorpskerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen heb ben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31. Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. R E C Y C L I N G Houtre cycling Archiefuemietiging Papier- en kartonrecycliitg Thermische recycling Produktvemieüglng Restafval Wognum - Alkmaar - Nieuw Vennep - Tel. www.roeledevries.nl Tot bijna 300 korting- INCLUSIEF: vliegreis per KLM rondreis per touringcar verblijf in goede toeristen klasse hotels dagelijks ontbijtbuffet Nederlandssprekende reisleiding boeiend excursieprogramma Schitterende 16-daagse rondreis door het mooiste vakantieland ter wereld Zuid-Afrika voor een bodemprijs! Onze fascinerende 16-daagse rondreis Sensational South Africa is al bijna volgeboekt, maar in juni zijn er nog een aantal plaatsen beschikbaar. En. deze laatste plaatsen bieden we u nu aan met ongelooflijke last-minute kortingen tot bijna 300 p.p.! Normaal gesproken betaalt u voor deze reis 1279. Maar nu kunt u de 16-daagse rondreis Sensational South Africa al boeken voor de sensatione le prijs vanaf slechts 998 p.p! (uitsluitend bij vertrek in juni). Dit is dus uw kans om net boeiende Zuid-Afrika wel zeer voordelig te ontdekken! De reis wordt uitge voerd in nauwe samenwerking met KLM, die zorg draagt voor de rechtstreekse vlucht, en voert u door het 'skitte- rende' Zuid-Afrika U maakt kennis met vele absolute hoogtepunten, zoals de regeringshoofdstad Pretoria, het Kruger Park, Zululand en de badplaats Durban. Alleen de allersnelste beslissers kunnen profiteren van deze eenmalige korting. Het gaat om de laatste plaatsen en vol edit vol! Reisprogramma ïn het kort Per non-stop vlucht van de KLM vliegen we naar Johannesburg, het financiële hart van Zuid-Afrika. De volgende dag kunt u deelnemen aan een facultatieve excursie naar Soweto, het township dat het hart van de apartheidsstrijd vormde. We rijden verder naar het stati ge Pretoria en vervolgens door de Mpumulanga streek, waar u het echte Zuid-Afrika leert kennen door de schit terende natuur. Dan volgt de beroemde 'Panoramische Route' en wel via Blyde River Canyon, Bourkes Luck Potholes en Cod's Window. We eindigen deze tocht in het historische mijnstadje Pilgrim's Rest We reizen noordwaarts door een schitterende natuurrijke omgeving naar de levendige plaats TZaneen, de 'hoofdstad' van deze regio. Aansluitend naar het wereldberoemde Kruger National Park, voor velen ongetwijfeld het hoogtepunt van deze reis. Als u geluk heeft dan kunt u de 'Big Five' van heel dichtbij zien! Via Badplaas gaat de reis verder naar Swaziland en het prachtige St Lucia Reservaat met als centrum het St. Lucia Meer. Tevens kunt u een bezoek brengen aan Dumazulu, een traditio neel Zuludorp (facultatief). Zuidwaarts rijden we naar de mooie (bad)plaats Durban, gelegen aan de warme Indische Oceaan. De laatste paar dagen kunt u nog heer- n de zon en het strand nabij Durban. lijk genieten v; is/16 dgn Flv-drives ETiTT.'l Zuid Afrika Geheel in uw tempo Zuid-Afrika ontdekken? Dat kan nu, want u kunt nu kiezen uit een groot aantal fly dri ves waarbij u per huurauto dit prachtige land kunt ont dekken. Boek nu, want deze spectaculaire aanbieding geldt alleen in mei en juni! HZ 94.865 t/m 94.871 Vertrekdata HZ 94.717 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 250, luchthavenbelasting en reserveringskosten 69. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Johannesburg v.v. per KLM, rondreis per comfortabele touringcar, en/aren chauffeur, Ned.spr. reisleiding ter plaatse, verblijf in goede hotels in 2-pk met bad of douche en toilet, ver zorging o.b.v. logies en ontbijt, beschreven excursie programma, Exclusief: entrees, fooien, koffergelden, fac excursies, luchthavenbel. en res.kosten, div. verze keringen. Min. aant deeln.: 20. Uit ann.termijn bij onv. deeln.: 8 dgn voor vertrek. Noot 1deze reis is ook met 1 week strandvakantie te verlengen. Noot 2: genoem de reissom geldt uitsluitend voor nieuwe boekingen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 94.717/718 KRAS of kom naar ons reisbureau in: i Alkmaar Kanaalkade 28 Amsterdam Willemsparkweg 26 E Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 7» UUR PER DAG. 7 DAGEN PER WEEK VIA: www.kras.nl 073-5 99 99 99 A jou lie /joordemo VERZEKERINGEN BV Kies voor een jarenlang vertrouwd adres Nieuwe Beestenmarkt 28 2312 CH Leiden Tel.: 071-5148851 Fax: 071-5128336 www.sjaardema.nl Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentra: Leiden, Monuta Soek, Levendaal 103, Tel: (071) 5736 Leiderdorp, Monuta Soek, Van Geerstraat 2A, Tel: (071) 5i Sensationele 9-/16-daagse zonaanbieding naar absoluut topi MEXICO... NU OF NOOIT!!! Onze inkoper keerde deze week terug uit het zonnige Mexico met een ongeloof lijk aanbod van één van de meest luxueuze resorts in de populaire badplaats Cancun. Een aanbod dat we gewoon niet konden laten liggen!! Het is KRAS Stervakanties namelijk gelukt om enorme korting te bedingen op de normale notelprijzen van het super-de-luxe Hdton Cancun Beach Goif*••••, hierdoor zijn we in staat om u een spectaculaire aanbieding te doen! Want voor een 9-daagse zonvakantie betaalt u normaal gespro ken ca. 998, maar wij kunnen het u al aanbieden voor de absurd lage reissom vanaf slechts 598! (16 dagen vanaf slechts 929) Nog nooit was dit topresort zó voordelig! Naast genieten van de zon aan de prachtige witte stranden en flaneren in het gezellige Cancun, kunt u ook uitstapjes maken naar indrukwekkende overblijf selen uit de Mayacultuur, waarvan Chitzèn Itza zonder twijfel één van ae boeiendste is. Gaat u mee naar het land van de Maya's, tequila, tortilla en natuurlijk de grote sombrero's? Hilton Cancun Beach Golf***** Dit super-de-luxe hotel is prachtig gelegen tussen de azuurblauwe zee in de Nichupte Lagune en het turkoois- blauwe water van de Caribische Zee. Het hotel mixt de charme van een traditionele Mexicaanse haciënda met de moderne faciliteiten die je van een 5-sterren hotel mag verwachten. Het beschikt over een schitterend strand en heeft een aantal magnifieke zwembaden, waarin het lijkt alsof je tussen palmbomen door zo de Caribische Zee in kunt zwemmen. Verder biedt het hotel prima restau rs (o.a. Mexicaans, Italiaans en visspecialiteiten), bars, fitnesscentrum, winkeltjes en tennisbanen. Ook het over een eigen 18-holes golfbaan (ter plaa'ij veren). Uw kamer biedt een badkamer met ba! j che en toilet, föhn, badjassen, airconditioning, bs geweldig uitzicht over de Caribische Zee, te lew bar, koffiezetapparaat, telefoon en roomservice, Cancun/Mexico Op het schiereiland Yucatan, aan de Caribische de populaire badplaats Cancun. In de Maya-taal Cancun 'pot van goud'. De prachtige blauwgro en de fantastische hagelwitte stranden make lijk waarom ze het zo genoemd hebben! Maar t D meer dan zon, zee en strand. Want dit j Mexicaanse stadje heeft vele winkelcentra, bai discotheken. Volop genieten van de Mexicaai ken kunt u in de talloze restaurants verspreid li hele stad. Hier kunt u de échte tortilla en taco's In de prachtige turkooisblauwe zee kunt u naast van de warme zon ook jetskiën en parasailen. D waterwereld ontdekt u door te gaan snorkelen! duiken. En wat dacht u van zwemmen met d Wilt u naast genieten van het strandleven ook van de boeiende Mayacultuur meekrijgen? Hi rieuze Chichèn Itza is één van de boeiendste; gische zones van Yucatan. Ook een de Maya-ni i Tulum zijn een bezoek meer dan waard. Vertrekdata HZ 94.848 Juni 1-8-15-22-29 598 Toeslagen per persoon 1-persoonskamer €279 Iuchthaven-/toeristenbelasting en res.kosten Inclusief: vliegreis Amsterdam-Cancun v.v., in 5-sterren Hilton Cancun, verzorging op bi logies. Exclusief: facultatieve excursies en gelden, luchthaven-/toeristenbelasting en r ringskosten, reis- en annuleringsverze Minimum aantal deelnemers: 8. Uiterste i ringstermijn bij onvoldoende deelname: 8 voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijvi HZ 94.848 KRAS of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar Kanaalkade 28 Amsterdam Willemsparkweg 26 E r Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 14 UUR PER DAG. 7 DAGEN PERM www.kras ma t/m vr. OUO-JOJO uur. ia: Bi ZT 073 - 5 99! Het aantal kinderen met astma is in de afgelopen tien jaar verdubbeld. Eén op de tien kinderen heeft astma. Hiermee is astma de meest voorkomende chronische ziekte onder kinderen. Het Astma Fonds komt op voor deze kinderen door onderzoek, voorlichting, zorg verbetering en vraagt aandacht voor kinderen met astma. www.astmafonds.nl Geef lucht Geef leven Geef!

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4