Rijnland SMtvwirdcr doe j/mt IdeoK hikb dehXeoi. Teamleider WERKEN AAN JE TOEKOMST BIJ EEN TOONAANGEVEND BEDRIJF... loodgieter/ sanitairmonteur "ralflET ZATERDAG 6 MAART 2OO4 912 Bel voor meer informatk de Personeel Accountgroe\ (075)681 3677 Bij hel klinisch chemisch laboratorium (KCL) van het Rijnland Ziekenhuis zijn enthousiaste analisten en doktersassistenten werkzaam die een actieve bijdrage leveren aan de ontwikkeling van de afdeling en de uitvoering van het afdelingsbeleid. Het KCL heeft een formatie van 63 fle en kent vijf onderafdelingen: afname en receptie, chemie, hematologie en het automatenlaboratorium op de locatie Leiderdorp en een kleiner laboratorium op de locatie Alphen aan den Rijn. Het KCL werkt voor specialisten, huisartsen en verloskundigen. Voor de onderafdeling afname en receptie zijn wij op zoek naar een 32-36 uur (88,89-100%) Het team en de werkzaamheden: Het team bestaat uit 26 medewerk(st)ers (15 fte). De werkzaamheden beslaan: secretariaatswerkzaamheden, baliewerkzaamheden, bloedafname in de kliniek en op de polikliniek, verwerking van binnengekomen monsters en distributie hiervan over de analytische onderafdelingen en verzending van externe onderzoeken. Uw werkzaamheden: U geeft direct leiding aan de teamleden. U draagt zorg voor hun inzetplanning, waarbij u verantwoordelijk bent voor een goede en tijdige dienstverlening door het team. U (her) schrijft procedures en voorschriften, draagt zorg voor het op peil houden van de werkvoorraden gebruiks- en verbruiksgoederen, de kwaliteit van de geleverde dien sten en het inwerken van nieuwe medewerkers. Daarnaast bent u vakinhoudelijk vraagbaak op het werkgebied zowel binnen het KCL als binnen het ziekenhuis. Tevens bewaakt u de procedure van nagekomen klinische en cito-aanvragen, in overleg met de klinisch chemicus van dienst. U organi seert het teamoverleg, houdt jaargesprekken met de team leden en begeleidt hen bij ziekteverzuim. Zonodig vervangt u collega teamleiders. U bent lid van het managementteam van het KCL en u ondersteunt de leden van de vakgroep Klinische Chemie en de laboratoriummanager bij het ont wikkelen. implementeren en bewaken van het afdelings beleid. U neemt deel aan werkgroepen en commissies, zowel op afdelings- als instellingsniveau. Wij vragen: De teamleider die wij zoeken is een krachtige persoonlijk heid die een coach is voor zijn/haar teamleden en een balans weet te vinden tussen (onder)afdelings- en organi- satiebelang. U heeft een klinisch chemische opleiding genoten, aangevuld met een managementopleiding of u bent bereid deze te volgen. U functioneert op HLO-denk- niveau. U heeft ervaring met genoemde werkzaamheden en bij voorkeur op het gebied van leidinggeven. U heeft belangstelling voor het oplossen van problemen, u kunt omgaan met tijdsdruk en stress en weet daarbij de juiste prioriteiten te stellen en weerstanden te overwinnen. U heeft organisatorische capaciteiten, durft verantwoorde lijkheid te nemen en beschikt over uitstekende communi catieve vaardigheden. Wij bieden: Wij bieden u een salaris conform de CAO Ziekenhuizen. Daarnaast kennen wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over deze functies wordt u verstrekt door dr. G.L.A. Reijnierse, klinisch chemicus, telefoon nummer: 071 - 582 83 56, e-mail: l.reijnierse@rijnland.nl. Voor meer informatie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. H. Smeele-Petit, afdeling Personeel SOrganisatie, postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 013LD. ziekenhuis Wii hopen u te kunnen verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging is! BROERSMA Adviesbureau voor Beton- en Staalconstructies Den Haag BV Groothertoginnelaan 33 2517 EB Den Haag Tel. 070-3602907 Fax. 070-3617175 mfo@burobroersina.nl Ing. F.T. Ouwehand Management: Ir. J. Pauwels Ing. P. Beekink Medewerkers: 3 constructeurs 12 tekenaars 2 adm. medewerkers 1 systeembeheerder Het in 1958 opgerichte bureau geeft adviezen en maakt tekeningen en berekeningen van nagenoeg alle gangbare bouwconstructies in de utiliteit en woningbouw. Zij streeft naar een goede relatie met haar opdrachtgevers waarbij naast de kwaliteit van het werk de onafhankelijkheid van de gegeven adviezen voorop staat. Wij zoeken per direct: Een ervaren constructeur Als adviseur van de opdrachtgever en als intern verantwoordelijke verzorgt u zelfstandig de constructieve uitwerking van met name gecompliceerde woningbouwprojecten maar ook van utilitaire projecten en binnenstedelijke renovatieprojecten. Minimaal 5-10 jaar ervaring in een dergelijke functie. Op termijn is, bij gebleken geschiktheid, toetreding tot het management mogelijk. Maar hebben ook emplooi voor: Constructeurs Die de tekenafdeling rekenkundig ondersteunen en meewerken aan het constructief uitwerken van projecten. Zwaarte functies afhankelijk van ervaring. Wij bieden u: Een dynamische werkomgeving en een zelfstandige functie. Variabele werktijden maar wel op basis van 5 dagen en 38 uur per week. Een salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. F.T. Ouwehand. Als u belangstelling heeft voor een van de vacatures verzoeken wij u uw sollicitatie met c.v. uiterlijk 23 maart 2004 aan ons te sturen. Zijn wij op korte termijn op zoek iging in Leiden. Wegens uitbreiding van a Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, san De verkoop geschiedt zowel aan de particulier als Functieomschrijving Het installeren van badkamers Functie-eisen: Ervaring vereist In bezit van rijbewijs Klantvriendelijke instelling Wij bieden: Goed salaris Auto van de zaak Opleidingsmogelijkheden Voor deze functie geldt een goede salariëring, secundaire arbeidsvoorwaarden, vakantiebon volgens SFB en de mogelijkheid om opleidingen te volgen. Is dit de baan waarnaar u zoekt? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en/of ervaring staan vermeld, of bel naar: Dhr. N. Pikaar. Lestella Sani Plus D. Rij kersweg 15 2315 WC Leiden Telefoon 071 - 5223123 E-mail info@lestella-saniplus.nl Wie zijn we Zorgvoorziening Van der Willigenhof biedt verzorging en verpleging bij de cliënt thuis, met de kwaliteit en continuïteit van intramurale zorg/vetpleging. Door de vele wijzigingen in het zorgstelsel is de organisatie voortdurend in ontwikkeling. Ondersteuning van de administratieve processen middels softwaresystemen is daardoor onontbeerlijk geworden. Wat zoeken we Een professional die naast een opleiding en ervaring in de financiële administratie ook kennis en ervaring heeft in het invoeren en beheren van informatie- en datasystemen. En die in staat is op aanwijzing van de controller de benodigde informatie aan te leveren voor het management, jaarrekening en begroting. Iemand die secuur, flexibel en communicabel is en bereid is om de handen uit de mouwen te steken. EEN ZELFSTANDIG WERKENDE FINANCIEEL/ECONOMISCH MEDEWERKER voor 18-24 uur per week De werkzaamheden zijn - gehele financiële administratie (excl. de loonadministratie) - aanleveren van informatie aan management en controller - verantwoordelijk voor het inhoudelijk gebruik van informatie- en datasytemen in de organisatie - onderhouden van de website - (voorbereidende) werkzaamheden tbv fondswerving Wat zijn de functie-eisen HBO/HEAO werk- en denkniveau, een goede beheersing van MS office, Excel, access en exact. Ervaring in het zelfstandig uitvoeren van boven genoemde werkzaamheden. Wat bieden we - een functie die volop in ontwikkeling is - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen - salaris ontleend aan FWG functiegroep 45 - meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden, met o.a. een PC-privé-regeling en een fietsenplan Wil je reageren Schrijf een sollicitatiebrief naar P&O vóór 15 maart of stuur een e-mail naar t.werter@vanderwilligenhof.nl Wil je meer informatie, bel met J. H. Korterink directeur tel. 071-5761200. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Facility Service is een jong en energiek bedrijf dat facilitaire diensten levert aan diverse opdrachtgevers. Deze diensten bestaan o.a. uit: project management, interim facility management, facility office management, receptie- en telefoondiensten en operationele diensten zoals handyman activiteiten en post kamerwerkzaamheden. Via Facility Service zijn ruim 100 medewerk(st)ers werkzaam op verschillende locaties door het hele land. Voor een opdrachtgever in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste parttime Receptioniste/Telefoniste In deze functie weet je op klantvriendelijke wijze het telefoon- en faxverkeer in goede banen te leiden en bezoekers op gastvrije wijze te ontvangen. Daarnaast beheer je de vergaderlocaties en verzorg je de dagelijkse post. Tevens ben je verantwoordelijk voor de aanwezigheidsregistratie van personeel, verzorg je cateringbestellingen en voer je licht administratieve werkzaamheden uit. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden in zowel de Nederlandse als Engelse taal en bent bekend met computerprogramma's als Word, Excel en Outlook. Je bent minimaal twee en maximaal 5 dagdelen van 8.00 tot 13.00 en/of 13.00 tot 18.00 beschikbaar en je hebt een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie. Herken je jezelf in deze functie, dan zien wij graag je sollicitatiebrief met C.V. voor 17 maart tegemoet. Stuur deze naar: Facility Service B.V., t.a.v. Marieke Uyleman, Computerweg 16, 3821 AB Amersfoort, tel: 033-4551839, fax: 033- 4550472, www.facilitv.nl. Je kunt ons ook bellen voor een sollicitatieformulier of deze op onze website invullen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kinderdagverblijf Kattekop zorgt voor de kinderen van mensen die via werk of stud! aan de Universiteit Leiden verbonden zijn Kattekop is ondergebracht in een stichting Daarvoor zoeken wij nu een onbezoldigd bestuurslid, die bij de behartiging van alle grote belangen, die van de kleintjes niet u het oog verliest. Als bestuurslid ben je mede verantwoorde!: voor het beleid van Kattekop. Je vergader doorgaans eenmaal per maand, samen rr de 4 overige bestuursleden en de directe die verantwoordelijk is voor de dagelijkse leiding. Je wordt voor 2 jaar benoemd en dit kan 2 keer herhaald worden. Kinder opvang is momenteel een hot item, ook ii politiek Den Haag. Zo zal met name de W WBK consequenties hebben voor Katteko en dus voor haar beleid en bestuur. Medt daarom zoeken wij iemand met een juridisci of fiscale achtergrond, maar zijn wij met andere kwaliteiten ook zeer gelukkig. Mail of bel met Jeroen 't Hart (voorzitter) j.thart@ICS.leidenunviv.nl, telefoon 071 5273328/8026. Of met Conny van der Geest cpm.vandergeest@bb.leidenuniv.nl Stichting Universitair Kinderdagverblijf Wassenaarsweg 8, 2333 AK Leiden Telefoon 071 5176363 www.kinderopvang.leidenuniv.nl. Akzo Nobel, met hoofdkantoor in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezondheidszorg, verven en lakken en chemische producten. Over 2002 bedroeg de geconsolideerde omzet EUR IA miljard. De onderneming telt ruim 67.000 medewerkers in meer dan 80 landen. De financiële resultaten over 2003 zijn op 3 februari 2004 bekendgemaakt Akzo Nobel Aerospace Coatings is wereldwijd een toonaangevende leverancier van coatings en aanverwante producten voor de luchtvaart, ruimtevaart en defensie. Tot onze klanten behoren vooraanstaande vliegtuigfabrikanten, luchtvaartmaatschappijen en onderhoudsbedrijven. Door het toepassen van 'state of the art' productiemethoden en een geavanceerd logistiek systeem bieden wij de klant producten van uitstekende kwaliteit tegen een korte levertijd. Met SAP-R3 als ondersteunend computer systeem waarborgen wij de goede voortgang van de orderprocessen. Onze administratieve procedures zijn efficiënt ingericht en wij leveren het hoogste niveau van ondersteuning aan onze klanten. Voor onze Europese vestiging in Sassenheim, vanwaar de markt wereldwijd door ons wordt beleverd, zijn wij op zoek naar een zeer gemotiveerde Manager Customer Services. Uw functie - Als Manager Customer Services bent u verantwoordelijk voor de goede voortgang en kwaliteit van een groot deel van het orderproces. - U geeft daarbij leiding aan een team van medewerkers dat zorgdraagt voor het afgeven van offertes, het aannemen, en invoeren van klantorders, het verstrekken van informatie aan klanten en after-sales taken. -Tevens draagt u zorg voor een correcte klachtenregistratie en -afhandeling. - De afdeling fungeert als belangrijk aanspreekpunt voor de klanten van Akzo Nobel Aerospace Coatings; hierbij wordt intensief samengewerkt met de sales managers. - U werkt nauw samen met andere afdelingen binnen de organisatie, waaronder inkoop, productie, voorraadbeheer en distributie, om de orderflow optimaal te laten verlopen. - Voorts bent u verantwoordelijk voor effectief en efficiënt gebruik van het commerciële systeem van SAP. Daarbij faciliteert u de vijf Customer Services afdelingen binnen Akzo Nobel Aerospace Coatings Europe met werkwijzen, trainingen en verdere relevante informatie. Uw profiel - De Manager Customer Services waarnaar wij op zoek zijn, heeft een commerciële en klantgerichte houding. U beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten en bent in staat om het orderproces optimaal s te laten verlopen en waar nodig effectief bij te sturen. - U bent pro-actief en flexibel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. - U draagt voorstellen aan om de afdeling Customer Services en de supply chain beter te laten functioneren. Tevens bent u in staat om voorstellen daadwerkelijk om te zetten in verbeteringen. - De nieuwe Manager Customer Services functioneert op HBO+-niveau, verkregen door opleiding en relevante werkervaring. - De functie vereist een uitstekende kennis van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift. - U hebt ervaring met Windows XP en MS Office, waaronder Word en Excel. - Kennis van en ervaring met SAP is een belangrijke pre. Wat wij bieden: Wij bieden zeer gevarieerde en uitdagende werkzaamheden in een dynamische internationale omgeving. Tevens bieden wij goede arbeidsvoorwaarden en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontplooiing. Informatie en sollicitatie: Indien u meer informatie wenst kunt u contact opnemen met de heer R.F.W. van Wagtendonk, Logistics Manager, tel: 071-308 22 91. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer S.R. Hijmans, Afdeling P&O CR/ANAC, Rijksstraatweg 31Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. U kunt ook per e-mail reageren: PO.CR@AkzoNobel.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34