SPORT 3 Van der Vaart en Sneijder vieren kampioenschap eerst samen Bremen houdt het hoofd koel in München lencia fbewust ir titel Edwin de Graaf moet nog een jaar wachten Zelfs ijskonijn Faber heeft het even moeilijk Strijd om lijfsbehoud in eredivisie nadert climax Galasek, Maxwell en Robben genomineerd Afscheid met een lintje er naar ndam m - Peter Wijker ver- fiend seizoen AZ voor m. De centrale verdedi- ide een contract voor r. Wijker is nu aan zijn iar in de Alkmaarder- ag- irre koopt :orer België \uxerre heeft overeen- ig bereikt met Moes- n de Belgische top- Luigi Pieroni over te Pieroni tekent bij de lub binnenkort een voor vier jaar. ;ow Rangers radeert Prso i - Aanvaller Dado Prso ;t komende seizoen Schotse Glasgow Ran- Kroatische voetballer nog onder contract bij ico, dat woensdag de n de Champions Lea- de. De 29-jarige Prso gisteren een contract ;jaar. ;ea is zeker :weede plaats - Chelsea heeft de twee- 5 in de Premier League door een gelijkspel (1- inchester United zeker De Londense club 3or Gronkjaer op voor aan Nistelrooij, die eer- stafschop miste, maak- Met kampioen Arsenal elsea zich nu recht- ;eplaatst voor de Cham- ague. Manchester Uni- roordeeld is tot de kwa- /an de Champions Lea- sië trekt idatuur in impur - Tunesië heeft iggetrokken uit de cam- ijd voor de organisatie wereldkampioenschap n2010. Het Afrikaanse le met Libië als gast- aen van het WK. De letbalbond FIFA wilde ter niets van weten, en Libië kregen ook aportcijfers van de in- smmissie van de FIFA. uit over het gastland ,VK in 2010 valt zater- ïei. Bij de verkiezing it Libië ook Egypte, Ma- Zuid-Affika in de race. ig/sevilla/cPD - Valen- is kampioen van Span- litwedstrijd van gister- igen Sevilla (0-2) bracht ising. De havenstad aan cust van het land kan en. Het is de zesde titel club die ook nog in de voor de UEFA Cup. wacht de formatie van enitez Olympique Mar de finale. van Valencia is volko- rdiend. Een groot deel seizoen stond de ploeg in met in het kielzog het sterrenensemble al Madrid. Deportivo Dms van dichtbij toekij- rcelona kwam na een ekkende inhaalrace aan de kostbare buit naar Valencia bleek een ïste ploeg te zijn, die doorging met het ver- i van punten met als ig het Spaanse kampi- P- il Madrid, dat na de ne- van enkele weken gele- fen Barcelona van slag in vervolgens ook ver- Deportivo en afgelo- irdag van angstgegner lorca (2-3), lijkt het sei- een dramatische anti- je eindigen. Barcelona, rdag met 1-0 van Celta jverloor, staat nog maar |t achter de Koninklijke, als derde eindigt, moet end rijke club kwalifica- jrijden spelen om een e Champions League, en Valencia bezit in ach Rafael Benitez een succesvolle regis- t sinds zijn aanstelling voor de tweede keer npioen werd met de I de havenstad. De 44 iden in Madrid geboren wordt in Valencia op [gedragen. Het bestuur pi vorige week aan zijn [contract open te bre- p verlengen tot 2006. ^gebruikte voor het op- |Van het kampioenself- [ccesformule van talloze ïnen in allerlei takken ft- Maak een uitgebrei- le mix van routiniers en j>nge spelers, zorg voor [dominante voetballers s van het veld en voor «kers eromheen. MAANDAG lO MEI 2004 door Peter van Duyl Amsterdam - De klanken van het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Roelof Luinge waren nauwelijks ver storven of Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder vielen elkaar al om de nek. Ajax vierde gisteren zijn 29ste landskampioenschap, maar temid den van feestende ploeggenoten had den de twee voetbalvrienden even genoeg aan elkaar. „Nee", zou Sneij der later zeggen, „dat moment was geen toeval." In één seizoen zagen Sneijder en Van der Vaart alle uithoeken die het voet bal rijk is. Lijdzaam ondergingen ze de ellenlange discussie over de vraag of ze wel samen op één middenveld kunnen spelen, een debat dat niet zelden werd gevoed door hun trainer Ronald Koeman. Opgetogen waren ze in november het middelpunt van de euforie rond de EK-kwalificatie van het Nederlands elftal. Al die emoties kwamen samen in de eerste seconden na de kampioens wedstrijd tegen NAC Breda (2-0). „Ach, je zoekt elkaar altijd op", deed Van der Vaart nog luchtig. Maar Sneijder onderschreef wel degelijk de waarde van het moment. „We heb ben dit seizoen samen veel meege maakt. Mooie momenten, maar ook moeilijke momenten. Die doen op dit moment niet meer zo ter zake. Maar het was logisch dat we elkaar als eer ste zouden feliciteren." Er school nog meer symboliek in de omhelzing van de twee middenvel ders. Van der Vaart en Sneijder zijn als geen ander de vaandeldragers van een heel nieuwe lichting Ajacieden. De landstitel kan gerust als kampi oenschap van de jonkies worden be titeld. Waar aankopen als Sikora (in 2002 al naar de ArenA gekomen), Soetaers en Sonck het elftal zelden een duwtje in de rug konden geven, werd Ajax teruggeworpen op zijn ei gen jeugdopleiding. Aanvoerder Van derVaart (net 21), Sneijder (20), John Heitinga (20), Nigel de Jong (19) en zelfs Daniël de Ridder (19) en Maar ten Stekelenburg (21) hadden allen een wezenlijke bijdrage aan het nieuwste Amsterdamse succes. Ove rigens zijn twee andere sleutelspelers - Zlatan Ibrahimovic en Maxwell - beiden ook pas 22 jaar oud. „Ik weet niet of dit het kampioen schap van de jeugd is", zei Sneijder. „Het is inderdaad zo dat dit seizoen heel veel jonge spelers een bepalende rol hebben gespeeld. Het enige wat ik daarover kan zeggen is dat het per spectief biedt voor volgend seizoen. Dit moet vertrouwen geven voor de Champions League." De enige dertiger met meerwaarde was ook dit seizoen Tomés Galések. De degelijke middenvelder brengt wat veel Ajacieden niet in hun t meetorsen: strijd en onverzettelijk heid. Hij is daardoor een onmisbare kracht in het elftal van de landskam pioen. Dat werd onder meer in de cember duidelijk, toen Ajax zonder Galések bij Club Brugge verloor en zijn Europese leven verspeelde. De Tsjech miste gisteren ook het duel met NAC door een schorsing, maar weigerde een overdosis aandacht. „Ik ben niet onmisbaar, vandaag is er toch ook gewonnen?" Voor Galések had de titel van dit jaar meer smaak dan die van twee jaar ge leden, toen hij er ook al bij was ('mijn bijdrage was nu groter') en daar sloot Van der Vaart zich bij aan. „Twee jaar geleden miste ik de kampioenswed strijd, nu kon ik er bij zijn. Dat maakt het mooier. Het zag er even niet naar uit (Van der Vaart kampte met een enkelblessure, red.), maar ik kon zon der last beginnen. Je speelt hier het hele seizoen voor, dan moet je er ook alles voor doen om er in zo'n wed strijd bij te zijn." De meest emotionele Ajacied was waarschijnlijk John Heitinga, de ver dediger die dit seizoen een onwaar schijnlijk sterke rentree maakte na een jaar blessureleed. „Dit voelt als mijn titel", zei Heitinga. „In 2002 was ik er ook al bij, maar toen heb ik maar een paar wedstrijden meegedaan. Dit is een droom die uitkomt." roosendaal/gpd - Edwin de Graaf werd gistermiddag in Roosendaal gekozen tot speler van het jaar door de supporters van RBC. Voor iedere andere voetballer zou dat het ideale moment zijn geweest om af scheid te nemen van zijn eigen fans, maar de rechtermidden velder moet nog ruim een jaar wachten voordat hij het rood witte Feyenoord-shirt om zijn schouders mag trekken. De Graaf, die als eerste aan koop van Feyenoord van het nieuwe duo Gullit/Wotte gold, kreeg een paar maanden gele den bij het ondertekenen van zijn contract in De Kuip te ho ren dat hij nog een jaar wordt uitgeleend aan de club waar voor hij nu al speelt. De Graaf had om meerdere re denen een rare middag, want tegen zijn nieuwe werkgever werd RBC vooral na rust afge droogd. Een half uurtje voetbal de de thuisclub leuk mee tegen Feyenoord, maar daarna vlogen de doelpunten de Brabanders om de oren. De Graaf speelde vanaf dat moment ook een zeer anonieme rol. Desondanks werd hij kort voor het laatste fluitsignaal uitgeroepen tot 'man van de wedstrijd'. Wat een feestmiddag had moe ten worden in Roosendaal - RBC nam voor eigen publiek af scheid van trainer Robert Maaskant en enkele spelers - werd een hapklare lunch voor Feyenoord op weg naar de zo merstop. De Rotterdammers hoefden zich nauwelijks in te spannen om nummer drie van de eredivisie te worden. Door het zwakke verweer van RBC bleef het moeilijk om de kwaliteiten van de 23-jarige Ed win de Graaf aan Roosendaalse kant te vergelijken met dat van de huidige Feyenoorders. De speler had niet het vermogen om zijn ploeg tegen Feyenoord grote impulsen te geven en daar zit volgens Robert Maas kant ook zijn enige zwakke kant. „Hij is een talent met het vermogen om zich heel snel aan te passen aan een nieuwe omgeving en een ander niveau. Maar soms hoopte ik ook dat hij het voortouw zou nemen als het wat minder ging met het team." eindhoven/gpd - Vijf oer-PSV- 'ers kregen gisteren het af scheid dat de club past: zonder veel opsmuk, wel warm en op recht. Ze beleefden de bloe menhulde allemaal op hun ei gen manier. Tranen waren er niet te zien, innerlijk waren de emoties er wèl, het meest nog bij PSV's enige Eindhovenaar, Ernest Faber. „Ik uit mijn ge voelens niet snel, ben best een ijskonijn, maar toen ik richting de middenstip liep, blééf ik slik ken." Na afloop van de wedstrijd te gen ADO (3-2) werd in allerijl een podium opgebouwd op het veld. Harry van Raaij luidde de drie vertrekkende spelers -Er- nest Faber, Ronald Waterreus en Arjen Robben -, manager Frank Arnesen en assisent-trai- ner Erwin Koeman met een persoonlijk woordje uit. Het publiek applaudisseerde, zong en zag het vijftal ter afsluiting een ereronde lopen. Faber heeft van de afscheidne mende spelers de meeste jaren PSV achter zich, negentien in getal. De ziektewet dwars boomde de hartstochtelijke wens om nog een paar minuten mee te spelen tegen ADO. „We hebben het er zaterdag even over gehad. Toen bleek dat ik niet mocht spelen, zei de trai ner dat hij nog wel iets in petto had om mij 'een grote manier' afscheid te laten nemen." Direct na het rustsignaal gister middag greep Guus Hiddmk de microfoon en haalde de niets vermoedende Faber van de tri bune. „Zéér indrukwekkend", vond de verdediger. „Had ik het toch wel moeilijk. Ik ben mijn emoties meestal aardig de baas, heerenveen - Foppe de Haan, die wordt omhelsd door Heerenveen-aanvoerder Gerald Sibon, is bij zijn met feestelijkheden opgeluisterde afscheid in het Abe Lenstra-stadion gistermiddag benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De scheidend trainer van SC Heerenveen, sinds 1985 in dienst van de club, kreeg de koninklijke onderscheiding uit naam van de koningin opgespeld door staatssecretaris Clémence Ross-Van Dorp van VWS. De bewindsvrouw omschreef De Haan als een man die in Friesland in navolging van Abe Lenstra de status van legende bereikt heeft. De Haan wenste dat te nuanceren. Je zou bijna denken datje bijzonder bent, maar dat is niet zo. Ik ben slechts op het goede moment op de juiste plek geweest, met goede mensen om me heen." Foto: ANP/Dennis Beek Werder zet provocerend Bayern voor schut en pakt titel door Leon ten Voorde. münchen - Kampioen worden op het veld van Bayern Mün chen: iets mooiers bestaat er bijna niet voor de gemiddelde Duitse voetballer. Werder Bre men bereikte zaterdagmiddag dat ultieme hoogtepunt door de gehate rivaal niet alleen te ont tronen, maar zelfs compleet te vernederen: 1-3. Lachende gezichten vorige week in München: 'Of ze bij Bremen het verhaal van toen nog wisten'. Toen is achttien jaar geleden, Bremen-Bayern, de voorlaatste wedstrijd van het seizoen, de laatste minuut. Toen mocht Bremen-speler Kutzop de titel vanaf de straf schopstip binnenhalen. Maar Kutzop faalde, waardoor Bay ern weer eens ontsnapte en als nog het kampioenschap greep. Zou dat horror-scenario zich dit keer weer gaan herhalen voor Bremen? Elf punten had de ploeg dit seizoen al voorge staan en nu - met nog drie duels te gaan - waren er nog maar zes van over. 'Een echte kampioen overkomt dat niet, ze worden nerveus', jende Bayern- doelman Oliver Kahn vorige week in alle bladen. Manager Uli Hoeness porde het vuurtje nog eens verder op door te ver klaren dat Bremen wel heel goedkoop aan de punten was gekomen tegen streekgenoot HSV. Hoeness - altijd goed voor een staaltje psychologische oorlogs voering - nam zelfs het woord De spelers van Werder Bremen hebben Bayern München met 1-3 verslagen en zijn kampioen van Duits land. Foto: Reuters/Kai Pfaffenbach bedrog in de mond en zette daarmee de toon in een onsma kelijke verbale strijd die de Duitse kranten de hele week beheerste. Het ouderwets arro gante Bayern provoceerde en intimideerde er lustig op los, in de hoop dat het onervaren Bre men alsnog ten onder zou gaan aan de druk. Datzelfde geintje had Bayern nog niet eens zo lang geleden ook al eens met succes uitgehaald met Bayer Leverkusen en Schalke04. Bremen moest het nieuwste slachtoffer worden van deze sluwe strategie, zo luidde het plan in München. Maar in het nuchtere Bremen werden alle giftige pijlen vanuit München achteloos verwerkt. Werder liet Bayern praten en bereidde zich rustig voor op de clash op het terrein van de vijand. 'Onze re actie geven wij zaterdag op het veld', was het enige wat trainer Thomas Schaaf erover kwijt wil de. Dat antwoord kwam inderdaad en hoe. De oude kampioen werd voor eigen publiek door de nieuwe kampioen wegge speeld, afgedroogd en tot op door Mark Caldenhoven den haag - Albert van der Haar zal zich nog wel eens achter de oren krabben. Hij had FC Zwol le gisteren kunnen behoeden voor rechtstreekse degradatie, maar de aanvoerder faalde te gen Willem II vanaf de stip. Een misser met mogelijke conse quenties, want in de laatste competitieronde kan FC Zwolle wel eens het kind van de reke ning worden. Op de dag dat in de top van de eredivisie alle beslissingen vie len (Ajax kampioen, PSV naar de voorronde van de Cham pions League en Heerenveen volgend seizoen in het UEFA- Cuptoernooi) werkt de strijd om lijfsbehoud toe naar een cli max op de slotdag van de com petitie. In die race doet ADO Den Haag niet meer mee. On danks de nederlaag in Eindho ven tegen PSV (3-2) handhaafde de ploeg van Lex Schoenmaker zich op basis van de resultaten van Zwolle en Vitesse. Vitesse verloor gisteren kans loos van Roda JC (2-0), Volen- dam pakte in een oranje ge kleurd Nijmegen een punt van NEC (1-1) en FC Zwolle kwam onder meer door de gemiste strafschop van Albert van der Haar niet verder dan 0-0 tegen Willem II, nota bene de toe komstige club van de captain. Volendam is nog steeds hek kensluiter met 24 punten, Vites se bleef op 25 punten en de ploeg van Hennie Spijkerman liep keurig een puntje uit op de Arnhemmers. Althans, op pa pier. Wie het programma van de 34ste speelronde in de eredi visie bekijkt, moet enigszins vrezen voor de kansen van FC Zwolle. De nummer 16 van de eredivisie wacht in Rotterdam een wedstrijd tegen Feyenoord, terwijl Vitesse (thuis tegen FC Utrecht) en Volendam (thuis te gen RBC) niet-onoverkomelijke opponenten treffen. Zwolle heeft vanwege een beter doelsaldo in de Kuip voldoende aan een punt, maar het pro gramma zal de komende week niettemin volop discussievoer opleveren. Want gaat FC Utrecht een week voor de finale om de KNVB-beker tegen FC Twente wel voluit in Arnhem? En doet het uitgebluste RBC wel zijn plicht aan de Dijk? Als Feyenoord-trainer Bert van Marwijk in stijl wil afzwaaien of RBC acteert zoals NEC gisteren, moet FC Zwolle de laatste dag van het seizoen met angst en beven tegemoet zien. gouda/anp - Voor de titel Prof voetballer van het Jaar zijn twee Ajacieden genomineerd. Het zijn de middenvelders Galések en Maxwell. De derde genomi neerde is Arjen Robben van PSV. De voordracht is gedaan door de spelersvakbond WCS en de belangenorganisatie Coa ches Betaald Voetbal (CBV). De komende weken kunnen de spelers uit het betaald voetbal hun stem uitbrengen, waarna op het WCS Profvoetbalgala de winnaars bekend worden ge maakt. De jaarlijkse feestavond vindt aan het begin van het nieuwe seizoen plaats. Datum en loka- tie zijn nog niet bekend. Voor de titel Beste profvoetbal ler van de Gouden Gids Divisie kan gekozen worden uit Michel Breuer van Excelsior, Klaas Jan Huntelaar van AGOW Apel doorn en Yuri Rose van Hera cles Almelo. Bij de titel Doelman van het sei zoen 2003-2004 zal de strijd gaan tussen Maikel Aerts (RBC Roosendaal), Gabor Babos (NAC) en Henk Timmer (AZ). Bij het Talent van het seizoen 2003-2004 zal de keuze moeten vallen op John Heitinga (Ajax), Nigel de Jong (Ajax) of Arouna Koné (RodaJC). Voor Trainer van het seizoen 2003-2004 zijn Co Adriaanse (AZ), Foppe de Haan (SC Hee renveen) en Ronald Koeman (Ajax) genomineerd. EREDIVISIE het bot vernederd. Dat uitgere kend doelman Kahn de neder laag van zijn ploeg inleidde met een onvoorstelbare blunder, maakte het leedvermaak bij Bremen alleen nog maar groter. Bij rust was het al 0-3 en vier den de Werder-fans in Mün chen de vierde titel in de club geschiedenis. Een mooiere plek om dat te doen was niet denk baar. De laatste keer dat Bremen de beste van Duitsland was, was in 1993 onder Otto Rehhagel. Na zijn vertrek nam Bremen ook meteen voor lange tijd afscheid van de Duitse top. Tot verras singvan velen meldde Bremen zich dit seizoen terug aan het front. Aan de hand van een oer degelijke defensie, de prachtige Franse strateeg Micoud en de Braziliaanse geweldenaar Ailton domineerde de ploeg de Bun- desliga vanaf het begin met een ongekende superioriteit. Zaterdag volgde daarvoor de beloning op een wonderlijke dag in de historie van het Duit se voetbal. Of Bremen een blij vertje is in de top, valt nog te betwijfelen want met Ailton en Krstajic (beiden naar Schalke) verliest de club twee belangrijke pijlers onder het succes. Boven dien wordt er van alle kanten getrokken aan Micoud, de fijn besnaarde nummer tien van de ploeg. Daar staat echter wel de komst van Miroslav Klose te genover, terwijl Bremen ook heel dicht bij een akkoord is met Silvain Wiltord, de bij Arse nal overbodige aanvaller. RKC - FC Twente 3-3 (1-1). 25. Vascon- celos 1-0, 41. N'Kufo 1-1, 61. Ramzi 1-2, 68. Van Diemen 2-2, 86. Christen- sen 2-3, 90. Petrovic 3-3. Scheidsrech ter: Van der Hilst. Toeschouwers: 5100. Gele kaart: Hoogendorp (RKC). PSV - ADO Den Haag 3-2 (1-0). 30. Park 1-0, 56. Kezman 2-0, 63. Caste- len 2-1, 75. Stroeve 2-2, 82. Bouma 3- 2. Scheidsrechter: Van Huiten. Toe schouwers.- 33.000. Gele kaart: Vogel (PSV), Saeijs (ADO Den Haag). Bijzonderheid: 55. Kezman (PSV) mist strafschop. SC Heerenveen - AZ 1-0 (0-0). 80. Si- bon 1-0. Scheidsrechter: Jol. Toeschou wers: 16.100. RBC Roosendaal - Feyenoord 1-4 (1-2). 18. Kuijt 0--1, 20. Youssouf 1-1, 36. Buffel 1-2, 74. Paauwe 1-3, 80. Smo- larek 1-4. Scheidsrechter: Vink. Toe schouwers: 4980. FC Zwolle - Willem II 0-0. Scheidsrech ter: Haverkort. Toeschouwers: 6000. Gele kaart: De Ridder, Almeida, Zuur- man, Hogenkamp (FC Zwolle), De Vlie ger, Mathijsen (Willem II). Bijzonder heid: Van der Haar mist in 57e minuut strafschop voor FC Zwolle. Roda JC - Vitesse 2-0 (2-0). 6. Van Des- sel 1-0, 28. Cristiano 2-0. Scheidsrech ter: Wegereef. Gele kaart: Hofs en Jan sen (Vitesse). Toeschouwers: 13.813. FC Utrecht - FC Groningen 2-0 (1-0). 43. Zwaanswijk 1-0, 50. Calabro 2-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 19.100. Gele kaart: Elshot (FC Gronin gen). Bijzonderheid: 88. Bosschaart (FC Utrecht) mist strafschop. Ajax - NAC Breda 2-0 (2-0). 10. Sneij der 1-0, 43. Ibrahimovic 2-0. Scheids rechter: Luinge. Toeschouwers: 49.717. Gele kaart: Boukhari (NAC Breda). NEC - FC Volendam 1-1 (0-1). 45. Esa- jas0-l, 58. Hersi 1-1. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Zonneveld, Ax (NEC), Buijs (Volendam). Topscorers: 1. Kezman (PSV) 28, 2 Kuijt (Feyenoord) 17, 3. Buffel (Feyen oord), Sibon (Heerenveen) 15, 5. N'Ku fo (FC Twente), Elkhattabi (AZ) 14, 7. Redan (Roda JC/RKC) 13, 8. Vennegoor of Hesselink (PSV), Ibrahimovic (Ajax) 12, 10. Anastasiou (Roda JC/Ajax), Ko né (Roda JC), Cristiano (Roda JC) 11. Programma: laatste speelronde 16/5: ADO Den Haag - NEC, AZ - PSV, Feyen oord - FC Zwolle, FC Groningen - Roda JC, NAC Breda - RKC Waalwijk, FC Twente - SC Heerenveen, Vitesse - FC Utrecht, FC Volendam - RBC Roosen daal, Willem II - Ajax. Ajax PSV Feyenoord Heerenveen AZ Roda JC Willem II FC Utrecht FC Twente NAC RKC RBC Groningen NEC ADODenHaag FC Zwolle Vitesse Volendam 33 24 33 22 33 19 33 17 33 17 33 14 33 13 33 13 33 14 33 11 33 10 33 10 33 9 33 10 33 8 33 5 33 3 33 6 5 4 77 74-29 5 6 71 88-28 8 6 65 64-37 7 9 Si 45-33 6 10 57'63-38 10 9 52 58-39 10 10 49 45-49 7 13 46 42-49 3 16 45 54-53 10 12 43 53-52 10 13 40 44-50 10 13 40 33-45 9 15 36 36-51 4 19 34 43-58 7 18 31 32-60 11 17 26 26-60 16 14 25 36-56 6 21 24 29-78 EERSTE DIVISIE Topscorers: 1. Jansen (FC Den Bosch) 25, 2. Huntelaar (AGOW Apeldoorn) 24, 3. Rose (Heracles Almelo) 21, 4. Hamming (BV Veendam) 20, 5. Yildirim (Go Ahead Eagles) 19, 6. El Hamdaoui (Excelsior), Van den Bergh (Sparta) 17, 8. Van de Laak (FC Den Bosch), Jacobs (VW Venlo) 16, 10. Koevermans (Spar ta) 15. Programma: laatste speelronde 14/5: FC Den Bosch - BV Veendam, FC Dor drecht - TOP Oss, Emmen - Stormvo gels/Telstar, Fortuna Sittard - FC Eind hoven. Go Ahead Eagles - Heracles Al melo, De Graafschap - MW, Haarlem - Cambuur Leeuwarden, Helmond Sport - Excelsior, VW-Venlo - AGOW Apel doorn. V ERZLVvT-R INGE

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19