Planners Tènce/ ir randstad Support Engineer drakenburgh Gezocht: Intercedent (e) met een nuchtere kijk op werk/ JANSENBINDERS machinevoerders Mflflier (m/v) Hovenier (m/v) ZATERDAG 20 MAART 2004 HDC918 Voor de afdeling Nachtzorg en t.b.v. zorgteams zijn de regio's Stedelijke Zorg Service en Nieuwwest op zoek naar: Amsterdam Thuiszorg Amsterdam Thuiszorg zorgt voor continuïteit in de levensloop van mensen bij mensen thuis met respect voor de eigen levenswijze van de cliënt en in samenwerking met andere zorgverleners. Amsterdam Thuiszorg is een van de grootste zorgaanbieders van Nederland. Het uitgebreide en afwisselende werk terrein nodigt uit tot snel en ondernemend werken. Daarom is Amsterdam Thuiszorg een flexibele organisatie waar veel kansen liggen voor medewerkers met initiatief. Werkzaamheden en verantwoordelijkheden: Als planner ben je verantwoordelijk voor een efficiënte planning van personeel en zorg op teamniveau. Je beheert de personeelsbestanden die nodig zijn om de planning te realiseren. Je bent verantwoordelijk voor een actuele planning, verwerkt registratiegegevens en voert mutaties in. Je informeert cliënten over (wijzigingen) in de planning van zorg en onderhoudt contacten met medewerkers en cliënten. Verder lever je administratieve gegevens aan ten behoeve van de andere functies binnen de regio en maakt overzichten van de geleverde producten. 6 Je profiel: Je hebt een afgeronde mbo opleiding binnen de gezondheidszorg (IG 3 of IG 4) en inzicht in de administratieve organisatie. Je hebt inzicht in de gebruiksmogelijk heden van informatisering en automatisering (word en exell). Omdat je met veel verschillende mensen moet overleggen zijn goede communicatieve vaardigheden belangrijk. Je moet zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken en over een resultaat- en klantgerichte accurate werkhouding beschikken. Je bent creatief, stressbestendig en je hebt een groot inlevingsvermogen. De kandidaten die wij zoeken willen werken tussen de 24 en 28/32 uur per week en tussen 08.00 en 17.30 uur. A Dienstverband en salariëring: Een leuke baan als je parttime wilt werken: In eerste instantie een dienstverband voor bepaalde tijd, met vooruitzicht op een vaste aanstelling. Je salaris is afhankelijk van je ervaring en bedraagt maximaal 2.173,73 bruto per maand bij een 36 urige werkweek, dit is conform de CAO- Thuiszorg, schaal 6. A Informeren en solliciteren: Meer informatie kun je verkrijgen bij Dennis Duiker, Hoofd Bedrijfsbureau, telefoonnummer (020) 5648924 of Ria Stolwijk, telefoonnummer (020) 5606350. Je sollicitatiebrief kun je voor 2 april richten aan: Amsterdam Thuiszorg, t.a.v. Marcel Bakker, afdeling P&O, Reigersbos 88, 1106 AS Amsterdam of per mail m.bakker@amsterdamthuiszorg.nk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ticket Team is leverancier van kaartverkoopsystemen, toegangsautorisatiesystemen en kassa-apparatuur voor voetbalstadions, musea en pretparken in binnen- en buitenland. Wij ontwikkelen voor deze markten zowel software als hardware. In een groeiende markt zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van De kandidaat heeft MBO/HBO niveau, liefst elektronica. Affiniteit met software en systeembeheer is een pre.Tevens is hij/zij in het bezit van rijbewijs B. De werkzaamheden. Integreren van diverse elektronica en hardware tot compleet product. Ontwikkelen van prototypes: maken van schema's en printen. Meewerken met hardwareproductie bij projecten Onderhoud van diverse geïnstalleerde sites door heel Nederland. Testen van applicaties. Helpdesk. Naast een prettige werkomgeving met leuke collega's en klanten bieden wij passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en opleidmgsmogelijkheden Geïnteresseerd? DTicket Team BV Bel of schrijf naar Anton Phiiipsweg l, 2171 KX Sassenheïm e-mail: Robert(a>Xicketteam.nl telT 0252 220956 Uitdagend Dynamisch Divers Vakgericht Drakenburgh ontwikkelt, fabriceert, bouwt en monteert op klantspecificatie complete turnkey projecten voor de industrie. Met circa 70 medewerkers speelt zij een onafhankelijke rol bij het ontwikkelen van staalcon structies, machines en apparaten over het volle spectrum van toelevering waaronder offshore, kraanbouw, betonwaren/-mortel en bulkhandling. Drakenburgh is ter versterking van de afdeling financiële administratie op zoek naar een: Medewerker Financiële Administratie (fulltime) De functie Het verwerken van inkoopfacturen en crediteurenbeheer, het beheren van de kasadministra- tie, ondersteuning bij de nacalculatie en het factureren van verkopen, en het assisteren van de manager financiële zaken bij onder meer diverse maandelijkse rapportages. De afdeling bestaat uit 4 personen. Uw profiel: Opleiding: MBA c.q. MEAO. Kennis van ERP systemen, financiële programma's alsmede programma's als Excel en Word. Werkervaring: Ervaring bij commerciële- en bij voorkeur productiebedrijven. Karaktereigenschappen: No-nonsense mentaliteit 'Team-player' en communicatief vaardig. Opgeruimd en oplettend. Wij bieden: Een goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal). Een prettige informele werksfeer. Bent u geïnteresseerd in deze functie, richt dan uw sollicitatie voor 9 april 2004 aan: Drakenburgh B.V., Postbus 3088, 2301 DB LEIDEN t.a.v. de heer E.W. Bakker Voor vragen kunt u met hem contact opnemen tijdens kantooruren tel. 071-522 54 55. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. hoogstpersoonlijk jij hebt kennis van zaken wij van mensen administratief Léonie van de Velde 071 407 50 41 Voorstraat 62 Katwijk Manon Moerland 071 524 95 25 Schuttersveld 9 Leiden Wendy Entzinger 071 524 95 05 Schuttersveld 9 Leiden casebehandelaar m/v Voor een zorgverzekeraar in Noordwijk zijn wij regelmatig op zoek naar kandidaten voor de functie van casebehandelaar. Je beoordeelt machtigingen en declaraties die niet onmiddellijk door het systeem worden goed- of afgekeurd. Je stelt het recht op en de hoogte van de vergoeding vast en zorgt voor verdere afhandeling van de cases volgens afgesproken procedures. Tevens behandel je klachten van klanten en lever je input om werkinstructies en procedures actueel te houden. Functie eisen: zeer goede communicatieve vaardigheden, afgeronde relevante mbo opleiding, administratieve werkervaring, klantvriendelijk. Ben jij de gemotiveerde en flexibele teamplayer die wij zoeken? Bel ons snel voor een afspraak. administratief medewerker m/v Voor een grote organi satie in Leiden zijn wij op zoek naar een administratief medewerker voor 36-40 uur in de week. Bij goed functioneren zijn er mogelijkheden voor een vast dienstverband. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen van de telefoon, verwerken van de post, het maken van aantekeningen tijdens teamoverleg en dit verwerken in actielijsten, bewaken van openstaande offertes, bewaken van de openstaande facturen en het kopiëren en archiveren van documenten. Voor deze functie is een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift vereistevenals kennis van Word, Excel en Outlook. boekhoudkundigmedewerker m/v Voor een interna tionaal bedrijf in Leiden waar ze onderzoek verrichten op medisch gebied, zijn wij op zoek naar een fulltime boekhouder. Je bent verantwoordelijk voor de crediteuren administratie, het coderen van facturen en het onderhouden van contacten met het hoofdkantoor in Amerika. Wij zoeken kandidaten met boekhoudkundige werkervaring, kennis en ervaring met Exact en afgeronde relevante mbo opleiding. Tevens beheers je de Engelse taal in woord en geschrift. Voldoe je aan het profiel? Neem dan contact op met Randstad in Leiden. kijk voor meer banen op www.randstad.nl De Vier Vijzels bv vraagt voor de Kooi Apotheek te Leiden een GEDIPLOMEERDE APOTHEKERSASSISTENTE(E) M/V Ben je op zoek naar een leuke (nieuwe) baan, Ben je stressbestendig, Hou je van het werken in een volkswijk met allerlei leeftijden, Wil je de mogelijkheid om je kennis te vergroten, Hou je niet van late avond- en nachtdiensten, Hou je van gezelligheid? Sollic/teer dan zo snel mogelijk bij ons! Ook zij die bijna afstuderen worden uitgenodigd om bij ons te solliciteren. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met het apotheekteam via telefoonnummer 071-5214060. Uw sollicitaties kunt u richten aan Kooi Apotheek, Surinamestraat 7,2315 XC Leiden, t.a.v. dhr. E. J. J. van Tintelen. Of per e-mail: info@kooiapotheek.nl. De Vier Vijzels is een groep van bijna 50 apotheken en is een onderdeel van Alliance Uni- Chem Plc. één van de grootste apothekers- en groothandelsorganisaties in Europa. De Vier Vijzels apotheken werken nauw samen en maken gebruik van opgebouwde kennis binnen het totale bedrijf. De aandacht is sterk gericht op een goede organisatie en een zo prettig O1 Member of Alliance UniChem PIc.Group DE RUIJTER DE WILDT DE VROOM advocaten We zijn in Leiden op zoek naar een Ervaren secretaresse m/v voor 5 (mid)dagen De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten is een gestaag groeiend kantoor met vestigingen in Leiden en Noordwijk, waar in totaal 25 advocaten werken. Gedreven Onze advocaten zijn altijd gedreven bezig om het beste uit een zaak te halen. Daarom willen zij het ondersteunende werk met een gerust hart aan je over kunnen laten. Je bent gewoon goed in je werk (niveau Schoevers, Meao Secretarieel). Je vindt het vanzelfsprekend dat je snel en foutloos gegevens kunt uitwerken, want dat vormt het grootste deel van je werk. De Nederlandse taal beheers je goed, evenals de Engelse/Duitse/Franse taal. Je bent accuraat en hebt plezier in je werk. Dat waarderen we. Team Onze mensen zijn ambitieus en professioneel. Ze zijn kritisch en resultaatgericht en tegelijkertijd zeer collegiaal. Ze hebben hart voor de zaak. Informeel Je gaat werken in een team van jonge secretaresses. De sfeer is informeel. Het is gezellig, maar ze nemen hun werk wel serieus. Je gaat in teamverband werken voor 4 advocaten, die zich voornamelijk bezig houden met insolventierecht. Samen zullen jullie hen zo goed mogelijk ondersteunen en werken aan kwaliteit. Heb je half- of fulltime power? We zijn nieuwsgierig naar jouw halftime dan wel fulltime power. Bel voor meer informatie met Walter Baars, onze kantoormanager, telefoon: 071-512 44 45. Je kunt hem ook meteen je korte brief met c.v. sturen/mailen. Adres: Postbus 11231, 2301 EE Leiden. E-mail: w.baars@deruiiterdewildt.nl. Kantoor Leiden Kantoor Noordwijk Haagweg 5 Jonckerweg 2 2311 AA Leiden 2201 DZ Noordwijk www.deruijterdewildt.nl Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Wat vragen wij: Je bent enthousiast, doelgericht, creatief, daadkrachtig en representatief. Je weet van aanpakken, bent sociaal vaardig en daarnaast dn je je hand niet om voor organisatorische en administratieve taken. Je hebt ee MBO- of HBO opleiding afgerond en al eerder met succes als intercedent commercieel medewerk(st)er buitendienst gewerkt. Bovendien bezit je een rijbewijs B en woon je in Den Haag of directe omgeving. Wat bieden wij: Een veelzijdige en uitdagende functie bij een uitzendbureau jj met een nuchtere kijk op werk. Je komt te werken in een jong en actief team n met veel ruimte voor eigen initiatief en eigen ideeën. We bieden een passenr salaris, een opleiding op maat en we stimuleren je in je persoonlijke ontwikkeling. Wat moet je doen: Stuur voor 29 maart a.s. een brief met een cv naar: Tènce.'uitzendbureau t.a.v. Nancy Meeuws, Herengracht 52, 2511 EJ Den Haag. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nancy Meeuw c tel. 070-346 21 21. uitzendbureau Boekbinderij P.M. Jansen Boekbinderij Brandt Wij zijn een boekbinderij gespecialiseerd in het maken van paperbacks en hardcoverboeken met een oplage van 1 tot 200.000 exemplaren Door een toename van ons orderpakket.en uitbreiding van ons machinepark zijn wij op zoek naar: voor onze - vouwafdeling MBO en Stahl - brocheerderij MullerMartini Wohlenberg - bandzetlijnen VBF/Stahl - naaimachines Aster 2000 Schriftelijke reacties met c.v. naar: - Monique Hak of Leny Langeveld Rooseveltstraat 49 Postbus 1018, 2302 BA Leiden Tel.: 071 576 93 21 Fax.: 071 531 55 51 E-mail jbinders@euronet.nl geen acquisitie vacature gezocht per 1 mei/juni 2004: Gediplomeerd* doktersassistente J.A. Pool I huisarts Harlweg 1, 2221 PV Katwijk Tel. (071)40 22 322 Veelkleurige kwolltelt In omgevingszoi De Ginkel Groep is een groep van hoveniersbedrijven ves-tigingen te Leiderdorp, Veenendaaï, Deventer, Den Hoo Wassenaar en Zeist. De Ginkel Groep heeft ruim medewerkers in dienst en biedt opdrachtgevers een veellcleu dienstenpakket aah. De diverse specialiteiten op het gebied van aanleg en ont houd van terreinen, tuinen, groenvoorzieningen, daktuin boomverzorging, zwemvijvers en natuurontwikkeling ma het bedrijf veelzijdig waarbinnen onze werknemers div mogelijkheden geboden kunnen worden. Ter versterking van ons team te Leiderdorp zijn wij per direct op zoek naar: Als maaier krijg je de beschikking over een maaiunit en be je verantwoordelijk voor het maaiwerk Op diverse projecten Als hovenier werk je in teamverband onder leiding van een vqï man in de aanleg of het onderhoud bij diverse opdrachtgevel Functie-eisen: Je beschikt over goede sociale vaardigheden en bent in staat om op te treden als het "gezicht" van ons bedrijf. Je bent in het bezit van rijbewijs B-E en bij voorkeur ook VCA*. Sollicitanten met aantoonbare werkervaring in soortgelijke werkzaamheden genieten onze voorkeur. Wij bieden: Een goede werksfeer, de beschikking over modern materieel en diverse (interne) opleidingsmogelijkheden met het oog op persoonlijke ontwikkeling en vakkennis. Een salaris afhankelijk van leeftijd, werkervaring en opleiding conform de CAO voor het hoveniersbedrijf in Nederland en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: U kunt voor vragen omtrent deze vacature contact opnemen met onze vestigings leider, Johan van Wijck, telefoon 071 - 50 12 199. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken schriftelijk richten aan: Van Ginkel West-Nederland b.v. t.a.v. de heer L. van den Dikkenberg Postbus 189, 2350 AD Leiderdorp Van Ginkel West-Nederland b.v. maakt onderdeel uit van de Koninklijke Ginkel Groep

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22