Oegstgeest en het mirakel van 't Loo SPORT 4 KRV gooit reputatie niet te grabbel: 4-2 Rijnsburg en Ter Leede sluiten af met periodetitel RCL oogt onberoerr onder degradatie Band uit Koudekerk blaast af I maandag 3 MEI 2004 door Pim Scheffer koudekerk - Voor de wed strijd hield Koudekerk reke ning met verschillende posi tieve scenario's. Recht streekse promotie als num mer twee op de ranglijst en zelfs een kampioenschap behoorde tot de mogelijkhe den. Als er gewonnen werd van het laaggeklasseerde Sportief zou de ploeg van trainer Edwin van der Zee sowieso een beslissingswed strijd hebben afgedwongen. Mocht concurrent Be Fair verliezen dan zou de inge huurde band ook daadwer kelijk mogen opdraven. Maar aan alle bespiegelin gen kwam een einde toen na een 2-0 voorsprong er met 3-2 werd verloren van het hardwerkende Sportief. De middag begon volgens plan, toen Adil Mataoussut een voorzet van Indra Ver- wey in de handen van de keeper zag verdwijnen, ware het niet dat deze een enor me blunder beging en Mataoussut de bal voor het intikken kreeg. Het leek een rampmiddag te worden voor het Noordense Spor tief, toen opnieuw Mataous sut met buitenkant links de bal op fabuleuze wijze in de kruising schoot. Tot ieders verbazing vocht Sportief, dat bij verlies tot een promotie-degradatie wedstrijd was veroordeeld, zich terug. Het resulteerde in een doelpunt van Jan van der Laan op slag van rust, na een slordigheid in de Koudekerkse defensie. De tweede helft was koud be gonnen toen Thijs van Rijn opeens opdook voor Koude kerk-keeper Bart Radema ker. Van Rijn aarzelde geen moment en opeens werden de kampioensaspiraties van Koudekerk de grond in ge boord. De formatie van Van der Zee leek de kluts even kwijt en passes kwamen zel den meer aan. Bij Sportief groeide zichtbaar het geloof in een goede afloop en de werklust van de Noorde naars werd zelfs beloond met een voorsprong, door een blunder in de defensie van Koudekerk. Opnieuw Thijs van Rijn scoorde. De Koudekerkers leken wakker te worden na de derde tegengoal en een stormloop op het Noorden- se doel ontstond. De Spor- tief-keeper bleek een grote sta-in-de-weg voor de Kou dekerkers die met lege han den kwamen te staan. Door het winnen van de eerste periode, toen de club nog vijf punten voorsprong had op de concurrentie, rest Koudekerk de nacompetitie. Elftalleider Hans van de Berg had geen verklaring voor de ommekeer. „De eerste twee doelpunten wa ren persoonlijke fouten. Dat is natuurlijk dodelijk." Door het verlies van Koudekerk is Moerkapelle direct gepro moveerd. Gelukkig was Van de Berg zijn gevoel voor hu mor nog niet verloren. „Ach, we kunnen de inge huurde band altijd nog naar Moerkapelle sturen." Koudekerk - w Sportief 2-3 (1-2) 13. Mataoussut 1-0, 16. Mataous sut 2-0. 44. Van der Laan 2-1, 47. Van Rijn 2-2, 59. Van Rijn 2-3. Scheidsrechten Schouten. Toe schouwers: 200. Koudekerk: Rademaker, Van der Bijl, Verwey (46. Dubbeld), Goede- gebuure, Potman, Bos, John (70. Van Asselaar), Scheer (58. Linstra), Den Horder, Holswilder, Mataoussut. door Kees van Delft voorburg - Volgens een droomscenario is w Oegstgeest kampioen geworden in de derde klasse. In de uitwedstrijd tegen Forum Sport leek de hoofdprijs voor de ploeg van trainer Wim Visser lange tijd ver weg. Een blessure van de scheidsrechter, een gemiste penalty door concurrent DSO en twee bevliegingen van spits Frank Janszen brachten de titel alsnog in Oegstgeestse handen. Na twintig minuten in de tweede helft staakte scheidsrechter Duindam met een blessure de wedstrijd op sportpark 't Loo. Forum Sport en Oegstgeest moesten vijfentwintig minuten wachten, voordat een andere arbiter het duel hervatte. „Die onderbreking kwam ons goed uit", aldus Visser. De wedstrijd van concur rent DSO, die op hetzelfde puntenaantal stond, was inmiddels in een gelijkspel geëin digd, toen de wedstrijd in Voorburg weer op gang kwam. Visser: „Ik heb tegen de jongens gezegd dat dit de grootste kans was om kam pioen te worden." Op dat moment stond Oegstgeest op 2-2. Een stand die tot een beslissingsduel tegen DSO zou leiden. Met die stand mocht Oegstgeest overigens niet ontevreden zijn. In het eerste half uur was Forum Sport de betere ploeg. De scherpte waarmee de Voorburgers speelden, werd na twintig minuten beloond. Marcel Brandwijk schoot met een halve omhaal op schitterende wijze raak. Opvallend was de ruimte die hij daarbij kreeg. Een manco in de Oegstgeestse verdediging die ook tot de twee de tegentreffer leidde. Op slag van rust haalde Martijn van Bunge op de rand van het straf schopgebied doeltreffend uit. Daarmee kwam Forum Sport op 2-1, omdat Wilfred Kwestro tien minuten eerder een vrije trap van Jan Paul van der Meij van dichtbij afrondde. Schoten van Arvid Buijs en Janszen en een kopbal van Remco Visser troffen geen doel. Gesterkt in de wetenschap dat DSO in de rust met 0-1 achter stond, ging Oegstgeest in de tweede helft op zoek naar de gelijkmaker. Die viel al na vijf minuten, toen Van der Meij voorbij zijn tegenstander dribbelde en on houdbaar de 2-2 binnenschoot. Van der Meij was met twee assists en een doelpunt een van de weinige spelers die zich in positieve zin onderscheidde. Vooral in de voorhoede speelde Oegstgeest weinig klaar. Visser en Guido van der Broek waren onzichtbaar en Janszen had het zwaar tegen zijn fysiek sterke tegenstander Patrick Bos. De hoop van Oegstgeest werd de Voorburgse bodem ingeslagen, toen Forum Sport een mi nuut na de lange onderbreking op voor sprong kwam. Een corner werd bij de eerste paal finaal gemist door Buijs, waardoor Brandwijk kon scoren. Janszen benadrukte zijn matige vorm door twee grote kansen te missen. Een debacle dreigde voor Oegstgeest. Totdat het laatste kwartier aanbrak. Een om streden vrije trap van Van der Meij kopte Janszen onberispelijk binnen. De spanning na de 3-3 bereikte een hoogtepunt. Oegst geest ontsnapte, toen Forum Sport tot drie maal toe dichtbij een doelpunt was. Het was opnieuw Janszen die voor een grote ontlading zorgde bij Oegstgeest. Hij ontworstelde zich aan een tegenstander, ging recht op het doel af en schoot beheerst binnen. Heel Oegst geest, inclusief de bank en trainer Visser, viel over hem heen. Toen Forum Sport opnieuw een grote kans liet liggen was de buit binnen: Oegstgeest kampioen. De overwinning op Forum Sport was volgens aanvoerder Remco Visser typerend voor Oegstgeest dit seizoen. „Wedstrijden waarin we niet de betere ploeg waren, hebben we op belangrijke momenten beslist. We hebben meer individuele kwaliteiten dan andere ploegen." „Als het voetbal minder goed is, blijven we wel 'in de organisatie', vulde zijjn vader Wim aan. „Over het algemeen hebben we een heel degelijk seizoen gedraaid, met het geluk van weinig blessures en schorsin gen." De individuele kwaliteiten van spelers als Kwestro, Buijs, Visser en Janszen deden de rest. Visser scoorde zestien goals, terwijl Jans zen achttien doelpunten achter zijn naam heeft staan. „Al schiet de keeper ze erin", rea geert de spits uitgelaten. „We doen het met z'n allen." En met behulp van doelman Fabi an Schouten van GHC, die in de slotfase te gen DSO een strafschop keerde. De doelman ging aan het begin van de avond naar sport park De Voscuyl en werd daar op de schou ders gehesen. Eerder, op de terugweg van Voorburg naar Oegstgeest, bezocht de selectie het graf van Peter Ciere. De oud-trainer en Matchwinner Frank Janszen. Archieffoto: Ti van der Eb da ld, verzorger overleed aan het begin van hq zoen. jfa, Forum Sport - Oegstgeest 3-4 (2-1). 20. Brandw 33. Kwestro 1-1, 45. Van Bunge 2-1, 50. Van der r 2, 66. Brandwijk 3-2, 76. Janszen 3-3, 82. Janszer r Scheidsrechten Duindam. Toeschouwers: 250. I Oegstgeest: Messemaker; Heijning (46. Ten V^ Kwestro, Verra, Van der Broeck; Buis, Alders, Vfc Broek (85. De Bruin), Van der Meij; Visser, Janszeï Per schip vierde de KRV-selectie het kampioenschap. Foto: Frans Roomer De enige afspraak was om Koninginnedag op 1 mei te vieren door Gertjan van Geen montfoort - Kreeg KRV in de winterstop nog een route in handen met de kortste weg naar het kampioenschap in de tweede klasse, het moest uiteindelijk op de laatste dag beslist worden. Zonder iets aan het toeval over te laten, klaarden de Katwijkse Rijnvogels de klus in Mont foort door met 4-2 te winnen. Al was dat achteraf niet eens nodig geweest. Vier bussen met supporters waren naar Montfoort getogen om de terugkeer van KRV naar de eerste klasse te vieren. De jongste jeugd zette achter het doel al ruim voor het eindsignaal een polonaise in. Niet veel later waren er zonnebloe men, champagne en bier voor de kam pioenen, die al weken eerder de titel hadden moeten grijpen, maar dat steeds nalieten. Voor de Montfoorters was de nederlaag extra zuur nu de ploeg een beslissings wedstrijd moet afwerken tegen WDS om de nacompetitie tegen degradatie te ont lopen. De thuisploeg had gedacht het op een akkoordje te kunnen gooien, maar kwamen bedrogen uit. KRV had aan een gelijkspel voldoende, maar liet niet na zijn sportieve plicht te doen. Door het zwakke verweer van Montfoort was het ook bijna onmogelijk gelijk te spelen. Bovendien was het niet eens zeker of de gastheer aan een punt wel genoeg zou hebben. Dat bleek pas achteraf. „In de rust hoorde ik tegenstrijdige berichten over het duel tussen Nootdorp en DSVP (de concurrent, die drie punten achter stond, verloor uiteindelijk met 2-1 - red.) zei KRV-trainer Arie van Duyn. „De trainer van Montfoort kwam zelfs nog naai- me toe om te zeggen dat ze een overwinning nodig hadden." Van Duyn kreeg na afloop verwijten cq. bedreigingen naar zijn hoofd geslingerd, omdat hij afspraken zou hebben ge schonden. Er was zelfs een idioot, die hem toevoegde dat hij nooit meer bij een andere club aan de slag zou komen. Daar zou de man in hoogsteigen per soon wel voor gaan zorgen. Maar KRV gooide zijn reputatie niet te grabbel. Patrick Heemskerk, die on danks zijn geringe lengte met het hoofd voor de 1-3 tekende en zijn eerste titel vierde sinds hij met de Cl van Quick Boys kampioen werd: „We hadden best op een gelijkspel kunnen spelen, maar het lukte niet. Zij schoten trouwens vol uit de startblokken." Jaco de Jong, die tegen zijn zin gewisseld werd omdat hij aan zijn hamstring geblesseerd raakte: „Als je vijf minuten voor de wedstrijd nog afspraken wil maken, gaat dat na tuurlijk niet." Trainer Van Duyn: „Het is sneu voor Montfoort, maar de enige af spraak die ik had was met mijn spelers. Die hield in dat we Koninginnedag op 1 mei zouden vieren." Alle commotie na afloop deed niets af aan het Katwijkse feest De selectie mocht, in navolging van grote broer Quick Boys vorige week, op audiëntie bij de burgemeester in het gemeentehuis. Voor Kees van Duyn vormde het kampi oenschap een fraai einde van zijn voet balloopbaan. „Dit is een mooi afsluiter- tje", zei de jongere broer van Floor en Piet, die met Valken '68 achter KRV ein digden. Van Duyn kampt met een insta biele heup. „Er zit een beperking in. Het laatste halfjaar heb ik alleen maar met pijn gespeeld." Hij kreeg zijn publieks- wissel vlak na rust. „Want als ik stil ga zitten, wordt het stijf. Het is leuk dat ik zo'n afscheid krijg." Dat het slot van de competitie nog zo spannend kon worden, maakte dat de nervositeit bij KRV alleen maar toenam. De maximale voorsprong van elf punten slonk tot drie als gevolg van blessures en schorsingen. De Rijnvogels waren met drie rode kaarten tegen BVCB en twee tegen Valken '68 over de schreef gegaan. Met alle gevolgen vandien. Zaterdag ontbraken Huig Hoek en Alex Verloop, maar het bracht geen schade toe aan de uitkomst. Van Duyn: „Volgend jaar breid ik de se lectie uit naar achttien spelers. Het ge mis van zes spelers konden we niet op vangen. Dat kan geen enkele tweede klasser." De trainer, die Zeeger Mol en Edwin Barnhoorn naar Quick Boys ziet vertrekken, rekende tot zaterdag op de komst van Quick-Boys-spelers Arie Guyt, Martin Bekx, Arie van Rijn, Eli Wattimury en nog twee voetballers uit de regio. Guyt en Bekx blijven echter op Nieuw-Zuid. Hij zal de aanwas goed kunnen gebrui ken in de eerste klasse. Genoeg zal het (nog) niet zijn om komend zijn zesde kampioenschap op rij te vieren, na de vier die hij eerder met Quick Boys 2 be haalde. Van Duyn: „Kampioen is kampi oen, maar dit is de eerste op eigen be nen. Het is voor mij een bevestiging dat mijn manier van werken juist is." Montfoort - KRV 2-4 (0-1). 11. Ruwaard 0-1, 61. Van Otterloo 0-2, 73. Koolwijk 1-2, 75. Heems kerk 1-3, 82. Breedveld 2-3, 83. Ruwaard 2-4. Scheidsrechten Van der Werf. Toeschouwers: 400. KRV: Guyt; Mol, E. Bamhoorn (34. Herrlinger), Azier, Van Duyn (51. J. Bamhoorn); Van Dijk, Van Otterloo, Hupkes; Heemskerk, Ruwaard, De Jong (68. A. Bamhoorn). Alleen Eijsberg rouwt om afgang door Chris Hartman leiderdorp - De clubgrens- rechter van Soccer Boys had zich vermomd. Hij had zwarte kousen, een zwarte broek en een zwart jack aangetrokken, waardoor hij net een echte grensrechter leek. Op mo menten dat de nood aan de man kwam, toonde de vlagge- nist zijn ware aard. Dan coachte hij zijn achterhoede. En als dat niet hielp, stak hij zijn vlag omhoog. De spelers en aanhang van tegenstander RCL reageerden gelaten op zijn capriolen. De degradatie van hun club - na een 0-1 ne derlaag - maakte ook al geen heftige emoties los. De Leiderdorpse club kende onder coach Bob van Bohe- men een dramatische start van het seizoen. De tussen tijds aangestelde opvolger Fred Eijsberg, onder wiens lei ding Racing in de laatste tien wedstrijden vijftien punten verzamelde, was wel aange daan. „Dit is verschrikkelijk voor de club, ik kan wel jan ken. Ik zit pas vier maanden bij RCL, maar ik weet zeker dat ik vannacht niet kan sla pen. Bij een aantal spelers miste ik vandaag de absolute wil om te winnen. Toen ik bij RCL kwam, kampte het elftal met twee problemen. Het kreeg veel goals tegen en kwam zelf moeilijk tot scoren. Het eerste probleem heb ik op kunnen lossen, het tweede niet. Ook tegen Soccer Boys misten we weer een paar uit stekende kansen." Wat RCL eveneens miste, was een herkenbare speelwijze. Het voetbalde niet volgens een vooropgezet plan, maar deed maar wat. Vaste patro nen waren niet te ontdekken. Dat dit 'godzegendegreep- voetbal' toch tot een aantal prima scoringskansen leidde, was een dikke meevaller. Soc cer Boys, voor aanvang van het duel ook niet veilig, legde eveneens geen vloeiende combinaties op het (te lange) gras. Het probeerde het niet eens. De meeste ballen gingen in de richting van het hoofd van de massieve spits Pieter Breugen. Dat was niet zo slecht bekeken, want Breugen won alle kopduels. Hij legde de bal neer waar hij hem wil- de hebben. Na 24 minuten greep Eijsl in. Hij haalde voorstopperj nald van Es naar de kantj faveure van middenvi Lennart Hoogenboom en pelde Leen Guijt, fysiek sterker dan Van Es, Bleiswijkse aanvaller. Driel nuten na de wissel m; Soccer Boys de enige goall de wedstrijd. De defensie H RCL slaagde er na een trap van Reinier Nievaart in de bal uit het strafschoj bied weg te werken. Brei doelpuntte uiteindelijk een knullig kopballetje, niet fitte Remco Visser) Wouter Ederveen haddei gelijkmaker op hun schoei maar faalden in de afwerl Ook Soccer Boys kreeg rust nog een kans. Geli voor RCL produceerde de Jong vrij voor doel Matthijs de Vreede een n tje. Na de pauze drong Raj de opponent geheel teruj eigen helft. Ederveen we de bal tweemaal in kans) positie over het doel. Inze van Tim Blijie, de beste valler van RCL, en Dennis I Rooijen belandden op de' Schoten van Blijie en P«' Zuidervaart werden doelman Sander Beckm; pareerd. Soccer Boys pet de bal regelmatig zo ver gelijk over de hekken om te krijgen. Soms bracht counter verlichting. Ondanks het gebrek aan kracht in de laatste linie RCL, resulteerden de uitvaP van de Bleiswijkers niet in?j tweede goal. Wel meender biter Wessel bij een coul een schwalbe van Breugef zien. Die onterechte constP ring - Breugen werd gehr door invaller Frank Kopp^5 leverde de aanvaller zijn rif de gele kaart op. Maar oor gen tien man kon RCL niel6 scoren komen. Eijsberg: wie niet scoort, heeft recht van spreken. Jami] we hadden alles in ef hand. Met een overwinip op Soccer Boys hadden' rechtstreekse degradatie vf komen." RCL-Soccer Boys 0-1 (0-1). 27.1 gen 0-1. Rode kaart: 80. Bre (Soccer Boys 2x geel). Scheidsi ten Wessel. Toeschouwers: 400. RCL: De Vreede; Prins, Van Es Hoogenboom), Beerling, Goozen; Van Rooijen, Guijt (53. pers), Zuidervaart; Ederveen, (45. Laterveer), Bleijie. hoofdklasse a - Ter Leede heeft een wissel vallig seizoen afgesloten met een derde plaats. Daarmee neemt de Sassenheimse club de periodetitel van kampioen Quick Boys over en doet het elftal van trainer Arie Lagendijk komend seizoen mee aan de 'grote' Amstel Cup. Ter Leede bereikte dit resultaat door op de slotdag met 1-0 bij Hoek te winnen. Het strijdplan van Lagendijk werkte in de eerste helft voorbeeldig. Door over het hele veld een-op-een te spelen, werd het favo riete combinatiespel van Hoek gefrus treerd. Het resultaat was een gevecht op het middenveld. De thuisclub wist zich slechts één klein kansje te verschaffen. Daar stond tegenover dat ook Ter Leede Aboikoni naar Rijnsburg runsburg - Frank Aboikoni komt vol gend seizoen uit voor Rijnsburgse Boys. De linkerspits speelde dit seizoen bij Huizen. Aboikoni (34) kwam in het sei zoen '93-'94 uit voor Noordwijk. geen mogelijkheden kende om over naar huis te schrijven. Na rust brak Hoek vaker door de Sassen heimse defensie heen, maar keeper Tho mas Waasdorp bleef bij een paar een-te gen-een-situaties de baas. Aan de andere kant van het veld werd een goal van Ter Leede ondanks protesten afgekeurd. Een vrije trap van Rogier Koordes verdween via de rug van een Hoek-verdediger in het doel, maar volgens de scheidsrechter had een speler van Ter Leede de bal in buiten spelpositie beroerd. Tien minuten voor tijd kwam Ter Leede alsnog op voorsprong. Na een steekpass van Jurgen Faerber schoot Robin Koers in de kruising. Hoek drong in de slotfase aan, maar werd niet meer gevaarlijk. Ter Leede wacht nog één duel, tegen Capelle in de achtste finale van de districtsbeker. Bij winst wordt op Hemelvaartsdag de finale afgewerkt in toernooivorm. ARC De opbeurende gedachte dat ARC volgend seizoen opnieuw op het hoogste amateur niveau uitkomt, heeft de club op de slotdag niet tot grote daden kunnen inspireren. In Capelle ging Racing op een kletsnat veld met 3-0 onderuit. ARC viel aan zonder grote kansen te creë ren en Capelle wachtte geduldig af op mo gelijkheden tot een tegenstoot. De Alphe- naren offerden wel een extra verdediger, Marcel van Dorp, op als persoonlijke bewa ker van Capelies gevaarlijkste man: topsco rer Henk Roeland. Desondanks zette uitge rekend Roeland zijn ploeg na een kwartier op voorsprong met een kopbal. Het inspireerde ARC niet. Even voor rust zette de andere spits van Capelle, Arne van Gelder, zijn ploeg op 2-0. Een gemiste mo gelijkheid van René van Meggelen was het enige dat ARC er tegenover stelde. Na rust bleef het speelbeeld identiek. Roeland scoorde in de 69ste minuut de derde tref fer. Daarop wisselde ARC-trainer Dennis van den IJssel veelvuldig, maar zonder re sultaat. FC Lisse De laatste wedstrijd van FC Lisse stond in het teken van afscheid en hereniging. Trai ner Ruud Bröring en verzorger Bas Koster zaten voor het laatst tijdens een competi tieduel van FC Lisse op de bank. Kwong Steinraht en Orson Naarendorp waren net op tijd uit Qatar terug om dat mee te ma ken. De twee spelers maakten in het Mid den-Oosten een korte stageperiode mee, maar zagen van verlenging van het avon tuur af nadat zij een inschrijvingsformulier van de Qatarse bond in het Arabisch kre gen voorgelegd. Ze vonden het geen goed idee om het formulier met een voor hun onbekende inhoud te ondertekenen. Van Kloetinge, dat in Lisse afscheid nam van de hoofdklasse, had Steinraht zijn verblijf nog wel even mogen verlengen. Al na veertien minuten had de spits twee doelpunten op zijn naam staan. Jeffrey Wmter, die samen met zijn broer Kevin te horen heeft gekre gen dat eerstedivisionist Emmen geen con tract voor hen in petto heeft, volgde het voorbeeld van Steinraht. Istvan Bakx scoor de tweemaal voor Kloetinge waardoor FC Lisse bij rust met 4-2 leidde. In de tweede helft bloédde het aanvankelijk aantrekkelij ke duel dood. Wilco de Valk voor Kloetinge en Olaf Schaap voor FC Lisse bepaalden de eindstand op 5-3. Katwijk Katwijk speelde bij Scheveningen de laatste wedstrijd van het seizoen. Het ging voor de reeds veilige Katwijkers nergens meer om, en dat was te zien. Daarbij kwamen de schorsingen van Tim Kluivers en Jean-Paul Verkade en blessures van Sander Molenaar en Jeroen Buijs. Uiteindelijk was de 4-1 ze ge voor Scheveningen terecht. Katwijk, dat noodgedwongen spelers moest opstellen die al een wedstrijd in het tweede elftal hadden gespeeld, creëerde nauwelijks kansen. In de eerste helft ging het duel nog redelijk gelijk op, maar op slag van rust kreeg de thuisploeg een strafschop. Aan voerder Jan Sol benutte die vlekkeloos. Na de pauze hadden de bezoekers niets meer in te brengen tegen het frissere en be ter voetballende Scheveningen. De thuis ploeg liep moeiteloos uit naar 4-0, door nog twee goals van Sol - waaronder weder om een strafschop - en een treffer van Maurice Escalona. Sol mocht zelfs no derde strafschgop nemen, maar voor man Max de Jong was driemaal schi recht. Hij keerde het harde schot. In de laatste minuut kreeg Katwijk a een etretreffer. Chris de Bie nam de een keer op zijn slof en knalde hem lange hoek. Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys moest van hekkens Achilles Veen winnen om derde-periodetitel binnen te halen bleek problematischer dan tevorei dacht. Nadat de Rijnsburgers een mooie kansen op de openingstreffer den gemist, nam Achilles Veen de 1< toen Eddy Hendriks uit een corner kopte. De tweede helft kwam de thuis al snel gelijk na een vloeiende comb tussen Alex Redel en Berry Chariti door de laatste werd afgerond. Pas ze nuten voor tijd - de bezoekers hadc een keer op de paal geschoten Charité de winnende treffer binnen winnen van de periodetitel betekent c Rijnsburgers aan het toernooi om de Amstel-Cup mogen meedoen. Uilslagen, standen en cijfers van de lioofdkla pagina S6.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16