^houdend Katwijk leert van zijn fouten SPORT 5 Lisse gooit handdoek in de ring Paulus Egberts is tegen Kloetinge een openbaring Quick Boys doet vanaf de stip goede zaken op inzet langs hekkensluiter Sportlust S 5 Verwoerd Diedrich sd'e worden toch geen kampioen zeliie conclusie berustte Lisse-trai- vejröring blijkbaar al voor de wed- Jcéek. En al helemaal erna. Hoewel wfhappen over de hele wedstrijd rrft door Hoek werden wegge- gejkte er een keurige 4-1 overwin- aflde thuisclub op het scorebord, occtie is nog te smal", oordeelde lepy Janssen moest een schorsing igle ziet dat we meteen kwetsbaar ■eial door persoonlijke fouten, zo rij! duel. stiond tot zaterdag tweede op de K#et altijd met oogstrelend, maar iaiet effectief voetbal. De blauwge- 1 m serieuze titelkandidaat. Lang- as begonnen steeds meer mensen re>ven. „Volgend jaar pas", zegt clils we er nog een paar goede i halen. Daar had ik graag aan t et, maar dat mag niet meer zo [)4jfeit dat de club na dit seizoen ;n?dere trainer verder wil, steekt erfar nog steeds. keiede mensen moeten vooral ver ben versterking vormen. Naast nook Juul Emanuelson al lange jaloulatie. De selectie van Bröring tCrtdat hij slechts drie reserveveld- lnl de lange reis naar Zeeuws had meegenomen. De jonge itpijlswijk werd in het hart van de t meteen voor de leeuwen ge- iloest ex-prof - daarvan lopen er bij Hoek wel een paar - Arjan Human be waken. De 19-jarige Van Gijlswijk deed dat grotendeels goed, maar zijn eerste fout le verde meteen de eerste tegentreffer op. Meters achter zijn ploeggenoten stond hij het buitenspel van Leon van den Ouden - nog zo'n ex-prof - op te heffen. Die tikte de bal na 13 minuten op aangeven van Hu- man binnen. Enkele minuten later maakte Van Gijlswijk dezelfde stellingsfout, maar deze keer corrigeerde hij dat met een goede sliding. „Laat hem dan maar meteen leren hoe het is", legde Bröring het opstellen van de jonge speler uit. „Voor ons maakt het niet uit, de titel gaat naar Quick Boys." Al voor de* openingstreffer had Hoek, dat als een Schumacher uit de startblokken kwam, grote kansen. Lisse had moeite het tempo te volgen. Vooral tussen middenveld en aanval gaapte een schier onoverbrugba re kloof, ondanks de terugkeer van Olaf Schaap in de basiself. Hij en Jeffrey Winter moesten die missing link vormen, om spits Kwong Steinraht te ondersteunen. Dat luk te niet. De gelijkmaker van FC Lisse kwam dan ook uit het niets. Roel de Goede onderschepte een bal na een uitverdedigende 'blunder van Wesley de Smet en hij bood Steinraht de alleszins te missen kans. De spits miste niet. Maar om nu te zeggen dat Lisse er be ter en rustiger van ging voetballen, nee. De 2-1 van Van den Ouden, tien minuten na de gelijkmaker, was dan ook terecht. Ook al wilde de lange spits, die overigens weg moet bij Hoek, de bal voorkoppen in plaats van in het doel. Hij stond vrij als een vogel te wachten op de voorzet; een ontstellende dekkingsfout van de Lissese defensie. Even later miste Kee Hoei Tan een dot van een kans op weer een gelijkmaker. Ook de derde tegentreffer was een fout, volgens Bröring. Maar dan vooral van scheidsrechter Stofkooper. Die negeerde een vlagsignaal voor buitenspel, omdat het niet 'hinderlijk' zou zijn. „Een kloteregel", volgens de trainer. „Ik dacht het al toen Nederland er tegen Brazilië mee de boot in ging, door die Bebeto. Nu kan een spits ge woon tegen de doelpaal leunen en lekker wachten, als die bal eraan komt doe je wat stappen naar achteren om te laten zien dat je niet 'aan het spel deelneemt' en daarna draai je je om en mag je scoren. Meteen weer afschaffen, die onzin." Maar als niet zijn hele verdediging na het vlagsignaal was gestopt met bewegen, was er niks aan de hand geweest. Met drie wissels probeerde Bröring de boel nog om te buigen. En zowaar, Hoek kwam in de verdrukking. Behoorlijk zelfs. Tot op de rand van het strafschopgebied. Vanaf daar werd het voor de Lissese aanvallers - van wie Steinraht nog de meeste daden drang etaleerde - veel te druk om erlangs te komen. Rob Opdam stiftte de bal net langs het doel, Kevin Winter stuitte op doelman Jurgen Belpaire. Het leek even alsof een aansluitingstreffer en wie weet nog iets meer mogelijk was. Tot de volgende per soonlijke fout. Doelman Kenny Heemskerk liet een zacht tikje van Van den Ouden los, de spits aarzelde niet en kogelde de bal van dichtbij binnen: 4-1. v ;t we zaterdag - Kop- néwon met 3-0 van ker Sportlust. Een ze- >r M °P inzet werd be- epptwijkse voetbalma- e t niet meer zo soepel gjvinterstop. oojniste kans van Pa- eitfkerk kreeg KRV we- a Jeen strafschop toe- ico de Jong schoot enaf elf meter op de ing werd nog geen twee minuten later in het straf schopgebied onderuit geschof feld waarop KRV een herkan sing kreeg die Huig Hoek verzil verde. Uit een hoekschop van Hoek, maakte De Jong even la ter zijn fout goed. KRV kwam wat gelukkig aan de derde tref fer. Bij het uitverdedigen schoot de Woerdense doelman op het lichaam van John van Otterloo die doeltreffend uithaalde. Valken'68 blijft staat na de 2-1 zege op Nootdorp derde. Val ken kwam al na vijf minuten op voorsprong door een van rich ting veranderde vrije trap van André Vooys. Daarna misten Dennis de Ridder en Wïlbert Star riante kansen voor de Val kenburgers. Na rust deelde Val ken de lakens uit. Toch kwam Nootdorp langszij omdat de de fensie van Valken niet adequaat reageerde bij een hoekschop. Nog geen minuut later kwam Valken weer op voorsprong. Een voorzet van Emiel van der Plas werd door Bastiaan de Mooy afgerond. Na de goede resultaten van de laatste weken moest RCL op ei gen veld het hoofd buigen voor DSVP: 1-0. DSVP kwam op voorsprong toen doelman Mat- thijs de Vreede eerst een schot pareerde maar in de rebound kansloos was. Remco Visser trof na rust drie keer de lat. ARC doet wat het moet doen door Gertjan van Geen alphen aan den run - In een wedstrijd die voor een groot deel niet om aan te gluren was, doken waarachtig twee licht puntjes op. ARC won de de gradatiestrijd van Kloetinge (1- 0) en schudde daarmee de tweede concurrent voor direc te degradatie af. Verantwoor delijke was Paulus Egberts, de enige die zich niets aantrok van de heersende misère en een gedurfd optreden met een late goal bekroonde. ARC voorkwam zaterdag een herhaling van twee seizoenen geleden, toen het rechtstreeks naar de eerste klasse afdaalde. Het gat met nummer dertien Kloetinge is opgelopen tot twaalf punten en de Zeeuwen hebben nog maar zes duels te spelen. De Alphenaren staan zelfs comfortabel tiende, bo ven Noordwijk en Excelsior Maassluis. Er waren dan ook louter tevreden gezichten te zien in de kleedkamer van ARC. Sommigen waagden het zelfs te genieten. Het resultaat stond immers voorop op sportpark Zeger- sloot en ARC had gedaan wat het moest doen. Dat het een heel pover optreden was ge weest, deerde niet. „De beslis sing is gevallen", zei trainer Dennis van den IJssel. „We hebben een slechte wedstrijd gewonnen, dat is duidelijk. We kunnen beter, maar het is een geruststellende gedachte dat het gat zo groot is." Twee jaar geleden was het juist in zo'n wedstrijd helemaal mis gegaan met de Alphenaren. ARC verloor van Marken en zette een vrije val in die niet meer te stoppen bleek. Verlies zaterdag had onherroepelijk tot een dergelijk scenario ge leid. De komende vijf weken krijgt de ploeg van Van den IJssel vijf Duin-en-Bollenploe- gen tegenover zich, waarvan vier op verplaatsing. Die reeks kan ARC nu iets geruster tege moet zien. Gelukkig maar, want mis schien gaat de ploeg daardoor wat minder krampachtig spe len. Het was toevalvoetbal van de bovenste plank wat ARC liet zien en Kloetinge deed daar niets voor onder. De eerste echte kans was pas in de 26ste minuut te noteren. Wouter Verheij kreeg de bal, maar produceerde een misluk te stift. Kloetinge reageerde tien minuten later, nadat rechtsback Bryan Simons na mens de thuisploeg op avon tuur was geweest en zoge naamd geblesseerd bleef lig gen. De inzet van spits Wilco de Valk eindigde op de krui sing. Robin Kant was vlak voor rust dichtbij de openingstref fer, maar zijn kopbal eindigde op de paal. ARC ploeterde. Het baltempo was te laag, de passing te on zuiver en de onderlinge coa ching ontbrak. Te vaak liet een ARC'er zich van de bal zetten, doordat een medespeler hem niet attendeerde op de aanwe zigheid van een tegenstander. Te vaak was de voortzetting te gehaast, terwijl de man in bal bezit tijd genoeg had om het overzicht terug te krijgen. Vormgever Stefan Schaafsma beperkte zich tot het nemen van kansloze vrije trappen van veel te grote afstand. Nieuwko mer Guillermo Graaven, de ex- prof viel meteen na rust in voor Kant, liet niet zien waar om hij een versterking 2 kunnen zijn. De enige die zich onttrok aan de malaise was Paulus Egberts. De rechtsbuiten, overgekomen van TAW, speelde zich vlak voor de winterstop in de selec tie, nadat Marvin Redjosetiko aan de buitenkant niet voldeed en Bas Willemse geblesseerd was geraakt. Egberts blijkt heel snel doorge groeid te zijn naar het hoofd klasseniveau en is een openba ring. Hij is snel, behendig en, hoewel tenger, voor de duvel niet bang. Niet al zijn acties bleken succesvol, maar hij probeerde in ieder geval iets. Van den IJssel: „Ik sta ervan te kijken hoe hij zich manifes teert. We geven hem veel ver trouwen. Hij moet blijven spe len vanuit zijn gevoel. Dan ko men zijn kwaliteiten het best tot uiting. Hij heeft flair en dat spreekt mij enorm aan. Op het moment dat iedereen zich al neer had gelegd bij een puntendeling - Edgar van Schie haalde tien minuten voor tijd nog een bal van de lijn - viel de beslissing toch. Na lang gepriegel lepelde in valler David Toxopeus de bal achter de Zeeuwse verdedi ging. Egberts dook op en joeg de bal achter doelman Peter Noordijke. Dat de speaker een minuut later René van Megge- len tot man van de wedstrijd kroonde, wekte daarom be vreemding. Aan de vreugde over de behaalde dure punten deed het echter niets af. nu vier punten. Aandewiel wei gert evenwel te juichen: „Ik kan me nog een seizoen herinneren waarin we, onder Melbi Ra- boen, de gedoodverfde kampi oen waren. In het paasweeken- de speelden we tweemaal en vergooiden we het kampioen schap. Positief is wel dat Sche- veningen nu als kampioenskan didaat afvalt. En zo volgen er nog meer tegenstanders die we zelf, bij winst, uit kunnen scha kelen." Zaterdag staat Hoek bij voorbeeld op het programma. Ondanks de flinke winst van die ploeg op Lisse, kunnen de Kat- wijkse oefenmeesters de con frontatie met de Zeeuwen met vertrouwen tegemoet zien. Ook op Houtrust kwam de lijstaan voerder overtuigend voor de dag. Vooral het eerste kwartier was aantrekkelijk. In die fase vonden de zeer beweeglijke Katwijkers steeds een vrije man en combineerden zij er bij vla gen naar hartelust op los. Het leidde tot drie scoringsmoge- lijkheden. Na voorbereidend werk van de met mooie passes strooiende Brian Mussche en Van der Gun dook Maarten Bak vrij voor doel op. Langstraat redde knap. De tweede kans was voor Van der Gun, die zich vrij speelde en uithaalde. Opnieuw stond de doelman in de weg. Na een voorzet van Hendrik van Beelen onderscheidde Langstraat zich wederom door Derek van der Plas het scoren te beletten. Naarmate de eerste helft vor derde kreeg Scheveningen meer grip op het spel. Aandewiel: „We kozen te vaak voor moeilij ke oplossingen en speelden soms slordig." Verder dan ma tige doelpogingen van Danny Voskuil en Matthijs Seilberger kwam de formatie van coach John Blok niet. Blok: „Quick Boys stoorde onze opbouw vroeg en daardoor moesten we dikwijls de lange trap hanteren. En voorin hebben we geen lan ge jongens lopen." In een periode waarin beide teams nauwelijks voor dreiging zorgden, kwam Quick Boys toch op voorsprong. Scheve- ningen-verdediger Stephan 't Hart vloerde de actieve Bak en arbiter Angevaare wees naar de stip. Van der Gun schoot door het midden raak: 0-1. Even later was de lastig af te stoppen aan valler opnieuw dicht bij een treffer. Zijn kopstoot, na een voorzet van Niels van Duin, ging net over. Na de pauze kwa men de bezoekers een keer goed weg, toen Sander Klapwijk het eens van afstand probeerde en achter de verraste doelman Peter Kromhout de lat trof. Vlak daarna was de strijd be slist. Jimmy Charité legde Van Beelen neer en Van der Gun vond vanaf elf meter de bene denhoek: 0-2. Geroutineerd speelden de gasten, die niet over de geblesseerde Remco Torken konden beschikken, de wedstrijd uit. Alleen na een tweede gele kaart voor Ray mond Flaton - de na een duel met invaller Maurice Escalona gevallen verdediger tikte de bal met de hand weg - rook de thuisclub nog even mogelijkhe den, maar tot meer dan een door Kromhout gekeerde inzet van René Roeleveld kwamen de groenhemden niet. Blok: „Je moet eerlijk zijn: Quick Boys is voor ons gewoon een maatje te groot. Hun voorhoede is eerste divisie-waardig. Van der Gun onderstreepte in de slotfase nog eens die stelling door na een rush op knappe wijze, met de buitenkant van de voet, het hoofd van Van der Plas te vinden. De middenvel der kopte te hoog. Vlak ema kreeg Van der Gun een ap- plauswissel. Arbiter Angevaare was er toen al niet meer bij. Hij haakte in de 88ste minuut geblesseerd af. Zijn assistent Blommensteijn verving hem. i H Wt-i -m AU rs scoort tegen ASWH uit een penalty de openingstreffer voor Katwijk. Foto: Taco der Eb '^Hartman V! )e voorzichtige start van Katwijk in "^t ASWH was begrijpelijk. Eerder in ch verloor de ploeg, toen nog onder John Eelman, in Hendrik-ldo-Am- =4-1 van dezelfde tegenstander. Drie tegengoals vielen destijds in de eer- Riten. Met Freek Rienks aan het roer ■"■de Katwijk zich voor dit smadelijke klopte ASWH, wanhopig op zoek [^m van voor de winterstop, met 2-1. vooraf spraken duidelijk in het an Katwijk. De selectie van Rienks ji de laatste drie wedstrijden zeven punten. ASWH bleef daar ver bij achter door driemaal op rij te verliezen. Trainer Jack van den Berg na afloop van de wedstrijd: „We zijn uit vorm, dat kan ik moeilijk ontkennen." On danks de goede resultaten na de winterpauze startte Katwijk, op de tribune aandachtig be keken door de nieuw aangetrokken doelman Dave de Heiden, uiterst voorzichtig. Rienks: „We wilden per se niet in het mes van de counter lopen. Daarom hielden we veel men sen achter de bal." Omdat ASWH - spelend zonder spits John Verbaan en de middenvelders Ferry van Lare en Robert Visser - eveneens koos voor een be houdende speelwijze, kregen de toeschou wers op De Krom een weinig interessante eerste helft te zien. ASWH was daarin wat meer aan de bal dan Katwijk, maar deed daar weinig mee. Schoten van Hank Viveen en On- no Doeland misten zuiverheid. Acht minuten voor de pauze was Katwijk voor de eerste keer gevaarlijk. Sander Molenaar mikte de bal via de handen van doelman Willem Jan Barend- regt op de lat. Schoten van Chris de Bie (over en naast) volgden. In de tweede helft speelde Katwijk wat offen- siever. Nadat doelpogingen van De Bie en Tim Kluivers niets hadden opgeleverd, be sloot arbiter Gerritsen Katwijk een handje te helpen. Marcel van Mourik wilde de bal in zijn eigen strafschopgbied wegwerken, maar deed dat nogal onhandig. De houterige inval ler raakte De Bie, die gretig naar de grond ging. Acht van de tien scheidsrechters zouden Van Mourik het voordeel van de twijfel gun nen, zo niet Gerritsen. Hij wees gedecideerd naar de stip. Kluivers benutte de penalty. Een minuut na de openingsoal moest Baren- dregt al zijn talenten aanspreken om opnieuw een treffer te voorkomen. Hij wierp zich voor de voeten van doorgebroken De Bie. Veertien minuten voor het einde werd het toch 2-0. Karim Hajji profiteerde op rechts van de ruimte die hij van het 'aandringende ASWH kreeg. Zijn eerste schot stuitte op de vuisten van Barendregt, zijn tweede inzet leverde wel een goal op. Omdat ASWH in de tachtigste minuut reageerde met een doelpunt van Doe land, werd het in de slotfase nog spannend. ASWH kreeg nog een kans, die Louis van Kleef verprutste. De spits, redelijk in bedwang gehouden door Toine l'Ami, schoot over. Rienks, na zaterdag met zijn team de koplo per van het rechterrijtje: „Ik vind dat we tac tisch goed hebben gespeeld. We hebben ge disciplineerd verdedigd en weinig kansen weggeven. ASWH voetbalde zeker niet slecht, het blijft een gevaarlijke ploeg. Wij zitten nog steeds in een fase van de competitie waarin we niet vrijuit kunnen spelen. Het is voor ons nog steeds zaak de punten bijeen te sprokke len. Als we zaterdag van Noordwijk winnen, zijn we waarschijnlijk veilig. Misschien gaan we dan wat frivoler voetballen." igen - Marnix van der 1 zaterdag op het vol- [jbortpark Houtrust het rel. In de ontmoeting ïheveningen slaagde iilys er maar niet in de ide doelman Maurice ?\t te kloppen, maar /fschoppen boden uit- 'an der Gun toonde flle keren trefzeker en de koploper zo de ze- ^verwinning profiteer- egam van de trainers :cdewiel en Aijen van '^optimaal van de mis- thet als tweede geno- Lisse (4-1 verlies bij ^akte. Met nog zeven kc de boeg bedraagt de v\g op de concurrentie maandag 8 MAART 2004 HOOFDKLASSE A Katwijk-ASWH 2-1 (0-0). 65. Kluivers 1- 0 (strafschop), 76. Hajji 2-0, 80. Doe land 2-1. Scheidsrechter: Gerritsen. Toe schouwers: 800. De Jong 7 De Vreugd 6 Verkade 7 Kluivers 7 l'Ami 7 Hajji 6 Buijs 8 88. Price Ederveen 7 Molenaar 6 Groen 6 De Bie 7 82. Pronk - 79. Verkuijlen Hoek - FC Lisse 4-1 (2-1). 13. Van den Ouden 1-0, 26. Steinraht 1-1, 37. Van den Ouden 2-1, 60. Minnaert 3-1, 76. Van den Ouden 4-1. Scheidsrechter: Stofkooper. Toeschouwers: 800. Heemskerk 5 Naarendorp 6 Dekker 6 De Goede 7 Van Gijlswijk 5 J. Winter 6 60. v. Wieringen 6 67. Averdijk 6 K. Winter 6 Schaap 5 Honsbeek 6 46. Opdam 6 Tan 6 Steinraht 6 Scheveningen - Quick Boys 0-2 (0-1). 38. Van der Gun 0-1 (strafschop), 52. Van der Gun 0-2 (strafschop). Scheids rechter: Angevaare (88. Blommensteijn). Toeschouwers: 3000. Rode kaart: 76. Flaton (Quick Boys, 2x geel). Kromhout 7 84. Guijt Van Duijn 7 Van Beelen 8 Van Dam 7 Mussche 8 Hoek 7 Van der Gun 8 Flaton 7 90. Den Turk Timmermans 7 Bak 8 Ter Leede - Noordwijk 4-0 (0-0). 60. Rbii 1-0, 73. Baddaou 2-0, 85, Koers 3- 0, 86. Cornelia 4-0. Scheidsrechter: Van der Werff. Toeschouwers: 750. Ter Leede: Waasdorp 7 Koordes 7 Faerber 7 Kalkema 6 Hoogkamer 7 35. Baddaou 7 Jansen 8 Rbii 8 Lensink 8 Cornelia 7 Boekenstijn 7 Hamdi 7 55. Escudero 7 75. Koers Noordwijk: Van der Veldt 6 Van Dam 7 Van Utrecht 7 Van Wetten 6 Van der Laan 7 Leonard 7 Korbee 8 44. Herpers 6 Ravensbergen 5 Pitti 6 Van der Kolk 6 69. Ruitenberg 6 Meurs 7 ARC - Kloetinge 1-0 (0-0). 87. Egberts 1-0. Scheidsrechter: De Meyer. Toe schouwers: 250. Tuinenburg 7 Verheij 6 Simons 7 Schaafsma 5 Van Dorp 6 Egberts 8 Van Schie 6 Kant 6 Bakker 6 46. Graaven 5 75. Toxopeus - Verlaan 6 Van Meggelen 6 77. Aksoy last. Quick Boys 19 11 5 3 38 44-25 Ter Leede 19 10 4 5 34 39-24 Hoek 19 10 4 5 34 36-24 Lisse 18 9 4 5 31 38-26 Capelle 18 8 6 4 30 35-25 Schevening. 18 8 3 7 27 22-26 Rijnsb. B. 17 7 5 5 26 31-26 Katwijk 17 7 4 6 25 33-34 ASWH 18 7 4 7_ 25 31-29 ARC 19 7 4 8 25 30-38 Noordwijk 19 7 1 11 22 33-36 Excelsior M. 17 3 7 7 16 18-27 Kloetinge 20 3 4 13 13 30-47 Achilles V 18 2 3 13 9 15-48 Topscorers: Florencio Cornelia (Ter Leede) 17: 2. Henk Roeland (Capelle) 16; 3. Sander Molenaar (Katwijk) 12; 4. Wilco de Valk (Kloetinge) 11; 5. John Verbaan (ASWH) 10; 6. Marnix van der Gun (Quick Boys), Remco Torken (Quick Boys) 9; 8. Arne van Gelder (Capelle), Jeffrey Winter (FC Lisse), Leon van den Ouden (Hoek) 8; Arjan Human (Hoek), Tim Kluivers (Katwijk), Jeroen van Wet ten (Noordwijk), Peter Freke (Rijnsburg- se B.), Danny Voskuil (Scheveningen) 7. Programma volgende week: Excelsior M. - Scheveningen, Lisse - Capelle, Rijns- burgse Boys - ARC, Noordwijk - Katwijk, Quick Boys - Hoek, Kloetinge - Ter Leede, Achilles Veen - ASWH. HOOFDKLASSE B Marken - Spakenburg 1-3, GVW - Del- taSport 1-2, Heerjansd. - Bennekom afg, T0GR - Ajax afg, IJsselm.v. - D0V0 1-2, Sparta N. - Huizen 0-1 IJsselm.v. 18 13 1 4 40 39-16 DOVO 16 12 1 3 37 42-18 Spakenburg 17 11 3 3 36 36-25 Bennekom 16 8 2 6 26 32-28 Huizen 17 6 5 6 23 22-24 Marken 17 7 2 8 23 29-32 Sparta N. 16 7 1 8 22 24-32 DeltaSport 17 6 2 9 20 25-33 Heerjansd. 17 5 3 9 18 24-33 Ajax 17 5 3 9 18 19-31 TOGR 16 5 2 9 17 17-25 SH0 15 5 1 9 16 31-36 GVW 17 4 2 11 14 24-31 HOOFDKLASSE C BeQuick'28 - DOS Kampen 3-0, Gene- muiden - Nunspeet 2-0, Harkem. B - Urk 1-2, Or. Nassau - ACV 1-5, WHC - Dronten 1-0, Flevo Boys - CSV 0-2, SDC Putten - W0G 2-0 BeQuick'28 18 14 1 3 43 50-17 Genemuiden 18 12 5 1 41 45-25 ACV 18 11 3 4 36 45-23 WHC 17 10 1 6 31 29-26 DOS Kampen 18 8 4 6 28 27-25 WOG 18 7 6 5 27 28-23 SDC Putten 18 8 3 7 27 25-26 Harkem. B 17 8 2 7 26 32-21 Urk 18 5 5 8 20 26-37 Nunspeet 18 5 3 10 18 27-32 Flevo Boys 18 3 7 8 16 20-28 Dronten 17 3*3 11 12 18-38 Or. Nassau 17 T 2 12 11 19-53 Veiling FC Lisse lisse - FC Lisse houdt vrijdag 19 maart (aanvang 20.00 uur) een veiling in De Voorhof aan de Bondstraat. De opbrengst van het evenement gebruikt de hoofdklasser voor de opleiding van jeugdspelers en onderhoud van de accommodatie. Daar naast kan voor een euro op de uitkomst van de veiling worden gegokt. Dat geld gaat naar de Stichting Doe Een Wens. Er kan worden geboden op de voetbal shirts van Rafael van der Vaart en Ruud van Nistelrooy.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 23