WERK BV'S en NV'S Eindelijk een baan die echt bij je past? -I Hoofd Bedrijfsbureau A ndexAuf Rijnseest ZORGT U DAT 'T IN DE BUS KOIVIT? Roele De Vries Barendse Loodgieters Praat 'ns met een Vedior Consulent Hulpverlener customer support Casebehandelaar J2roep ca ZATERDAG 3 APRIL 2004 HDC909 m R E C Y C L I N G Houtrocyclmg Kunststotrecycllng Papior- en kartonrecycling Thermische recycling Produktvemlstiging Wognum - Alkmaar - Nieuw Vennep - Tel. 0229-283999 - www.rDeiedevrie3.nl MET SPOED TER OVERNAME GEVRAAGD: Hoge tot zeer hoge schulden geen bezwaar. Overdracht tegen gehele notariële vrijwaring. Tel. 06-29231984 - 06-42731781. CARAVANCENTRUM 100 stacaravans - chalets Aluminium: AMS, Ascot, Nordstar, Atlas, Boston, Bk, IRM. Sunseeker, Muller. Hout: AMS, Duntep, Arcabo, Flevo Home. 150 toercaravans en 100 occasions LMC, Swift, Sunroller v.a. 9.940,- Dorpsstraat 13 1842 GS Oterleek NH, (nabij Alkmaar) www.stekelbos.nl TEL. 072-5710484 Kaarten en cadeaus van Unicef Zorgen voor blije gezichten1 Bezoek onze shop op www.unicef.nl of bel 070333 93 00 VYERK«O<kw «SSF] Bel voor meer Inform de Personeel Accountg (075) 681 3677 Stichting Kinderopvang Leiderdorp omvat meerdere kinderdagverblijven, naschoolse opvang en peuterspeelzalen. Wegens komend zwangerschapsverlof van onze collega zijn wij op ons Centraal Bureau per direct op zoek naar een: Financieel Medewerker m/v ca. 24 uur per week Taken o.a.: Verwerken van financiële gegevens in de administratie. Controleren van financiële gegevens en de aansluiting tussen de boekhouding en subadministraties. Verwerken en controleren van de debiteuren -en crediteurenadministratie. Functie-eisen: Werk- en denkniveau op MBO/HBO-niveau. Relevante opleiding richting bedrijfsadministratie. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Zelfstandig kunnen werken. Stressbestendig, een flexibele werkhouding en servicegerichtheid. Wij bieden: Een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd van half april tot half augustus 2004. Werkdagen op maandag, woensdag en vrijdag. Vakantie in overleg. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Kinderopvang (salaris maximaal 2.355 op fulltime basis). Een prettige werkomgeving in een betrokken team. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Castelijn op maandag, dinsdag en donderdag via telefoonnummer 071-5817777. Geïnteresseerden in deze vacature worden verzocht schriftelijk te reageren door een brief met CV te sturen aan: Stichting Kinderopvang Leiderdorp, Postbus 9, 2350 AA Leiderdorp t.a.v. Mevr. M. Castelijn. Via e-mail: m.castelijn@kinderopvangleiderdorp.nl www.kinderopvangleiderdorp.nl Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. VObonsöchtinQ 'Uxxulcgcing' Woonstichting "Vooruitgang" te Sassenheim is met ruim 2000 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende corporatie, die zich vooraan in de markt beweegt, met name ontwikkelingen op het gebied van wonen en zorg. Er werken 21 medewerkers verdeeld over verschillende afdelingen. Met een eigentijdse organisatie wordt ingespeeld op de behoefte en wensen van de klant. Daarnaast speelt woonstichting "Vooruitgang" in op de ontwikkelingen in de regionale huisvesting. Voor de onderhoudsdienst zijn wij op zoek naar een kandidaat, die toe is aan de volgende stap in zijn carrière, voor de functie van CHEF ONDERHOUDSDIENST (36 uur p/w) U geeft leiding aan de uitvoering van de werkzaamheden van de onderhoudsdienst (5 medewerkers) en bent verantwoordelijk voor de technische afhandeling van de reparatieverzoeken en mutatie-onderhoud. In deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor een doelmatige organisatie ten aanzien van efficiency, effectiviteit en kwaliteit. U geeft opdracht en aanwijzingen aan derden voor de uitvoering van herstelwerkzaamheden. Daarnaast draagt u zorg voor de implementaties van (ver)nieuw(d)e procedures, technieken en richtlijnen op het vakgebied. U verkent de mogelijkheden om niet alleen in de huurdersmarkt, maar ook in de vrije sector werkzaam te zijn. U stimuleert de medewerkers tot klantgericht optreden. Vanuit uw werkzaamheden genereert u managementinformatie en doet u gevraagd en Ongevraagd voorstellen voor de verschillende beleidsterreinen. Niet onbelangrijk is dat u de met de functie samenhangende administratie en correspondentie voert. Profiel: u heeft een HBO werk- en denkniveau; u heeft leidinggevende ervaring (bijv. aannemerij) en heeft het vermogen om op natuurlijke wijze met mensen om te gaan; u kunt goed plannen en organiseren en u bent klantgericht en heeft aandacht voor kwaliteit; uw gedrag is resultaat- en taakgericht en u bent gewend anderen aan te spreken op hun prestaties; u neemt het initiatief en grijpt uw kartsen; u heeft affiniteit met de administratieve werkzaamheden Wij bieden: een minimum brutosalaris van 2.570 per maand en een maximum van 3.522 per maand, volgens de CAO Woondiensten (afh. van leeftijd en ervaring); eigentijdse arbeidsvoorwaarden voldoende mogelijkheden tot het volgen van opleidingen Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. N. Landsman, personeelsfunctionaris a.i.; telefoon 0252 - 241010. Spreekt de functie u aan, dan wordt u van harte uitgenodigd binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie een brief met CV te sturen aan Woonstichting Vooruitgang, Hoofdstraat 10, 2171 AT Sassenheim. U kunt uw reactie ook mailen, aan jl@wstvooruitgang.nl Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I Sanitair Gas Water Daken I Riolering Barendse Loodgietersbedrijf bestaat reeds 43 jaar. Ons werk bestaat voornamelijk uit gas-, water-, sanitair-, riool-, en dakwerkzaamheden, voor particulieren, woning bouwverenigingen, aannemers en bedrijven. Wij zijn op zoek naar: Loodgieters/1 e Monteurs binnendienst Gas-, water-, sanitair-, en onderhoudswerkzaamheden, 38 uur per week Zelfstandig kunnen werken Bedrijfsauto beschikbaar Magazijn-, /werkplaatsmedewerker Bijhouden van magazijn en werkplaats 20 uur per week WAO-er of 55*" Enige ervaring is een pre Ben je geïnteresseerd, neem dan tijdens kantooruren contact met ons op tel. 071 - 523 32 39 Adres: Flevoweg 6, 2318 BZ Leiden, of stuur een e-mail naar barendse@tref.nl Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32, 2312 HV Leiden tel.: 071 -5123744 e-mail; info@sdlleiden.nl De Stichting Dienstverlening Leiden heeft tot taak te bevorderen dat zowel ouderen als mensen met een functiebeperking een zelfstandige leefwijze kunnen voeren en maat schappelijk kunnen participeren. Wij zijn op zoek naar een enthousiast Agogisch medewerker voor 20 tot 24 uur per week. De agogisch medewerker organiseert en coördineert dienstverleningsactiviteiten ten behoeve van thuiswonende ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking en draagt tevens zorg voor de dagelijkse uitvoering (zoals eettafels, visitekringen, thuisadministratie, ontmoeting- en contactmogelijkheden etc.). De activiteiten dienen gericht te zijn op het vergroten en verbeteren van de zelfredzaamheid en het leefklimaat van mensen die tot de doelgroep behoren. Het begeleiden en ondersteunen van medewerkers en vrijwilligers, zowel individueel als in groepsverband, maakt deel uit van het werk. Verder is het onderhouden van contacten met direct uit de functie voortvloeiende personen en instanties een belangrijk aspect van het werk. Voor deze functie zoeken wij iemand die: beschikt over een op de functie gerichte MBO opleiding (MBO -SD of andere relevante opleiding). »- affiniteit heeft met de doelgroep. het een uitdaging vindt om gezamenlijk met vrijwilligers en medewerkers activiteiten en diensten voor ouderen te organiseren. >- beschikt over een klantgerichte en klantvriendelijke houding. >- goed kan samenwerken met deelnemers, cliënten, mantelzorgers, vrijwilligers en professionals zelfstandig en projectmatig kan werken. beschikt over organisatorische kwaliteiten. Wij bieden: Een uitdagende functie in een enthousiast team met veel mogelijkheden voor eigen inbreng. De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van een jaar. De salariëring, schaal 6 (minimaal 1733,- en maximaal 2438,-) en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijnswerk. Solliciteren: Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw E.M. Goddijn-Glashouwer (teamleider), tel.: 071-514 35 03 of mevrouw G. Snelder (adjunct-directeur), tel: 071-5123744. Sollicitaties kunt u voor 17 april aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie agogisch medewerker op bovengenoemd adres. Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan h Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van I Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Vedior TeleCo Voor een zorgverzekeraar in Noordwijk zoeken wij een hulpverlener customer support. Je bent het telef aanspreekpunt voor klanten op het gebied van hulpverlening binnen Nederland. Je bent verantwoordel de registratie van telefonische schademeldingen van klanten en je zorgt voor het laten uitvoeren van re door onderhoudsbedrijven. Verder beantwoord je vragen, verstrek je informatie en ben je verantwoord! voor onmiddellijke actie op meldingen van personenalarmering. Je hebt een afgeronde MBO-opleiding Je bent flexibel, proactief, resultaatgericht en een teamspeler. Het betreft een fulltime (36 uur per week) De voorkeur gaat uit naar afgestudeerde HBO/WO studenten. Interesse? Esther Bos, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 61 47. Vedior Fin Voor een grote financiële dienstverlener in Noordwijk zijn wij op zoek naar casebehandelaars. Je beoo machtigingen en declaraties. Je maakt voor deze beoordeling gebruik van verzekeringsvoorwaarden, de fondswet en opgebouwde ervaringen. Tevens stel je de hoogte van de vergoeding vast en zorg je voor afhandeling. Klachtenbehandeling en invoerwerk (numeriek) behoren ook tot de werkzaamheden. Je h MBO-opleiding in een relevante richting. Je hebt kennis van Word en Excel, uitstekende communicatie vaardigheden en je bent klantgericht. Iets voor jou? Esther Bos, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 6 Vedii www.vedior.nl Organisatorisch talent De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord, een werkgebied met ruim 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden e.o., Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek biedt men hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen en aan hun familieleden en relaties. Het zorgaanbod is afgestemd op volwas senen, ouderen en kinderen en jeugd. De Rijngeest Groep wil een bijdrage leveren aan de verbetering van levenskwaliteit van cliënten vanuit een eigentijdse behandelfilosofie, ondersteund dooreen servicege- richte organisatie. Hiertoe wil de Rijngeest Groep een 'partnership'vormen van zowel cliënten als verwijzers. De organisatie telt nu circa 1.850 medewerkers en is volop in beweging. Organisatiebreed staat integraal management en duaal management hoog op de agenda. De Rijngeest Groep is georganiseerd in Resul taatverantwoordelijke Eenheden (RVE's). Voor het Centrum voor Specialistische Psychotherapie (C5P) zoeken wij een Hoofd Bedrijfsbureau met als stand plaats Oegstgeest. FUNCTIE Het hoofd bedrijfsbureau geeft leiding aan het secretariaat van het CSP (7 medewerkers) en rap porteert aan de manager algemene zaken. Door een verhuizing in 2003 zijn twee locaties samengevoegd tot één locatie. Een verdere integratie van het secreta riaat moet plaatsvinden, evenals de afstemming van werkzaamheden met de daarbij behorende processen. PeopleFirst AMSTERDAM (020)504 20 20 ARNHEM (026)355 73 00 ROTTERDAM (010)206 62 22 Voor meer informatie en andere vacatures: www.funktiemediair.ril Het secretariaat werkt met een registratiesysteem moet worden uitgebouwd tot een elektronisch pat tendossier. Het secretariaat verzorgt tevens de ond steuning van het management en de afdelingsleid Is verantwoordelijk voor de receptie van de poliklin en het afhandelen van de telefoongesprekken. Hei hoofd bedrijfsbureau is aanspreekpunt voor facilit; zaken voor zowel het CSP als Kinder Jeugd. Geef leiding aan 1 huismeester en beheert de gebouwe inventaris. Ziet toe op de naleving van wettelijke v schriften en reglementen. Het hoofd bedrijfsburea coördineert de bedrijfshulpverlening van de RVE ei adviseert de manager algemene zaken met betrek tot het te voeren beleid inzake ruimte, middelen ei diensten. Stelttevens de begroting op. PROFIEL (m/v) beschikt over een HBO werk- en denkniveau heeft aantoonbare leidinggevende ervaring. Sturer processen zonder daarbij de medewerkers te verlie is u niet vreemd. Het kunnen stellen van prioriteite noodzakelijk om u niet te verliezen in de hoeveelhi werk. Een organisatorisch talent met voldoende g« voor verhoudingen en een hoge mate van stress be digheid. AANBOD Veelzijdige functie (32 - 36 ui in een organisatie volop in beweging. Goede arbeii voorwaarden. REACTIE Brief met CV vóór 17 apr per post of e-mail aan FunktieMediair, t.a.v. mw. drs. D. Aelbers, Postbus 19015, 3001 BA Rotterdam E-mail: DaniellaAelbers@funktiemediair.nl. Een uitgebreid profiel van deze functie kunt u dow loaden via de website van FunktieMediair. Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulj collecteweek 2004 25 april t/m I mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? Bel 0570 611899.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 30