Leef uit Jlf NOORDWIJK Leiden 1 wijzer gemeente Casemanager/Beleidsmedewerker M/V Sectorhoofd Middelen MT-lid (m/v) die van SMART veranderen houdt! Het Westerhonk Willem van den Bergh 's Heeren Loo West-Nederland Secretaresses Zorgbemiddeling e t De gemeente Leiden zoekt v/m: ZATERDAG 28 FEBRUARI 20Q4 913 Bel voor meer Informatie de Personeel Accountgroep, 1075) 681 3677 Noordwijk 'de bloemenbadpiaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Bij de afdeling Sociale Zaken ontstaat wegens het vertrek van een medewerker de vacature van voor 36 uur per week, voor de duur van 2 jaar De functie: Draagt zorg voor de uitvoering van de Algemene bijstandswet (Abw), Wet werk en bijstand (Wwb), Ioaw en Ioaz, Bijstandsbesluit zelfstandigen (Bbz), Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen (WSNP), Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW), Besluit In- en Doorstroombanen, Regeling Kinderopvang Alleenstaande Ouders, Wet Inburgering Nieuwkomers (WIN), ROA en WTV, vangnetregeling en de schuldhulpverlening. Verricht doel- en rechtsmatigheidsonderzoeken ten aanzien van verstrekte voorzieningen in het kader van voornoemde wetten. Stelt, binnen bekende kaders, in overleg met de cliënt eventueel een individueel traject op. Verstrekt informatie en geeft voorlichting omtrent de te volgen procedures. Adviseert over te nemen beslissingen aan de hand van wet- en regelgeving, jurisprudentie en het landelijke en gemeentelijke beleid, doet hiervoor voorstellen en is mede ontwikkelaar in deze adviezen. Stelt rapporten, adviezen en beschikkingen op. Is verantwoordelijk voor het wettechnisch toetsen van de adviezen en beschikkingen van de collega casemanagers, en hanteert hierbij de van toepassing zijnde wetten, regelingen, jurisprudentie en gemeentelijk beleid. Onderhoudt contacten met andere instanties in het kader van het doorverwijzen en bemiddelen van cliënten, o.a. door middel van het opstellen van contracten, het verzoeken om terugkoppelingen en het nader afstemmen hierover. Functie-eisen: Een op de functie gerichte opleiding op HBO-niveau bij voorkeur JK-GSD diploma, aangevuld met enige jaren ervaring op het werkterrein. Ervaring met het uitvoeren van de schuldhulpverlening is een pré. Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Probleemoplossend vermogen en stressbestendigheid. Pro-actieve werkhouding. Wat bieden wij: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in de indicatieve aanloopschaal 7 maximaal 2.473,-- of in de indicatieve functieschaal 8 maximaal 2.802,-- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Hiernaast heeft de Gemeente Noordwijk uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: De teamleider/senior beleidsmedewerker dienstverlening, de heer R. Nieuweboer, (telefoon 071-3660237) is gaame bereid nadere informatie te verstrekken. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 14 maart 2004 sturen naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2003-15 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In het verstedelijkt gebied tussen Alphen a/d Rijn, Leiden en Zoetermeer ligt de gemeente Rijnwoude, tuin van de Randstad. Deze plattelands gemeente is nadrukkelijk op weg om inhoud te geven aan een geheel eigen karakter, waarbij belangen van natuur en mens hand in hand gaan. De gemeente Rijnwoude bestaat uit de kernen Benthuizen, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 19.000 inwoners. Week in week uit zorgen ruim 130 medewerkers van de gemeente Rijnwoude voor een optimale dienstverlening aan burgers, bedrijven en organisaties. Een gemeente met ambitie, toe komstperspectief en ruimte voor ontwikkeling. Kwaliteit, teamwork, kennis, flexibiliteit en daadkracht zijn sleutelwoorden binnen onze organisatie. 36 uur per week De gemeentelijke organisatie zit midden in een veranderingsproces, waarbij klant- en resultaatgerichtheid, pro-activiteit en plezier in het werk belangrijke uitgangspunten zijn. Wij zoeken met name iemand die dit proces weet te versterken. Het managementteam (MT). waarvan u met 2 collega's deel uitmaakt, wil een team zijn dat - in samenspel met het middenkader - de visie voor de gehele organisatie ontwikkelt, de organisatie faciliteert en de organisatie(verandering) op hoofdlijnen stuurt. De sector Middelen, waaraan u leiding geeft, telt 40 medewerkers verdeeld over de bureaus Financiën. Belastingen. Personeel en Organisatie (P&O), Interne Zaken en Informatisering en Automatisering (l&A). De sector wil een professionele organisatie zijn. die de lijnorganisatieonderdelen ondersteunt in hun taakuitvoering ten behoeve van de Rijnwoudse gemeenschap. Interne actieve klantgerichtheid, heldere communicatie en samenwerking zijn hierbij sleutel begrippen. Het nieuwe sectorhoofd zal een belangrijke bijdrage leveren aan een heldere efficiënte bedrijfsvoering. De werkzaamheden: Als lid van het managementteam bent u medeverantwoordelijk voor aansturing van de hele organisatie. U zal nadrukkelijk een trekkersrol vervullen in het reeds gaande veranderingsproces. Als sectormanager staat u voor een pro-actief en integraal sectorbeleid en voor de (regie van de) uitvoering hiervan. Naast deze primaire taken bent u tevens loco-gemeentesecretaris. Profiel: U heeft ruime managementervaring en uitstekende (management)vaardigheden in het ontwikkelen van een strategische visie en het sturen en begeleiden van veranderingen: U heeft visie op. kennis van en ervaring met de deelterreinen van de sector, met name op het gebied van financiën, financiële processen en HRM; En natuurlijk beschikt u over politiek en bestuurlijk invoelingsvermogen, bent u een communicator en relatiegericht, maar ook besluitvaardig en resultaatgericht; Uiteraard beschikt u over een relevante vooropleiding op hbo/academisch niveau. Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt exclusief 8% vakantietoeslag, maximaal 5.001.00 bruto per maand (schaal 13) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reiskosten en kinderopvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciliteiten. Overige informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Kees Schippers, gemeentesecretaris (tel. 071 - 342 81 01). Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 12 maart 2004 te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude. Postbus 115. 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook reageren via e-mail (gemeente@rijnwoude.nl). Graag in uw sollicitatie het volgende vacaturenummer vermelden: 2004-02. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 25 maart 2004. Eventuele vervolggesprekken staan gepland voor week 15 2004. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op www.rijnwoude.nl tty. Zet nK&t ZlchU4- 's Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen 'Willem van den Bergh' in Noordwijk en 'Het Westerhonk' in Monster, is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West- Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Het bureau Zorgbemiddeling is het centrale loket waar alle zorgvragen binnenkomen. Dit kan zowel gaan om zorgvragen van bekende als van nieuwe cliënten. Het bureau Zorgbemiddeling vervult intern en extern (cliënten, verwijzende instanties, zorgverzekeraars en intern management) de rol van. informatiecentrum over actuele mogelijkheden voor cliënten o.a. op het gebied van wonen, deeltijdzorg, dagbesteding, recreëren en leren. Willem van den Bergh levert zorg aan zo'n 1.000 cliënten, terwijl Het Westerhonk zorg levert aan ongeveer 500 cliënten. Hierbij kan het gaan om diverse vormen van zorg (24-uurszorg, thuiszorg en deeltijdzorg). 's Heeren Loo West-Nederland heeft in totaal zo'n 2.500 medewerkers in dienst. 's Heeren Loo West-Nederland, is per direct op zoek naar Secretaresses Zorgbemiddeling m/v voor 20,5 uur per week (Het Westerhonk) voor 17 uur per week (Willem van den Bergh) Werkzaamheden Het secretariaat Zorgbemiddeling biedt algemene secretariële en administratieve ondersteuning aan de manager Zorgbemiddeling en zorgbemiddelaars. De hoofdtaken bestaan uit agendabeheer, postbehandeling, inkomende en uitgaande telefoontjes, corresponderen en tekstverwerking, voorbereiden van vergaderingen en besprekingen, notuleren en dossiervorming. Functie-eisen Wij verwachten van jou relevante kennis op mbo-niveal enkele jaren ervaring als secretaresse en uitstekende I communicatieve vaardigheden. Ervaring met programmji zoals Outlook, Word en Excel is een must. Bekendheid met cliëntenregistratie (Intellact) is een pre. l In verband met de verschillende facetten van zorg bemiddeling is gestructureerd en zelfstandig handeleqf en het kunnen stellen van prioriteiten noodzakelijk. Contacten met diverse functionarissen en tijdsdruk stelle' eisen aan sociale vaardigheden en stressbestendigheL In het kader van de bereikbaarheid dien je bereid te zi.u werkzaamheden van collega-secretaressen uit andere^ disciplines waar te nemen in geval van afwezigheid, vi Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt maximaal G 2.122,- bruto per ma. bij een volledige werkweek (FWG 35). De arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Informatie F Voor meer informatie over deze functie kun je f contact opnemen met Lyzette van Rijn, j( manager Zorgbemiddeling, telefoon 071 - 364 21 46. Sollicitatie g Je schriftelijke sollicitatie voorzien van cv kun je, binnejt 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, nell en aan 's Heeren Loo West-Nederland, Het Westerhonv t.a.v. Jan Kops, personeelsadviseur, Postbus 1035, 26fP; BA Monster, o.v.v. de functie. Mailen kan natuurlijk ook{ poo.westerhonk@sheerenloo.nl TE lSt Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt j niet op prijs gesteld. Het Westerhonk. Binnenhof 3, 2681 JH Monster. Telefoon 0174 - 216 22fc Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 Ok www.westerhonk.nl www.w-vd-bergh.nl Geef enthousiaste mensen 9 Leiden de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zitje er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Twee Inspecteurs Bouwzaken (tijdelijk; voor 4 en 2 jaar, resp. 36 uur en 34,11 uur p/w) Dienst Bouwen en Wonen, afdeling Vergunningen Subsidies Je controleert de uitvoering van bouwplannen en de naleving van de veiligheidsvoorschriften. Verder hou je je bezig met het opsporen van illegale bouwactiviteiten, de controle op de naleving van het bestemmingsplan en het signaleren van onregel matigheden in de (woon)omgeving. Uiteindelijk vervul je een scharnierfunctie tussen de gemeente en belanghebbenden. Je hebt de opleiding MTS Bouwkunde met succes afgerond. Verder ook ABW 1 (of de bereidheid deze te behalen) en heb je bij voorkeur ervaring in opsporingswerk. Natuurlijk beschik je over goede communicatieve vaardigheden (sociaal, mondeling, schriftelijk) en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je salaris bedraagt max. 3.164,- p/m bij 36 uur p/w. Voor meer informatie bel je met Nol Karbet, afdelingshoofd Vergunningen Subsidies, 071-5165926. Je kunt reageren tot maandag 15 maart o.v.v. BOWO 04.001. Wanneer je meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op .Je schriftelijke reactie, o.v.v. vacaturenummer BOWO 04.001, kun je sturen naar: Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, afdeling P&O van de Dienst Bouwen en Wonen, t.a.v. Petra Tempelaars. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26