S3 2 c2 Te koop Op zoek na een wonint Comfortabel en luxe wonen Ooievaar n ZORGT U DAT 'T IN DE BUS KOMT? mensen Den Haag in Irak! m m Vrijstaande villa 4 ndei-hul ZATERDAG IQ APRIL 2OO4 Huizen Verzekeringen Financieren Te Koop Vanaf 299.000,- v.o.n. - Ruime appartementen met oppervlakten van ca. 125 t/m 205 mJ (b.v.o.) - Elke appartment beschikt over een eigen afsluitbare garage in de parkeerkelder - De laatste penthouse heeft een uniek uitzicht over de landerijen - Koopsommen vanaf 299.000,- t/m 499.000,- v.o.n. en inclusief garage in parkeerkelder Wilt u comfortabel en luxe wonen? Bel dan nu met één van de makelaars: 0172 - 491 646 of 071 - 341 27 36 Direct beschikbaar INACTIE, MEMISA. MENSEN IN NOOD, NEDERLANDSE RODE KRUIS, NOVIB, STICHTING VLUCHTELING, TEAR FUND, TERRE Upln Hp Giro 800 800 IICI|I UC jgg.jg|fefe. SAMENWERKENDE 8 HULPORGANISATIES - www.giro800800.nl S De hulporganisaties zijn in actie. Help nu en geef. Galgewater 44, Leiden 460.000,- Hoek- grachtenpand (bj. 1980) met garage en achterom op historische locatie met prachtig uitzicht. Ind: Vestibule m. toilet, hal, ruime eetkeu- ken v.z.v. div. app., studeerkmr m. eiken parket, tuin (Z), 1e Verd.: royale woonkmr m. vide, parketvloer, open haard en leeshoek, deur naar balkon, 2e verd: achterslaapkmr m. balkon, achterzijkmr, slaapkmr m. kasten- wand, luxe badkmr m. ligbad, douche, toilet, wastafel en vloerverw. 3e verd: overloop m. w.m.a. en CV, riant dakterras (Z/W). De ligging in het centrum van de stad is op loopafstand van Station Leiden, winkels, cultu rele activiteiten en uitgaansleven. Servicekosten: €177,94 p/m. Joop den Uyllaan 9, Leiden 549.000,- Royaal geschakeld modern herenhuis op het Waardeiland met vrij uitzicht over plantsoen en singel, inpandige garage, voor- en achtertuin en eigen parkeergelegenh. op brede oprit. Ind.: ruime hal m. parketvloer, provisie kast, toilet m. fontein, meterkast en toeg. tot garage, woonkmr m. par ketvloer, open haard en schuifpui naar tuin, luxe keuken. 1e et.: overloop, flinke ouderslaapkmr m. balkon, ruime voorkmr, 2 achterkmrs, royale badkmr m. ligbad, toilet, bidet, douche en dubbele wastafel, vaste trap naar de 2e et.: overloop m. schuifpui naar dakterras (Z), bergruimte m. w.m.a. en gekoppeld CV-syst., zolderkmr. Korte Mare 26, Leiden 549.000,- Historisch grachtenpand (Rijksmonument) bestaande uit een voor- en achterhuis in het centrum van de stad. De ligging en indeling maken het pand geschikt voor vele doeleinden. Ind.: entree, winkelruimte (thans als galerie in gebruik), hal, toilet, kantoor, werkplaats. 1e Verd.: overloop, toilet, kast, royale woonkamer m. open haard, terrasje, keuken m. kerami sche kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser, (slaap)kamer. 2e Verd.: achterhuis m. slaapkamer, was/stookruimte en vliering, voorhuis m. over loop, 2 (slaap)kamers, badkamer m. ligbad en dubbele wastafel, 2e bad gelegenheid m. douche en toilet. Steektrap naar zeer ruim dakterras Emmalaan 36, Oegstgeest 425.000,- Karakteristiek, vooroorlogs herenhuis, met voor- en diepe achtertuin (Z) met achterom. De woning is rustig en aantrekkelijk gelegen in Oud Oegstgeest. Ind.: Entree, gang, trapkast, toilet, kamer en suite, keuken. 1e Verd.: Overloop, toilet, 3 (slaap)kamers, badkamer met ligbad en wasta fel. 2e Verd.: 3 (slaap)kamers, dakkapel. Bouwjaar omstreeks 1935. De woning beschikt nog over alle authentieke details, zoals suite, stucpla- fonds, parketvloer, paneeldeuren etc. Het pand dient inwendig gemoder niseerd te worden. Van Houdringelaan 36, Oegstgeest 649.000,- Vrijstaande villa met berging. Aan de voorzijde een sloot met brug. Het perceel met zonnige tuin biedt bijzonder veel privacy. Ind.: B.g: ruime hal, toilet, studeer/slaapkamer. Royale, lichte L-vormige living met schuifwand naar terras/tuin, open keuken met div. inbouwapp., bijkeuken met douche, wastafel, w.m.a., c.v.combiketel en kastenwand. 1e Verd.: badkmr met douche en wastafel, apart toilet, 2 voorslaapkmrs, berging, ouder slaapkmr aan de achterzijde met kastenwand en eigen badkmr v.z.v. lig bad, wastafel en toilet. 2e Verd.: Bevloerde vliering. Oranje Nassaulaan 25, Warmond 525.000,- Ruim en karakteristiek hoekhuis (2-onder-1-kap) m. garage, voor- en achtertuin (Z/O), aan mooie en brede laan m. ruim uitzicht. Het huis is uit stekend onderhouden en v.v. vrijwel alle originele details. Ind.: Toilet, ruime woonkmr en suite m. erker, openslaande deuren naar terras en tuin, half-open keuken. 1e et.: Toilet, vernieuwde badkmr m. 2 wastafels, designradiator, ligbad en douche, ruime achterkmr m. openslaande deu ren naar balkon, flinke voorkmr m. erker, zijkmr. 2e et.: 2 royale slaapkmrs m. dakkapellen, logeerkmr en kamer m. douchecabine, wastafel en w.m.a. Bergvliering met C.V.-combiketel. Het huis is v.v. dubbel glas en alarm. www.eigen-haard.nl Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard,Geversstraat 63 Oegstgeest,Tel. (071519 19 19, Fax {07151919 29 Email: makeiaar@eigen-haard.nl NVM Onroerendgoedontwikkeling Nieuwbouwlocatie Starrenburg II in Voorschoten. Deze villa ligt op een fraaie groene locatie aan de Vliet in de nabijheid van het recreatiegebied Vlietland. Ooievaar is een luxe vrijstaan de villa met een tuin op het zuiden aan het water. De drielaagse woning is door een aantal interessante opties uit te breiden. Koopsom: 760.000,- v.o.n. i'VRIJE VESTIGING" I Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2004 25 april t/m I mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? Bel 0570 611899. Appartementen €168.000 kk De Katwijksche Bouwvereeniging verkoopt) tementen in de Troelstrastraat. De apparteij worden verkocht voor een vaste prijs. Ze zij onmiddellijk beschikbaar, want ze staan lee) De woningen zijn gebouwd in 1971. Het ziji kamer appartementen met balkon en een b in de onderbouw. De woningen zijn in 2001 uitgerust met een combiketel. Afhankelijk van de beschikbaarheid, kunt u| garage bij het appartement kopen. Kopers moeten eenmalig 3.272,50 storten; onderhoudsfonds. De maandelijkse bijdrage vereniging van eigenaren is 75,00. Huurders van woningbouwvereniging De Bn of van de Katwijksche Bouwvereeniging die) woning tijdelijk of definitief moeten verlat6 vanwege onderhoud, hebben voorrang. Belangstellenden kunnen een uitgebreid informatiepakket aanvragen bij de Katwijk» Bouwvereeniging Boslaan 2a 2224 HH Katwijk telefoon (071) 40 600 40 e-mail kbv@kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereeniging Alphen aan den Rijn, Engelenburg 9 "Zeer verzorgde 2/1 kapwonino met garage op ruim perceel" In een gezellig kindvriendelijke woonwijk op steenworp af stand van scholen, winkelcentra en recreatiefaciliteiten ge legen, comfortabele en verzorgde 2/1 kapwoning. Deze op 275m2 eigen grond gelegen woning beschikt over een zeer fraaie en uiterst gunstig op de zon gelegen achtertuin met heerlijk veel privacy. De woning zelf is traditioneel gebouwd en bevat de navolgende indeling; Begane grond: overdekte entree/hal, toilet, zeer royale L-vormige woonkamer (40m2) met een schuifpui aan de achterzijde naar de tuin. Aanslui tend aan de woonkamer bevindt zich de semi-open keuken met div. inb. app. vanuit de keuken toegang tot de op het westen gelegen achtertuin. De garage is extra groot, ver warmd en v.v. elektra en water. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche, dubbele was tafel en wandcloset. 2e verdieping: overloop met c.v.-com- biketel, wasm. en droger aansl. en bergruimte onder de schuine kap. Een 4' slaapkamer met geïsoleerd dakvenster. en I DRIEMAN IGARANTIEMAKELAARS Vraagprijs 349.500,= k.k. Aarplein 2,2406 BZ ALPHEN AAN DEN RIJN Tel: 0172-473351 Fax:0172-490004 W0UBRUGGE, Beatrixplantsoen 12 "Royale eengezinswoning met aparte naraae" In het idyllische Woubrugge, een gezellig dorpje tussen Alphen en Leiden, met directe vaarverbinding naar de grote plassen en een winkelcentrum op steenworp afstand kun nen wij u een royale dakterraswonirig aanbieden met een meer dan zonnige achtertuin (17m diep) op het zuiden en een aparte stenen garage. De INDELING is als volgt. Bega ne grond: hal, toilet, gezellige tuingerichte woonkamer met laminaatvloer (kersen) en div. inbouwapp. 1e verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers met laminaat vloerafwer king, vergrote badkamer met 2 vaste wastafels, jaccuzi ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: voorzolder met c.v.-ap- paratuur, bergruimte alsmede toegang tot het dakterras (zuid),«4e slaapkamer met wastafel. Een aparte garagebox bevindt zich in de directe nabijheid en is bij te kopen. Gegadigden die zowel de woning als ook de garage willen kopen genieten de voorkeur. VRAAGPRIJS 239.000,= k.k. m Koopsom garage 30.000,= k.k. I DRIEMAN I GARANTIEMAKELAARS Aarplein 2,2406 BZ ALPHEN AAN DEN RIJN Tel: 0172-473351 Fax:0172-490004 Alphen aan den Rijn, Pietersber "Keurio 3-kamer appartement op de beoane aronq vlakbij winkelcentrum" Zeer centraal'gelegen, op steenworp afstand van wil centrum "De Herenhof', openbaar vervoer en nabij uiti weger. In een kleinschalig appartementencomplex meï doende parkeergelegenheid bieden wij u dit zeer goed derhouden 3-kamer appartement met zonnig terras (i een heerlijk omheinde tuin welke is v.v. stenen berginj te koop aan. Begane grond: entree/hal, bergkast met planken en c.v. opstelling (1995) en wasmachineaaii ting, toilet, woonkamer met toegang tot het terras1 bergkast aan de straatzijde, de badkamer v.v. ligbad, i wastafel en aansluiting voor de wasmachine, twee slaa mers, keuken in hoekopstelling v.v. 4pits gaskookplaal zuigkap, dubbele spoelbak en aansluiting voor de vaat ser. Bijzonderheden: Op alle ramen en deuren veilighi sloten en dievenklauwen, Hal, keuken en woonkamei afgewerkt mét een fraaie leistenen vloer. Servicekosten 86,= per maand. Vraagprijs 174.900,: Tel: 0172-473351 Fax: 0172-4! Rijnsaterwoude, Kruizemuntlaan 13 "Hoekwoning met uitgebouwde woonkamer en volledia verbouwde aaraae" In het landelijk gelegen Rijnsaterwoude, met op korte af stand de Braassemermeer met div. watersportmogelijkhe den en uitvalswegen naar o.a. Amsterdam en Alphen. De woonkamer is 3m uitgebouwd, gemoderniseerd en het me rendeel van de kozijnen is inmiddels vervangen. De oor spronkelijke garage is verbouwd en geïsoleerd en heeft de volgende indeling: open ruimte met schuifpui naar de tuin (11 m), hobby-/werkruimte, doucheruimte met douche, wastafel en toilet, aan de achterzijde de berging met c.v.- ketel voor de garage en mogelijkheid voor opstellen was machine/droger. Indeling woonhuis; Begane grond: hal, toilet, ruime woonkamer met parket, open haard en zijraam, aanbouw met openslaande deuren naar de tuin, open keu ken v.v. div. inbouwapp. 1e Verdieping-overloop, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: voorzolder met opstelling c.v.-ketel, slaapkamer met dak venster en bergruimte, EÏ3 Vraagprijs 275.000,= k.k. Alphen aan den Rijn, Polderpeil 412 "Fraai 3-kamer hoekappartement met vrii uitzicht in frisse wijk Aan de rand van de populaire wijk Kerk Zanen kunnen wij u dit luxe appartement aanbieden met ruim balkon! Dit ge geven gecombineerd met een mooi uitzicht op een groen strook maken dit appartement tot een bijzonder object. Het object is gelegen op de 2e verdieping en het complex be schikt over een liftinstallatie. De indeling is als volgt. Begane grond: centraal afgesloten entree met intercom, liftinstallatie, brievenbussen en toe gang tot fietsenberging. Woonverdieping: hal, badkamer v.v. douche met douchescherm en wastafel. Toilet, berg ruimte met aansluitingen voor div. wasapp en opstelling c.v.-ketel. 2 slaapkamers, waarvan 1 met inloopkast. Zeer royale woonkamer met veel lichtinval vanwege de grote glasoppervlakken. Aansluitend de open keuken met fraaie keukeninrichting in U-opstelling. De servicekosten bedra gen 93,75. De woning is volledig geïsoleerd. Vraagprijs 219.500,= k.k. Aarplein 2,2406 BZ ALPHEN AAN DEN RIJN Tel: 0172-473351 Fax:0172-490004 (DRIEMAN GARANTIEMAKELAARS Neem je eigen NVM makelaa De voordelen van uw eigen aankopende NVM makelaar: er wordt gezocht naar een woning die u en uw budget zorgvuldige begeleiding bij bezichtigir er vindt een grondig vooronderzoek p u kunt een bouwkundige inspectie lati professionele onderhandeling over de alle juridische zaken worden voor u ge ook na de oplevering kunt u met vragi de makelaar terecht NVM Geeft leven de ruim

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4