Vl?Werk I Nieuwe stap in je carrière? JVC MARKETING ASSISTENT VESTIGINGSMANAGER m/v INTERCEDENT m/v FOTO Verkoper ENTHOUSIAST BESTUURSLID ZATERDAG 6 maart 2oo4 Bel voor meer informatjk de Personeel Accountgroe (075)6813677 Wat ga Je doen? Je werkt vanuit fe eigen huis en krijgt een Wanten- \j bestand toegewezen dat je gaat uitdiepen en verbreden. Deze klanten A bied je complete financiële service. Dit houdt Sm persoonlijk advies bij hen thuis over een breed pakket financiële kwaliteitsproducten van ING jnT(onder meer schade- en levensverzekeringen, pensioenen en hypotheken), at Je werkt met zo'n 15 collega's in een regio onder leiding van een sales manager. Je zorgt dat je de doelstellingen haalt die je samen met hem Wie zoeken we? Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare, succesvolle 4 commerciële werkervaring, bij voorkeur in de financiële dienstverlening. W Je neemt initiatief, bent resultaatgericht, hebt goede commerciële voet- sprieten, minimaal MBO diploma en HBO denk- en werkniveau. Je vindt 9een probleem om vanuit huis te werken en vooral in de avonduren. Wat bieden we? Een verantwoordelijke baan met een goed inkomen, duidelijke regelingen over provisie, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kortingen op financiële producten en een aantrekkelijke autoregeling. Word RVS adviseur ay§ RVS is samen met onder meer Postbank en ING Bank onderdeel van ING. De kracht van RVS is het geven van persoonlijk advies. De backoffice zorgt voor een prima administratieve ondersteuning. RVS heeft zo'n 1,2 miljoen klanten en circa 2000 medewerkers, waar- ■'•'t van ruim 800 adviseurs. RVS adviseur worden? Stuur een brief met cv naar Specialty Recruitment, locatie DP 01,28.48, postbus 247, 3000 AE Rotterdam. Of solliciteer online op www.ing.nl/werken bij vacatures. Vul bij sleutelwoorden 'RVS adviseur' in. Voor meer informatie kun je ook bellen met mevrouw F. Lorang, telefoon (020) 584 63 25, onderdeel van ING li) moderne, adaptieve, maft de Marijkelaan in Voorsail sr 8 groepen. A Basisschool De Vos streeft er naar om elk kind te geven waar het recht op heeft en probeert om op ee onderwijs te geven. Basisschool De Vos is verspreid over twee locaties in Voorschoten. Op de locatie aa wordt door een team van 16 leerkrachten onderwijs gegeven aan ongeveer 190 leerlingen, verdeeld o n 14 leerkrachten geeft op de locatie aan de Einsteinlaan in Voorschoten onderwijs aan ongeveer 170 leerlingen, veijS over 8 groepen. Aan beide locaties zijn locatieleiders verbonden die de directeur bij de dagelijkse leiding ondersteunen. Het streiB op 1 januari 2005 een derde locatie van de school te openen. Beide locaties zoeken iemand die met hart en hoofd de uitdaging ari gaan om op menselijke en democratische wijze leiding te geven aan de teams. ai Wij verwachten dat de nieuwe directeur: Beschikt over ruime leidinggevende ervaring, met een mensgerichte stijl van leidinggeven. Beschikt over een helicopterview om van daaruit de belanger van beide locaties goed te kunnen behartigen. Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Openstaat voor ouders en kinderen. Een onderwijsvisie heeft waarin adaptief onderwijs en zorgverbreding een belangrijke plaats innemen. Op een open wijze contact onderhoudt met collega's en een duidelijke visie heeft op teambegeleiding. Een inspirerend manager is die goed evenwicht kan vinden tussen sturen en coachen. Bezoldiging vindt plaats in schaal DB. Inlichtingen en sollicitaties Een assessment maakt deel uit van de procedure. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 13 april ent eventueel 14 april 2004, in de avonduren. Voor inlichtingl kunt u alleen op dinsdag terecht bij de heer R. van Sorg^ locatieleider Einsteinlaan (telefoon 071 - 561 25 44). Informatie treft u ook aan op de website: www.obsdevoij Voelen uw hart en uw hoofd zich aangesproken door de'O functie? Dan kunt u uw sollicitatiebrief binnen 14 dagenR na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: de gemeente Voorschoten, B t.a.v. de BAC De Vos, P Postbus 393 I 2250 AJ Voorschoten |c JVC is toonaangevend in beeld en geluid. Zij biedt consumenten een breed en uitermate succesvol productengamma gebaseerd op de nieuwste (digitale) 'Iontwikkelingen. Vanuit haar Nederlands hoofdkantoor te Leiden werken ca. 100 medewerkers aan marketing, verkoop, distributie en after sales. Graag komen wij namens JVC in contact met een fulltime HBO-NIVEAU STERK CIJFERMATIG INZICHT In deze functie analyseer je de marktgegevens en je verwerkt deze in Excel- programma's. Je houdt de productgegevens bij en bereidt presentaties voor. Verder neem je deel aan projecten en ondersteun je de marketeers in brede zin. Wij vragen: HBO-niveau; sterk ontwikkeld analytisch en cijfermatig inzicht; 'kunnen lezen en schrijven' met Excel. Je hebt één of twee jaar relevante werkervaring. Verder ben je een enthousiaste teamspeler, die zich initiatiefrijk en flexibel weet op te stellen. Leeftijdindicatie: ca. 25 jaar. JVC biedt prima arbeidsvoorwaarden en perspectieven. Geïnteresseerd? Richt je sollicitatie, bijvoorkeur per e-mail, aan Paul Bultink van Result Training Consultancy, die namens JVC de werving begeleidt. E-mail: paul.bultink@result4u.org, Postbus 97,1190 AB Ouderkerk a/d Amstel. uitzendbureau voor de vestigingen Zoetermeer en Leiden O Als vestigingsmanager ben je,"in samenwerking met de intercedenten, verantwoordelijk voor het vaststellen van het vestigings- X actieplan. Dit plan stel je op om gezamenlijk de gestelde doelen te realiseren. Je onderhoudt contacten met bestaande relaties om de binding van de klanten met de vestiging te versterken en je gaat actief op zoek naar nieuwe opdrachtgevers om het aantal opdrachten te vergroten. Naast deze commerciële taken ben je tevens eindverantwoordelijk voor de totale gang van zaken op de vestiging en motiveer je de medewerkers om gezamenlijk de targets te behalen. De vestigingsmanager die wij zoeken heeft een aantal jaren werkervaring in de commerciële dienstverlening, bij voorkeur in de uitzendbranche en beschikt over een opleiding op MBO/HBO niveau. Uiteraard beschik je over leidinggevende capaciteiten. Daarnaast ben je resultaatgericht en kun je mensen motiveren. Deze functie wordt bij voorkeur fulltime ingevuld (40 uur). voor de vestiging Zoetermeer O In deze functie zijn de belangrijkste taken het werven van flexkrachten door middel van diverse acties, het voeren van de intake gesprekken met flexkrachten, hetbegeleiden van flexkrachten bij hun loopbaan (o.a. door het voeren van scholings- en tussen tijdse evaluatiegesprekken), het voeren van commerciële gesprekken met opdrachtgevers, het matchen van vraag en aanbod, het opbouwen, uitbouwen, beheren en bezoeken van opdrachtgevers, het fungeren als adviseur voor de opdrachtgevers en flexkrachten en het uitvoeren van bijbehorende administratieve werkzaamheden. Jij, als nieuwe enthousiaste medewerker, bent een commercieel en organisatorisch talent en tevens sta je communicatief sterk in je schoenen Jouw creatieve Inslag zorgt ervoor dat je kunt denken in oplossingen. Daarnaast durf je ook beslissingen te nemen en weetje om te gaan met stress. De administratieve taken zie je als vanzelfsprekend. Wij verwachten minimaal een afgeronde relevante opleiding op MBO-niveau met relevante (commerciële) werkervaring of HBO werk- en denkniveau. Ervaring in de branche is een pré. Wat we je bieden Je bent werkzaam in een leuken resultaatgericht team binnen een open en informele organisatie. Werken bij ViaWerk geeft je de ruimte om je te ontwikkelen en om door te groeien. Eigen verantwoordelijkheid en inbreng en een grote mate van zelfstandigheid wordt verwacht en gewaardeerd. Naast een gedegen inwerktraining bieden wij je diverse interessante in- en externe trainingen aan. Uiteraard is een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. bonusregeling, winstaf- hankelijke eindejaarsuitkering, atv dagen, spaarloonregeling en voor de functie van vestigingsmanager een auto van de zaak) vanzelfsprekend. Geïnteresseerd? Ben je toe aan een nieuwe stap In je carrière en ben je geïnteresseerd in een functie bij ViaWerk Uitzendbureau, stuur of mail een brief met curriculum vitae en pasfoto aan: ViaWerk Uitzendbureau O t.a.v. Edwin Dortland Bredewater 22 12715 CA Zoetermeer tel. 079 320 88 15 edwin.dortland@viawerk.nl In onze fotospeciaalzaak in de Konmar hebben wij plaats voor een verkoper/ster parttime (15 uur) We hebben een grote winkel met een enorm assortiment fotolijsten, albums en fotocamera's Ook hebben wij een 1 uur fotoservice waar we zowel digitaal als analoog verwerken. Het is de bedoeling dat jij dit ook gaat doen en verder assisteer je in de verkoop. Bel of schrijf...of kom gewoon even langs! Foto Discounts - in de Konmar Zeilmakerstraat 2, 2222 AA Katwijk aan Zee (ind. terrein 't Heen) Tel. (071)402 44 32 Fax(071) 408 15 84 (voor nieuwe auto's en occasions) Wij zijn een groeiende organisatie en zoeken een collega die resultaatgericht is en communicatief sterk in zijn of haar schoenen staat. Je vertegenwoordigt een sportief Italiaans topmerk en adviseert klanten bij de aanschaf van een (nieuwe) auto. Aangezien emotie hierbij een rol speelt, verwachten wij dat je weet waarover je praat. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job, schrijf dan een brief naar Garage P.M. Baak Zn. B.V., Veurseweg 81, 2251 AA Voorschoten. Wil je eerst iets meer weten, bel dan 071-5612215 en vraag naar de heer P. Baak. Een IVA-opleiding en/of ervaring met het merk ALFA ROMEO gelden als een pré. Leeftijd vanaf 25 jaar. U wilde toch meer gaan bewegen Wist u dat collecteren een heel gezonde bezig heid is? Het is goed voor de been- en arm spieren, vooral als de collectebus gaandeweg voller raakt. Komt u in de week van 14 t/m 20 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij mevrouw Geertje van den Berg, 020 - 5896471. (Reumafonds Sterk In beweging Fugro verzamelt en interpreteert gegevens over het aardoppervlak en de bodem en geeft hierop gebaseerde adviezen. In het verlengde hiervan levert Fugro aanverwante diensten waaronder nauwkeurige plaatsbepaling, het testen van bouwmaterialen, reservoir engineering en datamanagement. Fugro heeft 275 kantoren en ruim 8.000 medewerkers, die in meer dan 50 landen permanent aanwezig zijn. DIRECTIESECRETARESSE MA/ Ter ondersteuning van de general council, één van de leden van de operationele directie en de man£ public relations. De werkzaamheden omvatten o.a.: het zelfstandig verzorgen van inkomende en uitgaande corresporfr agendabeheer, maken van afspraken, werkzaamheden in verband met juridische/financiële zaken, sifs verlenen ten behoeve van de manager public relations, boeken van internationale reizen en organise» notuleren van vergaderingen. el Functie-eisen: - HAVOA/WO-opleiding - secretaresse-opleiding (MEAO/Schoevers) - ervaring in een soortgelijke functie - uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste - kennis van de Duitse en Franse taal strekt tot aanbeveling - ervaring met notuleren in de Nederlandse en Engelse taal - goede kennis van MS Office 97 (Word, Excel, Powerpoint) - affiniteit met computertoepassingen en uitstekende typevaardigheid - accuratesse - teamspirit, maar tevens een hoge mate van zelfstandigheid Wij bieden: - een afwisselende functie - prima werksfeer in een internationaal georiënteerde dynamische werkomgeving - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van kennis en ervaring - ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze uitdageP functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie?! voorzien van een C.V. binnen twee weken zeP aan H Fugro N.V., B Postbus 41, 2260 AA Leidschendam, r ter attentie mevrouw M. Steur e Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten biedt op vijf locaties professionele kinderopvang aj^ kinderen in de leeftijd van 0 tot 13 jaar. A Op 400 kindplaatsen worden 750 kinderen opgeval) De CSKV heeft 110 personeelsleden in dienst. Onder het motto 'Welzijn aan de voorkant, zakelij, aan de achterkant' werkt de organisatie in hoog t( aan verdere professionalisering en groei. Het vooritl bestaat om de organisatiestructuur in de loop van wijzigen Rol van het bestuur Na de oprichting van de B.V. zal de stichting de rol van toezicht- en aandeelhouder vervullen. Het ligt in de lijn der verwachtingen dat vanuit het bestuur drie commissarissen worden benoemd die toezicht houden op het functioneren van de directie van de B.V. De dagelijkse leiding van de CSKV is in handen van de directeur. Samen met de manager kinderopvang en de manager bedrijfsvoering vormen zij het managementteam van de CSKV. Het bestuur functioneert op afstand. Het huidige bestuur bestaat uit zeven enthousiaste en betrokken vrijwilligers die op serieuze, maar informele manier met elkaar en de MT-leden omgaan. In verband met het vertrek van bestuursleden in de loop van 2004 zoekt het bestuur personen voor de vacature van bestuurslid van de CSKV. De uitdaging De ontwikkelingen binnen de organisatie zorgen voor nieuwe en interessante strategische vraagstukken. Vraagstukken op het vakgebied van personeel- en organisatie, juridisch en financieel beleid. Acquisitie stellen wij niet op prijs! Het profiel Het bestuur is bij voorkeur op zoek naar kanét die kennis hebben van, dan wel ervaring het* met: - maatschappelijk georiënteerd ondernemers" - bestuurlijk toezichthouden - strategische beleidsvorming 1 en daarnaast bekend zijn met één van de vo(! inhoudelijke vakterreinen: o financieel beleid 0 P&O beleid t 0 juridisch beleid Het bestuur vergadert met het MT als regel per twee maanden in de avonduren. Daarnaé* het bestuurswerk gemiddeld nog één a twee week kosten. Er is geen vergoedingsregeling' bestuursleden. t. Informatie Nadere informatie is te verkrijgen bij de voort Jan Vermaas (telefoonnummer privé 071-561 of bij de penningmeester, Roel van Goudoevli (telefoonnummer privé 071-5768075). P Geïnteresseerd? Schrijf of mail dan binnen twee weken een bit vergezeld van een Curriculum Vitae aan: Centrale Stichting Kinderopvang Voorschotel t.a.v. het bestuur, Witte de Withlaan 1C 2253 XS Voorschoten E-mail: management@cskv.nl dit onder verrit van vacature bestuurslid. p

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26