MBO ir randstad afdelingshoofden i.o. HBH IT-professional m/v KÏÏ Markeur Holding B.V. DIRECTIESECRETARESSE MA/ PLANNER BETONPOMPEN, MIXERS ENTELEKRANEN jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt Loop eens binnenj doe actief! Teelt Handel Bloem ZE O CD ZATERDAG 10 APRIL 20Q4 HDC917 Bel voor meer informatl de Personeel Accountgroi (075) 681 3677 {£iJ Markets' Holding B.V. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1200 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag wer ken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klan ten. Daar staat trouwens wel wat tegen over. Markeur Holding is bekend om haar goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Prima begeleiding een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. Markeur Holding is het moederbedrijf van diverse autodealerbedrijven (Het Motorhuis en Mazette!), een autoverhuurdivisie (MultiRent), een schade- herstelketen (Het AutoSchadehuis), een leasemaatschappij (MultiLease) en een brandstofverkoopdivisie (MultiEnergy). Binnen Markeur Holding werken diverse stafdiensten ten behoeve van alle bedrijfsonderdelen. Ter uitbreiding van de afdeling ICT komen wij graag in contact met een zelf standige ivoor 6 maanden met zicht op een vaste aanstelling) Wij zoeken iemand die aantoonbaar op een MBO werk- en denkniveau kan opereren binnen een team van 8 collega's. Klantgerichtheid en goede communicatieve vaardigheden zijn eigenschappen waarover je beschikt. Tevens beheers je de Nederlandse taal uitstekend in zowel woord als geschrift. Én je bent in het bezit van rijbewijs B. De werkzaamheden bestaan uit het installeren, configureren en beheren van hard- en softwareconfiguraties. Dit omvat zowel de uitvoering van deze taken als het verzorgen van de bijbehorende interne (en externe) communicatie. Verder hou je je bezig met de administratie van de in gebruik zijnde hard- en softwareconfiguraties, inclusief licenties, contracten, netwerkverbindingen, enzovoort. Tot slot verhelp je storingen, handel je verzoeken aan de afdeling af en beantwoord je vragen, eventueel door het inschakelen van interne en externe specialisten. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar: Markeur Holding BV, t.a.v. de heer Ronald Snoek, postbus 474, 2300 AL Leiden, Natuurlijk mag je ook mailen: info@markeurholding.nl Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streep/e voor: Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrl/fsspaarregellng Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Fugro verzamelt en interpreteert gegevens over het aardoppervlak en de bodem en geeft hierop gebaseerde adviezen. In het verlengde hiervan levert Fugro aanverwante diensten waaronder nauwkeurige plaatsbepaling, het testen van bouwmaterialen, reservoir engineering en datamanagement. Fugro heeft 275 kantoren en ruim 8.000 medewerkers, die in meer dan 50 landen permanent aanwezig zijn. De directie van deze beursgenoteerde onderneming zoekt zo spoedig mogelijk een fulltime: Ter ondersteuning van de general councel, één van de leden van de operationele directie en de manager public relations. De werkzaamheden omvatten o.a.: het zelfstandig verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie, agendabeheer, maken van afspraken, werkzaamheden in verband met juridische/financiële zaken, support verlenen ten behoeve van de manager public relations, boeken van internationale reizen en organiseren en notuleren van vergaderingen. Functie-eisen: - HAVO/VWO-opleiding - secretaresse-opleiding (MEAO/Schoevers) - ervaring in een soortgelijke functie - uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste - kennis van de Duitse en Franse taal strekt tot aanbeveling - ervaring met notuleren in de Nederlandse en Engelse taal - goede kennis van MS Office 97 (Word, Excel, Powerpoint) - affiniteit met computertoepassingen en uitstekende typevaardigheid - accuratesse - teamspirit, maar tevens een hoge mate van zelfstandigheid Wij bieden: - een afwisselende functie - prima werksfeer in een internationaal georiënteerde dynamische werkomgeving - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van kennis en ervaring - ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze uitdagende functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. binnen twee weken zenden aan Fugro N.V., Postbus 41, 2260 AA Leidschendam, ter attentie mevrouw M. Steur "5—- v - t i Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. [j La Place is het succesvolle versrestaurant van V&D. Je vindt La Place in de V&D warenhuizen, in winkelcentra en langs de snelwegen. Alle gerechten en dranken worden de gehele dag vers bereid en dat proef je! Een baan bij La Place betekent afwisselend werk in een dynamische omgeving. Voor diverse vestigingen in jouw regio zijn wij op zoek naar: met een wereldmentaliteit Je krijgt een interne managementopleiding en een training 'on the job', daar naast volg je diverse cursussen. Na afronding van deze opleidingsperiode word je afdelingshoofd. Als afdelingshoofd heb je de verantwoording over een van de afdelingen binnen een La Place restaurant. Op basis van de omzet- verwachtingen, zorg je voor een juiste planning van mensen, het assortiment en de productie. Je werkt zelf mee en daarnaast coördineer en motiveer je. Service en gastgerichtheid zijn voor jou vanzelfsprekende begrippen. Sta je aan het begin van je carrière (leeftijdsindicatie 18-26 jaar), heb je een relevante MBO-opleiding afgerond en beschik je over leidinggevende capaciteiten? Ben je ondernemend, commercieel en heb je goede contactuele eigenschappen? Dan willen we graag kennismaken! Je kunt je sollicitatiebrief met motivatie en CV voor 26 april 2004 sturen naar: V&D, P&O-unit Les Halles, t.a.v. Marleen Kappert Postbus 8226, 3503 RE Utrecht of mail marleen.kappert@vd.nl Meer informatie: www.laplace.nl •VERHUUR MIXERS EN BETONPOMPEN BETONMORTELCENTRALES GROND- EN SLOOPWERKEN TRANSPORT RECYCLING Jansen Verhuur B.V. richt zich op het verhuren van betonmixers, betonpompen en mobiele tele- en torenkranen. Voor het filiaal te Amsterdam zoeken wij een Het wagenpark van Jansen Verhuur B.V. bestaat uit ca. 70 betonmixers, 12 betonpompen en 15 telekranen. Deze worden vanaf Eindhoven en Amsterdam ingezet. Functie-eisen: Opleiding MBO-niveau Enige kennis van de bouw- en transportwereld (bij voorkeur mixers/betonpompen/telekranen) Leidinggevende capaciteiten Accuraat en stressbestendig Klantvriendelijk en goede contactuele eigenschappen Werkzaamheden: Planning betonpompen, betonmixers en telekranen Uren- en- capaciteitscontrole Contacten met opdrachtgevers ten behoeve van de planning van het materieel Inhuren materieel Eerste aanspreekpunt chauffeurs en machinisten Wij bieden: Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden alsmede een prettige werksfeer in een gezond en groeiend bedrijf. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan uw CV en schriftelijke motivatie naar: A. Jansen B.V., t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 131, 5670 AC Nuenen, e-mail: pz@ajansenbv.com. Nadere informatie via Dhr. J. Busser, tel.nr. 040 - 2832946. hoogstpersoonlijk industrie Debby van Zeist 071 524 95 28 Schuttersveld 9 Leiden industrie Debby van Zeist 071 524 95 28 Schuttersveld 9 Leiden assembly tecnician m/v Voor een bedrijf dat zich bezig houdt me de productie van siliconenproducten zijn wij op zoek naar assembly technician. Je houdt je bezig met het uitvoeren van alle voorkomende productiewerkzaamheden aan de hand van instructies. De werkzaamheden vinden plaats in een deanroom. Vind je het leuk om in tweeploegendienst te werken, ben je accuraat en flexibel, heb je een collegiale instelling en beheers je naast de Nederlandse taal ook de Engelse taal? Neem dan direct contact op met Debby van Zeist. QC inspector m/v Voor een bedrijf dat zich bezig houdt met de productie van siliconenproducten zijn wij op zoek naar een quality control inspector. In deze functie ben je medever antwoordelijk voor de bewaking van de kwaliteitsnormen volgens zeer strikte eisen. Taken: inspectie en controle van producten, halffabrikaten en processen. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een cleanroom. Kun jij accuraat werken, ben je flexibel, beheers je zowel de Nederlandse als de Engelse taal goed en kun je goed werken in teamverband? Neem dan direct contact op! kijk voor meer banen op www.randstad.nl Woensdag 14 april 2004 18.30-21.00 uur voltijd- en deeltijd opleidingen voor 16-Jarigen en ouder in wellantcollege^chr.vmbo mbo rijnsburg Sandtlaan 98 Postbus 82 teL 071-40 216 S7 2231 CE Rijnsburg 2230 AB Rijnsburg fax:071 -4032826 Dat werkt! 2231 CE Rijnsburg Gemeente Hillegon Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, g gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Lei Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken, Beleid Onti ling, daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretaria: Heb jij grip op subsidies? Hoe verdeelt onze gemeente subsidies, hoe ga je om met een b van 1,2 miljoen euro? Een belangrijk deel van het takenpakket b, deze functie is het opstellen van overeenkomsten, waarmee bud sidies worden vastgelegd. Dat kan alleen goed met heldere belei gangspunten, met afstemming en de juiste beargumentering. Bij de gemeente Hillegom krijg je de kans om beleid vorm te ge» uit te voeren. Denk daarbij aan onderwerpen als educatie (inburj volksgezondheid. Je maakt integraal beleid door anderen bij jouw projecten te betr of door jouw kennis en vaardigheden toe te passen in projecten anderen. Tevens krijg je de ruimte bij de gemeente Hillegom. De ruimte on beleidsmedewerker van de afdeling Beleid en Ontwikkeling onde pen te aan te pakken waar je goed in bent. Spreken integrale en actieve beleidsvoorbereiding, projectmatig werken, resultaatgerit ken je aan, solliciteer dan naar de functie van: Beleidsmedewerk(st)er onderwijs, educatie, wi voor met name het taakveld welzijn en educatie (20 uur per In deze functie bouw je aan het subsidiebeleid en voert dit uit. j Ook voor andere beleidsonderwerpen zet je trends en ontwikkelij projectmatig om naar uitvoering. Je bent regisseur en betrekt hef welzijnsveld in al haar geledingen bij het behalen van doelstelling Je bent een netwerker die met veel verschillende belangen kan d Tegelijkertijd sta je open om jouw vaardigheden ook op andere bj velden in te zetten. Naar verwachting is dat veelal op het beleidsj onderwijs. Wij verwachten dat je beschikt over een relevante HBO-opleidir dat je affiniteit met subsidies en overeenkomsten hebt. Veel waai hechten we aan jouw vaardigheden om samen met betrokkenen te maken, zelfstandig, projectmatig en resultaat gericht te werkei Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris maximaal 3.518,00 bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-privéproject, kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktijden bedrijfsfitness. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kun je je richten tot William Slotboom, ho de afdeling Beleid en Ontwikkeling, telefoon 0252-537308. Bij de tie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Dé gemeente Hillegom hanteert screening als methode om de integriteit van de organisatie en de medewerkers te waarborgen. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties kun je tot 20 april 2004 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen Hans Deul, Postbus 32, 2180 AA Hilleg Kandidaten die reeds eerder op eze advertentie hebben gereageerd, verzoeken wij niet opnieuw te solliciteren. Acquisitie stellen wij niet op prijs. CU BUNNIC PARTNERS B.V. ACCOUNTANTS ADVISEURS is een samenwerkingsverband tussen Administratie- en Adviesbureau Bunnig Wortman B en Accountantskantoor Bunnig B.V. Door deze unieke combinatie kunnen wij hoogwaardige kwaliteit I op alle terreinen, waar een onderneming in het Midden- en Kleinb mee te maken krijgt. Als gevolg van een toename van de vraag naar onze diensten willi ons team uitbreiden met: - Een assistent(e) accountant (opleiding MBA-niveau of hoger) - Een assistent(e) voor onze fiscale afde Indien jij beschikt over de nodige praktijkervaring en/of een gedeg theoretische opleiding hebt gevolgd dan nodigen wij je uit te sollic Ook schoolverlaters (HAVO/VWO) die zich willen laten opleiden v deze functies zijn welkom om te reageren. BUNNIC PARTNERS B.V. t.a.v. Mr. P. D. Jochems-van Haasteren Postbus 1021 2321 RK LEIDEN Bezoekadres: Vijf Meilaan 135 A, 2321 RK Leiden Of maak een telefonische afspraak. Telefoon: 071-5311321

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 14