SPORT 5 Rijnsburg stoomt op Kagia geeft zich nog niet gewonnen rnelia moet nog bewuster gaan spelen orschoten verdient punt per minuut C meester over tam Katwijk Mislukt kampioensportret dinsdag 13 APRIL 2004 4= bok komend seizoen actief voor Ter Leede van der Hulst - De doelpuntenmachine van hapert. Ter Leede speelde zater- 2 gelijk tegen Capelle, maar Flo- ïelia slaagde er niet in een tref- jegen aan zijn toch al imposante ;aal van negentien doelpunten, want naar de wedstrijden aan £yan het seizoen komen de scouts spits heeft zijn zinnen gezet op %er in het betaalde voetbal. Na- irder avontuur bij Go Ahead Eag- IÖ! door een hardnekkige blessure lpakerbeen, op niets uitliep, keerde mn de schoot van de amateurs. Noordwijk en sinds dit seizoen bij 1 Zijn doeltreffende spel kwam p een uitnodiging van het Neder- l ateurteam te staan, waarbij hij teresse van andere hoofdklassers l-o "tVeenendaalse club DOVO bereid 'li amateurbegrippen, financieel ""j buidel te tasten. Het bod bracht ian het twijfelen. De bal kwam n de hoek van Ter Leede te lig- Florencio de hoofdprijs vroeg. =fagen ze in principe allemaal, al- (in ze het niet. Je kunt er wel mis- jben, dit soort zaken speelt van- tig. Maar wij willen wel binnen de normen blijven", zegt Jan Jestuurslid technische zaken van Leeft negentien doelpunten ach- staan en daar zijn wij content mee, maar je moet niet vergeten dat hij ook de mogelijkheden in dit team krijgt." Zo krijgt de spits bij Ter Leede alle steun van de aanvallers en middenvelders om hem heen. Schoen: „Bij Noordwijk speelde hij in een twee spitsensysteem en Florencio is nu eenmaal niet een speler die makkelijk zes tig meter pakt. Hij is juist sterk voor de goal." Ter Leede wees dan ook op de 'randvoor waarden' - drie spitsen, goede trainingen, korte reistijd - om de speler voor de club te behouden. „Ik denk dat hij enorm veel ge leerd heeft van trainer Arie Lagendijk, in voetbaltechnisch, -tactisch en mentaal op zicht. Zijn bewustzijn is gegroeid en dat heeft hij nodig als hij naar een profclub wil. Op intuïtie alleen kun je niet een stapje ho ger maken. Financiën was slechts een van de factoren. Omdat hij her en der aanbie dingen kreeg, hebben we wel een deadline gesteld. Wij moeten als club ook verder", aldus Schoen. Cornelia bleek daar gevoelig voor. „Ik ben door DOVO gebeld, maar die vereniging ligt ver weg. Ik heb het hier naar mijn zin. Ook al gaat het nu wat minder, Ter Leede is een club die altijd voor een hoge positie gaat. De rol van diepe spits ligt mij en de trainingen bij Ter Leede zijn van een rede lijk niveau. Natuurlijk zijn financiën be langrijk, maar het is niet van doorslagge vende aard. Ergens anders krijg ik mis schien meer, maar ik heb geen zin om van Noordwijk, naar Ter Leede en dan weer er gens anders heen te gaan." Een aanbieding uit het betaalde voetbal kan zijn visie wel veranderen. „Ik ben naar Ter Leede gekomen om doelpunten te ma ken en de interesse te wekken van het be taalde voetbal. In principe sta ik voor alles open, alleen wil ik niet op amateurbasis naar een profclub. Ik heb wel wat gehoord, maar de interesse is nog niet concreet", al dus Cornelia. Voorlopig is Lagendijk blij dat zijn scoren de spits besloten heeft om bij Ter Leede te blijven. „Onze intentie was om tachtig tot negentig procent van de selectie te behou den. Ik wil een groep van vijftien tot zestien gelijkwaardige selectiespelers. 'Flo' heeft voor ons negentien goals gescoord en dat is een goed gegeven. Hij heeft dit seizoen veel progressie geboekt, maar moet nog bewus ter gaan spelen. Hij moet er voor zorgen dat anderen beter voetballen. Florencio moet nog beter positie kiezen, de bal vaker terugleggen en een vervolg aan het spel ge ven via de vleugelspitsen. Het is een jongen die op gevoel speelt, maar dit zijn juist za ken waar hij bewust mee om moet gaan. Hij moet evenwicht vinden tussen op ge voel spelen en bewust spelen." Tegen Capelle lukte dat niet. Cornelia was onzichtbaar. „In de wedstrijd tegen Rijns- burgse Boys kreeg ik een knietje in mijn bovenbeen en daar heb ik nog steeds last van. Bovendien had ik de afgelopen perio de twee duels per week, met het Neder lands amateurteam en met Ter Leede." De Sassenheimse ploeg kwam via een af standsschot van Arne van Gelder op ach terstand. Rogier Koordes maakte uit een vrije trap gelijk en in de blessuretijd van de eerste helft scoorde Dennis Kramer 2-1. Dat leek ook de eindstand te worden, maar Roberto van Tier schoot Capelle in de 92ste minuut alsnog langszij. Geelzwart enige overgebleven 'concurrent' Quick Boys door Henk Hogewoning Veen/Capelle aan den IJssel - Vóór Pasen stond Rijnsburgse Boys op een vijfde plaats. In middels is dat een tweede plek geworden. Nog altijd een straatlengte achter koploper Quick Boys, dat negen pun ten meer heeft (en een duel meer). Achilles Veen en Ca pelle werden het slachtoffer van de geelzwarten. De uitwedstrijd tegen het bij na gedegradeerde Achilles Veen leverde Rijnsburgse Boys (dat zonder de geschors te Peter Freke aantrad) de no dige kansen op, maar de aan vallers misten de scherpte. Al voor rust hadden Frank Zin- hagel en spits vooral Berry Charité (tweemaal) hun ploeg op een comfortabele voor sprong kunnen zetten. De in Celtic-kleuren gehulde tegen stander creëerde in negentig minuten slechts één grote kans. Vlak voor rust kopte spelverdeler Nwachukwa van dichtbij naast. „Gelukkig wisten we in de tweede helft het geduld te be waren", aldus Rijnsburg-trai ner Ted Verdonkschot. Zijn ploeg, die in een laag tempo speelde, gaf geen kansen weg, maar aan de andere kant hiel pen Nick Schnater en Jasper Ketting kansen om zeep. Een omstreden vrije trap hielp de bezoekers over het dode punt. Schnater krulde de bal in de door de keeper vrijgela ten rechterhoek. In de slotfa se illustreerden Ketting en Charité nogmaals hun gebrek aan scherpte waardoor het een magere 0-1 bleef. Aan deze overwinning werd gisteren een nieuwe winst partij geknoopt, de vijfde op rij, tegen Capelle. Dit tot te leurstelling van een groep meegereisde Quick Boys-aan hangers, die hun enige over gebleven concurrent wilden zien verliezen. Ze strooiden kwistig met (Rijnsburgse) ui en, maar geelzwart - geha vend door blessures van Nok, Kolder, Star en Zinhagel - liet zich niet van de wijs brengen. De ploeg gaf gedurende ne gentig minuten nauwelijks een kans weg en won on danks een gebrek aan lengte veel kopduels. Dennis Groot speelde Capelle-topscorer Henk Roeland (zestien doel punten) uit de wedstrijd ter wijl Bartjan Onderwaater de kopsterke Ame van Gelder (negen goals) in bedwang hield. Aan de andere kant waren de Rijnsburgse aanvallers weer wat scherper. Voor de pauze kreeg Charité twee kansen waarvan hij er één koppend benutte, na een voorzet van Schnater. In de blessuretijd van de tweede helft was het na een handvol gemiste kan sen opnieuw raak: 0-2. Het voorbereidende werk was van invaller André van Egmond, gevolgd door een intikker van Schnater. Capelle was eigenlijk halver wege de tweede helft al ge klopt. In die fase kregen Ron van Bremen (wegens natrap pen) Jeffrey de Bie (na het te genhouden van de doorge broken Charité) een rode kaart. Van der Vijver, Van Eg- mond en Schnater misten ri ante mogelijkheden zodat Ca pelle nog tot in de toegevoeg de tijd hoop mocht koesteren. d 'jiderkerk - Drie mi- °jietballen zonder een 'V te incasseren, dat doorschoten '97 vele ufelangrijker dan de Tvedstrijd die de ploeg °bnd speelde tegen ej). Twee dagen eerder n'formatie van trainer nfear ongeschonden uit s.t van de uitwedstrijd (1-2), een duel dat pinden geleden werd %nwege een blessure "iheidsrechter. Nu de :5 180 tellen voorbij IVoorschoten einde- iijbehorende punten L!aardoor de ploeg de 1(e kans maakt op het 'jp de derde periodeti- lerdaad zo ver komt, oten voor het eerst ;abhiedenis nacompeti- voor promotie naar Igse hoofdklasse. Het HVO van komende cruciaal, aangezien uit Vlaardingen de [ebleven concurrent is 'i om de periodetitel. ^t maar om een paar '°de voorbereiding op van Lyra-Voorscho- lilde niet van een re- wedstrijdpreparatie, y is een busreis, je 'j)ed voorbereiden met luze warming-up, je Wee keer omkleden, noem het maar op. Zo ben je 24 uur in touw voor drie minuut jes, bij wijze van spreken." De wedstrijd werd hervat met een scheidsrechtersbal in de mid dencirkel. Nadien kreeg Lyra één kansje om nog iets aan de stand te veranderen, maar dat schot ging naast het doel van Marijn Mokveld. De wedstrijd van gisteravond tegen RVVH was veel minder belangrijk voor Voorschoten, aangezien het inhaalduel uit een eerdere periode betrof. Na een vroege voorsprong voor het team uit Vlaardingen nam groen-geel resoluut het initia tief. Doelpunten van Jan Bouwe Blankert (2) en Ivo Nolet zorg den voor een 1-3 voorsprong bij rust. In het tweede deel kwam RVVH nog terug tot 3-3, onder andere dankzij een strafschop die op dubieuze gronden werd toegekend. Lyra - Voorschoten '97 1-2 (restant, duel was gestaakt op 14 februari). Toeschouwers: 50. Scheidsrechten Hoonhout. Voorschoten '97: Mokveld; Jonk, Blan kert, Roest, Jansen; Bayram, Van Delft, Buizer; Fransen, Nolet, van Dijken. RWH - Voorschoten '97 3-3 (1-3). 3. Kooiman 1-0, 15. Blankert 1-1, 20. No let 1-2, 35. Blankert 1-3, 75. De Nobel 2-3, 82. De Nobel 3-3 (strafschop). Toeschouwers: 120. Scheidsrechten Van Gijzen. Voorschoten '97: Mokveld; Borsboom, Blankert, Roodakkers, Jansen; Jonk, Van Delft (46. Loos), Roest; Van Dij ken, Nolet, Bayran. LSW '70 is kampioen. De Leidse studentenploeg pakte de titel met een 2-0 zege op Haagse Hout. De doelpun ten werden gemaakt door Zouhir Benguedda en Peter van der Broek (strafschop). Voorzitter Gerben Waasdorp noemde de promotie, die al enkel weken gelden zeker was 'historisch'. Nooit eerder bereikte LSW dit niveau. „We zijn terecht kampioen. Zowel technisch als tactisch speelden wij het beste voetbal." Waasdorp zwaait trai ner Wim Mugge veel lof toe. „Die man is een visionair, een Leonardo da Vinei. Op 13 oktober 2003, bij de uit wedstrijd tegen Blauw Zwart voorspelde hij al: als we die winnen, dan worden we kampioen." LSW won het duel met de huidige nummer drie met 2-1. Het poseren voor een kampioensfoto ging op studentikoze wijze de mist in. Foto: Mark Lamers is van Delft - De competitie in de Jsse A krijgt een span- J>t. In de onderste re- I welteverstaan, want c winst die Excelsior Is gisteren boekte, vre- lok Noordwijk, ARC en het beslissingsduel om rjB of degradatie. De Al- ploeg deed wat zij 'loen door Katwijk op ^nde wijze met 1-4 te Jnde aan dat het de na- (tie hoe dan ook wil |i. Van meet af aan gin- ing op zoek naar een In de eerste acht mi- 'erd de ploeg van trai- 'jnis van den IJssel vier jvaarlijk. De grootste Vas voor Guillermo die een schot op de fan doelman Max de afketsen. Daarbij ïraaven de bal van iten Paulus Egberts, Ederveen van Katwijk kanten voorbij vloog. '0 van ARC lag hoog, 'ieid droop eraf. De ig mocht van geluk jdat het eerste kwartier igendoelpunten bleef. ARC-storm ging lig- ;eg Katwijk zowaar hietkansen, maar De iCe misten. eind van de eerste ARC het heft weer in handen. Een schot van uitblin ker Graaven werd nog geblokt door Jeroen Buijs, maar even later gaf de spits van ARC de bal knap mee aan Wouter Ver- heij, die door kon lopen en de 0-1 scoorde. Het doelpunt gaf de Alphenaren inspiratie. In de tweede helft hield de ploeg het beste van het spel en ging het op zoek naar een tweede tref fer. Na kansen voor David Toxopeus, Verheij en René van Meggelen, scoorde Stefan Schaafsma de 0-2. Hij kreeg de bal op een presenteerblaadje van invaller Jan Groen, be dacht zich niet en knalde droog binnen. Daarmee besliste de verdedi ger de wedstrijd, want Katwijk was niet bij machte om het de tegenstander echt moeilijk te maken. Alleen vlak voor en na de rust mocht Katwijk aan de gelijkmaker denken. Een doel punt met het hoofd van Gavin Price werd afgekeurd, omdat scheidsrechter Van Koolwijk voor een blessurebehandeling floot. Chris de Bie kwam daar na tot twee keer toe in sco- ringspositie, na een mooie combinatie met Sander Mole naar en Price. Een schot en een omhaal haalden het doel niet. In de tweede helft maakte Kat wijk een uitgebluste indruk. Twee dagen eerder speelden de mannen van trainer Freek Rienks tegen Scheveningen, dat met 1-2 won. De spelers moesten in die wedstrijd bo vendien diep gaan, omdat Tim Kluivers na twintig minuten de rode kaart kreeg. „Daar mag je je niet achter verschuilen", vond Rienks na afloop. „Het betaalde zich in de tweede helft uit", vond Van den IJssel echter. Hoe het ook zij, de spe lers van Katwijk lieten zich als een gewillig slachtoffer naar een ruime nederlaag spelen. Graaven ontdeed zich vlak voor het einde van Buijs en rondde fraai af. Verheij kreeg in blessuretijd alle tijd en ruimte om te combineren in het strafschopgebied en de 1-4 aan te tekenen. Molenaar had tussendoor zijn doelpuntje meegepikt, door een voorzet van De Bie binnen te koppen. „We wisten dat we de drie punten nodig hadden, maar dat straalde niet van de ploeg af', sprak Rienks teleurgesteld. „We toonden om onduidelijke redenen geen winnaarsmenta liteit." Met wedstrijden tegen Achilles Veen, Excelsior Maas sluis en Scheveningen te gaan, neemt de druk op Katwijk toe. Op papier heeft de ploeg een makkelijker programma dan Maassluis. Bovendien staan Noordwijk en ARC nog steeds lager op de ranglijst. Maar Rienks is nog niet helemaal ge rust op een goede afloop: „Re kenen heeft geen enkele zin. We moeten eerst zelf maar eens een goede wedstrijd neer zetten." ZATERDAG TWEEDE KLASSE Valken '68 verloor met 2-0 van DSVP. Trai ner Piet van Duyn moest het zonder zes basisspelers stellen. Valken zocht in de eer ste tien minuten naar zichzelf en verweerde zich onvoldoende. De Valkenburgers mochten zich gelukkig prijzen dat de gast heer in het eerste kwartier slechts eenmaal scoorde. Valken kwam daarna wat beter in de wedstrijd, maar de beste kansen bleven voor de club uit Pijnacker. Halverwege de tweede helft werd de ploeg van Van Duyn op een grotere achterstand gezet. Ondanks een duwfout op Johan Star mocht de Pijn- ackerse aanvaller van arbiter Stolze de 2-0 aantekenen. Valken '68 kan zaterdag de tweede periodetitel pakken. Dan moet van Montfoort worden gewonnen. ZATERDAG DERDE KLASSE De wedstrijd tussen GHC en DSO werd za terdag in de rust bij een 3-2 stand gestaakt wegens een blessure bij scheidsrechter Vo- gelesang. Voor kampioenskandidaat DSO komt de afbreking niet geheel ongelegen. Dankzij Cor Varkevisser, Jack Houwaart (strafschop) en uitblinker Gengiz Pat leidde GHC de dans. Dat gaf de Leidenaars moed voor de tweede helft, die helaas voor hen op een later tijdstip moet worden uitge speeld. Kagia pakte drie punten door DWO in Zoe- termeqr met 3-1 te verslaan. Met de wed strijden tegen de concurrenten GHC en w Leiden voor de boeg, was dat een aardige opsteker voor de met degradatie bedreigde Lisserbroekers. Sander van der Burg, Ron Kattenberg en Frank van der Tuin (straf schop) scoorden. VIERDE KLASSE ZATERDAG In de schaduw van kampioen LSW speel den de middenmoters Wassenaar en GDA hun wedstrijd. Wassenaar won met 2-1 door treffers van Boy Houtman en Riid Lo pez. In de vierde klasse B verloor lijstaanvoerder Koudekerk met 2-0 van concurrent Be Fair. Met nog twee wedstrijden te gaan heeft Koudekerk twee punten achterstand op de nieuwe koploper Moerkapelle en één punt op Be Fair. Twee clubs promoveren rechtstreeks. VIJFDE KLASSE ZATERDAG Alphense Boys, de nummer twee van de ranglijst, verloor met 1-0 bij Duinoord/De Jagers. Ook Abbenes liet het afweten. Delft was met 2-1 te sterk. Het Abbenesser doel punt werd gemaakt door Walter Zaal. SVOW versloeg dankzij Joost van de Boom en Gerbert Brunekreef Leidsche Boys met 2-1. Gert Schoonderwoerd-den Bezemer scoorde voor de Leidenaars, bij wie Patrick Zoons uit het veld werd gestuurd. SVOW verloor gisteren met 1-0 van koploper Schipluiden. WSB won afgetekend van UVS: 4-0. Spe ler/trainer Frank Hooymans, Bart Bon, Paul Bilars en Ron Schenk maakten de Noordwijkerhoutse doelpunten. FC Bos huizen speelde met 1-1 gelijk tegen Fore- holte. Marcel van Ginkel opende de score, Leidenaar Johan Stijner schoot in eigen doel. GWS verloor uit met 3-2 van Te Werve. Jan Pieter Kuyt nam het eerste Sassenheimse doelpunt voor zijn rekening, Marcel Korte- kaas bracht GWS op een 0-2 voorsprong. Vlak daarop kreeg Kortekaas de rode kaart en was het over met de dadendrang van GWS. Twee dagen later deelde GWS de buit met Delft: 2-2. GWS kwam eerst met 0-2 achter waarna Jan Pieter Kuyt en de in de tweede helft tot spits gepromoveerde doel- HOOFDKLASSE A FC Lisse - Quick Boys 1-2 (1-2). 4 Bekx 0-1, 17.Van der Gun 0-2, 38. Jeffrey Winter 1-2. Scheidsrechter: Weuring. Toeschouwers: 4200. Rode kaart: Flaton, Aandewiel (trainer) (Quick Boys). FC Lisse: Heemskerk Dekker De Goede Kevin Winter Honsbeek Van Wieringen 46. Opdam 7 Tan 6 58. Schaap 7 Naarendorp 7 Emanuelson 7 75. Griffith 7 Steinrath 6 Jeffrey Winter 7 Flaton 7 Timmermans 6 54. Hoek 7 Van der Gun 7 87. Schoneveld 6 Bekx 7 78. Torken Quick Boys: Kromhout Van Duyn Van Dam Mussche Guyt Den Turk Van Beelen Ter Leede - Capelle 2-2 (2-1). 23. Van Gelder 0-1, 35. Koordes 1-1, 45+5. Kra mer 2-1, 90+2, Van Tier 2-2. Scheids rechter: Van Gelder. Toeschouwer: 400. Ter Leede: Waasdorp 6 Rbii 7 Faerber 7 Koordes 6 Van Zeist 7 Kalkema 6 Jansen 6 Cornelia 6 Boekestijn 7 78. Baddaou Kramer 6 Hamdi 6 66. Escudera 7 Katwijk - Scheveningen 1-2 (0-0). 52. Pronk 1-0, 71. Kenepa 1-1, 73. Escalona 1-2. Scheidsrechter: Van Duuren. Toe schouwers: 750. De Jong 6 Hajji 8 Buijs 7 62. De Bie Pronk 7 De Vreugd L'Ami 6 Price Ederveen 8 75. Haasnoot Groen 7 Molenaar b 81. Verkuijlen - Kluivers Katwijk-ARC: 1-4 (0-1). 36. Verheij 0-1, 68. Schaafsma 0-2, 89. Graaven 0-3 90. Molenaar 1-3, 90+5. Verheij 1-4 Scheidsrechter: Van Koolwijk. Toeschou wers: 600. Katwijk: De Jong 7 De Vreugd b Verkade 6 Hajji Buijs 7 71. Jonker - L' Ami 7 Molenaar b 51. Groen 6 Price b Ederveen 5 De Bie b Pronk 6 ARC: Tuinenburg 7 73. Aksoy Simons 7 Verheij 8 Van Schie 8 Egberts 8 Schaafsma 8 Graaven 8 Toxopeus 7 Bartels b Van Meggelen 6 64. Van Dorp Redjosetiko 7 Achilles Veen - Rijnsburgse Boys 0-1 (0- 0). 77. Schnater 0-1; Toeschouwers: 400, scheidsrechter: Prooi 7 Ketting 7 Zinhagel 6 7 .46. Nick Schnater 7 7 7 Redel 6 7 86. Rasenberg 6 Charité 6 Star Groot Van Lochem Van der Meij Kolder Van der Vijver Capelle - Rijnsburgse Boys 0-2 (0-1). 32. Charité 0-1, 90+1. Schnater 0-2. Toe schouwers: 500, Scheidsrechter: Van der Werff Hegie Van Lochem Onderwaater Groot Van der Meij Freke Van de Vijvera 7 Schnater 7 7 Charité 7 7 Redel 6 8 75. Van Egmond - 7 Ketting 6 6 23. Van Beelen 6 6 ASWH - Excelsior Maassluis 1-0 (1-0). 31. Jeffrey Reith 1-0. Scheidsrechter: Van Gijzen Toeschouwers: 600. Excelsior Maassluis - Achilles Veen 2-1 (2-0). 25. Pellikaan 1-0, 40. Loeve 2-0, 52. Versteeg 2-1. Scheidsrechter: Bree- baard. Toeschouwers: 500. ASWH - Scheveningen 1-2 (0-1). 20. Thies 0-1, 60. Escalona 0-2, 78. Lodder 1-2. Toeschouwers: 500. Rode kaart: Charité, Grunholtz, John Blok (trainer) (Scheveningen). Quick Boys Rijnsb. B. Lisse Schevening. Ter Leede Hoek ASWH Capelle Katwijk ARC Noordwijk Excelsior M. Kloetinge Achilles V 23 15 22 12 22 12 23 12 23 11 23 10 23 9 23 8 23 8 5 3 50 5 5 41 4 6 40 4 7 40 5 7 38 6 7 36 6 8 33 7 8 31 5 10 29 4 11 28 2 12 26 9 8 24 5 15 14 3 17 12 53-28 44-28 48-31 36-32 45-31 42-33 38-33 39-38 42-51 35-45 37-40 24-32 34-54 19-60 man Robin Suiker het punt voor GWS bin nensleepten. VROUWEN BEKER Ter Leede plaatste zich ten koste van Ste- doco voor de halve finales om de landelijke beker. De wedstrijd eindigde in 1-1, waarna de Sassenheimse ploeg de strafschoppen beter nam. Daphne Koster scoorde in de reguliere speeltijd. In de strafschoppense- rie miste Stedoco eenmaal, Ter Leede trap te vijfmaal raak. VROUWEN EERSTE KLASSE De topper tussen Ter Leede 2 en KRV ein digde in een 1-0 overwinning voor Sassen- heim. KRV zag twee goals afgekeurd. Louise van der Marei maakte de enige treffer. RCL won met 1-0 van Rijsoord door een goal van Joyce Thissen. FC Lisse kwam terug tot 3-3 na een 3-0 achterstand tegen Oostka- pelle. Mariska Meeuwissen, Carola Versluis en Marieke Boot scoorden. In de tweede klasse won Quick Boys met 2- 0 van Zwaluwen. De doelpunten kwamen op naam van de jeugdspeelster Carola van der Bent en Leoni van der Plas. JEUGD TWEEDE DIVISIE UVS maakt zich na de 6-1 overwinning op Laakkwartier op voor terugkeer naar de eerste divisie. Rick Luyten, Rien van der Wilk, Richard Guffens, Loek Bleijswijk, Tim van der Voort en Johan Nieland scoorden. Alphense Boys ging bij VCS onderuit: 1-0. Katwijk boekte tegen Sparta een knappe overwinning. Op Spangen werd het 2-1 door goals van Mark de Vries (2). In de derde divisie won Voorschoten '97 met 2-1 van ARC. Dirk-Jan van Rooyen (2) scoorde voor de thuisploeg en Rick Hijdra namens ARC. Tweede Periode Quick Boys9-22 Capelle 9-16 Scheveningen 9-17 Hoek 9-15 Topscorers: 1 Florencio Cornelia (Ter Leede) 19; 2. Henk Roeland (Capelle) 16; 3. Marnix van der Gun (Quick Boys) 14; 4. Sander Mole naar (Katwijk) 13 5. John Verbaan (ASWH), Jef frey Winter (FC Lisse) 12; 7. Leon van den Ou den (Hoek), Wilco de Valk (Kloetinge) 11; 9. Tim Kluivers (Katwijk), Danny Voskuil (Scheve ningen), Arne van Gelder (Capelle) 10. 12. Kwong Steinrath (FC Lisse), Arjan Human (Hoek), Remco Torken (Quick Boys) 9. programma volgende week zaterdag: FC Lisse Scheveningen, Rijnsburgse Boys - Hoek, Noord wijk - ARC, ASWH - Ter Leede, Quick Boys - Ex celsior M., Kloetinge - Capelle, Achilles Veen - Katwijk, dinsdag 20 april: Noordwijk - Excelsior Maassluis, Rijnsburgse Boys - FC Lisse. HOOFDKLASSE B Spakenburg - Heerjansd. 3-1, DOVO - SHO 1-2, Huizen - GVW 1—1Ajax - Marken 2-0, Benne- kom - Sparta N. 3-3, SHO - Huizen 3-1, IJs- selm.v. - Marken 3-0, TOGR - Ajax 0-0. DOVO IJsselm.v. Spakenburg Bennekom Sparta N. Huizen SHO Ajax Marken DeltaSport Heerjansd. TOGR GVW 21 15 21 15 21 13 21 10 21 10 22 20 8 2 4 2 9 6 8 2 10 5 10 3 11 2 12 5 12 47 48-22 46 45-21 43 44-31 33 41-35 32 36-39 30 28-32 26 38-40 26 23-32 24 29-40 23 30-38 23 28-41 19 19-29 17 29-38 HOOFDKLASSE C Nunspeet - SDC Putten 2-0, DOS Kam pen - Or. Nassau O-O, Dronten - Gene- muiden 0-3, ,WHC - BeQuick'28 l-O, WOG - Flevo Boys 2-0, Urk - ACV 3-1, CSV - Harkem. B 1-1, Dronten - Or. Nas sau 1-0, WHC - Harkem. B 1-0. Genemuiden BeQuick'28 WHC ACV Harkem. B WOG SDC Putten Urk DOS Kampen Nunspeet Flevo Boys Dronten CSV Or. Nassau 23 16 6 1 23 16 1 6 23 13 4 6 23 12 3 8 23 12 3 8 23 10 7 6 23 9 5 9 23 9 5 9 23 8 6 9 23 6 5 12 23 5 7 11 23 6 3 14 23 3 7 13 23 3 4 16 54 57-29 49 57-26 43 38-30 39 54-36 39 42-25 37 36-28 32 30-33 32 38-45 30 29-31 23 31-36 22 26-35 21 26-49 16 25-46 13 23-63

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 5