C| hago &tbma 4L NTÜ Cox Partners Team Coach Postbezorgers m/i Cox S Partners All-round belastingadviseurs en medewerkers voor de aangiftepraktijk Parttime medewerkers (VOOR DE AVONDUREN) Inkoop medewerker (m/v) acature Draijer Bouw B.V. Technician Production (m/v) ir randstad gezondheidszc jij zorgt voor anderen wij zorgen voor jou ZATERDAG 1 MEI 2004 912 c: - Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Accountants en Belastingadviseurs Accountants en Belastingadviseurs Wij zijn een zelfstandig accountants- en belastingadvieskantoor in Hoofddorp waar op dit moment circa 30 personen werkzaam zijn. De sfeer op ons kantoor is open, plezierig en informeel. Onze dienstverlening richt zich op middelgrote en kleine ondernemingen, zelfstandige beroepsuitoefenaars en vermogende particulieren. Ook begeleiden en adviseren wij buitenlandse ondernemingen en hun werknemers bij hun activiteiten in Nederland. Op dit moment zijn wij op zoek naar: (MA/) De belastingadviseur heeft bij voorkeur een fiscaal-juridische of een fiscaal- economische opleiding, dan wel een Federatie-opleiding. De medewerkers voor de aangiftepraktijk beschikken bij voorkeur over een HEAO-FE Federatie-opleiding of studeren hiervoor. Wij bieden u een interessante functie met veel afwisseling, een plezierige werkomgeving en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd, stuurt u dan een korte brief met c.v. naar mr. drs. R. C. van Zeist, Postbus 3082, 2130 KB Hoofddorp of naar r.vanzelst@cox.nl. Indien u meer informatie wenst dan kunt u René van Zeist telefonisch bereiken via nummer 023 - 5555 000. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hago Nederland B.V. is één van de grootste professionele - landelijk opererende schoonmaak- organisaties. Bij Hago zijn de medewerkers de spil van de organisatie en daarom betekent werken bij ons: respect voor elkaar, verantwoordelijkheid, zelfstandigheid, een informele cultuur, openheid en teamwork. Wij zijn voor een object in Leiden op zoek naar: voor specialistisch schoonmaakwerk M/V De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 21.00 uur tot 23.00 uur. Ben je flexibel, gemotiveerd, beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift, kan je zelfstandig werken en heb je ervaring in de schoonmaak dan is dit een functie voor jou! Hago biedt u betaling per 4 weken volgens de CAO-schoonmaak. Dienstkleding wordt verstrekt. Voor informatie kunt je contact opnemen met Ina Beekvelt, medewerker P O, telefoonnummer 020 435 0835. (Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst) www.nti.nl NTI is een erkende afstandsonderwijs instelling met meer dan 250 opleidingen vooral op MBO- en HBO-niveau Jaarlijks studeren zo'n 70.000 studenten met veel plezier bij het NTI. Vacature voor de afdeling Inkoop Logistiek: (full-time) Functie: De beoogde kandidaat heeft bij voorkeur ervaring met inkoop en/of begeleiding van grafische pojecten (drukwerk). Je beschikt over uitstekende communica tieve vaardigheden en durft te onderhandelen Daarnaast kun je zowel zelfstandig als in team verband werken. Je pikt dingen snel op en je bent stressbestendig. Orderbewaking en administratieve taken behoren tot de werkzaamheden. Functie-eisen: HBO-niveau Excel en Word Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Ervaring met inkopen van drukwerk pré Rijbewijs B pré Als je voor deze functie in aanmerking wilt komen, stuur dan binnen 14 dagen een brief met cv. naar: NTI t.a.v. Dhr. D.U. van der Maal Schipholweg 101, 2316 XC LEIDEN Per e-mail kan ook d.vandermaal@nti.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Annette's Kinderopvang Utrechtse Jaagpad 27 2313 KZ Leiden 071-5144551 Aaltje Noordewierlaan 1 2324 KP Leiden 071-5793677 Annette's Kinderopvang biedt op twee locaties hele dagopvang voor kinderen van 0-4 jaar. Voor onze locatie Aaltje Noordewierlaan 1 zijn wij op zoek naar een ervaren leidster kinderopvang (36 uur per week) Wij zoeken een collega met minimaal 2 jaar werkervaring binnen de kinderopvang. Je dient te beschikken over de vereiste bevoegdheid (bijv. LKC, SPW), goede contactuele vaardigheden en een flexibele instelling. Wij bieden een functie met volop uitdaging, salaris volgens CAO en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je schriftelijke sollicitatie (per e-mail of per post) graag vóór 15 mei a.s. naar: Annette's Kinderopvang, t.a.v. dhr. J. M. Vaneman, Aaltje Noordewierlaan 1, 2324 KP te Leiden óf annetteskinderopvang@ hetnet.nl TBMA is een internationaal opererende organisatie, levert componenten en complete systemen voor de verwerking van bulkgoederen.Het leveringsprogramma omvat apparatuur op het gebied van opslag,pneumatisch transport, wegen, doseren, mengen en ontstoffen van vaste stoffen. Voor de ondersteuning van onze afdeling verkoop zijn wij op zoek naar een: (v/m) De functie Je ondersteunt onze sales engineers buitendienst Je vertaalt de wensen van de klant naar TBMA oplossingen. Je behandelt de offerte aanvragen van klanten en buitenlandse agenten. Je onderhoudt contacten met klanten en buitenlandse agenten. Je maakt offertes, en opdrachtbevestigingen. Je neemt de verkoop van reserveonderdelen voor je rekening. Je initieert marketingactiviteiten w.o. mailingen. Geïnteresseerd in een uitdagende job, prettige werkkring én uitstekende arbeidsvoorwaarden! Uw sollicitatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer W Bogers, tijdens kantooruren op tel. 0252 - 37 50 68 Uw schriftelijk sollicitatie, voorzien van uw cv. kunt u zenden naar TBMA Europe b.v t.a.v. de directie Postbus 140,2210 AC Noordwijkerhout, of per E-mail tbma@tbma.com Meer informatie over TBMA kunt u vinden op onze website: www.tbma.com Wij vragen Een enthousiaste commerciële duizendpoot met een flexibele instelling en affiniteit met techniek.. Beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Frans is een pre. Ervaring in een technisch verkoop ondersteunende functie. Middelbaar of hoger opleidings niveau. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega voor de fulltime functie van: Draijer Bouw BV is een middelgrote aannemer van werken in de Utiliteit- en Villabouw. Ook restaureren, renoveren, verbouwen en onderhoud behoort tot ons vakgebied. Ons werkgebied bevindt zich in een straal van circa 50 km rond ons centraal in de Randstad gelegen kantoor te Heemstede. 1 Ons enthousiaste team bestaat uit ongeveer 35 medewerkers Voor meer införmatie over Draijer Bouw B.V. kunt u kijken op: www.draijerbouw.nl Bouwkundig Werkvoorbereider (m/v) De werkvoorbereider speelt een cruciale rol in de voorbereiding van diverse werken op nieuw- en verbouw gebied. Het plannen, het inkopen, afspraken maken met de diverse onderaannemers en het overleggen met projectleider, uitvoering en calculatie zijn de basis voor de perfecte uitvoering van een werk. Draijer Bouw B.V. vraagt de kandidaten: een allround bouwkundig werk- en denkniveau een ruime ervaring binnen een bouwbedrijf zelfstandigheid kennis en ervaring in uitvoeringsbegeleiding collegialiteit en teamspirit goede communicatieve vaardigheden ervaring met het gebruik van Word en Excel Draijer Bouw B.V. biedt de kandidaten: een prettige werksfeer en collega's een groeiende organisatie met ontplooiingsmogelijkheden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden gevarieerde nieuwbouw, verbouw en restauratie werken Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Draijer Bouw B.V. T.a.v. dhr. M.N.A. Draijer Postbus 607, 2100 AP Heemstede Of per email naar: draijer@draijerbouw.nl Op zoek naar een nieuwe uitdaging als verkoper? Toyota dealer Dijksman staat bekend als dé TOYOTA-dealer van de Duin- en Bollenstreek. Garage Dijksman B.V. heeft dealervestigingen in Rijnsburg, Hillegom, Haarlem en Beverwijk, een Shell brandstofverkooppunt in Rijnsburg en tevens in Rijnsburg een schadeherstelbedrijf. Toyota dealer Dijksman behoort dan ook tot de grotere Toyota dealers van Nederland. Met nieuwe modellen zoals de Corolla Verso, de Prius en de uiterst succesvolle Avensis (zakenauto van het jaar) heeft Toyota in ons afzetgebied een sterk groeiend marktaandeel. Voor onze vestiging in Rijnsburg zoeken wij dan ook ter uitbreiding van ons team een ervaren verkoper. Functie-eisen: Je beschikt over een aantal jaren verkoopervaring, bij voorkeur in de verkoop van personenwagens. Je hebt je door je opleiding en ervaring goed ontwikkeld om met onze Toyota klanten om te kunnen gaan. Je herkent jezelf in de volgende kenmerken: hartelijk, eerlijk, open, gedreven, daadkrachtig en relatiebouwer. Arbeidsvoorwaarden: Garage Dijksman B.V. is een gezond, groeiend bedrijf. Binnen het bedrijf heerst een prima, collegiale werksfeer. De aangeboden functie is afwisselend en geeft veel ruimte voor eigen initiatief. Uiteraard hoort bij de functie een concurrerend salaris en zijn ook de aanvullende arbeidsvoorwaarden goed geregeld. Kortom: een prachtige job bij een prachtig bedrijf! Hoe kunt u reageren? Mail of stuur een korte sollicitatiebrief met CV naar: Garage Dijksman B.V. t.a.v. Bram van der Vijver Postbus 54 2230 AB RIJNSBURG of per mail naar: a.vander.viiver@tovota-haarlem.nl De Dijksman groep is een bedrijf dat opereert als officieel TOYOTA dealer met vestigingen in Rijnsburg, Hillegom, Haarlem en Beverwijk. Voor Sandd zoeken wij een pragmatische Team Coach Postbezorgers (m/v die het in goede banen leiden van mensen en de logistieke afhandeling vat posttrajecten als een uitdaging ziet. De functie De Team Coach is het directe aanspreekpunt van 60 tot 100 postbezorgers. Hij of zij zorgt voor de werving en instructie van nieuwe postbezorgers, begeleiding van de j huidige postbezorgers en is verantwoordelijk voor de inzet, planning en klachten afhandeling op de vestiging. De Team Coach Postbezorgers is medeverantwoordelijk voor de totale bezorgkwaliteit binnen het vestigingsgebied en werkt onder verant woordelijkheid van de Vestigingsmanager. Het profiel De Team Coach beschikt over uitstekende managementkwaliteiten, kan goed organiseren, is flexibel, sociaal, communicatief vaardig, stressbestendig, zelfstandig en heeft een positieve instelling, doorzettingsvermogen en een MB0+ werk- en denkniveau. Enige ervaring met o.a. Word, Excel en Access is vereist. Het aanbod Sandd is een nieuwe en snelgroeiende organisatie in de postmarkt en biedt een zelfstandige, uitdagende en veelzijdige baan. De werksfeer is informeel en plezierig. Er is veel ruimte voor initiatieven en persoonlijke ontwikkeling. De baan wordt beloon met een marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn met het belang en het niveau van de geboden functie. De eisen Je kunt aantonen dat omgaan met mensen je op het lijf geschreven is. Ook geef je oi voorbeelden waaruit je meer dan gemiddelde organisatievermogen blijkt. Je beschikt minimaal over een afgeronde MBO opleiding. Bezoek op dinsdag 11 mei a.s. geheel vrijblijvend onze informatiebijeenkomst in Leiden! Je krijgt hier uitgebreide informatie over de functie en het bedrijf. Aanmelden kan bij Saskia Osinga, tel. 0522 - 24 22 24. Let op: ook voor andere regio's zoeken wij talent. Schrijf je in via www.blmc.nl Ben jij de servicegerichte Team Coach Postbezorgers die wij zoeken? kijk op www.blmc.nl, klik op vacatures en stuur je cv. Solliciteren kan alleen via internet! Je kunt bellen met Saskia Osinga voor meer informatie: 0522 - 24 22 24. OctoPlus International Holding BV met twee werkmaatschappijen, C Development BV en OctoPlus Technologies BV, is actief op het gebiet O c t O B ontwikkeling (en kleinschaligheid) productie van toedieningsvorm geavanceerde delivery systemen. Onze klanten zijn zowel de farmaceut! als biotechnologische industrie, verspreid over de hele w Vanwege het uitbreiden van onze afdeling clinical production zoeken wij met spoed een: De functie Na een inwerkperiode werkt u mee in een team aan de bereiding van geneesmiddelen, onder GMP condities. U bent tevens betrokken bij het opschalen van laboratoriumschaal naar productieschaal. De functie bestaat uit parenterale formulenngs en afvulwerkzaamheden. De hierbij gehanteerde technieken zijn onder meer ultra- en diafittreren, homogeniseren, vriesdrogen. Verder is het hanteren van aseptisch technieken een belangrijk onderdeel van de functie. Ook meehelpen bij calibratie, onderhoud en validatie van apparatuur en voorzieningen behoort tot de functie. U heeft een opleiding op MBO-niveau. Biotechnologie, biochemie of microbiologie of een opleiding tot apothekersassistent Bij voorkeur hebt u praktische ervaring met GMP richtlijnen en werken met technieken als vnesdrogen en homogeniseren. Daarnaast hebt u affiniteit met het beheer van productie apparatuur. U bent U bent enthousiast, nauwkeurig, leergierig, flexibel en u hebt een resultaatgerichte instr met verantwoordelijkheidsgevoel. Daarn; beschikt u over een probleemoplossend vermogen en technische vaardigheden. Tevens venvachten wij dat u in staat bent in teamverband als zelfstandig te werken. Wij bieden Een aantrekkelijke functie in een dynamisch werkomgeving met uitstekende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkhe Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, met een uitgebrek curriculum vitae, kunt u binnen tien daaen, b voorkeur via e-mail, sturen aan onze HRM afdeling t a v mevrouw P. W. van Leeuwen: vanleeuwen octoplus.nl •Postadres: Zernikedreef 12, 2333 CL. Leidei Informatie over de functie is te krijgen bij de r R. de Vrueh, Manager Clinical Production: devrueh octoplus.nl hoogst persoonlijk Gerdine Kerkhoven 071 524 95 70 Schuttersveld 9 Leiden Gerdine Kerkhoven 071 524 95 70 Schuttersveld 9 Leiden Jacqueline Quist 071 524 95 70 Schuttersveld 9 Leiden Jacqueline Quist 071 524 95 70 Schuttersveld 9 Leiden Jacqueline Quist 071 524 95 70 Schuttersveld 9 Leiden vakantiekrachten m/v Ook dit jaar heeft Randstad Gezondheidszorg weer veel werk in de thuiszorg. Wij zijn daarom op zoek naar enthousiaste thuishulpen A. Je werkt de huishouding bij mensen thuis (stofzuigen, sanitair schoor maken, strijken). Ben je minimaal 17 jaar en ben je in de maanden juli en/of augustus minstens twee aaneengesloten weken beschikbaar? Wacht dan niet te lang en bel direct vo een afspraak! Er zijn daarnaast speciale inschrijfmiddagen ii Katwijk, Noordwijk en Lisse. verzorgenden voor in de zomer m/v Voor de zomeri riode, van juni tot september, zijn wij op zoek naar verzor genden en verpleeghulpen voor de thuiszorg en verzorging en verpleeghuizen. Ben je gediplomeerd of bezig met een opleiding in de zorg of met een studie geneeskunde? Dan k jij bij ons aan de slag, waarbij je zelf aangeeft wanneer je w en niet beschikbaar bent! Schrijf je zo snel mogelijk in voor meeste keus in werk! (basis)artsen m/v Sta je als basisarts aan het begin van je loopbaan en wil je je oriënteren op de arbeidsmarkt? Of bei je een ervaren arts die toe is aan wat variatie? Dan is Randst Gezondheidszorg voor jou dé oplossing! Als gespecialiseerd bureau in de zorgsector beschikken wij over een gevarieerd aanbod aan vacatures voor artsen. Het betreft aanstellingen voor langere termijn maar we bieden ook korte klussen in diverse zorgbranches. Zowel voor specialisten als voor basis artsen. Wil je meer weten? We staan je graag te woord! groepsleiders m/v Voor meerdere instellingen in Leiden de Bollenstreek zijn wij op zoek naar gediplomeerde groeps leiders. Wil je graag werken in de kinderopvang, verstandeli gehandicaptenzorg of meervoudig gehandicaptenzorg? Sch je dan bij ons in om direct fulltime of parttime aan de slag tl gaan! Wil je meer weten of een afspraak maken, bel ons dal zo snel mogelijk! B-verpleegkundige m/v Voor verschillende psychiatrie instellingen in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar B- verpleegkundigen of hbo-v'ers met ervaring in de psychiatrii Wij kunnen je losse diensten bieden bij de verschillende inst lingen. Het gaat om volwassene en kinderpsychiatrie. Ben je geïnteresseerd of heb je vragen? Bel ons! wij staan je graag woord! kijk voor meer banen op www.randstad.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22