m t8k headship Secretaresse m/v (4 dagen) micrSmel P O functionaris m/v ZATERDAO 13 MAART 2OO4 Swedeponic Holland b.v. Algemene Informatie Na een start in 1996 is Swedeponic in relatief korte tijd uitgegroeid naar de grootste leverancier van verse kruiden in Europa. Vanuit 8 productielocaties en via verkoopkantoren in 6 Europese landen levert Swedeponic aan klanten met activiteiten in productie, retail en Food Service. 200 werknemers zorgen jaarrond voor een compleet assortiment van topkwaliteit verse kruiden onder merknamen als Santa Maria en Grüne Fee. Sinds 1 juli 2003 is Swedeponic eigendom van het Zweedse bedrijf Santa Maria AB. Santa Maria is marktleider in Scandinavië op het gebied van 'Seasoning' producten (Tex Mex etc.) en heeft 400 mensen in dienst. In Rijsenhout produceren wij onze kruiden in een gotensysteem in een kas van 22.000 m2 met een team van 15 tot 30 personen. Voor ons team in Rijsenhout zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe mensen: Verkoopassistent Duitsland en Nederland Functieomschrijving Dagelijkse contacten per telefoon en fax met onze Duitse en Nederlandse klanten (en transporteurs). Niet alleen zal hij of zij de nodige oplossingen brengen bij klanten vragen, ook zullen de klanten actief opgevolgd worden. Uitvoeren van de bijbehorende administratieve afhandeling (order-entry etc.) In nauw teamverband werken met Verkoopleider Duitsland en Nederland: bevestigen van commerciële afspraken, opvolgen van promotieplanningen, toesturen van informatie aan klanten, het aanleveren van verkoopstatistieken, maken van verkoopprognoses voor de productie etc. Samenwerken met hoofd logistiek op het gebied van voorraadtellingen (materialen en gereed product) en ordervoorbereiding. Bij gelegenheid dit ook fysiek uitvoeren en hieraan leiding geven. Directe chef is de Site Manager in Rijsenhout. Functionele aansturing door de Verkoopleiders Duitsland en Nederland. Functie-eisen 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring in consumentenproducten, bij voorkeur in de verscategorie (supermarkten). Een klantgerichte houding (Customer Service) Bereid om weekend-diensten te draaien. Vloeiende beheersing van het Duits en Nederlands. Goede kennis Engels. HBO niveau. Allround Boekhouder Functieomschrijving Leiding nemen in het uitvoeren van al het operationele werk op het gebied van administratie in het algemeen, maar met een sterke nadruk op de boekhouding. Samenwerken met 2 collega's op het gebied van verkoop-, logistieke, inkoop- en productie-administratie. 'Sparringpartner' zijn voor de Site Manager op cijfergebied: Rol van Controller. Aangeven van verbeterpunten m.b.t. efficiëntie van productie en logistiek. Rapporteert aan Site Manager in Rijsenhout maar ook functioneel aan Head Finance Western Europe. Functie-eisen Minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in een midden- of klein bedrijf. Positieve teamspeler met een sterke motivatie om processen en resultaten te verbeteren en te consolideren. Motivatie om het gehele administratieve (boekhoud-) proces aan te pakken. Vloeiende beheersing van het Engels en Nederlands. Tevens goed niveau Duits. MBO+/ HBO niveau. Diverse functies in productie, logistiek en techniek Functieomschrijving Diverse uitvoerende werkzaamheden in het productiebedrijf. Het gaat in eerste instantie om tijdelijke functies ter ondersteuning van afdelingen in verband met vakanties en dergelijke. Bij gebleken geschiktheid zijn er op termijn mogelijkheden voor een vast dienstverband. Functie-eisen Belangstelling voor het werk in de glastuinbouw. Enige ervaring in de glastuinbouw via stages of vakantiewerk. Een opleiding op LBO- (of MBO-) niveau in de Tuinbouw is een pré. Vloeiende beheersing van het Nederlands. Ons aanbod Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden aan die in overeenstemming zijn met uw kwalificaties en ervaring en we bieden mooie kansen voor professionele ontwikkeling. Sollicitaties Uw sollicitatie met CV kunt u sturen aan: Marc van Heesch Site Manager Swedeponic Holland BV. Marc@swedeponicholland.nl tel. 0297 385 084 mobile 06 10 22 38 73 Kruizemuntweg 45 www.swedeponic.com 1435 DD Rijsenhout www.santamariaworld.com Vermeld bij uw sollicitatie "AgriHolland Vacaturebank nummer AH8253". Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de uitbreiding van het directiesecretariaat zijn wij op zoek naar een: In deze functie ondersteunt u de directieassistente bij de verschillende werkzaam heden, waaronder telefoonafhandeling, agendabeheer, voeren van correspondentie, het notuleren van vergaderingen en andere voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden. U heeft een relevante opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld Schoevers) en enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Verder is praktische kennis noodzakelijk van Microsoft Office applicaties (o.a. Word, Excel en Outlook), evenals een zeer goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. U beschikt over de volgende eigenschappen: u bezit goede communicatieve vaardigheden, u bent representatief, u heeft een pro-actieVe instelling en een flexibele werkhouding, u kunt zowel goed zelfstandig werken als ook in teamverband. Wij bieden u een uitdagende functie aan met goede arbeidsvoorwaarden in een prettige en informele werksfeer. is een groeiende ISO gooi gecertificeerde onderneming, gespecialiseerd in de levering van verpakte bloembollen en aanverwante producten aan grootwinkelbedrijven, Indien u interesse heeft in deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Molenaar Van Ginhoven 8V, t.a.v. mw. F. Koster, postbus 27, 2215 ZG Voorhout of per e-mail naar f.koster@m-g.nl. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Fiona Koster, tel: 0252-219145. R B U B S AND MORE Continental Disc9 Continental Disc Corporation, CorEIOratifin Liberty MO USA, fabrikant van gespecialiseerde drukbeveiliging Performance Under Pressurein de breedste zin van het woord. Ter versterking van onze binnendienst zoeken wij een enthousiaste: Technisch Commercieel Medewerker Binnendienst (m/v) In deze uitdagende functie, met op termijn, afhankelijk van jouw performance, uitstekende doorgroei mogelijkheden, zal je werkzaam zijn op de afdeling verkoop. Functie-inhoud (Fulltime) Telefonische verkoop van technische componenten. Geven van technische productinformatie. Registreren en bewerken van aanvragen afstemmen levertijden. Voorbereiden en het uitwerken van offertes. Ondersteuning van de Buitendienst. Verzorgen van documentatie richting de (potentiële) klant. Uitvoeren van overige commerciële activiteiten Opleiding en Ervaring MBO/HBO denk- en werkniveau, Klantgerichte, commerciële instelling Hands-on mentaliteit Goede communicatieve vaardigheden Gezonde technische interesse Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. (Duits/Frans is een pré) Wij bieden Naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden, een collegiale en prettige werksfeer, opleiding- en doorstroommogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan: Continental Disc B.V. Energieweg 20 2382 NJ Zoeterwoude-Rijndijk. t.a.v.Human Resources E-mail: cdcnlcontdisc.com (reacties per E-mail welkom) Voor meer informatie: www.contdisc.com www.grothcorp.com www.lamot.com J. HEEMSKERK EXPORT B.V. BLOEMENGROOTHANDEL Joh. Heemskerk Export B.V. is een jong en sterk groeiende internationaal opererende bloemenex- porteur. Onze activiteiten bestaan uit lijnrijden, verzendexport en verkoop d.m.v, cash carries. Door groei en verandering zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ENTHOUSIASTE ALLROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/SYSTEEMBEHEERDER In uw functie van administratief medewerker bent u met uw collega's verantwoordelijk voor de administratie van 6 werkmaatschappijen en daarnaast ongeveer de helft van uw tijd samen met een collega bezig met de bewaking/beheer van de debiteuren. Als Systeembeheerder zult u taken uitvoeren zoals het implementeren van hard- en software, moni toren van het netwerk en troubleshooting in Rijnsburg en de buitenlandse Cash Carries. Verantwoordelijkheden: Het zorgdragen voor een juist en volledig grootboek Assisteren bij maandrapportage, jaarwerk en budgettering Pro-actief beheren van de debiteuren portefeuille Contact onderhouden met het incasso bureau Beheren van het netwerk Fpnctie eisen: MBO niveau met minimaal 3 tot 5 jaar ervaring Ervaring met debiteurenbeheer en incassoproblematiek is een must Kennis van Novell en Microsoft Windows NT4.0 server en 2000/2003 ser Beheersing van de Duitse taal en van de Engelse taal is een pré Een grote dosis werklust, enthousiasme en doorzettingsvermogen Ervaring in de bloemenbranche is geen must Wij bieden: - Een dynamische werkomgeving, waarin uw persoonlijke inbreng mede bepalend is voor de verdere groei van de organisatie - Een grote mate van zelfstandigheid en een brede verantwoordelijkheid - Een bedrijfscultuur die zich kenmerkt door grote betrokkenheid, en een informele werksfeer - Een bij de zwaarte van de functie passend salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties met bijvoeging van C.V. richten aan: J. Heemskerk Export B.V., t.a.v. F.C. Filippo, postbus 306, 2230 AH Rijnsburg Telefonische informatie: 071-4090364, dhr F.C. Filippo of dhr. J. Driebergen Micro-Mei Nederland BV is een snel groeiende leverancier van audio, video, telecom, multimedia en witgoed accessoires voor de consumenten elektronica markt. Micro-Mei Nederland BV verzorgt de verkoop, marketing en distributie van ruim 3500 producten waaronder de merknamen Bandridge, Profigold, Fix-a-Part, Philips, Miele, Panasonic en andere merken. Afzet vindt plaats via het consumenten elektronica retail kanaal. Wegens sterke groei is er plaats voor twee nieuwe collega's. Assistent Inkoper m/v In deze functie ben je verantwoordelijk voor de algehele commerciële en administratieve ondersteuning van de inkoper. Je hebt daarbij contacten met leveranciers in binnen en buitenland m.b.t. levertijden van openstaande orders en aanvragen. Doelstelling is het optimaliseren van de inkoopresultaten. Bij afwezigheid van de inkoper neem je gedeeltelijk een deel van zijn uitvoerende taken over. Micro-Mei vraagt: MBO/HBO werk- en denkniveau/goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie/goed financieel en cijfermatig inzicht. Een stevige persoonlijkheid die: accuraat, stressbestendig, communicatief sterk en besluitvaardig is en tevens een opgeruimde persoonlijkheid heeft. Product Manager m/v Functie: Binnen uw productgroep bent u verantwoordelijk voor het samenstellen en onderhouden van de productrange, de selectie van leveranciers, de coördinatie van verpakkingen/promotie materialen en het verzorgen van succesvolle productintroducties. U werkt daarbij nauw samen met het verkoopteam en onze afdeling inkoop. Uw werkt vanuit ons kantoor in Zoeterwoude. U rapporteert aan onze hoofd Inkoop. Micro-Mei vraagt: MBO+/ HBO werk en denkniveau. 3-5 werkervaring. Ervaring in Computer of Audio/Video detailhandel is een sterke pre. Stevige persoonlijkheid die kan omgaan met planningen en deadlines. Commercieel service gerichte instelling. Uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Micro-Mei biedt: Salaris conform C.A.O technische groothandel, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een bijzonder dynamische werkomgeving met jonge enthousiaste collega's. Mogelijkheden tot verdere ontplooiing in deze snelgroeiende organisatie zijn volop aanwezig. Interesse? U kunt uw brief met CV sturen aan: Micro-Mei Nederland B.V. Tav dhr. M. Pikaar, Postbus 2333, 2301 CH in Leiden JblA)7Mi£95902/&MTii^ P. VAN ROON BV TE HILLEGOM Van Roon Interiors is een groothandel in meubelen en woningdecoratie met een zee uitgebreide nationale en internationale klantenkring. Zeker kunt u zijn van een informele sfeer en een hoop bedrijvigheid, die door de vel klanten die onze cash and carry showroom bezoeken wordt veroorzaakt. Wij zijn per direkt op zoek naar FULLTIME VERKOOP MEDEWERKER MA Onze gedachten gaan uit naar een representatief persoon vanaf ca. 22 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar: ERVAREN MAGAZIJNMEDEWERKER. "Handen uit de mouwen"mentaliteit, leeftijd vanaf ca. 24 jaar. Voor beide functies geldt: - Affiniteit met de meubelbranche - Goede communicatieve vaardigheden - Ervaring met computers is een pré Indien u geïnteresseerd bent in één van deze vacatures, reageer dan schriftelijk vóór 18 maart op onderstaand adres; PVAN ROON B.V. Afd. Personeelsadministratie, Weerlaan 1, 2181 HG Hillegom Voor informatie over ons bedrijf kunt u onze website bezoeken: www.pvanroon.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KAPPE BETON BV Kappe Beton BV is een groothandel in betonartikelen voor de zakelijke markt. Tot onze cliënten rekenen wij o.m. bedrijven in de sectoren wegenbouw, burger- en utiliteitsbouw, agrarisch, transport en straatmakerij. Wij leveren prefab betonartikelen in de ruimste zin het woord. Tevens hebben wij een fabriek die prefab betonelementen produceert. Ter versterking van ons commercieel team zoeken wij een commercieel medewerker (fulltime 40 uur p.w.) Na een korte inwerkperiode verwachten wij van u dat u grotendeels in de buitendienst werkzaam zal zijn. U bezoekt en onderhoudt onze bestaande relaties. Tevens bezoekt u nieuwe relaties. Uw werkgebied is geheel Nederland. Als u: goede contactuele eigenschappen heeft kunt omgaan met de programma's WORD en EXCEL zich goed kunt uitdrukken in de Nederlandse taal rekenkundig sterk in uw schoenen staat flexibel en leergierig bent en geen 9 tot 5 mentaliteit heeft in bezit bent van rijbewijs BE 25 jaar of ouder bent een opleiding MTS weg- en waterbouwkunde heeft gevolgd solliciteer dan zeker bij ons. U zult bij ons vinden: dat u zelfstandig kunt werken in een klein team dat eigen initiatief op prijs gesteld wordt een salaris passend bij werkzaamheden, ervaring en inzet Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Kappe Beton BV Pletterij'34 2211 JT Noordwijkerhout t.a.v. de heer M. Kappe E-mailen mag ook. Ons e-mail adres is: info@kappebeton.nl Voor nadere informatie kunt u altijd contact opnemen met de heer Kappe (0252-212322) CUSTOM BUILT LUXURY YACHTS Organisatieprofiel Wij zijn een jachtwerf die gespecialiseerd is in het bouwen van zeewaardige luxe jachten tussen de 40 en 90 meter. De luxe jachten worden klant-gespecificeerd geboi voor een wereldwijde klantenkring. Wij zijn bekend onder de naam Feadship. Feaè bestaat uit 2 jachtwerven, een tekenbureau en 2 verkoopkantoren. Bij Royal Van Let Shipyard zijn ongeveer 250 werknemers in dienst. Voor de afdeling personeelszaken zijn wij op zoek naar een fulltime: Functie-eisen U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding op het gebied van Personeel Organisatie en enkele jaren relevante werkervaring bij voorkeur in een productiebedrijf en breed inzetbaar. Leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. De directe werkomgeving bestaat uit 8 personen o.a.: Personeelsfunctionaris, arbo- en milieufunctionaris, hoofd financiële afdeling, administratieve medewerkers die ook personeelszaken ondersteunen. Je herkent jezelf in de steekwoorden: Zelfstandig, daadkrachtig, communicatief, no-nonsens mentaliteit, flexibel. Functieomschrijving De werkzaamheden zullen bestaan uit: Werving selectie Opleidingen subsidies Salarisverwerkingen Opzetten personeelsinformatiesysteem Medewerkers en leidinggevende informeren over arbeidsvoorwaarden, procedures en wetgeving A r beidsvoorwaarden Wij bieden een goed salaris met uitzicht op een vast dienstverband. Aanvullende informatie Studiefaciliteiten behoren tot de mogelijkheden Voor vragen over deze vacature kunt u contact opnemen met: Peter van der Geest of Marion Vestering Tel.nr. 0252-547123 Uw sollicitatiebrief kunt u opsturen naar onderstaand adres: Royal Van Lent

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 2