HIK HDCMEDIA Teamleider wij zoeken een Accountmanager New Business m/v IRijnseest Jsroep Funkti ediair ERVAREN WOONCONSULENT COATINGS PROJECTMANAGER (AC 1 MEI 2004 911 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Creatief en inspirerend De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord, een werkgebied met ruim 520.00Q inwoners. Het zorg aanbod is afgestemd op volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. De Rijngeest Groep wil een bijdrage leveren aan de verbetering van levenskwaliteit van cliënten die langerdurend afhankelijk zijn van zorg. Hiertoe wil de Rijngeest Groep een 'partnership' vormen van zowel cliënten als verwijzers. De organi satie telt nu circa 1.850 medewerkers en is volop in beweging. Organisatiebreed staat integraal manage ment en duaal management hoog op de agenda. De Rijngeest Groep is georganiseerd in Resultaatver antwoordelijke Eenheden (RVE's). Voor de RVE Rijn streek zoeken wij een Teamleider met als standplaats Alphen aan den Rijn. FUNCTIE De teamleider geeft integraal leiding aan 5 medewerkers van het Dag Activiteiten Centrum (DAC) en rapporteert aan de Manager Algemene Zaken. Het team wordt dit jaar uitgebreid met 4 medewerkers vanuit de kliniek. In 2006/2007 wordt de nieuwbouw betrokken en vindt er nog een kleine uitbreiding in PeopleFirst AMSTERDAM (020) 504 20 20 ARNHEM (026)355 73 00 ROTTERDAM (010) 206 62 22 Voor meer informatie en andere vacatures: www.fuTiktieniediair.nl formatie plaats. De teamleider brengt structuur aan in het team door middel van het implementeren van procedures en protocollen. Is creatief in het aanbieden van dagactiviteiten voor cliënten die langerdurende zorg ontvangen en komt samen met het team en de deelnemers tot de ontwikkeling van nieuw aanbod. De nieuwbouw die zal plaatsvinden vraagt van de teamleider een nauwe betrokkenheid in de bouwvoor- bereidingen. De uiteindelijke inrichting van het nieuwe DAC behoren eveneens tot de taken. PROFIEL U (m/v) beschikt over een HBO werk- en denkniveau en heeft aantoonbare leidinggevende ervaring binnen de gezondheidszorg. Affiniteit met langerdurende zorg is een must. U vindt het een uitdaging om op creatieve wijze, samen met het team en de deelnemers, nieuwe vormen van dagbesteding te ontwikkelen en deze vorm te geven. Een ontwikkelaar met uitstekende communi catieve vaardigheden die mensen aan zich weet te binden. AANBOD Veelzijdige parttime functie (20 - 24 uur) in een organisatie volop in beweging. Bruto jaarsalaris maximaal 41.796,- bij een fulltime aanstelling. REACTIE Brief met CV vóór 15 mei a.s. per post of e-mail aan FunktieMediair.t.a.v. mw. drs. D. Aelbers, Postbus 19015, 3001BA Rotterdam. E-mail: DaniellaAelbers@funktiemediair.nl Een uitgebreid profiel van deze functie kunt u down loaden via de website van FunktieMediair. ORGAN ISATIE-BOUWERS Woningbouwvereniging Brederode in Bloemendaal is een zelfstandige woningcorporatie met een bezit van ruim 1600 woningen in een aantrekkelijke woonomgeving in de gemeenten Bloemendaal en Velsen. De corporatie stelt zich actief op in beide woningmarkten. De werkorganisatie telt elf enthousiaste medewerkers die een optimaal resultaat nastreven in een informele collegiale sfeer. Binnenkort maakt een van onze medewerkers gebruik van de vroegpensioenregeling en daarom zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde die op korte termijn fulltime (36 uur per week) bij ons in dienst treedt. In deze veelzijdige functie gaat je aandacht uit naar het aanbieden en verhuren van woningen, leefbaarheid, klantenservice, huurinning en de administratieve afhandeling hiervan. Als intermediair bemiddel je bij overlastzaken en draag je zorg voor een passende oplossing. Je initieert activiteiten waarbij de kwaliteit van de dienstverlening centraal staat. Voor de directie ben je een belangrijke schakel tussen klant en beleid. Je signaleert ontwikkelingen in de markt en weet deze te vertalen naar concrete beleidsvoorstellen. Voor deze zelfstandige functie beschik je over een HBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je enkele jaren werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie, bij voorkeur binnen de vastgoedsector. Bekendheid met het NCCW-huuradministratiepakket is een pré. Je begrijpt de essentie van goed wonen en weet daar, met je klantgerichte instelling, handen en voeten aan te geven. Je bent een doortastend en zelfverzekerd persoon die het lef heeft om het voortouw te nemen. Dankzij je goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardigheden ben je voor diverse partijen, zoals gemeenten en collega-corporaties, een prettige gesprekspartner. Je bent zelfverzekerd en inspireert je collega's om klant- en toekomstgericht te werken. Wij bieden je een boeiende en zelfstandige functie in een prettige werkomgeving en een gevarieerd pakket van werkzaamheden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Woondiensten. We nemen één jaar de tijd om te kijken of het klikt, daarna volgt een vaste aanstelling. Ben je toe aan deze uitdagende spilfunctie, stuur dan binnen 10 dagen na verschijning van dit blad je brief met cv aan de directeur van Woningbouwvereniging Brederode, de heer L.J.G Salman, Postbus 44, 2060 AA Bloemendaal. Je kunt bij de heer Salman ook informatie inwinnen over deze functie, telefoon 023 - 525 91 91 NB: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PARTNERS IN VERF Keek Coatings is een groothandel en importeurs van bouwverven met vestigingen in Leiden, Haarlem en Purmerend. I.v.m. toenemende werkzaamheden in de vestiging Leiden zijn wij op zoek naar een: ALLROUND MEDEWERKER M/V Functie eisen: Liefst ervaring met de verfbranche (niet vereist) Goede contactuele eigenschappen Leeftijd tot plm. 25 jaar. Flexibele en collegiale instelling. Service-gericht. Geboden wordt: Zelfstandige baan met goede toekomstperspectieven. Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werksfeer. U bent geïnteresseerd? Schrijf uw sollicitatiebrief aan: Keek Coatings B.V. t a v. J. Schols Postbus 1127,2302 BC Leiden of bel 071 -5310111/06-53744637. Automobielbedrijf Van der Kwaak B.V. met de garage en showroom gevestigd aan de Brouwerstraat te Rijnsburg zoekt voor de garage een Enthousiaste le automonteur personenvoertuigen Wij verwachten: f Kennis van de moderne technieken Sociaal gericht Passen in een team van 4 monteurs Wij bieden: Een goed salaris Een prettige werksfeer Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Grote zelfstandigheid Modem uitgeruste werkplaats Als je geïnteresseerd bent, bel dan naar 071-4021513 en vraag naar Nico of Piet van der Kwaak HDC Media B.V. is uitgever van de regionale dag- en weekbladen De Gooi 8i Eemlander, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant Leidsch Dagblad, Noordhollands Dagblad (8 edities), Almere Vandaag en het Noordhollands Weekblad en overige uitgeefproducten zoals internetsites, themakranten etc. Dagelijks voorziet HDC Media B.V. ruim 1.000.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden uit de regio maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1000 mensen werkzaam. Het commercieel advertentiebedrijf, bestaande uit vijf accountgroepen, is verantwoordelijk voor de verkoop van de advertentieruimte voor de auto-, lokale, bureau-, makelaars-, en de personeelsmarkt. voor de Bureau Accountgroep Ie functie ls accountmanager New Business bij de Bureau rcountgroep van HDC Media B.V leg je de propositie an HDC Media B V. neer bij reclame- en mediabureaus iiospects) en potentiële klanten. Je bent in staat om de insluiting van potentiële bedrijven met de HDC roducten te vertalen naar harde contracten met onze rganisatie. Onze producten zijn dagbladen, weekbladen, (iternet en mogelijk nieuw te ontwikkelen producten. )e accountmanager verkoopt op basis van afgesproken |mzet en volume doelstellingen. IVij vragen (epresentatieve en dynamische kandidaten. Je kunt uit- tekcnd zelfstandig werken, maar bent ook een echte teamplayer. Je beschikt over onderhandelingsvaardig heden en overtuigingskracht. Daarnaast ben je klantgericht, pro-actief, creatief en zie je in het realiseren van je verkoopdoelstelling een uitdaging. Aantoonbare ervaring als accountmanager 3-5 jaar) en commerciële gedrevenheid is een vereiste. Je beschikt over een HBO werk-en denkniveau aangevuld met minimaal Nima A en/of B. Tevens beschik je over uitstekende presentatie- en communicatietechnieken. In verband met het onder houden van contacten met de relaties (netwerken) heb je geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden Een zelfstandige, uitdagende functie en creatief werk HDC Media B.V kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en kan bovendien toekomstperspec tief bieden aan commerciële talenten. Je werkt 36 uur per week. De accountmanager krijgt de beschikking over een auto van de zaak, laptop en mobiele telefoon. HDC Media B.V. biedt een gedegen interne opleiding en diverse trai ningen. Daarnaast kan de accountmanager rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding van de branchemanager. Geïnteresseerd? Informatie over de Bureau Accountgroep en de functie van accountmanager New Business kan ingewonnen worden bij mevrouw A.M. van Vlaanderen, personeels consulent, telefoonnummer 072-5196 340 of bij de heer B. Hollands, manager Bureau Accountgroep, telefoon nummer 075 - 68136 38. Je schriftelijke reactie, een korte brief met curriculum vitae, kim je binnen twee weken onder vermelding van vacaturenummer C516 richten aan HDC Media B.V., afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2,1800 AA te Alkmaar. Je kunt ook reageren via personeel.organisatie@nhdhdc.nl. GEMEENTE Noordwij kerhout zoekt twee paar extra handen in verband met formatie-uitbreiding Noordwijkerhout is een gemeente met 15.400 inwoners in het hart van de duin- en bollenstreek. Met de zee en het strand op fietsafstand en met steden als Leiden en Haarlem om de hoek, is het hier prettig wonen, werken en recreëren. Als gemeente willen wij het leefklimaat verder verbeteren. Daarom verwachten wij van al onze 80 medewerkers betrokkenheid, daadkracht en een brede blik. Twee fulltimetechnisch medewerkers bouw- en woningtoezicht De taken van deze twee medewerkers zijn: het bouwkundig toetsen van bouw-, sloop- en gebruiksvergunningen aan de geldende voorschriften, bouwkundige advisering, het houden van toezicht tijdens en na de bouw op basis van verleende vergunningen, periodieke controle op de naleving van bouwregelgeving en vergunningvoorwaarden, het uitvoeren van controles in het kader van handhaving, begeleiding en bewaking van handhavingsacties, het verwerken van de controleresultaten in rapportages, etc. Wij zoeken medewerkers op minimaal MTS-bouwkunde-niveau, aangevuld met het diploma BWT 1 en recente werk ervaring, bij voorkeur binnen een gemeentelijke organisatie, met uitstekende contactuele en redactionele vaardigheden. Wij bieden een brutomaandsalaris van maximaal 2.802,- (schaal 8) op basis van 36 uur per week. Bij ruime relevante ervaring is een arbeidsmarkttoelage bespreekbaar. Interesse? Telefonische informatie kun je inwinnen bij de heer W. Meijvogel, tel. (0252) 34 38 59. Sollicitaties kun je tot uiterlijk 14 mei richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout onder vermelding van vac.nr. 04/01. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk: vacatures@noordwijkerhout.nl. Graag het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de envelop en brief of in het e-mailbericht vermelden. Acquisitie stellen wij niet op prijs. rdwijkerhout.nl "Choose a job you love and you will never have to work a day in your life. (Confucius) met uitstekende communicatieve vaardigheden Kwaliteit, effectiviteit en efficiency van de gezondheidszorg zijn gebaseerd op snelle toegankelijkheid van betrouwbare en complete informatie. PharmaPartners draagt daar aan bij door middel van vooruitstrevende ICT-concepten, mede op basis van internettechnologie. In de afgelopen 25 jaar is een stevige positie in de Nederlandse Zorgmarkt opge bouwd als ICT-dienstverlener. Met name door een gerichte keuze voor de ondersteuning van eerstelijnszorg is haar rol als marktleider in dit segment gerealiseerd. We faciliteren een eenduidige vastlegging en beheer van patiëntdossiers en laten zo'n 2200 zorgverleners en -instellingen moeitèloos communiceren en samenwerken. PharmaPartners telt 7 vestigingen in Nederland. Voor onze vestiging in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een enthousiaste,jonge, leergierige collega (m/v) voor het imple menteren en beheren van complexe computersystemen op een zodanige wijze dat de gebruikers van onze systemen optimaal gebruik maken van onze producten. Dit resulteert in klanten die tevreden zijn met de oplevering, de dagelijkse ondersteuning, scholing, training en productvernieuwing. Het betreft een fulltime dienstverband. Af en toe werken buiten kantooruren mag geen probleem zijn. Taken: Opstellen en realisatie van projecten binnen de afgesproken doorlooptijd, het budget en de kwaliteit, in afstemming met klanten en interne partijen. Werkwijzen, methoden en technieken op stellen t.b.v.de projectuitvoering. PharmaPartners Aansturen, stimuleren en motiveren van projectteams. Bewaking van de inhoud en de grenzen van de projecten. Periodieke in- en externe rapportage over de project voortgang, afwijkingen en knelpunten. Coördineren of doceren van (na)scholingscursussen en invoeringsbegeleiding. Functieprofiel: Opleiding minimaal op HBO-niveau. (Aanvullende) opleiding op het gebied van projectmanage ment. Enige jaren relevante werkervaring, bij voorkeur op het gebied van projectmanagement binnen de ICT. Leidinggevende capaciteiten. Uitstekende communicatieve, sociale en coapnerciële vaardigheden. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functio neren. Ondernemersmentaliteit, klantgericht, initiatiefrijk, over tuigingskracht. Geboden wordt een gevarieerde functie, een inspirerende en uitdagende werkomgeving, een aantrekkelijk salaris en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Richt je sollicitatie met CV dan binnen veertien dagen aan: PharmaPartners B.V., t.a.v. afdeling P&O, Teteringsedijk 97, 4817 MB Breda. Wil je meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe of Wiranda Zenner, tel. (076) 533 39 95. E-mail: personeelszaken@pharmapartners.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 23