Ajax kruipt tegen Roda uit het dal SPORT 3 'Dit elftal kan nooit meer beter worden' esse grijpt itstekans u go Hooijdonk oort twee keer inbul - Pierre van Hooij- [jcwas zaterdag weer op iff voor zijn Turkse club Fe- jbahce. Met twee doelpunten de aanvaller een groot aan win de 5-2-overwinning op hyaspor. Met een benutte [fschop bracht Van Hooij- de stand in de 40e minuut E-0. Negen minuten na rust Lde de oud-Feyenoorder jrde 3-0. rkland eekt pols dpool - Doelman Chris Kir- idvan Liverpool heeft zater- djdens de training zijn pols loken. Hij is zeker zes we- niet inzetbaar. De blessure gkent een nieuwe tegenslag rde keeper. Hij brak in de- iber zijn vinger. De Engelse mational moet nu wellicht en voor zijn selectie voor ipees kampioenschap in igal. erder loopt ig van Bayern hen - Koploper Werder Bre- heeft in de Duitse voetbal petitie de voorsprong op im München met twee ten vergroot. Werder won rdag van degradatiekandi- 1. FC Köln (3-2) en zag ervolger Bayern niet verder ien dan 3-3 tegen Hansa ock. Na 24 wedstrijden t Werder negen punten op de titelverdediger. Roy aay scoorde twee keer voor rn. Verdediger Dick van van Hertha BSC sloeg in twedstrijd bij Hamburger !-0-nederlaag) tegenstan- lollerbach en I maandag 15 maart 2oo4 relse epers trainer NAC Ploeg verlaat dwaalspoor ingston wint igue Cup cow - Livingston heeft het eerst de Schotse Lea- Cup gewonnen. In de finale oeg de voetbalclub op ipden Park Hibernian met Livingston zette het duel in reede helft binnen twee iten naar zijn hand. Derek opende vijf minuten na ie score. Vlak na de her- ng bereidde Jamie McAllis- e voorsprong uit. John Karelse wordt mo- volgend seizoen keepers- er bij NAC. Karelse (33) te al dertien seizoenen in maar staat nu onder de AGOW. Op dit moment er Remie keeperstrainer AC. „Daar hebben we voor izen omdat hij het jaar er- ook al met Gabor Babos gewerkt. Volgend jaar ten we nieuwe keepers en n we ook een nieuwe kee- trainer", aldus coach Ton loff. „Karelse is daarvoor in Als trainer dus, niet als sdorf leidt an naar zege in - AC Milan heeft in de om het Italiaans kampi- ihap ook Juventus overtui- verslagen. De koploper de topper in Turijn met 3- "Irence Seedorf had met s een groot aandeel zege. De voorsprong van op AS Roma, dat niet ver- wam dan 0-0 bij d ndidaat Reggina, j i ïven punten. m/gpd - Vitesse pakte gis- ddag in stadion Gelredo- e laatste strohalm in het it tegen de nacompetitie. 0|iinuten voor tijd bood de e van de chaos uitkomst ADO Den Haag: 1-0. in moment dat niemand n( tekende op een treffer, n' het noodlot gistermiddag ie lor ADO Den Haag. Ge- ■tc door de provocerende en p derende Vitessespits Pau- tk, liet de Spanjaard Alber- ivedra zich volkomen on- door Peter van Duyl Amsterdam - Wekenlang liep Ajax op de tast door het duister, maar gisteren vonden de Am sterdammers de route die naar de titel loopt. Door een zege op Roda JC (4-2) maakte Ajax maxi maal gebruik van de misstap van PSV tegen Feyenoord. Met nog negen duels op de agenda is het gat tussen beide kemphanen ge groeid tot negen punten. Het was beslist niet zo, dat Ajax tegen Roda JC nu zo geweldig speelde, maar toch lijkt het nu al zeker dat de kampioens- schaal straks in de ArenA te rechtkomt. De ploeg van Ro nald Koeman liet tegen de Lim burgers wel duidelijk zien, dat Ajax het diepste dal achter de rug heeft. Het veldspel was bij vlagen behoorlijk en de Amster dammers maakten eindelijk weer eens een redelijk aantal goals in één duel. Sinds de win terstop scoorde Ajax alleen thuis tegen ADO Den Haag (4- 0) meer dan twee doelpunten. Het grootste optimisme is ge stoeld op de terugkeer van Zla- tan Ibrahimovic en Steven Pie- naar, de aanvallers die beiden maandenlang buitenspel ston den. Bijna symbolisch kwam het tweetal na 66 minuten geza menlijk in het veld voor Yannis Anastasiou en Wesley Sonck. Het ligt voor de hand, dat de Zweed en de Zuid-Afrikaan op korte termijn - mogelijk zelfs volgende week al in het thuis duel met Vitesse - hun plek in de basis weer opeisen ten koste van juist de Griek en de Belg. Samen knutselden de twee in vallers kort voor tijd ook de be slissende vierde treffer in el kaar. Een knap schot van Ibra himovic dreigde voorlangs te gaan, maar bij de tweede paal was Pienaar attent om het duel met Roda te beslissen: 4-2. Het doelpunt betekende vooral genoegdoening voor de frêle Zuid-Afrikaan. Pienaar speelde op 22 oktober van het vorig jaar tegen Celta de Vigo zijn laatste wedstrijd voor Ajax. In de da gen daarna beschadigde hij een zenuw door een blessurebe handeling met ijs. Het herstel vergde bijna vijf maanden. „Dat doelpunt was een emotioneel moment", zei Pienaar later. „Mijn herstel heeft lang ge duurd. Voor mijn gevoel had ik al veel eerder kunnen spelen, maar de dokters wilden geen ri sico nemen. Naar dat soort ad viezen moet je natuurlijk altijd luisteren." Hoewel de invalbeurt van Pie naar, net als die van Ibrahimo vic, veel beloofde, gaat de aan valler ervan uit, dat zijn defini tieve rentree nog even op zich laat wachten. Om ritme op te doen speelt Pienaar vanavond een uur met Jong Ajax. „Maar persoonlijk denk ik niet dat ik al fit genoeg ben om volgende week te beginnen", hield hij na drukkelijk een slag om de arm. De invalbeurt van Ibrahimovic en Pienaar stond niet op zich. Voor het eerst in weken kon Koeman naar hartelust wisselen zonder dat zijn elftal daar min der van werd. Bij het begin van het duel met Roda JC zaten on der anderen ook Wesley Sneij- der en doelman Maarten Steke lenburg naast Koeman langs de kant. De oefenmeester gaf in het doel de voorkeur aan de er varing van de herstelde Bogdan Lobont boven het jeugdig talent van Stekelenburg. Ajax begon verkrampt aan de wedstrijd tegen de Limburgers, die dit seizoen op vreemde bo dem steeds weer een geduchte tegenstander zijn. Maar naar mate de eerste helft vorderde, kwamen er meer tempo en lijn in de Amsterdamse aanvallen. Daarbij etaleerde met name linksbuiten Nicolae Mitea weer eens zijn enorme mogelijkhe den. De getructe Roemeen snelde keer op keer langs routi nier Ger Senden en zorgde voortdurend voor gevaar. Ook Rafael van der Vaart liet zien aan de beterende hand te zijn. De aanvoerder scoorde niet, maar hervindt meer en meer het gevoel voor de juiste positie en had een briljante as- Ajacied Zlatan Ibrahimovic wint een duel van Roda JC-speler Roel Brouwers en kopt de bal over het Limburgse doel. Foto: Hans van Weel sist bij de tweede Ajax-goal (ge scoord door Anastasiou). Het was wel opvallend dat Van der Vaart na de rust toch weer wat wegzakte, uitgerekend vanaf het moment dat zijn maatje Sneijder was ingevallen. Goals van Mitea en Anastasiou (twee keer raak tegen zijn oude club) en een tegentreffer van Redan zorgden voor een tus senstand van 3-1. Direct na de pauze joeg Mare Luijpers heel Ajax de stuipen op het lijf met een rake volley (3-2), waarna Ger Senden zelfs een unieke kans op de gelijkmaker liet lig gen. Toch kon niemand na het slotakkoord van Ibrahimovic en Pienaar beweren dat de Am sterdammers geen recht had den op de volle winst: 4-2. ajax: Lobont; Grygera (46. Sneijder), Heitinga, Escudé en Maxwell; De Jong, Galasek en Van der Vaart; Sonck (66. Pienaar), Anastasiou (66. Ibrahimovic) en Mitea. roda jc: Kujovic; Senden, Van Hoog- dalem (46. Brouwers), Luijpers en Fili- povic; Vicelich, Van Dijk, Vanden- broeck (46. Sonko) en Van Dessel; Re dan (78. Cristiano) en Kone. Lobont rest seizoen eerste doelman Ajax Bogdan Lobont is tot het ein de van dit seizoen eerste doel man van Ajax. De Roemeen was de afgelopen maanden geblesseerd en werd in die pe riode prima vervangen door Maarten Stekelenburg. Des ondanks koos trainer Ronald Koeman gisteren voor de her stelde Lobont De keuze was volgens Koeman niet gemak kelijk. „Maarten heeft het de daan. Uiteindelijk heb ik toch voor Lobont gekozen, ook na overleg met keeperstrainer Wil Coort. Lobont is het seizoen begonnen als eerste keus en heeft het - op de laatste wed strijden voor de winter na - voortreffelijk gedaan. Ik vind bovendien dat hij de diepte beter bespeelt en wat beter coacht dan Maarten. Waterreus wil ingrijpende sanering bij PSV door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Na tien jaar is de prikkel weg. Ronald Waterreus levert aan het eind van het sei zoen zijn contract bij PSV in. Hij kiest voor een nieuw be staan, wil voorkomen dat zijn carrière als een nachtkaars uit gaat. Hoe zijn toekomst eruit ziet, is onduidelijk. Het besef dat het over was, kwam ook voor hemzelf onver wachts en voelde als een schok. Het overviel Waterreus half september, na de eerste Cham pions League-wedstrijd van het seizoen, thuis tegen AS Mona co. PSV verloor dat duel met 1- 2. Waterreus: „Ik stapte 's avonds in mijn auto en dacht: het is mooi geweest. Meer zit er niet in, niet voor mij en niet voor PSV. Toen ik het vervol gens aan mijn vriendin vertel de, zei ze: ik vind dat je er nog lang over gedaan hebt om dit besluit te nemen'." Hij liep een paar dagen als ver doofd rond. „Ik heb mijn con tract bij PSV vorig jaar met mijn volle verstand verlengd. Had ook nooit kunnen denken, dat dit me zou overkomen. Maar het is erin geslopen. Stilaan en onbewust ben ik me gaan reali seren, dat ik bij PSV niet meer het beste uit mezelf naar boven kan halen. Ik vind: dan moetje ook eerlijk kunnen zijn tegen over jezelf. Ik zou het niet kun nen verdragen als mij het ge voel zou bekruipen, dat ik hier nog twee jaar mijn geld opstrijk zonder daar het maximale voor terug te kunnen geven." De gedachte aan breken ver dween niet meer uit zijn sys teem. „Terwijl ik in de voorbe reiding juist een heel goed ge voel over dit seizoen had. We speelden een toernooi in Zuid- Korea en deden het daar erg goed. Park en Leandro leken zich aan te dienen als echte versterkingen. Maar een paar welden later vielen we weer te rug. Toen wist ik: als PSV wer- Ronald Waterreus gisteren in actie tegen Feyenoord. Hij slaat de bal weg voor de voeten van Thomas Buffel. Foto: ANP/Koen Suyk kelijk een stap voorwaarts wil maken, moet het elftal dras tisch veranderd worden." De rode draad in zijn verhaal is helder. Ontspannen en zelfbe wust, maar uitermate betrok ken bij het wel en wee van PSV verklaart Waterreus het waar om van zijn besluit. „Eigenlijk is het heel simpel: ons elftal is gebouwd op een aantal spelers die liever elders zouden voet ballen. Ik hoef geen namen te noemen, iedereen weet dat sommige jongens andere ambi ties hebben dan PSV. Daar is niks mis mee, maar bevestigt voor mij wel wat ik al langer denk: de rek is eruit bij ons. Dit elftal wordt niet meer beter. Die constatering is misschien pijn lijk, maar wel realistisch. En zegt alles over heden, verleden en toekomst van de club." Nieuwe impulsen zijn de afge lopen jaren nagenoeg uitgeble ven bij PSV. „De enige belang rijke verandering van de laatste jaren was de komst van Hid- dink als trainer. Afgelopen sei zoen heeft dat tot succes geleid, ook omdat veel spelers werden gedreven door revanche-ge- dachten na het mislukte laatste jaar onder Gerets. Maar het elf tal heeft zich sindsdien niet ontwikkeld." Schuldigen wil Waterreus niet aanwijzen. „Het heeft ook te maken met de economische si tuatie." Maar toch: „Er zijn veel spelers aangetrokken. Alleen Arjen Robben is een echte ver sterking gebleken. De dwingen de spelers zijn niet beter gewor den. Wel heeft Wilfred Bouma zich goed ontwikkeld." Waterreus wil zijn team niets tekort doen. „Wij hebben de af gelopen vijf jaar het Nederland se voetbal gedomineerd. Dat is de verdienste van de jongens rond wie het elftal van nu is op gebouwd. Als je een totaalrang- fijst opmaakt over de laatste vijf jaar staat geen enkele andere club met ons op de finishfoto. Daar mogen we met zijn allen trots op zijn. Maar ik geloof niet dat er meer in zit. Ik heb nu vier landstitels op mijn naam. Dat kunnen er misschien vijf wor den. Of zes. Maar dat is niet ge noeg voor mij als sportman. Het is meer van hetzelfde. Daarmee moet je nooit genoe gen nemen." De hiërarchie in het elftal is zo onwrikbaar, dat niemand meer impulsen van binnenuit kan ge ven. „Wij als dragende spelers hebben zo vaak aangegeven dat we verfrissing van het elftal wil den. Als er de laatste jaren maar één of twee spelers bij waren gekomen die ons verder had den kunnen helpen, bijvoor beeld een Phillip Cocu of Jaap Stam, had het hele elftal zich daaraan kunnen optrekken en hadden we misschien wel dat stapje richting tweede ronde Champions League kunnen zet ten." Dit seizoen kende hij veel meer moeilijke momenten dan de laatste jaren. „In belangrijke wedstrijden is het een paar keer faliekant misgegaan. De duels met Ajax, bijvoorbeeld. De ene keer is het een misverstand en de andere keer glijd je uit. Er is altijd wel een reden, maar hoe je het ook wendt of keert: het gebeurt en het mag een topkee- per niet gebeuren. De Water reus van één, twee jaar geleden pakte alles. Al schoten ze negen van de tien ballen gewoon te gen me op, voor de buiten wacht en voor mijn medespe lers gold ik als onpasseerbaar. Nu pak ik nog net zoveel moei lijke ballen, maar speel ik ook wat meer mindere wedstrijden. Ik ben niet met mijn beste sei zoen bezig, daar draai ik niet omheen." Het gegeven dat hij die wereld- ballen nog altijd pakt, sterkt hem in de overtuiging dat-ie nog niet versleten is. „Ik was er altijd als het team me nodig had. Nu zijn er een paar ballen ingevlogen op momenten dat het team dat heel slecht kon ge bruiken. Maar er zit geen sleet op. Ik kan nog zeker twee jaar mee. Als ik hier wil blijven, is er niemand die me uit het doel verdrijft." Volgens Waterreus is het tijd voor een ingrijpende sanering van de PSV-selectie. „Het mo ment is gekomen voor een to taal frisse wind. Van de drie, vier leidinggevende spelers in deze groep zouden er twee of drie moeten vertrekken. Als ik het voor het zeggen had en ik hoefde geen rekening te hou den met allerlei omstandighe den dan zou ik het elftal bijna helemaal vernieuwen. Met daarbij de kanttekening dat de ze jongens het goed hebben ge daan in het verleden. Alleen: PSV moet denken aan de toe komst." Afscheid nemen van PSV doet hem pijn. „Ik heb altijd ge dacht, dat ik mijn loopbaan hier zou afsluiten. Maar ik wil geen carrière die uitgaat als een nachtkaars. Dat hebben PSV en ik niet aan elkaar verdiend. Ik wil nog één keer alles eruit ha len." EREDIVISIE SC Heerenveen - FC Volendam 2-1 (1- 0). 7. Sibon 1-0, 71. Van Zaanen 1-1, 82. Hakansson 2-1. Scheidsrechter: Schenkels. Toeschouwers: 15.000. Ge le kaart: Sibon (SC Heerenveen), Van Zaanen (FC Volendam). NAC Breda - FC Zwolle 3-1 (2-1). 18. Boussaboun 1-0, 22. Boukhari 2-0, 24. Takak 2-1, 60. Diba 3-1. Scheidsrech ter: 01de Olthof. Toeschouwers: 11.704. Gele kaart: Lim-Duan, Almeida (FC Zwolle). RBC Roosendaal - FC Groningen 1-0 (1- 0). 7. Youssouf 1-0. Scheidsrechter: Vervecken (Bel). Toeschouwers: 4950. Gele kaart: Tininho (RBC), Van Gessel (FC Groningen). PSV - Feyenoord 0-1 (0-1). 13. Smola- rek 0-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschou wers: 35.000. Gele kaart: Ono, Paauwe (Feyenoord). AZ - FC Utrecht 1-2 (0-0). 48. Busker- molen 1-0, 58. Van de Haar 1-1, 83. Calabro 1-2. Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers: 7577. Gele kaart: Perez (AZ), De Groot, De Jong, Zuidam (FC Utrecht). Bijzonderheid: 18. Tanghe (FC Utrecht) mist strafschop. RKC Waalwijk - Willem II 1-1 (0-0). 59. Boutahar 1-0, 65. Mathijsen 1-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 5500. Gele kaart: Teixeira, Van Hintum, Petrovic (RKC Waalwijk), Van Mosselveld, Denneboom, Sektioui (Willem II). Ajax - Roda JC 4-2 (3-1). 26. Mitea 1- 0, 37. Anastasiou 2-0, 45. Redan 2-1, 45. Anastasiou 3-1, 46. Luijpers 3-2, 82. Pienaar 4-2. Scheidsrechter: Wie- demeijer. Toeschouwers: 49.553. Gele kaart: Vandenbroeck, Van Dessel (Roda Vitesse - ADO Den Haag 1-0 (0-0). 86. Knol 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 18.990. Rode kaart: 83. Saavedra (ADO Den Haag). Gele kaart: Janssen, Knol, Rankovic (Vi tesse), Rijaard, Van der Gun (AD0 Den Haag). Topscorers: 1. Kezman (PSV) 17, 2. Elkhattabi (AZ) 14, 3. N'Kufo (FC Twente) 12, 4. Buffel (Feyenoord), Anastasiou (Roda/Ajax) 11, 6. Kuijt (Feyenoord), Sibon (Heerenveen), Re dan (RKC/Roda JC) 10, 9. John (FC Twente), Perez (AZ), Vennegoor of Hes- selink (PSV), Kone (Roda JC), Knopper (Heerenveen) 9, 14. Ibrahimovic (Ajax), Christiano (Roda JC) 8. Programma: Vrijdag 19 maart: FC Gro ningen - Heerenveen; zaterdag 20 maart: PSV - NAC Breda, Roda JC - Wil lem II, FC Zwolle - Volendam, NEC - AZ; zondag 21 maart: Feyenoord - RKC Waalwijk, Ajax - Vitesse, RBC Roosen daal - AD0 Den Haag, FC Utrecht - FC Twente. Heerenveen Roda JC FC Twente Willem II 25 20 1 25 16 4 25 13 7 25 14 3 25 13 5 25 10 8 25 12 2 25 10 8 RBC 25 10 7 NAC 25 9 7 FC Utrecht 25 9 6 RKC 25 8 7 NEC 25 9 1 Groningen 25 7 6 ADODenHaag 25 6 5 Vitesse 25 3 11 Volendam 25 4 5 FC Zwolle 25 2 7 4 61 57-25 5 52 63-22 5 46 46-33 8 45 48-30 7 44 38-31 7 38 42-31 11 38 45-41 7 38 36-35 8 37 29-30 9 34 40-36 10 33 30-36 10 31 33-30 15 28 34-41 12 27 29-38 14 23 23-47 11 20 27-39 16 17 21-61 16 13 16-51 Waar en hoe dat moet, weet hij niet. „Ik heb niks achter de hand.Wel weet Waterreus wat hij wil. „Ik zou nog best twee jaar de tweede doelman van een absolute topclub willen zijn. Het lijkt me heel mooi om bij Bayern München samen te werken met Oliver Kahn. Maar ik zou me er niet bij voorbaat bij neerleggen dat ik twee jaar geen wedstrijd kan spelen. Ook dan moet je beter willen zijn dan die ander. Als vervolgens blijkt dat ik nooit word opge steld, heb je meteen het ant woord op de vraag of ik wel goed genoeg ben voor de Euro pese top." Een club uit de middenmoot van landen als Duitsland of Portugal trekt Waterreus niet. En in Nederland blijven is so wieso geen optie. „Dan ga ik nog liever de grote plas over. Lekker voetballen in Amerika." Hij kan in vrijheid zijn keuze maken, want PSV laat hem -on danks een doorlopend con tract- transfervrij vertrekken. „Ik heb getekend tot 2005, maar in dat contract is al beschreven dat het normaal gesproken stil zwijgend tot 2006 verlengd zou worden. Dat PSV me deson danks transfervrij laat gaan, is een groot gebaar van de voor zitter." Waterreus is ervan overtuigd dat hij ooit zal terugkeren bij PSV. „Ik wil nog twee jaar er gens voetballen en dan mis schien een paar jaar wat af stand nemen. Maar ooit wil ik voorzitter worden van PSV. Dat zou wel iets zijn voor mij. Ik wil me niet begeven in het schim menspel van transfers, maar zou dolgraag een structurele bijdrage leveren aan de toe komst van de club. Bij PSV is al les nagenoeg perfect geregeld. Toch kan het altijd nog beter. Ik heb de ambitie om dat te laten zien. PSV is gewoon mijn club. Ik mpet me sterk vergissen als ik hier niet terugkeer." EERSTE DIVISIE AGOW Apeldoorn - De Graafschap 4-2 (2-1). 22. Roest 1-0, 33. Wegh 2-0, 35. Van Beukering 2-1, 61. DeGraef 2- 2, 80. Huntelaar 3-2, 82. Juliana 4-2. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 2500. Gele kaart: Wegh, Kalezic (AG0- W), Hermans (De Graafschap). Topscorers: 1. Rose (Heracles), Hunte laar (AGOW) 18, 3. Jansen (Den Bosch) 16, 4. Hamming (Veendam), Van de Laak (Den Bosch) 14, 6. El Hamdaoui (Excelsior) 13, 7. Yildirim (GA Eagles), Van den Bergh (Sparta) 12, 9. Dijkhuizen (TOP Oss), Jans (WV) 11, 11. Koevermans (Sparta), Slory (Stormvogels/Telstar) 10. Programma: Vrijdag 19 maart: Cambuur Leeuwarden - VW Venlo, FC Den Bosch - Go Ahead Eagles, Eindhoven - Storm vogels/Telstar, Excelsior - TOP Oss, De Graafschap - FC Dordrecht, Haarlem - Helmond Sport, MW - Heracles Almelo, Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard, Veendam - Emmen. Helmond Sp. Excelsior Heracles Den Bosch Sparta Emmen Graafschap VW TOP AGOW Veendam Haarlem Cambuur L. Dordrecht Fortuna S. Eindhoven mw 2e Derde periode Heracles Helmond Sp. 6 Excelsior Emmen Graafschap Sparta TOP Den Bosch GA Eagles AGOW Veendam Cambuur L. Haarlem Fortuna S. Dordrecht Stormv. VW Eindhoven 25 16 6 3 26 16 5 5 25 15 6 4 26 15 6 5 26 15 4 7 25 11 8 6 26 11 8 7 25 12 3 10 26 11 5 10 25 9 6 10 25 9 6 10 26 8 8 10 26 7 9 10 26 7 6 13 26 6 6 14 25 3 12 10 25 3 9 13 26 2 10 14 26 3 5 18 54 52-25 53 48-29 51 51-26 51 65-37 49 56-30 41 41-34 41 40-33 39 49-46 38 44-45 33 55-45 33 43-43 32 42-36 30 33-51 27 31-46 24 27-50 21 23-35 18 30-57 16 28-50 14 22-62 .1 1 19 15- 5 2 1 17 13- 7 1 2 16 16-12 2 2 14 15-10 2 2 14 11- 6 2 2 14 13-10 1 3 13 13-12 3 2 12 21-14 2 3 11 15-12 1 4 10 13- 9 4 2 10 11-12 1 4 10 11-13 1 4 10 11-15 3 3 9 10-14 5 2 8 8-9 1 5 7 11-16 1 5 7 10-23 3 4 6 8-11 0 7 3 3-19 BEKERPROCRAMMA Bekerprogramma: morgenavond: FC Twente - NAC, woensdag 17 maart: Sparta - FC Utrecht.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 15