HDCMEDIA HêW\ C M li X wij zoeken een Accountmanager New Business m/| Teamleider Front Office KCL MA/ leder mens is uniek. Bij Arenthals Grant Thornton ontwikkelen teamleiders zich tot allround adviseurs. accountants en adviseurs Arenthals Grant Thornton S AUTOMONTE Relatiebeheerder 24 uur ZATERDAG 6 MAART 2004911 Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Functie voor 36 uur per week. Vacaturenummer 207. Op het Klinisch Chemisch Laboratorium (KCL) van het Diaconessenhuis werken circa 66 medewerkers (42 FTE) verdeeld over 4 onderafdelingen op 2 locaties. Iedere onderafdeling wordt aangestuurd door een teamleider. De teamleiders zijn verantwoordelijk voorde dagelijkse gang van zaken en leggen verantwoording af aan de klinisch chemicus. Collegialiteit en teamgeest staan op het KCL hoog in het vaandel. De werkzaamheden van het betreffende team omvatten: secretariaats- en baliewerkzaamheden, bloedafname in de kliniek en in de polikliniek, afhandeling van binnengekomen patiëntenmateriaal en distributie hiervan zowel intern als extern. Deze werkzaamheden vinden zowel plaats in het Diaconessenhuis, als in het Bloedafnamelaboratorium te Katwijk. Arenthals Grant Thornton heeft acht vestigingen in de randstad en ruim 450 medewerkistlers. Onze cliënten komen uit de volle breedte van ondernemend Nederland, met de nadruk op het familiebedrijf. Voor de vestiging Leiden - aan de Schipholweg - zijn wij op zoek naar een Teamleider m/v Je bent als teamleider het eerste aanspreekpunt voor de klant en jouw team en rechterhand van de vennoot. Je bent onder meer verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van de samenstelwerkzaamheden. Het begeleiden/coachen van assistenten bij hun groei in het vak is een belangrijk onderdeel van je taak. Voor onze cliënten behandel je grotendeels zelfstandig complexe samenstelopdrachten, je beoordeelt complexe cijferopstellingen en je bent betrokken bij de rapportage hierover. Hierbij krijg je de kans je te ontplooien tot de adviseur van de ondernemer. Voor deze functie zoeken wij een (aankomend) accountant AA met minimaal 6 jaar relevante werkervaring, die zich thuis voelt in een professioneel hoogwaardige omgeving waar teamspirit een grote rol speelt. Naast professionele en leidinggevende kwaliteiten verwachten wij ook een commerciële instelling, zodat je op den duur een eigen cliëntenkring kunt genereren. Inlichtingen over deze vacature kun je inwinnen bij Ron Hogenboom, kantoormanager van de Leidse vestiging of bij Alexander van Kleij, afdeling Personeel Organisatie. Reageren kan via de mail of per post. P: Postbus 2259, 2400 CG Alphen aan den Rijn T(Alphen aan den Rijn) 0172-416868 T: (Leiden) 071-5240909 E: inlichtingen@agt.nl W: www.agt.nl Gevestigd in: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam, Woerden. voor 2 a 3 dagen per weei of op afroep Leeftijd is niet belangrijk. 100%'inzet en betrouwbaar is v Telefonische sollicitatie binnen 14 dagen Tel: 071 33 193 19 B.N. Auto's Achterweg 122, Nieuwewetering Stichting Financiële Dienstverlening in Noordwijkerhout zoekt op korte termijn een De functie Als relatiebeheerder bent u eerstverantwoordelijke en aanspreekpunt met betrekking tot budgetbeheer en -begeleiding van de aan u toevertrouwde cliënten. U beheert de gelden van cliënten en u onderhoudt contacten met de cliënten en hun ver tegenwoordigers. In het kader van bewindvoering legt u jaarlijks financiële verantwoording af aan de kantonrechter. Naast genoemde taken voert u ook taken uit in het kader van de overige dienstverle ning van de stichting en ondersteunt u de werk zaamheden van de coördinator. Uw profiel U heeft hbo-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring en u heeft ervaring in financiële dienst verlening. Bovendien heeft u affiniteit en ervaring, met sociaal maatschappelijk werk en bent u in staat om planmatig en gestructureerd te werken. Kennis van sociale wetgeving en uitvoeringsregelingen is gewenst, evenals een goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Stichting Financiële Dienstverlening betrekt werk nemers middels detachering van de Rijngeest Groj U komt dus in dienst van de Rijngeest Groep en hé salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris woi| vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in functiegroep 50. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Steven Meijboom, coördina van de stichting, telefoon (0252) 502 544. Een uit gebreide functiebeschrijving is op te vragen bij Jolanda Hogenbirk, P&O-adviseur van de Rijngeest Groep, telefoon (071) 890 65 06. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 1 april 2004. U kunt uw brief sturen aan: Stichting Financiële Dienstverlening T.a.v. de heer S. Meijboom Postbus 104, 2200 AC Noordwijk Stichting Financiële Dienstverlening voert voor ongeveer 1000 cliënten de financiële huishouding omd deze cliënten niet of niet meer in staat zijn zelf hun financiële zaken goed te regelen. De stichting is gespecialiseerd in de zorg voor de geldzaken van cliënten in de regio's Leiden, Rijnstree en Duin- en Bollenstreek. De medewerkers van de stichting zorgen ervoor dat cliënten het pensioen of uitkering waar zij recht op hebben, blijven ontvangen. Ook verzorgen zij regelmatig terugkerende betalingen en belastingaangiften. Bovendien kan de stichting als bewindvoerder optreden en bemidde len bij schulden van geringe omvang. Er wordt gewerkt met een hecht team van 12 medewerkers. Functie-inhoud: De teamleider Front-Office is samen met de drie andere teamleiders verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele leiding; geeft direct leiding aan de medewerkers van het eigen team en is verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid; zet de algemene beleidslijnen van het KCL om in een werkplan voor het eigen team; is verantwoordelijk voor het pre-en postanalytische proces op beide locaties van het KCL; onderhoudt contacten met aanvragers van binnen en buiten het ziekenhuis; bewaakt de procedures van nagekomen klinische en cito aanvragen, zonodig in overleg met de klinisch chemicus van dienst; levert een bijdrage aan de organisatorische en vakinhoudelijke ontwikkelingen en verbeteringen van het eigen team en het totale KCL. Wij vragen: HBO/HLO diploma of vergelijkbaar niveau bij voorkeur aangevuld met een management opleiding of de bereidheid deze te volgen; aantoonbare leidinggevende capaciteiten en brede ervaring in een klinisch chemisch laboratorium; affiniteit met logistieke processen; goede communicatieve vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie van Teamleider Front Office KCL is ingedeeld in groep 50, het salaris bedraagt 2.848,00 per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer C. Beijer, klinisch chemicus (06-53465097 of Cbeijer@diac-leiden.nl), door mevrouw M. Vertegaal of mevrouw H.M.B. van Buuren (071-5178401), teamleiders. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae o.v.v. vacature-nummer 207, kunt u binnen 14 dagen richten aan het Diaconessenhuis Leiden, t.a.v. mevrouw M.R. van den Bos, P&O-adviseur, Personeel Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Leiden, of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. voor de Bureau Accountgroep De functie Als accountmanager New Business bij de Bureau Accountgroep van HDC Media B.V. leg je de propositie van HDC Media B.V. neer bij reclame- en mediabureaus (prospects) en potentiële klanten. Je bent in staat om de aansluiting van potentiële bedrijven met de HDC producten te vertalen naar harde contracten met onze organisatie. Onze producten zijn dagbladen, weekbladen, internet en mogelijk nieuw te ontwikkelen producten. De accountmanager verkoopt op basis van afgesproken omzet en volume doelstéllingen. Wij vragen Representatieve en dynamische kandidaten. Je kunt uit- ir bent ook een echte teamplayer. Je beschikt over onderhandelingsvaardig heden en overtuigingskracht. Daarnaast ben je klantgericht, pro-actief, creatief en zie je in het realiseren van je verkoopdoelstelling een uitdaging. Aantoonbare ervaring als accountmanager 3-5 jaar) en commerciële gedrevenheid is een vereiste. Je beschikt over een HBO werk-en denkniveau aangevuld met minimaal Nima A en/'of B. Tevens beschik je over uitstekende presentatie- en communicatietechnieken. In verband met het onder houden van contacten met de relaties (netwerken) heb je geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden Een zelfstandige, uitdagende functie en creatief werk. HDC Media B.V. kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en kan bovendien toekoi tief bieden aan commerciële talenten. Je werkt 3i week. De accountmanager krijgt de beschikking auto van de zaak, laptop en mobiele telefoon. H B.V. biedt een gedegen interne opleiding en divi ningen. Daarnaast kan de accountmanager reke nodige persoonlijke begeleiding van de branche Geïnteresseerd? Informatie over de Bureau Accountgroep en de .van accountmanager New Business kan ingewo worden bij mevrouw A.M. van Vlaanderen, per consulent, telefoonnummer 072-5196 340 of bij c B. Hollands, manager Bureau Accountgroep, tel I nummer 075 - 68136 38. Je schriftelijke reactie, i brief met curriculum vitae, kun je binnen twee i onder vermelding van vacaturenummer C516 ri HDC Media B.V., afdeling Personeel Organisa Postbus 2,1800 AA te Alkmaar. Je kunt ook reag personeel.organisatie@nhd.hdc.nl.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28