Ecotone Machinaal Houtbewerkers berghoef Werken aan het Spaarne tactische inkoper m/v Verpleegkundigen STEGG Sales Trainees m/v (Hoofd)uitvoerder Allround (beton)timmerlieden Leerkracht m/v voor groep 1-2 Leerkracht m/v voor groep 3 Bennebroek 36 uur per week ZATERDAG 10 APRIL 2QC>4 HDC915 Bel voor meer Inform de Personeel Accountgi <075)681 3677 minimaal 24 uur per week, alle diensten In ziekenhuis Leyenburg in Den Haag staan niet alleen de patiënten maar ook de verpleegkundigen centraal. Zonder onze collega's houdt alles op. Op de twee verpleegafdelingen op de 6e verdieping wordt daadwerkelijk rekening gehouden met de zorgvraag en de personele bezetting. In overleg tussen de verpleegkundigen, unitcoördinator en artsen wordt de capaciteit van de afdeling op de personele bezetting afgestemd. Alleen zo kunnen wij optimale zorg leveren en - en ook dat vinden wé belangrijk - werken aan verbetering van zorg. Afdeling 6A (29 bedden) is een gecombineerde afdeling waar patiënten worden verpleegd met oog-, long-, kno- en hematologische aandoeningen. De afdeling beschikt over een aantal eenpersoonskamers waar patiënten worden verpleegd, die lijden aan cystic fibrosis en patiënten die een operatie ondergaan in het hoofd- hals gebied wegens een oncologische aandoening. 12 Van de 29 bedden zijn bestemd voor patiënten in dagbehandeling voor een oogheelkundige operatie, bloedtransfusie of kleine chirurgische ingreep. De combinatie van zorg voor de veelal oncologische patiënt met de hectiek van de kortdurende dagverpleging maakt deze afdeling een afwisselende werkomgeving. Op afdeling 6B (27 bedden) wordt zorg verleend aan patiënten met diverse longaandoeningen, van longchirurgische tot CÓPD. De afdeling vervult een belangrijke, bovenregionale functie voor patiënten met cystic fibrosis. Een boeiende patiëntencategorie bestaande uit overwegend jonge volwassenen met een zeer specifieke zorgvraag, die voor intensieve klinische behandeling vaak langdurig op de afdeling verblijven. In samenwerking met twee verpleeghuizen in de omgeving is het project longreactivering in een verpleeghuis gestart.. Verpleegkundigen van de verpleegafdeling zijn hierbij nauw betrokken. Om ojptimale zorg aan deze verschillende patiëntengroepen te kunnen geven zijn er mogelijkheden voor het volgen van opleidingen op het gebied van oogheelkunde, pulmonologie, cystic fibrosis en oncologische zorg. Daarnaast biedt Ziekenhuis Leyenburg prima secundaire voorwaarden, zoals kinderopvang en een fiscaal aantrekkelijk fietsenplan en PC-privé project. In onze personeelsflat zijn bovendien góede mogelijkheden voor Ziekenhuis Leyenburg mm huisvesting. Is je interesse gewekt en wil je meer weten of een keer een dagdeel meelopen? Neem dan gerust contact op met afdeling 6A: Dymph Verlegh, unitcoördinator, telefoon (070) 359 2000, pieper 3013 afdeling 6B: Helen Strang, unitcoördinator, telefoon (070) 359 2000, pieper 3436 Wel- KOM Ziekenhuis Leyenburg is een van de negentien a, samenwerkende topklinische opleidingsziekenhuizen Je vindt ons ook op internet via www.leyenburg-ziekenhuis.nl Direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur je brief met curriculum vitae naar Ziekenhuis Leyenburg, ter attentie van Bureau Werving, Postbus 40551, 2504 LN Den Haag, of als Worddocument per e-mail naar werving@leyenburg- zlekenhuis.nl. Vermeld bij je sollicitatie afdeling 6A of afdeling 6B. Op 1 Juli 2004 zullen Ziekenhuis Leyenburg en het Juliana Kinderziekenhuis/Rode Kruis Ziekenhuis fuseren Ecotone is een jong en succesvol bedrijf in Rotterdam, dat gespecialiseerd is in het recyclen van laser- en inktjetcartridges. Het bedrijf behoort tot de internationaal vooraanstaande Mitsubishi Chemical groep en verkeert in een sterke groeifase. Inmiddels heeft Ecotone 4 vestigingen. Voor de locatie Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar (Fulltime/Parttime) Taken: Het telefonisch benaderen van potentiële klanten voor de verkoop van print- en officesupplies, opslagmedia en technische dienstverlening. Het beheren en uitbreiden van een eigen klantenportefeuille door middel van telefonische en persoonlijke contacten. Het administratief afhandelen van de gevoerde verkoopgesprekken, zoals het opstellen van offertes en het verwerken van gespreksinformatie in het klantensysteem. Het periodiek bespreken van het eigen functioneren met de direct leidinggevende. Het verkrijgen van markt- en productinformatie. Het actief bijdragen aan een plezierige werksfeer. Functie-eisen: Mbo werk- en denkniveau. Commerciële en pro-actieve instelling. Goede rekenvaardigheden. Kennis van het Officepakket. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Wij bieden: Na een interne training van twee tot drie weken word je onder professionele begeleiding intensief ingewerkt. De eerstvolgende training start op 13 mei 2004. Bij goede resultaten is het mogelijk jezelf continu te ontwikkelen en eventueel door te groeien binnen de organisatie en een vast dienstverband te verkrijgen. Daarnaast bieden wij een marktconform basissalaris en een aantrekkelijk provisiesysteem. Wil jij werken in een dynamische omgeving met aardige collega's waar flexibele werktijden tot de mogelijkheid behoren? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar nvanjaarsveld@ecotone.nl of naar Ecotone t.a.v. Nikki van Jaarsveld, Rotterdam Airportplein 4, 3045 AP Rotterdam. Ons bedrijf - Berghoef Hout - is met recht een begrip in de wereld van panelen voor entresolvloeren. Sinds 1901 hebben wij ons ontwik keld tot onbetwist marktleider van West-Europa met als gevolg dat wij vele grote magazijninrichters tot ons klantenbestand kunnen rekenen. Wij zijn op zoek naar m/v Kijk op onze website voor meer informatie over onze producten www.berghoef.com Wilt u meer inhoudelijk informatie over de functie dan kunt u bellen met mw. A. Bies, office-manager, tel: 020-5061777. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week versturen t.a.v. mw. Bies. Mailen kan ook: a.bies@berghoef-hout.nl Fulltime (36 uur) Aard van de werkzaamheden Het bewerken van plaatmateriaal met bjehulp van (grote) houtbewerkings machines, zoals Freesmachines en computergestuurde zaagmachines. Functie-eisen LBO/MBO niveau met technische aanleg, Loyaal, nauwkeurig en flexibel. Goede kennis van de Nederlandse taal Rijbewijs B en eigen vervoer is gewenst, maar met vereist. Salariëring conform CAO. Acquisitie naar aanleiding von deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iTgiHOUT Postbus 59084, 1040 KB AMSTERDAM AAN DE BOUW WERKTUIGBOUW Aan de Stegge Bouw Werktuigbouw Is een multidisciplinair aannemersbedrijf met vestigli In Goor en Hoofddorp. De disciplines bouwkunde, civiele techniek en werktuigbouwkunde in één BV verenigd. Onze organisatie is zowel ISO-9001 als VCA** gecertificeerd. Wij zijn ai In de volgende marktsegmenten: waterbehandeling (rioolwaterzuiveringsinstallaties en di waterproductie-lnstallaties), civiele werken (met name de zuiverlngsmarkt), utillteitsbi constructies en industrie. Onze organisatie bestaat uit circa 350 medewerkers en er wordt op inforn wijze samengewerkt. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor onze vestiging in Hoofddorp op zoek naar medewerkers voor de afdeling bouw Met praktijkgericht organisatietalent U begeleidt werkzaamheden op de bouw. Contacten met de bouwdirectie en onderaai! nemers behoren tevens tot uw werkzaamheden. Daarnaast bent u verantwoordelijk vo het urenbudget, de kwaliteit en de planning van het bouwwerk. U heeft een opleiding MTS Bouwkunde/Civiele Techniek met circa 5 jaar relevante werkervaring of een gelijkwaardig niveau door ervaring verkregen. Wij vragen goede sociale vaardigheden, probleemoplossend vermogen en een initiatiefrijke instelling. U verricht alle voorkomende stel- en timmerwerkzaamheden voor diverse civiele en bouwkundige projecten. U beschikt over minimaal 5 jaar relevante werkervaring. De voorkeur gaat uit naar timmerlieden die zich als groep aanmelden. Wij bieden Voor beide functies geldt dat u kunt rekenen op een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Aan de Stegge Bouw Werktuigbouw biedt alle mogelijkheden om u door middel van gerichte studies verder te ontplooien. Uw sollicitatie Indien u van mening bent de juiste persoon te zijn voor ëen van beide functies en u be in de directe omgeving van Hoofddorp woonachtig, stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzl van cv en onder vermelding van de functie, binnen 10 dagen naar Aan de Stegge BouwS Werktuigbouw, t.a.v. de heer FXhH. van Herk, Postbus 667,2130 AR Hoofddorp. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, bereikbaar op (0547) 286 386. Of bezoek onze site www.aandestegge.org. De schooj telt momenteel 180 leerlingen en scoort goed in vergelijking met andere scholen in de regio. Zowel leerlingen als onderwijzend personeel voelen zich hier thuis. Gezocht met ingang van het nieuwe schooljaar: voor 3 dagen per week met mogelijk uitbreiding tot volledii betrekking op maandag, dinsdag en woensdag en in de periode na de zomervakantie eerst tijdelijke aanvulling tot volledige betrekking i.v.m zwangerschapsverlof. Wij zoeken iemand die - de doelstellingen en uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft; - flexibel en collegiaal is; - bereid is om mee te werken aan nieuwe ontwikkelingen in het onderwijs; - actief samenwerkt met alle geledingen van de school; - in het bezit is van de onderwijsbevoegdheid en voldoet aan de wettelijke benoemingseisen. Salaris De salariëring vindt plaats volgens het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie k contact opnemen met de heer F. van der directeur van de Sparrenbosschool, telefo 023 - 584 64 29 (school). Solliciteren Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen plaatsing van deze advertentie, richten at Burgemeester en Wethouders van Benneb Postbus 48, 2120 AA Bennebroek. Gemeente De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend lat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en er- Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïn tegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de com municatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutil leerde werkomgeving ont staan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeids voorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen. Spaarne Ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang en ook op andere ma nieren bieden we extra's, zoals bij voorbeeld het fiet senplan en spaarloon- regeling. Zo is werken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. Eind 2004 ver huizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklini- locatie. Binnen de sector materiële voorzieningen en logistiek van het Spaarne Ziekenhuis is op korte termijn een vacature voor een zijn onderdeel van de sector materiële voorzieningen en logistiek binnen de bedrijfsdiensten. Je gaat aan de slag in het inkoopteam, dat bestaat uit drie inkopers, twee assistenten en een administratief medewerker. Een innovatieve omgeving waarin aan het logistieke traject en het inkoopproces veel aandacht wordt besteed. Als primai re taak zorg je zelfstandig voor de tactische inkoop binnen je inkooppakket. Daarbij draag je actief bij aan de functionele specifica tie van product- en procesvernieuwing als het gaat om de in te kopen goederen. Je selecteert leveranciers, beheert de relaties met bestaande en potentiële leveranciers en beoordeelt leveranciers. Kortom, je bent verantwoordelijk voor het totale leveranciersbe stand binnen je inkooppakket. Je onderhandelt en sluit zelfstandig raamcontracten af. Dit houdt onder andere in dat je tijdig en tegen optimale condities goederen en/of diensten verwerft om de interne bedrijfsvoering en het primaire proces in hun behoefte te voorzien. In je functie rapporteer je aan het sectorhoofd Materiële voorziening en Logistiek. Je salaris is marktconform. JIJ hebt enkele jaren inkoopervaring, bij voor keur opgedaan in de profit sector. Je denkt en werkt op HBO-niveau en bent in het bezit van NEVI-1 (eventueel NEVI-2). Je bent vaardig met Word en Excel. Jouw ervaring op het gebied van logistieke ondersteunen de systemen is een must Je kunt doelmatig en planmatig werken en zodoende een actieve bijdrage leveren aan de ontwikke ling van de afdeling. Trefwoorden voor je karakter en je vaardigheden zijn: marktge richt, klantgericht, resultaatgericht, com mercie, onderhandelaar, overtuigingskracht, teamspirit en communicator. Je neemt dus een flinke dosis gedrevenheid mee samen met een innovatief en conceptmatig denk vermogen. Info: Erik Jan Nijssen, sectorhoofd materiële voorzieningen en logistiek, telefoon (023) 514 22 44, Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenummer MVLIN/0402/IS vóór zaterdag 24 april 2004 naar Ward Loggen, personeelsadviseur, Spaarne Ziekenhuis, Stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Of per mail: wloggen@spaarneziekenhuis.nl Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk www.spaarneziekenhuis.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 32