Afdelingshoofd Medewerker onderhoud, verhuur en schade m/v ALD Leerling Declarant Je kunt meer dan je denkt! PAG 20 MAART 2004 HDC917 Bei voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 t een wagenpark van zo'n 500.000 voertuigen en 3000 medewerkers in 20 landen behoort ALD Automotive in Europa tot de top drie van autoleasemaatschappijen. ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management, en is onderdeel van de Franse bankgroep Société Générale. Op onze afdeling Maintenance, Rental Damage worden alle werkzaamheden verricht die voortkomen uit reparatie, onderhoud en schade aan onze lease auto's. Efficiënt én servicegericht. En die kwaliteiten zien we ook graag terug bij een nieuwe collega voor de functie van medewerker onderhoud, verhuur en schade. Je staat onze leaserijders te woord als ze een reparatie, een schade of onderhoud melden en regelt op verzoek vervangend vervoer. De bijbehorende administratieve taken handel je ook af. Dit werk is zeer afwisselend en vraagt om intensief contact met onze lease- rijders en leveranciers. Logisch dat je contactueel sterk moet zijn. Daarnaast verwachten we dat je een opleiding op www.aldautomotive.nl MBO-niveau en affiniteit met de auto branche hebt. Je bent administratief goed onderlegd en voor geautomati seerde systemen, zoals MS Office, draai je je hand niet om. Van ALD Automotive 'kun je een aantrekkelijk salaris verwachten en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie je aan en wil je werken met leuke collega's in een prettige werksfeer? Stuur dan binnen twee weken een e-mail met cv naar hr nl@aldautomotive.com of een brief met cv naar ALD Automotive, t.a.v Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Als je meer informatie wilt hebben, neem dan contact op met MR&D Manager Gerard de Bruin via +31 (0)23 569 44 44. Automotive t voor Centraal Administratie Kantoor en is een financieel adviescentrum voor emici, hbo'ers, onderwijskrachten en overheids-personeel. Binnen het kader van deze epsgroepen wordt advies gegeven over het kopen van een huis, hypotheken, verzekeringen anvullende pensioenen. an deze groei het hoofd te kunnen bieden, zoeken wij per direct een Slagvaardige Commercieel medewerker m/v in korte inwerkperiode in staat is cliënten van advies te dienen en iersteunen. n deze functie zal de communicatie lefoon, fax -mail en internet een rol spelen. Daarnaast is het lebrgen van eersteklas spondentle van groot belang. Voor deze functie dient men in het bezit te zijn van een HAVO-diploma of een MBO- diploma, commerciële richting, waarbij veel belang wordt gehecht aan correct, schriftelijk taalgebruik. Bezit van een assurantiediploma en verkoop ervaring is een pré. Wij bieden een prima salaris en een provisie-regeling. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: C.A.K. Bollenstreek t.a.v. de heer J.A.G van Kesteren Teijlingerlaan 8, 2171 CB Sassenheim (tel. 0252-412600) CENTRAAL ADMINISTRATIE KANTOOR Financieel adviescentrum voor hbo'ers en academici middelbaar en hoger personeel PENVEX BV Douane-Expediteur te Amsterdam zoekt op korte termijn: Minimaal Havo werk- en denkniveau Leeftijd 18 t/m 23 jaar Rijbewijs B is een grote pre Flexibel en accuraat Cijfermatig inzicht Goede beheersing van Nederlands en Engels in woord en geschrift Bereidheid tot het volgen van opleiding(en) in avonduren Fulltime dienstverband Sollicitatiebrief sturen naar Penvex BV Portsmuiden 15 - 1046 AH Amsterdam 020 6149966 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze locatie zorgcentrum Oldenhove, zijn wij per direct op zoek naar een: 36 uur per week Verpleeghuis Boerhaave, Verpleeghuis en Zorgcentrum Bosbeek en de zorgcentra Het Overbos, Nieuw Delfiweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel/Euphrasia, thuiszorgorganisatie Jacob Thuis en onze vrijwilligers, vormen de stichting Sint Jacob, één van de drie clusters ouderenzorg in Zuid Kennemerland. Bij de organisatie zi/'n ruim 1400 mensen werkzaal die op een betrokI streven naar h&$waardige, 'firichte zorg. ing Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Functie: Geeft leiding aan het team (bestaande uit 18 fte) en is verantwoordelijk voor de kwaliteit, de kwantiteit en de voortgang van de zorgverlening. Is verantwoordelijk voor het formatie- en budgetbeheer. Maakt een jaarplan ten behoeve van de afdeling en levert een bijdrage aan het jaarplan van de locatie. Kan belast worden met beleidsvoorbereidende taken. Is verantwoordelijk voor het personeels-, arbo -en kwaliteitsbeleid. Profigfetfm hèi ideale afdelingshoofd: l minimaal een afgeronde opleiding verzorgende IG niveau 3 1 afgeronde managementopleiding. Heeft ruime werkervaring en tevens ruime ervaring in een leidinggevende functie. Heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Is in Staat om prioriteiten te stellen, het werk te organiseren en in te grijpen in de uitvoering. Is enthousiasmerend en heeft een coachende stijl van leidinggeven. Is servicegericht, maar in staat duidelijke grenzen te stellen. Is verantwoordelijk voor een goede dienstroosterplanning. Draait mee in de 24 uur - bereikbaarheidsdienst. Wij bieden: Een organisatie die aandacht heeft voor zorg op maat en de vraag van de bewoners centraal stelt. Een dienstverband van 36 uur per week voor de duur van één jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Werktijden van maandag tot en met vrijdag van 7.45 uur tot 16.30 uur. Salaris conform CAO V&V, functiegroep 55. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevr. j. Schelvis, afdelingshoofd. Telefoon 023 - 525 82 91. Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij de afdeling Werving Selectie. Telefoon 023 - 533 25 63. Indien u aan het functieprofiel voldoet kunt u schriftelijk solliciteren vóór 3 april 2004 en deze richten aan: Stichting Sint jacob ter attentie van dienst PO&O, afdeling Werving Selectie, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ in Haarlem onder vermelding van: OD 040315 Zooi. E-mail: werving-selectie@sintjacob.nl. Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. Bij gelijk» -geschiktheid heeft de interne kandidaat voorrang op de extern» kandidaat. Vrijwilliger worden bij Sint Jacob?' Bel met Annemarie SchijfF of Norma Eijking (023-533 25 63). De afdeling Drinkwaterproductie Noord is onderdeel van het Productiebedrijf en is verantwoordelijk voor het leveren van drinkwater van gespecificeerde kwaliteit, vereiste druk en kwantiteit voor de Rijnregio. Wij zijn op zoek naar een ervaren collega die een belangrijke bijdrage levert aan de plan matigheid van professionaliteit van het onderhoud. Voor de groep Proces Techniek zoeken wij een collega die ons team gaat versterken en die beschikt over de voor deze functie nodige kennis en vaardigheden. Participeren in projecten en leiding geven aan kleinere projecten of klussen. Het beoordelen van de voortgang in en de uitvoeringskwaliteit van nieuwe werken en modificaties. Het in beeld krijgen en beoordelen van de werking en conditie van procesinstallaties. Het analyseren van technische en financiële onderhoudsgegevens van de installaties, het adviseren over onderhoudsmethodiek en proces- en onderhoudsverbeteringen. Het definiëren van onderhouds- en uitbestedingsopdrachten en het beoordelen van offertes. Het in beeld houden van de kwaliteit van preventief en storingsonderhoud. Je hebt kennis van werktuigbouwkunde of industriële automatisering op HBO-niveau en kennis van projectmanagement en onderhoudsmanagement. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift en sociale vaardigheden voor deelname aan projectteams. Resultaatgerichtheid, gecombineerd met goed kwaliteits- en kostenbewustzijn. Bereid om deel te nemen aan een consignatiedienst. Naast een uitdagende werkkring met enthousiaste collega's een uitstekend salaris. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 3.580,00 bruto per maand (salarisschaal 9). Ons bedrijf kent prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals kinderopvang en minimaal 38 dagen verlof en een collectieve pensioenvoorziening en ziektekostenverzekering. De standplaats is voor als nog Katwijk. Voor nadere inlichtingen over deze vacature kun je contact opnemen met de heer J.A.M. Peters, groepshoofd Proces Techniek Noord, telefoon (071) 4064699. Wil je solliciteren naar deze functie? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en curriculem vitae voor 5 april 2004 aar Duinwaterbedrijf Zuid-Holland, Postbus 34, 2270 AA VOORBURG, t.a.v. de heer P.H.A. Paping P&O adviseur. E-mailen kan ook via: sollicitatie@dzh.nl o.v.v PZ 04.05. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Productiebedrijf In ons verzorgingsgebied wonen ongeveer 1.2 mil joen mensen en allemaal gebruiken ze dagelijks prima, helder watei kraan. Natuurlijk staat nie, iedereen erbij stil hoe dat mogelijk is. De ruim 500 medewerkers van het Duinwaterbedrijf Zuid- Holland wel. Zij werken er dag en nacht aan. de Duinwaterbedrijf Zuid- Holland en het Simavi Wereld Waterfonds werken samen om de (drink)- watersituatie elders in de wereld te helpen verbete ren. Helpt u mee? Maak uw bijdrage over op post banknummer 375 t.n.v. Simavi Wereld Waterfonds ie Haarlem o.v.v. DZH. Wij zijn per direct op zoek naar: O Kinderleiders m/v Voor in de regio Haarlem. Je hebt een opleiding spw, sph, mdgo, Ikc of kv/jv afgerond, of bent er mee bezig. Je wilt parttime, fulltime of op oproepbasis werken in de kinderopvang. O Medewerkers thuiszorg m/v Je hebt een opleiding mbo ziekenverzorgende afgerond (niveau 3,4 of hoger) of minimaal 1 jaar ervaring in de zorg. Het betreft een parttime of fulltime functie. O Productiemedewerkers m/v Voor een groot vleesverwerkingsbedrijf. Je beschikt over eigen vervoer, hebt geen bezwaar tegen werken bij een temperatuur van 6 graden en om zeer vroeg te beginnen (6.00 uur). Het betreft een fulltime functie. O Horecamedewerkers m/v Je bent een student/scholier, flexibel beschikbaar voor minimaal 2 dagen per week, representatief en hebt aantoonbare ervaring in de horeca. Wij bieden je een goed betaalde bijbaan. Interesse? Bel, mail of kom langs voor meer informatie over deze of andere vacatures. Creyf's Interim Haarlem Kruisweg 38-38a, tel. (023) 553 09 50 haarlem@creyfsinterim.nl www.creyfsinterim.nl Bouter Kok van theelepel tot complete horecainrichting Zoekt een gedreven showroom medewerker/verkoper m/v 18/22 jaar voor alle voorkomende werkzaamheden. Personen welke werkzaam zijn geweest in de horeca is een pré. Kunnen werken met computers is een vereiste. Opleiding VMBO (MAVO) of gelijkwaardige opleiding Gaarne bellen tussen 09.00 e Of cv zenden aan Bouter Kok Tweede Poellaan 24 2161 CJ Lisse 0252 - 425844 Voor ons jonge, enthousiaste team in Nieuw-Vennep zijn wij op zoek naar een: Medewerker Debiteurenadministratie (fulltime) Uw belangrijkste taken zijn het actief telefonisch benaderen van debiteuren, het voeren van de correspondentie hieromtrent en het afwikkelen van de betreffende dossiers. U beschikt over een MBO-diploma (bij voorkeur MEAO). U hebt ervaring met MS Office en beschikt overeen uitstekende spreek- en schrijfvaardigheid. Hebt u interesse in deze functie? Stuur uw sollicitatiebrief met CV voor 6 april naar: Vegro Verpleegartikelen, t.a.v. Chantal Klaver, Postbus 78, 2150 AB Nieuw-Vennep Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Chantal Klaver: telefoon 0252-243777 of e-mail c.klaver@vegroverpleegartikelen.nl Vegro Verpleegartikelen is een groeiende organisatie op het gebied van uitleen, verhuur en verkoop van hulp middelen, (kraam)zorgproducten en -cadeaus. Vegro Verpleegartikelen heeft op dit moment negen Thuiszorg winkels en werkt samen met diverse (thuis)zorgorganisaties en verzekeraars. www.vegroverpleegartikelen.nl OCK het Spalier is een multifunctionele organisatie voor kinder- en jeugdzorg In Kennemerland. Het brede aanbod omvat: dagbehandeling, residentiële en Intensieve ambulante hulp. De hulp wordt geboden vanuit de visie van contextueel werken. OCK het Spalier voert een diversiteitsbeteid en nodigt daarom graag allochtone kandidaten uit te solliciteren. In de behandelingsgroepen in Santpoort worden jongeren opgenomen in de leef tijd van 13 tot 18 jaar. Er wordt gewerkt vanuit een systeemgerichte visie. Vanaf het moment dat de jongere wordt aan gemeld Is de aandacht voor de sociale context waarbinnen de jongere probleem gedrag heeft vertoond. Eén van de uitgangspunten is een goede basiszorg, waarin zowel een duidelijke structuur als een veilig klimaat ingrediënten zijn voor eenieder om met individuele werkpunten aan de slag te kunnen. OCK HET SPALIER Jeugdzorg in Kennemerland Wij zien met belangstelling uit naar een enthousiaste Pedagogisch medewerker B m/v voor 30 uur per week, vacaturenummer 04-08 Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een man. De belangrijkste taken Je draagt zorg voor de groeps- en individuele begeleiding van de jongeren, levert een actieve bijdrage aan het hulpverleningsplan en neemt deel aan diverse overleg- momenten. Je bent mentor van een of meerdere jongeren en onderhoudt de daarbij behorende in- en externe contacten (ouders, plaatsers, scholen e.d.). De functie vraagt Een MBO-SPW/HBO-SPH diploma of daarmee vergelijkbaar, Ervaring en affiniteit met de doelgroep aangevuld met goede communicatieve vaardigheden, je kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken en je hebt enige ervaring met Word voor Windows. Je bent stressbestendig, flexibel, collegiaal en je hebt gevoel voor humor. Tevens heb je geen bezwaar tegen onregelmatige werktijden en slaap- diensten. Ons aanbod Een aanstelling in eerste instantie voor de duur van 6 maanden, met vervolgens de mogelijkheid voor een nieuw contract voor 6 maanden, waarna bij gebleken geschiktheid de mogelijkheid tot omzetting naar een contract voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO jeugdhulpverlening, schaal 7, min. 1.693,- en maximaal 2.499,- bruto per maand op fulltime basis. Verder bieden wij een boeiende en uitdagende baan, een zelfstandige werkplek, een prettige werk situatie en enthousiaste, deskundige collega's. Ook mag je rekenen op wekelijkse begeleiding. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R. Stevens, Afdelings hoofd Behandelingsgroepen Oudere Jeugd, telefoon (023) 520 25 74. Sollicitatie )e schriftelijke sollicitatie onder vermelding van het vacaturenummer kun je vóór 3 april richten aan OCK het Spalier, ter attentie van de heer Z. Hutten, directeur Financiën en P8t0, Postbus 581, 2070 AN Santpoort. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19