Te koop die het juiste accent Volop banen bij Manpower1 4ANPOWER bouwkundig calculator. SJARTEC IPOST Monteurs M/V Werkzaamheden: plaatsen en repareren van containers. De werk zaamheden vinden plaats in de buiten lucht. Opleiding LTS-Metaal en rijbewijs B zijn vereist. Jr. Marketing Communicatie isauni/ Medewerker M/V Marketingcommunicatieve werkzaam heden; ontwerp en productie van mate rialen, interne en externe communicatie, en verzorgen van acties. Marketing opleiding en ervaring zijn vereist. Allround ICT Medew. MA/ )Sound Werkzaamheden: invoering van een nieuw kassasysteem, ondersteuning op gebied van hard- en software. Je hebt MBO-informatica en kennis van Win dows XP en Office 2000. MpHnw/prknr jSvun. Huishoudelijke Dienst M/V Verzorgen van badiinnen; sorteren in wasserij, drogen, vouwen, verzorgen van minibar. Werktijden in principe van 12.00 - 21.00 uur van ma - vrij. Het is belangrijk dat je flexibel bent. Incassomedewerker M/V Je gaat zelfstandig incassozaken behandelen, waaronder het voeren van correspondentie en het onderhouden van contacten met derden. Regioleider Technical Services M/V Werkzaamheden: leidinggeven en het maken van rapportages, planningen en offertes. Je hebt HBO-niveau, kennis van onderhoudsmethodieken èn techni sche installaties. Administratief Logistiek Medewerker M/V Je gaat het administratieve proces begeleiden vanaf het moment van binnenkomst van de goederen tot- de uitlevering. Je hebt MBO-niveau en administratieve werkervaring. Het betreft een fulltime functie. Administratief Logistiek Medewerker M/V Je biedt voor 2-4 dagen per week, administratieve ondersteuning voor de logistieke afdeling van een kledingbe drijf. Je hebt MBO-niveau en admi nistratieve werkervaring. /oor bovenstaande vacatures contact op Manpower Leiden, Princessekade 3-4, 71) 512 80 17, Leiden.554@manpower.nl our work, our job. Bouwkosten Ons buro verzorgt calculatiewerkzaamheden voor aannemers, architecten en projectontwikkelaars. De projecten zijn zeer verschillend van aard; van nieuwbouwprojecten tot verbouwingen van o.a. woningen, scholen, bedrijfsgebouwen, kantoren, winkels etc. Dankzij het groeiend aantal opdrachten is er in ons kleine team plaats voor een extra Wij zoeken iemand op minimaal mbo-nivo bouwkunde; met enige jaren praktische ervaring. Er wordt van de calculator verwacht dat hij/zij geheel zelf standig een calculatie kan verzorgen. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met: Riekel Witteveen 071-4086458 Stuur of mail uw sollicitatie naar: Witteveen Bouwkosten t.a.v. dhr. R. Witteveen De Roysloot 9H 2231 NZ Rijnsburg info@witteveen-bouwkosten.nl De badkamer is allang geen sluitpost meer. Vroeger was een standaard opstelling goed genoeg. Tegenwoordig willen en kunnen we meer; ingetogen sober met geraffineerde oplossingen of de luxe en het comfort van een riante vijf sterren hotelkamer. Sjartec zorgt voor klassieke eenvoud die deze badkamers zo aantrekkelijk maakt. Voor onze Directie zijn wij op zoek naar een: Directiesecretaresse 38 uur per week Werkzaamheden: Planning agendabeheer Archiveren Uitwerken van de correspondentie Openen, ditribueren en afhandelen van inkomende post Diverse uitzoekwerkzaamheden Notuleren Functie eisen: MBO secretaresse opleiding Leeftijd vanaf 24 jaar Goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Representatief Bekend met het MS Office pakket Accuraat Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Beheersing van de Italiaanse taal is een pré Relevante werkervaring Reageer voor 7 mei 2004, mail naar i.siardin@siartec.nl of schrijf naar Sjartec Badkamers, T.a.v. Personeelszaken, Postbus 404, 2300 AK Leiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw F. van der Heijden, telefoonnummer 071- 5659000 of kijk op onze website www.siartec.nl. Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Is één van dc gróótste landelijke dienstverleners op het gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. jden onze klanten een breed pakket aan specialistische producten en diensten. Onze kracht komt van binnenuit. piedewerkers zijn betrokken, hebben specialistische kennis en bieden persoonlijke dienstverlening, dan 125 vestigingen in alle regio's van Nederland zijn wij altijd dicht bij onze klanten in dc buurt, niets zeggen we: Meeüs, goed geregeld dus! Voor onze vestiging in de Stevensbloem te Leiden zijn wij op zoek naai- een: tm WIJ ZOEKEN In deze verantwoordelijke administratieve parttime functie verzorgt u de volledige makelaarsadministratie. U handelt de telefoon en de post op klantvriendelijke wijze af, behandelt dossiers en beheert de agenda. Daarnaast ontvangt u onze bezoekers en sluit u geheel zelfstandig zoek- en koopopdrachten af. U bent stressbestendig en kunt goed zelfstandig werken. U bent een representatieve en accurate persoonlijkheid. U ziet het als een uitdaging gestructureerd en overzichtelijk de volledige makelaarsadministratie te voeren. Bovendien heeft u een commerciële inslag en zeer goede contactuele vaardigheden. U heeft een opleiding op MBO-niveau en ervaring met onder andere Microsoft Office. Daarnaast is affiniteit met makelaardij een pré. Gezien de teamsamenstelling bent u beschikbaar op woens dag, donderdag en vrijdag. WAT BIEDEN WIJ Wij bieden u een dynamische functie waarin u veel van uzelf kwijt kunt door de grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid met veelzijdig en afwisselend werk zowel administratief als commercieel. U ontvangt hiervoor een prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werkomgeving. VRAGEN? Voor meer informatie over deze functie kunt mevrouw L.Y. Lagas-Massy, 071 - 568 56 00. u contact opnemen met INTERESSE? Stuur dan uw brief met CV naar: Meeüs Facility West BV, t.a.v. mevrouw W.J. Grevers- van Beuzekom, Postbus 2922, 3000 CX Rotterdam of via e-mail wj.grevers@meeus.com één van de grootste landelijke dienstverleners o.h.g.v. heken en makelaardij o.g. Met een uitgebreid netwerk van ruim 125 vestigingen in Nederland en Noord-Bclgie. Juwbarc en persoonlijke adviseur met het accent op uw wensen. Facility West BV, Postbus 2922, 3000 CX Rotterdam. e us.com NGENPENSIOENENFINANCIERINGENVERMOGENSBEIIEERHYPOTHEKENWONINCMAKEI.AARDUBEDRJJFSHUISVESTING VERENIGING SAMENWERKINGSVERBAND VO/SVO LEIDEN e.o. De scholen voor voortgezet onderwijs in de regio Leiden werken samen in de Vereniging Samenwerkingsverband VO/SVO Leiden e.o., ten behoeve van het aanbieden van een adequate structuur voor leerlingenzorg en opvang van zorgleerlingen. Het bestuur van de Vereniging Samenwerkingsverband VO/SVO Leiden e.o. is per 1 augustus 2004 op zoek naar een: COORDINATOR SAMENWERKINGSVERBAND voor 0,5 FTE M/V die onder verantwoordelijkheid van het bestuur belast is met het ontwikkelen van het strategische beleid ten aanzien van leerlingenzorg, zoals dat gevoerd wordt vanuit het samenwerkingsverband en binnen de in het samenwerkings verband deelnemende scholen. De coördinator is tevens belast met het ma nagement van het samenwerkingsverband. Daarnaast voert de coördinator het ambtelijke secretariaat van het bestuur en draagt hij/zij zorg voor de af stemming en communicatie binnen en buiten het samenwerkingsverband. Uw taken in grote lijnen: U bewaakt en ontwikkelt een visie op de zorg voor leerlingen. U zorgt voor afstemming, bewaking van de uitvoering en jaarlijkse evaluatie van het vastgestelde beleid voor leerlingenzorg. U geeft leiding aan de organisatie van het samenwerkingsverband. U onderhoudt relevante contacten binnen.en buiten het samenwerkingsverband. Van de kandidaat verwachten wij: Aantoonbare kennis en inzicht in maatschappelijke ontwikkelingen in relatie tot het gebied waarop door het samenwerkingsverband vorm wordt gegeven aan onderwijs en leerlingenzorg. Ervaring in een leidinggevende functie. Vaardigheid in het opstellen van beleidsadviezen. Aantoonbare kennis en inzicht met betrekking tot strategische en operationele beleidsaspecten. Vaardigheid in het opbouwen en onderhouden van relevante netwerken. Onderhandelingsvaardigheden, besluitvaardigheid, communicatief vermogen en samenbindende kwaliteiten. Conform de zwaarte van de functie bedraagt de honorering schaal LD CAO-VO Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer K. Bakx (071-516 36 39) Uw sollicitatiebrief kunt u tot uiterlijk 18 mei a.s. richten aan: Vereniging Samenwerkingsverband VO/SVO Leiden e.o. t.a.v. de voorzitter de heer J.W. Snik Postbus 9032 2300 PA Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TGP POST PAKKETSERVICE ZOEKT: Professionele bedrijven die voor ons de dagelijkse bezorging van pakketten uitvoeren in Amsterdam, Utrecht, Hilversum, Alkmaar, Wateringen, Zwanenburg, Zwaag, Zaandam, Katwijk (zh) en Leidschendam e.o. De bezorging van de pakketten vindt plaats van maandag tot en met zaterdag in kleine vast omschreven gebieden met een gemiddeld aantal pakketten per dag per route onder vastgelegde specificaties en instructies. Afspraken en voorwaarden worden vastgelegd in een vervoersovereenkomst. De minimale eisen zijn o.a.: in bezit van een eigen bestelauto('s) verklaring arbeidsrelatie belastingdienst in bezit van NIWO vergunning (tenzij laadvermogen <500 kg) ingeschreven staan bij de Kamer van Koophandel meerdere opdrachtgevers hebben (bewijsstukken overleggen) Hebt u het gevoel dat u het juiste professionele bedrijf bent waar wij een lang durige samenwerking mee kunnen aangaan, stuurt u dan een schriftelijke reactie/e-mail naar: TGP Post Pakketservice T.a.v. de heer W. Dekker Postbus 303 2130 AH HOOFDDORP m A Katwijk chemie bv Katwijk Chemie bv is een middelgrote, zelfstandige onderneming, werkzaam in de produc tie van actieve farmaceutische ingrediënten en fijnchemicaliën. Deze producten worden over de gehele wereld verkocht en voor een aantal van deze producten is Katwijk Chemie bv wereldleider. Wij zoeken een gemotiveerde: Chemisch analist m/v (HLO of MLO met ervaring) voor het uitvoeren van diverse voorkomende chemisch-analytische werkzaamheden. In ons modern geoutilleerde analytisch lab werken totaal 9 personen. Wij bieden: een prettige sfeer in een informele werkomgeving met een prima beloning in overeenstemming met het niveau van de functie en gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den, omschreven in de eigen CAO. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heerT. Ouwehand, hoofd laboratorium (071-4056737). Wanneer u belangstelling heeft voor deze vacature wordt u verzocht voor 7 mei 2004 een schriftelijke sollicitatie met C.V. te versturen aan: Katwijk Chemie B.V. t.a.v. de heer G.C.P. van Dorp Vertrouwelijk Postbus 300, 2220 CA KATWIJK Algemene informatie kunt u vinden op onze website http://www.katwijk-chemie.nl "V j' Houtmarkt 8, Leiden 299.000,- Geheel gemoderniseerd, goed onderhouden grachtenpand met flink dak terras. Gelegen in het historisch centrum van de stad, aan en met uitzicht over de 'sleepboothaven'. Ind.: hal, ruime woonkeuken met koel/vries- combinatie, oven, kookplaat en afzuigkap, bijkeuken/berging met opstel ling C.V. combiketel en w.m.a., badkamer met douche, wastafel en toilet. 1e Verd.: Royale L-vormige woonkamer met parketvloer. 2e Verd.: Voorkamer met berging en kleine vliering, achterkamer met dakkapel. Trap naar het terras met ruim uitzicht over de stad. Aert van Neslaan 529, Oegstgeest 198.000,- Rustig gelegen vier-kamer appartement (5e woonlaag) m. balkon, ber ging en vrij uitzicht over plantsoen en vijver. Ind.: Entree in de centrale hal, afgesloten deur naar de liften, galerij. Appartement: Entree, hal, ruime L-vormige woonkmr m. parket en deur naar balkon, vernieuwde keuken, slaapkamer. Aparte hal m. nog twee slaapkmrs, toilet en badkmr m. bad, wastafel, boiler en w.m.a,. Het appartement ligt op loopafstand van winkelcentrum Lange Voort, bushaltes, wandelplantsoenen, scholen en sportfaciliteiten in de omgeving. Martinus Nijhofflaan 34, Oegstgeest 270.000,- Ruime hoekwoning met voortuin, parkeerplaats en stenen berging en zonnige achtertuin (Z/W) met achterom. De woning is prachtig en vrij gelegen met uitzicht over een tuinderij en het Oegstgeester Kanaal. Op loop/fietsafstand van winkels, scholen en recreatie. Ind: Hal m. meterkast, garderobekast, toilet. Lichte, tuingerichte woonkmr. Open keuken m. div. app. 1e Verd: Overloop, kast, voorkamer, achterkamer (v/h 2 kmrs), badkmr m. ligbad, toilet, wastafel en w.m.a.. 2e Verd: Zolder m. dakkapel en stookplaats m. C.V. combiketel. De woning is degelijk gebouwd en vol ledig geïsoleerd. Reviuslaan 14, Oegstgeest 349.000,- Zeer royaal 3-kamer-terras-appartement, gelegen op de 1e (bovenste) etage in gebouw 'De Morsebel' op mooie locatie, met eigen parkeerplaats in de parkeerkelder en een berging. Entree direct aan de binnentuin, ruime hal en trap met traplift naar de 1 e etage: ,lnd. App.: Hal, toilet, roy ale badkmr, zeer royale woonkmr m. mogel. v. open haard, schuifpui n. groot en zonnig terras (Z), open keuken, bijkeuken/bergruimte m. o.a. de C.V.-combiketel en w.m.a., flinke slaap- of werkkmr en grote slaapkmr .m deur naar het terras. De woning is v.v. zonneschermen aan de zuidzijde, airconditioning in de woonkamer en 2 lichtkoepels. n-haard.nl Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest,Tel. (071) 519 19 19, Fax (071)519 19 29 Email: makelaar@eigen-haard.nl NVM y Appartementen €168.000 kk De Katwijksche Bouwvereeniging verkoopt appar tementen in de Troelstrastraat. De appartementen worden verkocht voor een vaste prijs. Ze zijn onmiddellijk beschikbaar, want ze staan leeg. De woningen zijn gebouwd in 1971. Het zijn vier- kamer appartementen met balkon en een berging in de onderbouw. De woningen zijn in 2001 uitgerust met een combiketel. Afhankelijk van de beschikbaarheid, kunt u een garage bij het appartement kopen. Kopers moeten eenmalig 3.272,50 storten in het onderhoudsfonds. De maandelijkse bijdrage aan de vereniging van eigenaren is €75,00. Huurders van woningbouwvereniging De Brittenburg of van de Katwijksche Bouwvereeniging die hun woning tijdelijk of definitief moeten verlaten vanwege onderhoud, hebben voorrang. Belangstellenden kunnen een uitgebreid informatiepakket aanvragen bij de Katwijksche Bouwvereeniging Boslaan 2a 2224 HH Katwijk telefoon (071) 40 600 40 e-mail kbv@kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereeniging TE HUUR/TE KOOP NIEUWBOUW KANTOORRUIMTE Vrijheidslaan te Leiden Diverse kantoorunits v.a. ca. 55 m2 tot 300 m2 HulshoF MAKELAARS 070 - 3 81 71 81 www.hulshof.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 15