Ajax verstart in het zicht van de finish Barcelona is niet te stuiten SPORT 3 Van Persie blijft onnavolgbaar Tweede plek stevig in handen van PSV Nakende titel als een loden last Vera Pauw bondscoach Eredivisie veilt telefoonrechten van Lent Frankfurt maandag 26 april 2004 furt - Aanvaller Arie van leelt de komende twee len voor Eintracht dat in Duitsland tegen degradatie. De Ne- dse spits (33) mag bij zijn e club Borussia Mön- adbach transfervrij ver- i tiende titei r Arsenal - Arsenal heeft gisteren dertiende keer de En- indstitel veroverd. De ipeelde zelf met 2-2 gelijk Tottenham Hotspur, concurrent Chelsea ver- et 2-1 van Newcastle Arsenal, dat nog vier ijden in de Premier Lea- iet afwerken, kwam lor op 82 punten. Chel- it al een wedstrijd meer staat op 72. De ploeg achterstand van tien niet meer goedmaken. ngers blijft iiingmeester )L - Jeu Sprengers is bij res van de UEFA op terkozen als penning- r. De Limburgse voorzit- de KNVB blijft nog vier functie. er nieuwe zitter Roda IC de - Servé Kuijer (57) uit is de nieuwe voorzitter da JC. Hij wordt per 1 ju- volger van Theo Pickee, 1 vorig jaar aan kanker d. Kuijer, lid van de in Bestuur van het Aca- h Ziekenhuis Maas- een oude bekende van Hij is afwisselend er, algemeen directeur an de Raad van Com- Stadion Kerkrade ;st. i vertrekt fW lohammed Allach t ingang van het ko- izoen bij VWVenlo. stedivisieclub tekende le verdediger een con- drie seizoenen. Al- momenteel onder jij FC Twente. verlengt act met PSV n - PSV heeft het con- Jasar Takak openge- verlengd tot medio i huidige verbintenis dhovense voetbalclub dit seizoen af. De 22-ja- ak speelt op huurbasis Zwolle. PSV haalt de ivelder na dit seizoen te- t Eindhoven, i s Porto nderlecht ki/brussel - Zonder te jieeft Porto zaterdag de fee landstitel geprolon- !>e ploeg profiteerde van van de nummer twee g Lissabon. De concur- joor met 1-0 van Uniao Iet is voor de negen eer dat Porto de titel iderlecht is er niet in ge kampioenschap in Ische Eerste Klasse op te !i met een overwinning, [werd vrijdag zonder te (oor de 27ste keer kam- In België door een ge- concurrent Club kwam zelf ook niet verder 1-1 gelijkspel tegen lal verdacht 12 delicten - Voorzitter Loureiro betaald voet- PFP is beschuldigd van en die verband houden uptie en omkoping van echters. Loureiro (66), werd aangehouden, De LPFP heeft chorst. De politie in is een groot omkoop- al op het spoor in de Scheidsrechters omgekocht om len naar een vooraf be- itslag te fluiten. Vorige rden zestien personen uden. Onder hen Lour- scheidsrechters. balfan na val Opnieuw is in het Mi- >etbalstadion San Siro aalfan overleden na gebeurde gisteren dstrijd Inter - Lazio. viel van de derde beneden. Of er sprake zelfmoord wilde de po- Wel was er aangetroffen op de lar hij had gezeten. Vo- ovember pleegde een man zelfmoord in San ns een wedstrijd tus- en Ancona. door André Hoogeboom Nijmegen - Het kampioensfeest van Ajax heeft ernstige vertra ging opgelopen. Door het o-o gelijke spel gisteren tegen NEC kunnen de Amsterdammers ook volgende week bij Zwolle geen kampioen worden. Tenminste, als PSV bij Volendam wint. Dan wordt de titel pas over veertien dagen verwacht. Meevaller bij dit alles is dat het feest dan in eigen huis gevierd kan worden. Tegenvaller is dat de opponent NAC heet, waarvan dit seizoen al twee keer werd verloren. Ajax heeft al drie wedstrijden niet meer gewonnen en wordt stilaan nerveus, gedraagt zich als een tennisser die op match point en 40-0 voor staat. De laatste klap blijft maar uit en dat begint zo langzamerhand te knagen aan spelers en trainer. Gisteren in Nijmegen kon de ti tel al niet definitief worden, omdat PSV een dag eerder had gewonnen. Maar drie punten hadden wel voor broodnodige rust kunnen zorgen. Nu blijft het 'als-scenario' als een don kere wolk boven de Amster damse club hangen. Als Ajax opnieuw punten ver speelt in Zwolle en als Ajax niet van NAC kan winnen, dan kan het nog op de laatste dag aan komen. De Amsterdamse ploeg begint de druk ook steeds na drukkelijker te voelen. Wesley Sneijder: „Het is maar goed dat een aantal spelers de komende week interland-verplichtingen heeft. Dan zijn ze er even uit." En aanvoerder Rafael van der Vaart: „Ja, wat dacht je? De druk wordt steeds groter, om dat het steeds langer duurt, ter wijl iedereen al denkt dat we kampioen zijn. En we weten hoe het eerder dit seizoen tegen NAC is gegaan." Bovendien: de irritatiefactor wordt steeds groter. Van der Vaart ergerde zich openlijk aan de onvoorspelbare Ibrahimovic toen die weer een bal verspeel de of richtingloos over het dak joeg. Het lijntje tussen de twee aanvallers is toch al zo moeilijk te vinden. Tijdens het trainings kamp in Portugal werden de twee door Koeman bij elkaar op de kamer gezet om de verstand houding te verbeteren. Het opzetje van de trainer is psychologie van de koude grond gebleken, want de af stand tussen beide begenadig de technici is nog even groot. Van der Vaart, gisteren weer zwoegend en werkend én een van de beste Ajacieden, zoekt in het veld alsmaar contact met de Zweedse aanvaller, die op zijn beurt verstrikt is in volstrekt on begrijpelijke eigenzinnigheden. Die samenwerking kan, zo er kende Van der Vaart, een stuk beter: „Je weet eigenlijk nooit wat-ie gaat doen", verzuchtte hij gisteren na afloop. Ibrahimovic liep tegen NEC buitenspel, raakte verward in Pascal Heije van NEC houdt Ajacied Maxwell vast. Rechts Björn van der Doelen. Foto: ANP/Jasper Juinen z'n eigen techniek en zocht de combinatie als de anderen dat niet verwachtten. Bovendien mislukte vrijwel alles, op dat ene moment na, waarbij de spits de bal ontfutselde aan Pascal Heije, zich vrijspeelde en op de millimeter nauwkeurig Van der Vaart bediende. Maar Van der Vaart is niet gelukkig in de afronding dit seizoen. Het was in Nijmegen AC Milan in de reprise. „Nou, dat moment vond ik eigenlijk nog erger." In Milaan lag Dida in de weg, in Nijmegen Gentenaar: „Normaal gesproken duikt een keeper naar de hoek, maar hij (Genten aar) tilde z'n hand nog op en dat was net genoeg." Het zei voldoende dat Gentenaar door de bezoekers van De Goffert tot man van de wedstrijd werd ge kozen. Er was meer irritatie. Uitgere kend Ibrahimovic werd weer kwaad op Soetaers, omdat de vleugelspits zich - volgens de Zweed - niet op tijd aanbood, waardoor hij balverlies leed. Het was Wesley Sneijder ook opgevallen dat de spelers steeds minder van elkaar kunnen heb ben. „Dat is ook logisch, nu dat kampioenschap maar uitblijft. Van de oorspronkelijke voor sprong van twaalf punten zijn er nog maar zes over. Dan be ginnen de verwijten de kop op te steken." Bovendien ligt de productie van doelpunten - en dan vooral buiten de ArenA - al een hele tijd stil. De laatste uitwedstrijd die op eigen kracht werd ge wonnen was in Volendam (0-2). Bij RKC won Ajax door een ei gen doelpunt van Offers, daar na werd het twee keer gelijk, te gen Feyenoord en AZ. Die we tenschap, gevoegd bij de herin nering aan de dubbele neder laag tegen NAC (één keer in de ArenA voor de beker en één keer in Breda) maken het lo gisch dat het langzaam onrustig wordt in de hoofden van de Ajacieden. NEC: Gentenaar; Heije, Wisgerhof, Eb- binge en Zonneveld (79. Schuurman); Barreto, Van der Doelen, Hersi en Simr; Niedzielan (89. Tumba) en De- mouge. AJAX: Lobont; De Jong, Heitinga, Es- cudé en Maxwell; Pienaar (78. De Rid der), Sneijder, Galasek en Soetaers (63. Sikora); Ibrahimovic (78. Sonck) en Van der Vaart door Jaap van Essen Rotterdam - Robin van Persie mocht gisteren een half uurtje meedoen met Feyenoord tegen Volendam (2-0). De veelbespro ken aanvaller was weer eens onnavolgbaar: soms briljant, maar ook heel vaak onvoorstel baar slordig. De toekomstplan nen van Van Persie zijn voorlo pig ook onnavolgbaar. Bij PSV begrijpen ze niets meer van Van Persies voornemens. Vrijdag zat men in Eindhoven helemaal klaar voor het afron dende gesprek met de zaak waarnemer van het talent, maar die kwam zonder bericht niet opdagen. Ook kreeg niemand van PSV hem meer aan de tele foon. Vrijdagnacht kwam daar ineens het bericht dat Van Persie een akkoord heeft bereikt met Arse nal. Officieel wil niemand (noch Van Persie, Feyenoord of de Londense club) dat verhaal bevestigen, maar het nieuws komt wel degelijk uit de directe omgeving van de speler. Gisteren, na afloop van het nie mendalletje tegen Volendam, ontweek Van Persie de pers. Hij praatte alleen even kort met een verslaggever van de NOS- radio. In dat gesprekje werd duidelijk dat PSV (alweer) ach ter het net vist bij een gewilde transfer. Van Persie: „In de loop van deze week nemen we een beslissing. Geld is daarbij niet het voornaamste. Dat zal het de komende tien jaar ook niet zijn. Ik kijk naar sportieve zaken. Ik wil in een goed draaiend team komen, waar ik me aan kan op trekken. Dat is het allerbelang rijkste, ook al zal ik moeten knokken om in de ploeg te ko men." Over PSV kan van alles worden gezegd, maar niet dat het nu zeker is dat er komend seizoen Feyenoorder Robin van Persie zet Brian Tevreden van FC Volendam opzij. Foto: ANP/Robert Vos een goed draaiend team zal staan. De Eindhovenaren staat een ware leegloop van dragen de spelers te wachten (Kezman, Van Bommel, Waterreus, Rob ben), wie er voor terugkomen moet nog blijken. Tot nu toe zit het Hiddink en co niet mee, de een na de andere speler bedankt voor de eer van hetrood-wit gestreepte shirt. Dat ook Van Persie afhaakt zorgde dus voor zure reacties bij PSV. Guus Hiddink: „Ik had niet verwacht dat het zo zou lo pen. Ik heb een heel goed ge sprek gehad met Robin. Hij had het alleen over zijn wil om sportief een goede opstap te maken. Dat kon bij ons. Ik ge loof niet dat Robin puur voor het grote geld gaat, maar dat er mensen om hem heen zwerven die daar anders over denken." Technisch directeur Arnesen van PSV (die zelf binnenkort ook vertrekt) hield zaterdag nog de deur op een kiertje. „We wachten af tot maandag, als we dan niets horen, gaat het over." Van Persie zou met Arsenal een akkoord hebben over een con tract tot 2008. Menigeen snapt niet wat Van Persie in Londen te zoeken heeft, omdat hij daar op de bank zou komen. Cy nisch bezien zou je kunnen stellen dat het dan nog altijd een enorme vooruitgang voor de Rotterdammer is. In zijn ei gen stad zit hij ook bijna alleen maar aan de zijlijn en fluit een fiks deel van de aanhang hem altijd uit. Aanmoedigingen waren er gis teren in De Kuip wel volop voor Christian Gyan. Die ging onder een enorm gejuich een kwar tiertje warmlopen en werd daarbij ook voortdurend harts tochtelijk bejubeld. De kleine back wist niet wat hem over kwam, en zwaaide daarom maar een beetje naar de la chende supporters. Het was een uiting van de alge hele landerigheid waaraan het Feyenoordpubliek gisteren leed. Het duel tegen Volendam was vreselijk slecht. „Het enige positieve is dat we gewonnen hebben," meende Van Marwijk terecht. Smolarek scoorde de 1- 0, vanaf de strafschopstip maakte Kuijt er 2-0 van. Geluk kig scheen het zonnetje wel aangenaam. FEYENOORD: Zoetebier; Song, Schreuder, Van den Berg en Mtiliga; Ghaly, Buffel en Ono (82. Gyan); Smo larek (59. Van Persie), Kuijt (75. Lazo- vic) en Lurling. FC VOLENDAM: Verhoeven; Koning, Kras, Breinburg en Tevreden; Bridji, Salden (70. Esajas), Buys (74. Wouden berg) en Luirink; Tuyp en Steur (78. Van Zaanen). roosendaal/gpd - Het aftellen is bijna voltooid. Nog twee overwinningen uit de laatste drie wedstrijden (tegen Volen dam, ADO Den Haag en AZ) en PSV is verzekerd van deelname aan de voorronde van de Champions League. Indien de ploeg de komende weken zo geconcentreerd en gediscipli neerd speelt als zaterdag tegen RBC Roosendaal is Feyenoord nauwelijks nog een serieuze concurrent te noemen. De competitiecrisis waaraan PSV in februari en maart ten prooi viel, is nog slechts een va ge herinnering. Hoewel het spel met name in thuiswedstrijden vaak teleurstelt, zijn de resulta ten in de maand april overtui gend. Na de stevige winstpartij en tegen RKC (4-0), FC Gronin gen (5-0) en NEC (3-0) bouwde PSV zijn doelsaldo verder uit met een goede overwinning in Roosendaal: 0-3. De marge die PSV met zijn doelsaldo heeft ten opzichte van Feyenoord (+29) is zo gi gantisch groot, dat de ploeg van Guus Hiddink zich in de finale van het seizoen zelfs nog een nederlaag kan veroorloven. Van de resterende wedstrijden boe zemde die tegen RBC Roosen daal nog de meeste angst in, maar zelfs de kleinste vorm van bezorgdheid bleek zaterdag on nodig. Alleen de blessure van Mate ja Kezman was een dom per. Hij ontbreekt mogelijk vol gende week tegen Volendam. Daar staat tegenover dat de de fensie van PSV uitermate solide oogde. De terugkeer van André Ooijer is wat dat betreft cruci aal. Met al zijn routine en zijn sobere spel was Ooijer zaterdag een baken van rust. Ook de terugkeer van Theo Lu- den haag/barcelona/gpd - Barcelona telt weer mee in Spanje na de 1-2 uit-overwin- ning bij Real Madrid. De Catalaanse trots werd de afgelopen jaren behoorlijk op de proef gesteld. Aartsrivaal Madrid grossierde in prijzen. Voor dit seizoen stond de Spaanse kampioen al vast en ook de Cham pions League kon eigenlijk maar één win naar hebben. Real Madrid beschikt over een verzameling wereldsterren waarmee succes gegarandeerd zou zijn. Hoe anders zijn de feiten. Na de smadelijke nederlaag in de finale van de Copa del Rey tegen Real Zaragoza en de nog veel drama tischer uitschakeling door AS Monaco in de Champions League brokkelt de superstatus van de 'Koninklijke' in hoog tempo af. En kele weken geleden bedroeg de voorsprong op de enig overgebleven concurrent Valen cia in de Primera Division liefst negen pun ten. Die riante uitgangspositie is volledig weggegeven. De wederopstanding van Barcelona kreeg met de zege bij Real Madrid een gouden rand. Frank Rijkaard en zijn ploeg gaven daarmee de 57ste verjaardag van Johan Cruijff, die door de club nog altijd als advi seur geraadpleegd wordt, extra glans. Barcelona was als de nummer drie naar Madrid afgereisd in de wetenschap dat de laatste uitzege in Bernabeu dateert van 1 november 1997. Toen werd het 3-2 voor de Catalanen. Gisteravond zag het er in de eerste helft niet naar uit dat Barcelona zou stunten. Met de Nederlanders Reiziger, Van Bronckhorst, Cocu en Overmars in de basis bij Barcelona bepaalde Madrid het beeld van de wedstrijd. De beste kansen waren ook voor Real. Na de pauze nam Real op nieuw het heft in handen. Barcelona wan kelde en moest een tegentreffer toestaan. Solari behield het overzicht na een romme lige situatie voor de goals. Hij schoot de bal in de verre hoek buiten bereik van doelman Victor Valdés. Dat de wedstrijd in Catalaans voordeel kantelde was mede te danken aan Luis Fi- go. De Portugees torpedeerde Carles Puyol en kon met zijn tweede gele kaart inrukken. Zeven minuten later bracht invaller Patrick Kluivert op aangeven van Van Bronckhorst beide ploegen op gelijke hoogte. Barcelona speelde daarna met risico in het spel en werd vijf minuten voor tijd voor die instel ling beloond. Ronaldinho bediende op weergaloze wijze Xavi met een listige lob. Doelman Iker Casillas kwam te laat en Xavi scoorde beheerst. Daarmee is de titelstrijd weer helemaal open en maakt zelfs Barce lona weer kans op het kampioenschap. EREDIVISIE RBC Roosendaal - PSV 0-3 (0-2). 13. Van Bommel 0-1, 22. Kezman 0-2 (strafschop), 88. Rommedahl 0-3^ Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers^ 5000. Gele kaart: Viedma (RBC). SC Heerenveen - Vitesse 0-0. Scheids rechter: Luinge. Toeschouwers: 15.150. Gele kaart: Edman (Heeren veen). AZ - RKC Waalwijk 7-0 (2-0). 22. Meerdink 1-0, 29. Meerdink 2-0, 50. Perez 3-0, 52. Landzaat 4-0, 56. Nelis- se 5-0, 60. Meerdink 6-0, 65. Nelisse 7-0. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toe schouwers: 7713. Gele kaart: Nelisse. (AZ), Teixeira (RKC Waalwijk). FC Twente-Willem II 2-0 (0-0). 54. Gakhokidze 1-0, 88. N'Kufo 2-0,. Scheidsrechter: Koopman. Toeschou wers: 13.010. Gele kaart: Cziommer, Heubach (FC Twente), Van den Eede, Wau, Quinn en Denneboom (Willem II). NEC - Ajax 0-0. Scheidsrechter: Wege- reef. Toeschouwers: 12.500. Gele kaart: Demouge (NEC). NAC Breda - ADO Den Haag 1-0 (1-0). 3. Feher 1-0. Scheidsrechter: Van Don gen. Toeschouwers: 11.231. Gele kaart: Elmander, Slot, Seedorf en Col- len (NAC), Saeijs, Hofstede (ADO Den Haag). FC Groningen - FC Zwolle 2-2 (2-0). 20. Van Gessel 1-0, 45. Matthijs 2-0, 71. Van der Haar 2-1, 85. Almeida 2-2. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 12.013. Gele kaart: Van der Linden, De Witte (FC Groningen), De Ridder, Ra- vensbergen (FC Zwolle). Feyenoord - FC Volendam 2-0 (1-0). 45. Smolarek 1-0, 75. Kuijt 2-0 (straf schop). Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 42.000. Gele kaart: Smolarek (Feyenoord). Topscorers: 1. Kezman (PSV) 25, 2. Kuijt (Feyenoord) 15, 3. Elkhattabi (AZ) Sibon (SC Heerenveen), Buffel (Feyen oord) 14, 6. N'Kufo (FC Twente), Redan (Roda JC/RKC Waalwijk) 13, 8. Venne- goor of Hesselink (PSV) 12, 9. Koné (Roda JC), Ibrahimovic (Ajax), Anasta- siou (Ajax/Roda JC) 11. Programma: zaterdag 1 mei: Willem II - RBC Roosendaal, ADO Den Haag - SC Heerenveen, AZ - NAC Breda, FC Twen te - Roda JC; zondag 2 mei: FC Zwolle - Ajax, Feyenoord - FC Groningen, RKC Waalwijk - FC Utrecht, Vitesse - NEC, FC Volendam - PSV. cius deed de ploeg goed. Lucius was uitgeschakeld met een spierblessure. Het manusje- van-alles bleek net op tijd fit om rechtsback Kasper Bo- gelund te vervangen. Lucius deed wat Ooijer deed en is als verdediger meer dan een stand- in voor de Deen. Hij is beter: goed in de dekking, betrouw baar en vast in de opbouw. Omdat Hiddink de vleugelspe lers weer in ere had hersteld - en het niet nodig vond om een vervanger voor de geblesseerde Johann Vogel op te stellen - slaagde PSV er steeds weer in de vrije man te vinden. Vlotjes ging de bal van voet tot voet, zoals in de dertiende minuut, toen Mark van Bommel uit het niets een doelpoging waagde met binnenkant rechts. Van 25 meter afstand verschalkte hij doelman Michael Aerts. Acht minuten later was de wed strijd gespeeld. Na een grond- duel tussen Aerts en Lucius be sloot scheidsrechter Sterk een strafschop toe te kennen. Kez man voerde zijn productie op tot 25 treffers. In de resterende zeventig minuten onderscheid den alleen Ji-sung Park en Rommedahl zich nog. Park raakte de lat na een goede uit haal met links en dacht een strafschop te krijgen, toen Juan Viedma hem tegen het gras duwde. Rommedahl bracht vlak voor tijd met een mooie actie de 0-3 op het scorebord. RBC ROOSENDAAL: Aerts; Lammens, Viedma (78. Daelemans), Hesp en Hel- lemons; De Graaf, Oliseh, Nino (62. Cas) en Tininho; Youssouf en Ikedia. PSV: Waterreus; Lucius (82. Addo), Ooijer, Bouma en Lee; Rommedahl, Van. Bommel, De Jong en Park; Kez man (57. Vonlanthen) en Vennegoor of Hesselink. Ajax PSV Feyenoord AZ Heerenveen RodaJC Willem II FC Twente FC Utrecht NAC RBC RKC Groningen NEC ADODenHaag FC Zwolle Vitesse Volendam 31 22 5 31 20 5 31 18 8 31 17 5 31 16 7 31 12 10 31 12 9 31 14 2 31 12 7 31 11 9 31 10 10 31 9 9 31 8 9 31 10 2 31 7 7 31 5 10 31 3 15 31 6 5 4 71 67-29 6 65 80-26 5 62 59-34 9 56 61-35 8 55 44-32 9 46 54-38 10 45 42-49 15 44 50-48 12 43 40-48 11 42 51-48 11 40 32-38 13 36 40-47 14 33 34-48 19 32 40-55 17 28 29-57 16 25 26-55 13 24 34-52 20 23 28-72 Doelpuntenmaker Patrick Kluivert (links) en A Barcelona's gelijkmaker tegen Real Madrid. Foto: Reuters/Paul Hannah EERSTE DIVISIE Programma eerste divisie: donderdag 29 april: FC Dordrecht - AGOW Apel doorn, Emmen - VW Venlo, Fortuna Sit- tard - Heracles Almelo, Go Ahead Eag les - Stormvogels/Telstar, De Graaf schap - Cambuur Leeuwarden, Haarlem - FC Eindhoven, MW - BV Veendam, Sparta Rotterdam - Excelsior. Maandag 3 mei: Helmond Sport - T0P/0ss. zeist/anp - De KNVB heeft Vera Pauw aangesteld als coach van het Nederlands vrouwenefftal. Haar contract met de KNVB loopt tot en met het wereld kampioenschap in 2007. Pauw (41) is de eerste vrouw die bij de KNVB de verantwoor delijkheid krijgt voor het natio nale vrouwenteam. Zij volgt Frans de Kat op wiens verbinte nis per 30 juni afloopt. Ed Engelkes gaat als assistent van Pauw aan de slag. Engelkes (40) is sinds 1990 in dienst van KNVB. Zijn werkzaamheden liggen op het gebied van voet- baltechnische zaken. Pauw, 87-voudig international, werkt sinds september 1998 als1 technisch directeur en bonds coach van het vrouwen- en meisjesvoetbal bij de Schotse voetbalbond. Schotland is nog verwikkeld in de strijd om kwa- •lificatie voor het Europees kam pioenschap 2005. Pauw begint bij de KNVB zodra de kwalifica tiereeks van Schotland ten ein de is. zeist/anp - De Erajlivisie NV veilt de mobiele telefoonrech ten voor de komende drie sei zoenen. Het betreft hierbij de li ve mobiele video- en fotorech ten van alle doelpunten die in de eredivisie gemaakt worden, de zogenaamde Goal-Alert. De fans kunnen de treffers straks dan via videobeelden of foto's op het display van hun mobiele telefoon zien. Het is de eerste keer dat de Ere divisie NV zijn mobiele tele foonrechten afzonderlijk van zijn audiovisuele rechten ver koopt. Aangezien de mogelijk heden van de mobiele telefonie de laatste tijd zijn uitgebreid, gelooft de ENV dat opsplitsen meer supporters de kans zal ge ven het verloop van wedstrij den op de voet te volgen.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 3