Juick Boys drie tunten op SPORT 5 Kluivers goud waard voor futloos Katwijk FC Lisse doet nog mee met dank aan ARC [RV voelt de hete adem in de nek Noordwijk geeft voorsprong uit handen Voorschoten veegt vloer aan met NSW hdc985 maandag 29 maart 2004 Geert Langendorff k - Als Tim Kluivers met prachtig afstandschot de 2 binnenschiet, schreeuwen ploeggenoten het uit. In eentje houdt de spits Kat- in de wedstrijd. Sander enaar balt opgelucht zijn t. „Zouden ze nu eindelijk ker zijn geworden", klinkt sarcastisch van de tribune, toeschouwer kreeg gelijk, vers' doelpunt heeft een erende uitwerking. Kloetin- met 4-2 verslagen, en voor een al te overdre- juichstemming was er niet. spelpeil van de Katwijkers ;f daarvoor te lang onder de tt. Jeroen Buijs kwam als ;e speler echt vrolijk van het Hij werd tot zijn eigen verbazing tot man van de wed strijd uitgeroepen. De verdedi ger speelde een degelijke wed strijd, maar uitblinker was hij niet. Alleen Kluivers kon aan spraak op die titel maken. Buijs speelde wel als enige in de achterhoede negentig minu ten lang vol passie. Van zijn collega's kon dit niet worden gezegd. Het was beschamend om te zien hoe de Katwijkse defensie lange tijd onbeholpen schutterde. Het leek alsof som mige spelers benen van spa ghetti hadden. Zo slap gingen ze te werk. Daar was ogenschijnlijk geen reden voor. Al na vijf minuten rondde Kluivers een vernuftige steekpass van Molenaar keurig af. In plaats van extra gas te ge ven, haperde Katwijk na de snelle voorsprong. De ploeg bleef hooguit vijf tellen in bal bezit, voordat Kloetinge dank baar overnam. De Zeeuwse de gradatiekandidaat kon zo zon der zelf ijzersterk te spelen, de partij langzaam naar zijn hand zetten. De paal, de lat en de kruising voorkwamen de on vermijdelijke gelijkmaker nog even. Kort na de rust viel die toch. De naar Hoek vertrekken de Peter de Munnik schoot dia gonaal in de kruising. Als Tim Kluivers niet enkele minuten later zijn tiende sei zoenstreffer had gemaakt, was Kloetinge hoogstwaarschijnlijk met drie punten naar huis ge gaan. In een bevlieging haalde de spits van veertig meter ver woestend uit. Zijn medespelers hadden geen aandeel in zijn doelpunt. Kluivers' gouden ac tie had een inspirerende uit werking. De slapheid verdween direct uit het spel van Katwijk. Na afloop probeerde trainer Freek Rienks bij een aantal spe lers te peilen waar die onver klaarbare futloosheid vandaan kwam. „Ik snap het echt niet. Op dit niveau hoef je toch niet op inzet te hameren? Waar lag het dan aan?" Peter Ederveen had wel een idee: „Twee seizoenen terug moesten we tot de laatste wed strijd tegen degradatie vechten en dat werkt onbewust nog steeds een beetje door. Pas als we helemaal veilig zijn, gaan we vrij voetballen. Hopelijk kunnen we daarmee na van daag beginnen." Ederveens woorden lijken op basis van de wedstrijd tegen Kloetinge dicht bij de realiteit te liggen. Na Kluivers bevrij dende tweede treffer speelde Katwijk bij vlagen prachtig voetbal. Alles lukte. Waar in de eerste helft geen pass goed aankwam en de balaannames ronduit bedroevend waren, stond er ineens een geoliede machine op het veld. De backs kwamen mee op, posities wer den zonder aarzeling overge nomen en combinaties verlie pen soepel. Kloetinge werd twintig minu ten lang met offensief spel van de mat gespeeld. Katwijk straalde superioriteit uit. De doelpunten van Karim Hajji en zijn vervanger Gavin Price kwa men beide uit prachtige aan vallen voort. Het enige smetje op het laatste halfuur was de door Jean Paul Verkade onno dig veroorzaakte strafschop. „We missen een leider", ver zuchtte Rienks. „Misschien ook wel kwaliteit, maar tegen Kloe tinge had dat geen problemen moeten opleveren. Ik wilde vol op de aanval spelen en niet zo als gebruikelijk vanuit het col lectief. In de eerste helft kwam daar niets van terecht. Ik zag sommige jongens steeds veel te ver terugzakken. Dan moet een speler opstaan om ze te corri geren. Misschien kan Moham med Bougrine dat wel. Ik ken hem nog niet zo lang, maar zijn voetbalkwaliteiten hebben me al overtuigd. Het is erg jammer dat hij nog geblesseerd is." iWiliem Spierdijk |le - Een i-o achterstand bij een gemiste strafschop, egenstander die beducht is jn gevaarlijke counterspit- let had voor Quick Boys ien nare zaterdagmiddag en worden op het Capelse park. Dat werd het hele- Iniet. Na de achterstand Boys de zaken ge- ielijk recht. Met een voor- jg op zak speelden de Kat- Jrs de wedstrijd zakelijk uit: iaat te ver om te stellen dat p Boys zich 'freewheelend' leen overwinning speelde. de ploeg van de trainers je wiel en Van de Werf had vast een lastiger karwei •jiesteld in Capelle. De hoofdklasser heeft sl gemaakt met zijn stugge idiging en handige aanval- £)eze Arne van Gelder en Roeland werden echter Treffelijk in bedwang ge- 2en door het centrale ver- fongsduo Richard Hoek- van Dam. jrakste schakel was dit keer 1 [lend genoeg Raymond n, die als linksachter was Steerd. De Hagenaar, die l jaar geleden naar Katwijk hi, had voor het laatst op ositie gespeeld bij zijn ou- (ib VCS. „Het was wennen, t centrum kan je tegen je stander aan gaan staan, vam hij steeds op snelheid af. Ik moest daar aan wen- De tweede helft ging het ^r beter." onwennigheid kostte 'n een gele kaart - en weer - en Quick Boys 'Tegentreffer. In een fase nn Quick Boys al een paar dreigend voor het doel van lie was verschenen, ver- Ide Flaton de bal en Lopes ..(vrije doortocht naar het Kromhout. Die bleef £rg lang .op zijn doellijn waarna het voor de aan- J van Capelle niet al te Jijk was om 1-0 in te schie- i aangeslagen leek Quick Boys niet door deze tegenslag. De ploeg kan zeker na de win terstop bouwen op de kwaliteit van de aanval. En de Katwijkers kregen een steuntje in de rug toen de gelijkmaker al snel viel. Patrick Molendijk kreeg de bal tegen zijn arm, scheidrechter Prooi floot - zoals iedere arbiter inmiddels in Nederland - ook voor aangeschoten hands en Hendrik van Beelen krulde de vrije trap keurig in de boven hoek. Nog één keer kwamen de Kat wijkers in de problemen. Mar- nix van der Gun schoot een strafschop te zacht in en in de tegenstoot verscheen Henk Roeland alleen voor Kromhout. De keeper verrichtte zijn beste redding van de middag. Een paar minuten later rondde Maarten Bak handig af na een mooie pass van Dennis den Turk: 1-2. Quick Boys speelde de wed strijd in de tweede helft degelijk uit. Mooi was het niet, efficiënt wel. „We waren te veel bezig met het binnenhalen van de drie punten in plaats van met goed voetballen", concludeerde Aandewiel. „Ik kan dat in deze fase van de competitie wel be grijpen." De Katwijkse trainer was wel te spreken over het spel van zijn ploeg in de eerste helft. Aandewiel had eveneens een minder goede beoordeling voor spits Van der Gun. Die deed, op het moment dat hij zou worden gewisseld, wel weer iets waar hij zo goed in is: een onvoor spelbare, doelgerichte actie. Het betekende een kwartier voor tijd 3-1. Met vereende krachten houden Remco Tuinenburg en Marcel van Dorp FC Lisse-spits Kwong Steinraht van een doelpunt af. Foto: Henk Bouwman Vijf duels Bak katwijk - Maarten Bak heeft aan zijn rode kaart tegen Hoek vijf duels schorsing overgehouden. Dat betekent dat de linkerspits van Quick Boys vier competitie- en één bekerwedstrijd moet toekij ken. Het was de tweede rode kaart voor Bak dit seizoen. door Chris Hartman alphen aan den rijn - ARC - FC Lisse was een wedstrijd die zich kenmerkte door tal van sco ringskansen en een bewonde renswaardige inzet aan beide kanten. Van acceptabel voetbal bleven de toeschouwers, onder wie de Ajacied John Heitinga, zaterdag echter verstoken. FC Lisse-trainer Ruud Bröring, die zijn ploeg met 2-1 zag winnen, sprak na afloop terecht van hotseknotsbegoniavoetbal. FC Lisse maakte zijn hoge posi tie op de ranglijst in Alphen aan den Rijn geen moment waar. Dennis van den IJssel, de trai ner van ARC: „Wij hadden deze wedstrijd moeten winnen. We waren beter dan FC Lisse en kregen meer kansen. Ik kan mijn spelers weinig verwijten. Ze hebben er alles aan gedaan. Ja natuurlijk, ze hadden de kan sen moeten benutten. En op bepaalde momenten hadden ze best wat meedogenlozer kun nen zijn. Bij die tweede goal van FC Lisse bijvoorbeeld. Die had niet mogen vallen. Je mag een speler nooit laten lopen. Pak dan maar een gele kaart." „We spelen puur op resultaat dit seizoen," verdedigde Bröring het optreden van de Lissenaren, die door het verlies van Ter Leede oprukken naar de tweede plaats. „Vroeger wil de ik mijn teams graag mooi la ten voetballen, maar dat lever de meestal niets op. Bovendien hebben we op dit moment geen team dat het spel kan maken. We zijn op ons best als we op de counter spelen. In de eerste helft voetbalden we veel te ang stig, na rust gingen we een-op- een spelen en liep het wat be ter. Dit was een van onze min dere wedstrijden. Dat we toch winnen, danken we aan onze onverzettelijkheid. Ook aan ARC was FC Lisse, spe lend zonder Kevin Winter (ge schorst) en Rob Opdam (ge blesseerd), dank verschuldigd. De Alphense ploeg kreeg een handvol scoringskansen, maar verzilverde er slechts een. De eerste plaagstootjes kwamen van ARC, dat geen beroep kon doen op verdediger Edgar van Schie (ziek). Een kopbal van Stanley Strobbe en een schot van Maurice Bartels gingen over en naast. Paulus Egberts kwam in een andere situatie net te laat. Bas Willemse had moe ten scoren, maar raakte de bal verkeerd. Bij een vrije trap van Maurice Balldioven moest doel man Kenny Heemskerk een re bound toestaan. Bartels profi teerde er niet van. Hij kopte naast. Kwong Steinraht reageerde na mens FC Lisse met een stiftbal- letje. De spits, die door een simpele manoeuvre ineens een vrije doortocht kreeg van de Al phense defensie, stuitte op doelman Remco Tuinenburg. Omdat verdediger Rob Dekker een kopbal van Strobbe op de doellijn keerde en omdat aan de andere kant van het veld een kopstoot van René van Wierin- gen op de lat eindigde, brak de rust aan met een 0-0 stand. Dertig seconden na de hervat ting deponeerde Bartels de bal buiten bereik van Heemskerk op de paal. Niet veel later schoot dezelfde Bartels naast en noteerde Wil lemse, vrij voor Heemskerk, zijn tweede misser. In de 49ste mi nuut was Jeffrey Wmter wel koelbloedig. Hij scoorde op aangeven van Steinraht. Van den IJssel moest iets doen en besloot te wisselen. David Toxopeus en Guillermo Graaven kwamen binnen de lij nen voor Egberts en Strobbe. Bij de laatste viel de wissel dui delijk verkeerd. Hij beet Van den IJssel iets toe, trok zijn shirt uit en smeet het, alvorens rich ting kleedkamer te benen, woe dend in de dug-out. Strobbe had nog maar net zijn hielen gelicht toen ARC weer op gelijk te hoogte kwam. Bartels kopte de bal na een (door een Lissenaar getou cheerde) voorzet van Wouter Verheij achter Heemskerk. Een puntertje van rommelaar Stein raht, die eerder het ARC-doel tweemaal ternauwernood ge mist had, dompelde ARC elf minuten voor het einde in rouw. Bij een ingooi verzuimde Bas Bakker in te grijpen. Van Wieringen bereikte Steinraht, die Tuinenburg omspeelde en raakschoot. Omdat nadien Ver heij, Willemse en Graaven het in de afwerking lieten afweten, boekte ARC zijn tweede nul te gen FC Lisse. In Lisse werd het eerder in het seizoen 5-1. HOOFDKLASSE A Capelle - Quick Boys 1-3 (1-2). 16. Lo pes 1-0, 27. Van Beelen 1-1, 44. Bak 1-2, 70. Van der Gun 1-3. Scheidsrech ter: Prooi. Toeschouwers: 1000. Quick Boys: Kromhout 7 Timmermans 6 Van Duijn 7 Flaton 5 Hoek 7 80. Guijt Mussche 7 Van der Gun 6 Van Dam 7 75. Torken Den Turk 7 Van Beelen 7 75. Van der Plas - Bak 7 ARC-FC Lisse 1-2 (0-0). 49. 0-1 Jeffrey Winter, 66. 1-1 Bartels, 79. 1-2 Stein raht. Scheidsrechter: Van Gijzen. Toe schouwers: 600. ARC: Tuinenburg 7 Balkhoven 7 Simons 7 Schaafsma 7 Van Dorp 5 Egberts 6 Strobbe 6 63. Graaven 7 63. Toxopeus 7 Willemse 4 Bakker 6 Bartels 6 Verheij 7 FC Lisse: Heemskerk 7 Hoei Tan 6 Dekker 6 Naarendorp 6 Janssen 6 Jeffrey Winter 7 Emanuelson 7 Averdijk 6 Honsbeek 7 46. De Goede 7 V. Wieringen 6 Steinraht 7 89. Griffith - 92. Schaap Ter Leede - Rijnsburgse Boys 1-2 (1-0). 2. Cornelia 1-0, 48. Charité 1-1, 56. Freke 1-2 (pen.). Scheidsrechter: Van Ewijk. Rood: 56. Waasdorp (Ter Leede). Toeschouwers: 1250. Waasdorp 6 Rbii Faerber 7 Koordes 6 Van Zeist 6 Baddaou 6 Hoogkamer 7 56. Quist 7 Lensink 7 Cornelia 7 79. Hamdi - Koers 6 Jansen 5 63. Kalkema 6 Rijnsburgse Boys: Hegie 7 Kolder Star 7 Nok 6 Groot 6 Freke 6 Van Lochem 7 Charité 8 Van der Meij 7 Ketting Zinhagel 6 34. Redel 7 86. V.d. Vijver ASWH - Noordwijk 1-1 (0-1). 36. Korbee 0-1. 80. Verbaan 1-1. Scheidsrechter: Roeland. Toeschouwers: 650. Noordwijk: Van der Veldt 6 Van Utrecht 6 Scholten 5 Van der Laan 6 Korbee 7 Herpers 6 R'vensbergen 5 Leonard 6 Van der Niet 5 74. Pitti Meurs 7 Van Wetten 6 Katwijk - Kloetinge 4 - 2 (1 - 0). 5. Klui vers 1 - 0. 50. De Munnik 1 - 1, 57. Kluivers 2 - 1, 61. Hajji 3-1, 73. Price 4 - 1, 88. De Goederen 4-2 (straf schop). Scheidsrechter: Hoonhout. Toe schouwers: 800. Katwijk: De Jong 7 66. Price 7 Verkade 5 De Vreugd 6 Buijs 6 Molenaar 7 L'Ami 7 81. Jonker Ederveen 5 Kluivers 8 Pronk 6 77. Groen Hajji 6 De Bie 5 Hoek - Excelsior Maassluis 1-1 (1-1). 40. Keerveld 0-1, 45. Human 1-1. Scheidsrechter: Don. Rood: Minnaert (Hoek). Toeschouwers: 650. Scheveningen - Achilles Veen 4-0 (3-0). 6. Voskuil 1-0, 16. Kenepa 2-0, 45. Vos kuil 3-0, 70. Sol 4-0. Scheidsrechter: Klerks. Toeschouwers: 200. een '68 verslaat buurman met 4-2 (aKees van Delft a enburg - Wie de statistieken van de jtrijd tussen Valken '68 en KRV bekijkt, t dat er zaterdag een ware veldslag vond op sportpark 't Duyfrak. Jïdsrechter Brouwer trok maar liefst Hf gele kaarten, die tweemaal tot een ^prent leidden. Het duel liet een ander J zien, want de 4-2 winst van de Val burgers kwam in een rommelige, maar niet harde wedstrijd tot stand, pnd veel op het Spel voor zowel Valken js KRV. De Katwijkse koploper ziet zijn ;zo ruime voorsprong van elf punten de winterstop steeds kleiner worden, heeft KRV in zicht en is bovendien j race voor een periodetitel. Deze fei- opgeteld bij het derbygevoel, maakten (jUrenruzie tot een veelbelovend duel. toeschouwers kwamen bedrogen epe thuisploeg begon sterk, maar ging irwege de eerste helft mee in het trage van KRV. Doordat Valken feller was, meer individuele kwaliteiten beschikte Hinder persoonlijke fouten maakte, inde winst naar de Valkenburgers, teedstrijd kreeg toch een bijzonder tint- R^or het optreden van scheidsrechter n wer. Twaalf keer haalde hij een gele d( uit zijn borstzak, waar drie of vier \ingen volstonden. Degene die zich van j ommotie niets aantrok, was Dennis de u^r. Bij alle doelpunten van Valken was echterspits betrokken. Nadat ,hij de diepte in was gestuurd, liet De Ridder doel man Guyt kansloos, maar Jaap Barnhoom redde nog voor de doellijn. Uit de rebound schoot Bastiaan de Mooij toch nog knap binnen. De spits, die in de belangstelling staat van Voorschoten en WSB, maakte het belager Alex Verloop voor rust erg lastig. In de tweede helft was De Mooij minder op dreef, maar dat werd ruimschoots goed ge maakt door De Ridder. Zeven minuten na rust draaide hij razendsnel weg bij Barn hoom, waarna niemand hem meer van de tweede Valkenburgse treffer afhield. Een kwartier later werd De Ridder door Guyt in het strafschopgebied onderuit gehaald. Wilfred Star benutte de penalty. De topsco rer van Valken kreeg vlak voor tijd de bal van De Ridder en besliste het duel. KRV was geen schim van de ploeg die voor de winterstop negen wedstrijden op rij won. „Het was dramatisch", concludeerde trainer Arie van Duyn. „De spelers stonden stijf van de stress. Dan blijkt dat onze ploeg erg jong is. De meer ervaren John van Ot- terloo heeft de laatste weken de handen vol aan zichzelf. Alleen Huig Hoek is dan nog een wat oudere speler." De middenvelder was bij KRV de beste man, wat onder ande re tot uiting kwam in de gelijkmaker (1-1) in de eerste helft. Hij krulde de bal uit een vrije trap in de hoek, waarbij doelman Var- kevisser niet helemaal vrijuit ging. KRV had de pech dat René Ruwaard na twintig minuten last kreeg van een oude hamstringblessure. Zijn ^collega's in de voorhoede kwamen er niet aan te pas tegen de solide verdediging van de Valkenbur gers. Het was dan ook niet verwonderlijk dat het tweede doelpunt van de gasten een door De Jong benutte strafschop was. Door de vele kaarten, blessurebehandelingen en onwillige supporters telde de blessuretijd daarna nog twaalf minuten. Daarin kregen Arjan Bamhoom en Fedor van den Hoek hun tweede gele kaart, maar aan de stand veranderde niets meer. „We moeten naar onszelf kijken en niet naar de scheidsrechter", vond Arie van Duyn. „We hebben te weinig gebracht." Valken heeft ten opzichte van KRV nog een duel tegoed. Wint de ploeg dan is de ach terstand nog maar vier pimten. De druk op KRV kan verder toenemen doordat de Kat wijkers nog een wedstrijd tegen concurrent DSVP moeten uitspelen die een ruststand van 2-0 kent in het voordeel van de Delfte- naren. „Het wordt steeds moeilijker", be sefte Arie van Duyn ook. „Deze wedstrijd is een flinke streep door de rekening." Valken '68 - KRV: 4-2 (1-1). 36. De Mooij 1-0, 40. Hoek 1-1, 52. De Ridder 2-1, 73. Star 3-1 (pen.), 89. Star 4-1, 90. De Jong 4-2 (pen.). Scheidsrechten Brouwer. Rode kaart: 90+3. A. Bamhoom (KRV, 2x geel), 90+11. F. van den Hoek (Valken '68, 2x geel). Toeschouwers: 400. Valken '68: D. Varkevisser, Van de Nagel, Zandber gen (80. Kralt), Van der Plas, F. van den Hoek; De Vries, Star, Van Duyn; De Ridder (95. Duindam), De Mooij, Van de Mey (60. S. Varkevisser). KRV: Guyt; De Mol (60. A. Bamhoom), Azier, Ver loop, J. Bamhoom; Van Diik, Van Otterloo, Hoek; De Jong, Heemskerk, Ruwaard (19. Hufkens). hendrik ido ambacht - Noord- wijk heeft zaterdag in de slot fase van het duel met ASWH twee punten verspeeld: 1-1. „Vooraf teken je voor een punt tegen deze tegenstander, ach teraf is het een beetje zuur dat je de overwinning weggeeft", aldus trainer Andries Wendt. Noordwijk, aanvankelijk zon der de licht geblesseerde lin kerspits Rocky Pitti, deed in de eerste helft niet onder voor de veel hoger geklasseerde oppo nent uit Hendrik Ido Ambacht. Aan het einde van een gelijk- opgaande eerste helft kwam Noordwijk op voorsprong. Jel- le Korbee schoot in de re bound raak nadat de ASWH- doelman een kopbal keerde. „Daarna zakten we te veel te rug", aldus Wendt. „Dat er wat angst in het elftal sluipt, is misschien logisch voor een ploeg die zo laag staat als wij. Toch had ik achteraf liever ge zien dat we waren blijven voet ballen." ASWH nam het initia tief, maar tot uitgespeelde kansen leidde het veldover- wicht niet. Noordwijk leek de punten binnen te gaan halen totdat tien minuten voor tijd topscorer John Verbaan een zondagsschot bij de tweede paal binnentikte. Noordwijk zette in de slotfase nog even aan en Bram Meurs, Michael van der Laan en inval ler Pitti kregen ieder een mo gelijkheid om het duel alsnog in Noordwijks voordeel te be slissen. Dat lukte niet. Door het gelijke spel, blijft de moge lijkheid aanwezig dat Noord wijk nacompetitie moet spe len. In het paasweekeinde speelt concurrent Excelsior Maassluis twee keer, waaron der een wedstrijd tegen Noordwijk. „Dan weten we precies hoe laat het is", con cludeert Wendt. voorschoten - Met een prima gedrevenheid, bezieling en con centratie heeft Voorschoten hekkensluiter NSW overklast met 4-0. Op Adegeest was er een hoofdrol weggelegd voor Frank Buizer, die als aanjager vaak voor aanvallende impul sen zorgde. De grote afmaker bij de Voorschotenaren was Eelke van Dijken, die alle vier de doelpunten maakte. Bij de eerste treffer soleerde de als rechterspits acterende Van Dijken naar binnen en haalde keihard uit. De 2-0 maakte hij na een prima korte combinatie op het middenveld met Buizer. Het derde doelpunt (een schui ver) viel vijf minuten voor de thee nadat de ploeg uit Nu- mansdorp erg slordig een aan val had opgezet. Na rust maakte Wouter van Dorp zijn opwachting voor de licht geblesseerde Maurice Franssen. Bij de eerste de beste actie werd Van Dorp, in de 50ste minuut, gestuit en mocht Van Dijken met succes vanaf elf Quick Boys Lisse Ter Leede Hoek Rijnsb. B. Schevening. Capelle ASWH Katwijk Noordwijk ARC Excelsior M. Kloetinge Achilles V 21 13 20 11 21 11 22 10 19 9 20 9 20 8 20 8 20 8 21 8 21 7 19 3 22 3 20 2 5 3 44 49-27 4 5 37 45-28 4 6 37 42-27 '6 6 36 40-29 5 5 32 35-27 4 7 31 28-28 6 6 30 37-33 5 7 29. 35-30 5 7 29 39-39 2 11 26 35-37 4 10 25 31-42 9 7 18 21-30 4 15 13 33-53 3 15 9 15-55 Derde Periode Quick B 5-12 Ter Leede 5-10 Rijnsb. Boys 4-10 ASWH 5- 8 Programma volgende week: Schevenin gen - Hoek, Excelsior Maassluis - Capel le, FC Lisse - Ter Leede, Rijnsburgse Boys - Katwijk, Quick Boys - ARC, Kloe tinge - ASWH, Achilles Veen - Noordwijk. Topscorers: Florencio Cornelia (Ter Leede) 19; Henk Roeland (Capelle) 16; Sander Molenaar (Katwijk) 13; Marnix van der Gun (Quick Boys) 12; John Ver baan (ASWH) 11; Leon van den Ouden (Hoek) 11; Wilco de Valk (Kloetinge) 11; Tim Kluivers (Katwijk) 10. HOOFDKLASSE B GVW - Heerjansdam 2-2, SH0 - Ben- nekom 2 - 1Ajax - Huizen 2-0, TOGR - D0V0 0-1, IJsselmeervogels - Del- taSport 2-1, Sparta Nijkerk - Spaken burg 3-0. DOVO IJsselm.v. Spakenburg Bennekom Sparta N. Huizen Marken DeltaSport Heerjansd. Ajax SHO TOGR GVW 19 15 20 14 19 12 19 10 1 3 46 47-20 1 5 43 42-21 3 4 39 40-29 2 7 32 37-30 1 9 28 32-36 5 7 26 24-27 2 9 23 29-35 2 11 23 30-37 4 10 22 27-38 3 10 21 21-32 1 10 19 33-38 2 11 17 18-28 3 12 15 28-37 meter uithalen: 4-0. Met nog een half uur te gaan speelde Voorschoten de wedstrijd rustig en gecontroleerd uit. Trainer Gerard Désar was blij met de revanche, die relatief makkelijk tot stand kwam. „Bij NSW wer den we weggespeeld met 3-1 en waren we op alle fronten de mindere. Dit was nu een muisje voor de poes", aldus de schei dende trainer. Voorschoten: Mokveld; Borsboom, Blankert, Roodakkers, Jonk, Roest, Van Delft, Borst, Franssen (46.Van Dorp), Buizer, Van Dijken. HOOFDKLASSE C Be Quick '28 - Urk 3-4, Genemuiden - ACV 3-1, Harkemase Boys - SDC Putten 2-0, Oranje Nassau - WOG 1-2, Dren ten - CSV 4 - 3, WHC - DOS Kampen 1 - 1, Flevo Boys - Nunspeet 2-1. Genemuiden 21 15 BeQuick'28 21 15 ACV 21 12 WHC 20 11 Harkem.B 20 11 WOG 21 9 SDC Putten 21 9 DOS Kampen 21 Urk Flevo Boys Nunspeet Drenten Or. Nassau 21 7 21 5 5 1 50 52-27 1 5 46 54-23 3 6 39 51-30 3 6 36 35-29 2 7 35 39-22 7 5 34 32-25 4 8 31 28-29 5 8 29 29-30 5 9 26 33-43 7 9 22 25-31 4 12 19 28-35 3 13 15 24-46 3 14 12 22-60 6 13 12 21-43

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21