..met deze prijzen móet je wel reizen.. ■SSSSsr Ontdek THURINGEN Verrassend TURKIJE Rondreis SRI LANKA RHODOS - HILTON RESORT***1 www.kras.i W 073 - 5 999 S "prachtige zomeraanbiedinu naar 4-sterren best western hotel in lENAi Heerlijke 5-/6-/7-/8-daagse autoreizen naar Duitsland Supervoordelige 8-daagse strandvakantie, inclusief 2-daagse minirondreis Pamuk 4-Sterren voordeelaanbieding! KRAS Stervakanties heeft een super voordelige autospecial samengesteld naar één van de mooiste gebieden van Duitsland, Thöringen, met verblijf in het 4-sterren Best Wèstem Hotel in Jena. U kunt al een 5-daags verblijf boeken voor de ongekend lage prijs vanaf slechts 69! (6 dagen vanaf 82, 7 dagen vanaf 99, 8 dagen vanaf 115). En... bij deze prijzen is het dagelijks ontbijtbuf fet ook nog eens inbegrepen! Echt een ongekende actie voor zo'n prachtig hotel in één van de mooiste streken van Duitsland. Het hotel is een uitstekend uitgangspunt voor bezoeken aan steden als Dresden, Leipzig, Weimar en Erfurt Stuk voor stuk steden met een rijke historie en vele bezienswaardigheden. Wilt u ook Thöringen ontdekken? Reageer dan snel want, er zijn slechts enkele kamers per week beschikbaar voor deze spectaculaire prijzen. 4-sterren Best Western - Jena Jena ligt aan de historische KlassikerstraBe in de voormalige DDR, te midden van een prachtige omgeving met dichte bossen en glooiende heuvels. Het hotel ligt op ca. 2,5 km van het historische centrum van Jena. Het hotel beschikt over een restaurant bar, Biergarten, huurkluisjes, beau tycenter, solarium (tegen betaling) en sauna. De comfortabele kamers beschikken over telefoon, televisie, minibar, radio en een badkamer met bad, toilet en föhn. Tips voor uitstapjes Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar verschillende indrukwekkende steden. We noemen cultuurstad Weimar, waar grote Duitse schrijvers als Goethe, Schiller en Herder woonden en werkten. Ook de componisten Liszt en Strauss werkten aan het toenmalige hof. Het 1200 jaar oude Erfurt is de grootste stad van Ihliiingen en het heeft een fraai, historisch stadscentrum. Zeker de moeite van een kijkje waard zijn de Dom, de Peterskirche, de Fischmarkt en het Rathaus. Natuurlijk loopt u ook even over de bekende Krametbrucke, de brug over de Gera die aan weerszijden bebouwd is met hoge, smalle vakwerkhuizen, waar in voornamelijk antiekzaken gevestigd zijn. Brengt u ook eens een bezoek aan het indrukwekkende Dresden met het bekende Zwinger, de Förstenzug en de schitterende Semper-Opera. Ook interessant is Leipzig met haar historische binnenstad. Hier vindt u o.a. de Madler-passage, de Thomas- en Nikolaikerk, het operagebouw Gewandhaus en het lieve lingscafé van Goethe. In de beroemde stad Naumburg vindt u een schit terend, pittoresk marktplein met de Wenzelskerk en mooie middeleeuw se huizen. Vergeet tenslotte de prachtige Saatfefder-Feeëngrotten niet Door het uithakken van het aluingesteente in de mijnen zijn nissen ont staan, die nu de kleurrijkste grotten ter wereld vormen. U ziet het in Thöringen zult u zich geen moment vervelen! Aankomstdata HZ 94.685 Vrijwel iedere dinsdag van 6/4 t/m 26/10 69 6 dagen Vrijwel iedere maandag van 5/4 t/m 25/10 82 7 dagen Vrijwel iedere zondag van 4/4 t/m 31/10 99 8 dagen Vrijwel iedere zaterdag van 3/4 t/m 30/10 115 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 5 dgn 35, 6 dgn 45, 7 dgn 55, 8 dgn 65, meivakantietoeslag bij aankomst op 24-25-26-27/4,1-2-3-4/5 5, reserveringskosten 15 (verplicht per boeking), kinderkorting: 0 t/m 1 jaar gratis. f: 4/5/6/7 nachten verblijf in Best Western Jena, hotelverzor ging op basis van logies en ontbijt Exclusief: venroer, toeristenbe lasting, reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uit gebreide reisbeschrijving HZ 94.685 Turkije... spotgoedkoop... binnen handbereik! Onlangs boekte de 30.000ste klant van dit winterseizoen een reis naar Turkije bij KRAS Stervakanties! Een absoluut record. Reden voor onze directie om, in samenwerking met onze Turkse agent én Inter Airlines, 300 vakanties tegen absolute bodemprijzen aan te bieden. Een 8-daagse strandva kantie naar de Ikirkse Rivièra boekt u nu voor de ronduit sensatione le prijs vanaf slechts 169! En dit is inclusief verblijf in 4-sterren hotel aan de Turkse Rivièra en dagelijks ontbijt en diner. En of dat nog niet genoeg is, krijgt u ook nog eens geheel gratis een 2-daagse miniron dreis naar Pamukkale aangeboden! Naast genieten van de prettige tem peraturen en uitrusten aan de Turkse Rivièra, proeft u ook van de rijke cul tuur van dit vakantieland. Zoals al gezegd, deze reis is echt een buiten kansje. Maar wacht niet te lang, want het aantal plaatsen per vertrekda tum is beperkt! En.VOL VOL De Turkse Rivièra Een van de mooiste kusten van Turkije en eigenlijk van het hele Middellandse Zeegebied is de Turkse Rivièra. Dit gebied biedt u alles wat een vakantie zo heertijk maakt Indrukwekkende natuurgebieden zoals het unieke Cappadodë en het wereldberoemde Pamukkale, historische steden als Perge, Aspendos, Demre en Myra en archeologische opgra vingen zorgen en/oor dat u zich geen moment hoeft te vervelen aan de Turkse zuidkust Accommodaties Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima accommodaties ingekocht aan de Turkse Rivièra. Omdat we de prijs voor deze speciale actie zeer laag willen houden, bieden we u de accommodaties aan op no name basis. Dat wil zeggen dat u geplaatst wordt in een 4-sterren hotel in of nabij één van de badplaatsen Side, Antalya, Alanya, Belek of Kemer. De exacte ligging, plaats en de naam van de accommodatie hoort u ter plaatse. Alle hotels beschikken over vele faciliteiten, zoals restaurant, bar, zwembad en diverse sportfaciliteiten. Uw kamer is minimaal voorzien van douche en toilet Tijdens de 2-daagse minirondreis verblijft u in een 3-/4- sterren hotel. Speciaal 'KRAS Stervakanties-vliegtuig' Vnjwel alle reizen naar Turkije worden uitgevoerd in nauwe samenwer king met Inter Airlines. Een uitstekende nieuwe chartermaatschappij die gebruikt maakt van 2 gloednieuwe Boeing 737-800 toestellen. Door onze uitstekende samenwerking heeft Inter Airlines zelfs besloten één van de vliegtuigen volledig in de huisstijl van KRAS Stervakanties in te richten en te beschilderen. U vliegt dus met een 'KRAS SterVakanties-vliegtu Turkije! En... Inter Airlines is genomineerd voor de 'Most Effidant 2003', een award opgezet door Schiphol Airport Amsterdam. Reisprogramma in het kort Tijdens uw vakantie maakt u een 2-daagse minirondreis naar Partf Deze rondreis begint in principe op de 3e dag van de vakantie, n kan in enkele gevallen ook één dag eerder of later zijn. Tijden excursie maakt u kennis met het natuurwonder Pamukkale ('ka kasteel*) met haar prachtige witte kalksteentetrassen, welke Romeinse tijd als kuuroord werden gebruikt De nederzetting bij c oord is Hierapofis, bekend van haar graftombes uit de Grie Romeinse periode. Tenslotte bezoeken we een aantal pittoreske waar u een goed beeld krijgt van het dagelijkse leven in Turkije heden en verleden van dit vakantieland. De rest van uw vakantie genieten van zon, zee en strand aan de Turkse Rivièra. Vertrekdata HW 43.398/HZ 94.644 Vertrek vanaf Amsterdam, Rotterdam, Enschede en Maastricht april ook vertrek mogelijk vanaf Eindhoven. Maart 16 i Maart 17-19-23-24-25-26-30 April 2-3-4-5-6-7-9-10-11-12-13-14-16 April 17-18-19-20-21-22 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 19, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 49, toeslag bij vertrek op vrijdag 15, zaterdag 25, zondag 15, kinderkorting 0 t/m 2 jaar: betalen 25. Indusief: vliegreis Nederland-Antalya v.v. per Inter Airlines, trai luchthaven-hotel, 6 nachten verblijf in 4-sterren hotel, 1 nacht in 3-/4-sterren hotel tijdens rondreis naar Pamukkale, verzorg basis van haifpension, diensten Nederlandssprekende reisl Exdusief: entrees, lunches en verplichte fooien tijdens de ron luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, visum, re; annuleringsverzekering. Noot: het is niet mogelijk ter plaatse af ti van de minirondreis. Min. aant deeln.: 8. Uit ann.term. bij oi deeln.: 10 dgn voor vertrek. Vraag uitgebreide reïsbeschrijvin 43398/HZ 94.644 -WN&. sar MbftRfttt Prachtige 16-daagse rondreis naar de 'Parel van de Indische Oceaan' Voor een spectaculaire prijs naar het voormalige Ceylon! KRAS Ster- Vakanties heeft in samenwerking met onze agent in Sri Lanka een prachtige 16-daagse rondreis ingekocht En ook nog eens voor zeer voordelige prijzen! Want nergens anders kunt u deze rondreis naar de 'Parel van de Indische Oceaan' boeken voor zo een lage prijs als die van ons. U kunt al reserveren voor deze reis voor een prijs vanaf slechts 998 p.p., waarbij is inbegrepen: de vliegreis Amsterdam-Colombo v.v., diensten van een Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in goede toeristenklasse hotels op basis van haifpension (d.wz ind. ontbijt en diner) en een prachtig excursieprogramma langs de belangrijkste high lights van Sri Lanka. Er zijn maar weinig tropische eilanden die zoveel wonderschone natuur in combinatie met een fasdnerende cultuur bie den als deze 'tuin zonder jaargetijden'. Na afloop van uw rondreis kunt u nog een paar dagen heerlijk relaxen aan het paradijselijke strand van Hikkaduwa om alle fantastische indrukken op u in te laten werken... wat wilt u nog meer?! Reisprogramma in het kort U maakt tijdens deze fantastische rondreis o.a. kennis met de oude koningsstad Anuradhapura met zijn eeuwenoude tempels en kloosters en de bedevaartplaats Mihintale. We beklimmen de beroemde leeuwenrots in Sigiriya en bezichtigen de ruïnestad Polonnaruwa, met de liggende en de staande buddha. Via de rotstempels van Dambulla en de specerijentuin van Matale, rijden we naar de laatste koningsstad, Kandy. Hier bezoeken we o.a. de beroemde Tempel van de Tand' en de plaatselijke markt 's Avonds biedt KRAS Stervakanties u hier een culture le show aan (bij het programma inbegrepen). We reizen verder naar het wereldberoemde Olifantenweeshuis in Pinnawela en bovendien schen ken we onderweg naar Bandarawela aandacht aan de overbekende theeplantages gelegen in het prachtige groene berglandschap van Sri Lanka. Via Galle, waar we het beroemde en unieke Dutch Fortress uit de Nederlandse VOC-tijd bezoeken, rijden we naar Hikkaduwa. Hier kunt u nog een paar dagen heerlijk aan het strand bijkomen van alle indrukken, die u tijdens deze fantastische reis. heeft opgedaan. April 16-30 €998 Mei 7-14-21-28 €998 Juni 4-11-18-25 €998 Juli 2 €998 Augustus 6-13-20-27 €998 September 3-10-17-24 €998 Oktober 1-8-15-22-29 €998 Vertrekdata EZ 93.575 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 99, luchthavenbelasting en reseiveringskosten 45, NS-Combikaart 8. Indusief: vlucht Amsterdam-Colombo v.v. per charter (met tussen stop), hotelverzorging op basis van 14 x haifpension, rondreis per tou ringcar met airconditioning, Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse, Engelssprekende gids, excursieprogramma, verblijf in toe ristenklasse hotels in 2-persoonskamer met douche en toilet, culture le show in Kandy, jeeptocht door safaripark (exclusief entree park). Exclusief: entrees ca. 75 tot 85 p.p., fooien, vertrekbelasting ca. 10 p.p., eventuele verplichte plaatselijke gidsen, fac. excursies, luchtha- ven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, diverse verzekeringen. Noot: programmawijzigingen voorbehouden. Minimum aantal deel nemers: 28. Uiterste Annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 21 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving EZ 93575 .Sniai-' Heerlijke 8-daagse strandvakantie naar tophotel direct aan zee Met groots voordeel extra ingekocht! Onze inkoper keerde deze week terug van het zonnige Rhodos met een spectaculair aanbod van één van de plaatselijke TOPhotels. Een aanbod dat we gewoon niet kónden laten liggen. Wij hebben namelijk tientallen procenten korting weten te bedingen op de normale hotelprijzen van het 5-sterren-de-luxe Hilton Rhodos Resort! Een absoluut tophotel! Omdat we ook de vliegstoelen zeer voordelig ingekocht hebben, zijn we in staat om u een 5-sterren aanbieding te doen voor een 3-ster- ren prijs! Normaal betaalt u 130 tot 200 per kamer per nacht maar nu boekt u een complete 8-daagse reis inclusief vliegreis al vanaf slechts 549. Gaat u ook lekker luxe in het Hilton Resort genieten op Rhodos, volgens velen één van de mooiste eilanden van Griekenland! En een eiland met prachtig natuurschoon en eeuwen oude culturele bezienswaardigheden. LET OP: ER ZIJN SLECHTS 20 PLAATSEN PER VERTREKDATUM BESCHIKBAAR. WE RADEN U DAAROM MET KLEM AAN SNEL TE REAGEREN, WANT VOL VOL! 5-sterren-de-luxe Hilton Rhodos Resort Het 5-sterren-de-luxe Hilton Rhodos Resort is prachtig gelegen aan het strand van Ixia en is één van de meest luxe resorts van Rhodos. Op 1 km afstand ligt gezellige centrum van het dorpje Ixia en Rhodos stad ligt op 4 km. Het resort biedt uiteraard verschillende restaurants, bars, een prachtig zwembad, een eigen strand en fitnessruimte. Alle kamers beschikken over een badkamer met bad/douche en toilet, airco, minibar, kluisje, televisie, te lefoon en balkon. Tegen een geringe toeslag kunt u boe ken voor een ka mer met zeezicht In de omgeving van het resort be vindt zich o.a. een casino, manege, golfbaan en moge lijkheid voor Scuba duiken. Tips voor uitstapjes U zult ontdekken dat Rhodos veel meer biedt dan strand Naast de leuke eethuisjes en authentieke tavemes, waar de glaasjes ouzo goed smaken, biedt Rhodos-stad een groot aani ressante bezienswaardigheden zoals de Acropolis van Rhodo Apollotempel. Wat niet mag ontbreken tijdens uw verblijf bezoek aan de oude Griekse stad Lindos, die omringd is door wekkende middeleeuwse muren. Ook de typisch Grieks Kamiros en de Philerimosberg zijn een bezoekje zeker wa< tuurlijk kunt u ook een prachtige tocht maken over het eilani bij u zult genieten van het indrukwekkende berglandschap schitterende vegetatie. Kortom, u zult tijd te kort komen! Vertrekdata HZ 94.688 8 dagen 15 da] April 22-29 599 8 Mei 6-13-20-27 569 8 Juni 3 549 8 Juni 10 549 - Juni 24 €699 11! Augustus 26 €699 11! September 2 699 - September 16-23 569 8 September 30 569 - Oktober 14 599 - Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 249 luchthavenbelasting/toeristenbelasting en reserveringskosten 49 Indusief: vliegreis Amsterdam-Rhodos v.v., verblijf in het f ren Hilton Rhodos Resort in 2-persoonskamer o.b.v. logie ontbijtbuffet Exclusief: transfers (taxikosten 15 luchth hotel), luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemen Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 101 voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 94.688 UITSLUITEND te boeken bij: Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28, Amsterdam, Willemparksweg 26, Haarlem, Schagchelstraat la en Hoorn, Veemarkt 45-47 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112 Amersfoort, Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 /fA^") Apeldoorn, Kanaalstraat 36 Apeldoorn, Oranjerie 365 Arnhem \S^P Stationsplein 13 Baarn, Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft, sgr Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem. Schagchelstraat la Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoorn, Veemarkt 4/vvr 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 Nijmegen, Bloemerstraat 79 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk. Oosterstraat 3 Tilburg, J. van Stolbergstr. 25b Utrecht, Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle, Sassenstraat 76 INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKI 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEE! tel. bereikbaar: maandag t/m vrijdag: 08.30-21 f i zaterdag: 09.30-15.30 uur, zondag: 11.00-1

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22