ADMINISTRATIEF/BOEKHOUDKUNDIG .<>- MEDEWERKER m/V Wilt u uw de Horizon verbreden? sRijnseest Teekens Karstens ;d, Medewerkers huiskamer "de Rozentuin" Tweede nachtdienst Coördinator restauratieve voorzieningen accountbeheerder voeding 36 uur Jsroep NORWAY «&JOTUN APOTHEEK KOK APOTHEKERSASSISTENTE hefs, 3 BEN JIJ DIE TALENTVOLLE INTERN! ONTWIKKELAAR? DIE VERDER WIL? Kaarten en cadeaus van Unicef Zorgen Voor blije gezichten1 ZATERDAG 21 FEBRUARI 2OO4 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 De maatschap TeekensKarstens richt zich op juridische dienstverlening aan bedrijven en particulieren. De organisatie onderscheidt zich door een betrokken, pragmatische werkwijze. In twee vestigingen werken nu circa vijfenzeventig medewerkers onder wie ruim dertig juridische dienstverleners. De sterk groeiende vraag naar de dienstverlening vergt voortdurend uitbreiding, nu met een part-time De nieuwe collega gaat de financiële manager ondersteunen en beschikt minimaal over een HAVO/MEAO ot andere aantoonbaar relevante opleiding en/of relevante werkervaring. Ervaring met toepasselijke computer programma's is een pré. De functie is voor 15 uur per week. in onderling overleg variabel over minimaal drie dagen te verdelen. ^jjïv notariaat advocaten notarissen De persoonlijke instelling is in hoge mate servicegericht, accuraat, stressbestendig, cliëntvriendelijk en collegiaal. TeekensKarstens biedt goede arbeidsvoorwaarden en een dynamisch podium voor iedereen met kennis van en gevoel voor de gehanteerde wijze van juridische dienstverlening. Reacties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie met een brief en cv aan Conny van Wetten, Postbus 201. 2300 AE Leiden. Telefonische informatie: maandag en donderdag op nummer: 071.5060215 Sollicitatiebrieven kunnen desgewenst worden gemaild naar wetten@teekenskarstens.nl Sophia cTinjriur. -a rj De Sophia Stichtihg voor Katholiek Basisonderwijs in de Duin- en Bollen streek vormt het bevoegd gezag van 20 basisscholen in de gemeentes Katwijk, Nóordwijk, Noordwijkerhout, Warmond, Sassenheim, Lisse en Hillegom. De Sophia Stichting is werkgever van ongeveer 450 personeelsleden, die onderwijs verzorgen aan 5300 leerlingen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met: Paul van Houwelingen (adjunct) 071 -4029196 071 -4027545 (privé) Rosemarie Bosman, personeelsfunctionaris (0252-434020) En u kunt onze website bekijken op www.rkhorizon.nl RKBS De Horizon is een open, voor ieder toegankelijke gezellige basisschool met ongeveer 300 leerlingen. Teamleden en ouders proberen een goede leeromgeving te creëren waar kinderen zich veilig voelen en waarbij de talenten van leerlingen en leerkrachten maximaal tot hun recht komen. Wij zoeken per 01-08-04 (of eerder): een directeur (m/v) die zich in bovengenoemde schoolomschrijving herkent en die over de gewenste managementcapaciteiten beschikt. Binnen ons schoolgebouw bieden we behalve aan een peuter speelzaal ook onderdak aan voor- en naschoolse opvang. Wij onderhouden een nauwe band met onze parochie. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 3 maart 2004 sturen naar de Sophia Stichting t.a.v. mevrouw LR.M. Bosman-Coppens, Postbus 98, 2215 ZH Voorhout of per e-mail: bureau@sophiascholen.nl. Een informatiepakket met profielschets is op aanvraag beschikbaar. RKBS De Horizon Katwijk Mgr. Bekkersstraat 1 b te Katwijk rn DosescnooL (T> GROENHOVEN Zorgcentrum voor ouderen Zorgcentrum voor ouderen Met hart voor mensen werken, Met de mensen van Groenhoven Stichting Groenhoven zorgcentrum voor ouderen met Protestants-Christe lijke grondslag Stichting "Groenhoven" beheert het verzorgingshuis Groenhoven met 105 verzorgingsplaatsen, gelegen nabij het centrum van Leiden (in de wijk "Vreewijk") en de hofjes. Het Schachtenhof en Juffrouw Maas hofje. Groenhoven biedt verzorgingshuis zorg, verpleeghuisvervangende (meerzorg), groepsverzorging voor psychogeriatrische bewoners en dagverzorging in Nieuw Groenho ven, een complex met 200 wonin gen (ouderen) in het centrum van Leiden. Groenhoven heeft op de begaande grond een etage voor verpleeghuis- vervangende zorg (meerzorg) ge realiseerd voor 20 cliënten Groenhoven wil het wijkcentrum zijn voor ouderen en is gestart met extramurale zorg voor ouderen in de woonwijk "Vreewijk". Om een breed zorgaanbod te kunnen ga randeren wordt er samen gewerkt met andere zorgpartners in Leiden. De organisatie heeft circa 100 me dewerkers. Vanuit de locatie Groenhoven worden de zorg en dienstverlening van het zorgcen trum technisch, financieel en orga nisatorisch geleid. Onze organisatie kent korte communicatielijnen, een prettige werkklimaat en streeft naar continue vooruitgang waa'bij wij uitgaan van behoefte van cliënten Op onze PG afdeling "de Rozentuin" is sinds 1 januari 2004 een huiskamerproject gestart. Onze bewoners krijgen hier van 10 uur tot 20 uur dagstructuur en activiteiten aangeboden. Per 1 april 2004 is er ruimte binnen ons team voor twee medewerkers. Gevraagd Voor 18 uur per week Wij vragen een ieder die zich aangesproken voelt door onder staand profiel te reageren Affiniteit met de doelgroep Inlevingsvermogen in de oudere mens Zowel zelfstandig als samen kunnen werken Affiniteit met het aanbieden van activiteiten Groepsprocessen kunnen begeleiden Flexibiliteit ten tijden van ziekte en vakantie Bereidheid om een keer per 14 dagen in het weekend te werken Gevraagd voor de zorg Per 4 weken 2x6 nachten Er is ruimte voor een tweede nachtdienst (niveau 1 - 2), niet gediplomeerde mogen ook reageren Het salaris is overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze krant zenden aan Zorgcentrum Groenhoven Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met, Liny Bijl, zorgmanager/adjunct dir. Martine Brandt, Welzijn coördinator Tel. 071-5120745 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Zorgcentrum Groenhoven Witte Rozenstraat 21 2311 XS Leiden Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks hnaken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of, indien nodig, tijdelijke opname in een kliniek. Voor het cluster Hoteldienst van het Servicebedrijf van de Rijngeest Groep zoeken wij een De functie Als coördinator geeft u leiding aan de twee eerste medewer kers en de medewerkers restauratieve voorzieningen, imple menteert u verbeterplannen en controleert u de voortgang hiervan. U levert een bijdrage aan de ontwikkeling van beleid en van richtlijnen voor de kwalitatieve en kwantitatieve pro ductie van het cluster. Daarnaast voert u administratieve en beheersmatige werkzaamheden uit, maakt u rapportages en ziet u toe op de naleving van de wettelijke voorschriften, waaronder HACCP en Arbo. Als accountbeheerder onderhoudt u ook contacten met afnemers van diensten en externe leveranciers en voert u het contractbeheer. Ook begeleidt en adviseert u het Service bedrijf op het gebied van voeding en adviseert en ondersteunt u het clusterhoofd Hotel. Daarnaast voert u administratieve en beheersmatige werkzaamheden uit en maakt u rapportages. Uw profiel U beschikt over een opleiding op mbo/mdgo-niveau, bijvoor beeld Facilitaire Dienstverlening, Middelbare hotelschool of gelijkwaardig. Bovendien heeft u ervaring met leiding geven en ruime ervaring op het vakgebied. U bent in staat om de principes van kwaliteitsmanagement toe te passen bij de beoordeling van de dienstverlening van derden en het doorvoeren van verbeteringen. U kunt zowel coachen als teamvorming begeleiden. Daarnaast bezit u een hoge mate van zelfstandigheid en bent u communicatief vaardig. Verder zijn de volgende trefwoorden op u van toepassing: klantgericht, representatief, dienstverle nend, resultaatgericht en pro-actief optredend. Ons aanbod De functie is vooralsnog voor de periode van een jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 50 (maximaal 2936,-). Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaron der een collectieve verzekering. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opne men met mevrouw Debby van Briemen, clusterhoofd Hotel, telefoon (071)890 65 65. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturecode GB/2004.01, graag uiterlijk 8 maart 2004. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Servicebedrijf T.a.v. Hetty van Schooten Postbus 405, 2300 AK Leiden of via e-mail aan hvanschooten@rijngeestgroep.nl Bezoek ook onze website: www. rijngeestgroep. nl ECOAT1NGS Norway Coatings BV is een jonge en groeiende onderneming die actief is in de markt van bouwverven, protective coatings en jachtlakken. Norway Coatings heeft het exclusieve importeurschap van het Noorse verf- merk Jotun voor de Nederlandse en belgische markt. Voor een versterking van ons team in Heemstede zoeken wij een FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Norway Coatings Functieomschrijving Je verzorgt onder meer de boekhouding m.b.v. het boekhoudprogramma Unit 4 Multivers; debiteuren- en crediteurenadministratie, salarisadministratie en grootboekhouding. Tevens stel je de jaarrekening op onder begeleiding van de externe accountant. Ook ondersteun je de binnendienst bij de algemene administratieve werkzaamheden zoals verzorging correspondentie, archivering en andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau, een diploma MEAO BA en enige jaren werkervaring is hierbij een must. Je hebt affiniteit met de Nederlandse en Engelse taal, bent ervaren met het zelfstandig schrijven van brieven en opstellen van documenten en vindt het leuk je hierin nog verder te bekwamen. Je draagt actief bij aan de oplossing voor de meest uiteenlopende vraagstukken en beschikt over een grote dosis flexibiliteit. Gevraagde opleidingen MEAO-BA Arbeidsvoorwaarden Een dienstbetrekking voor 40 uur. Een beloning passend bij je opleiding en werkervaring. Een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Solliciteren? Herken je jezelf in genoemd profiel en zou je graag in aanmerking komen voor genoemde functie? Dan verzoeken we je een brief met CV te sturen aan: Norway Coatings BV T.a.v.: Sandra Boxelaar Heemsteedse Dreef 38 2102 KL Heemstede e-mail: sandra.boxelaar@norwaycoatings.nl Drs W.M. Kok, apotheker Op korte termijn komt In onze apotheek een vacature vrij voor een Bij voorkeur fulltime. Als je binnenkort afstudeert ben je ook van harte welkom. Interesse? Bel, schrijf of mail naar: Apotheek Kok t.a.v. W.M. Kok, apotheker Diamantlaan 5" 2332 KZ Leiden Tel. 071 - 576 34 39 Fax 071 - 576 51 B3 Apotheek. Kok@wxe.nl n Don maken we graag snel kennis met jou. Want één van onze opdrachtgevers, een telecom servicepro in Leiden, heeft dringend behoefte aan een veelzijdige Internet Ontwikkelaar in vaste dienst. Het gaat hier om een even boeiende als afwisselende functie. Zo go je je onder meer bezighouden met een aantal internetgerelateerde diensten, waaronder SMS-sei Ook valt het beheer van een nog op te starten database onder je verantwoording. De opdrachtgever is een belangrijke speler in 0800 en 0900 diensten en voice processing activiteiten. Waar vraagt dat om? In elk geval om ervaring in het programmeren voor internetomgevingen en kennis van HTML, PhP en MySQL. Verder is een goede mondelinge en schriftelijke beheersing von de Nederlandse taal onmisbaar) Bekendheid met bijvoorbeeld XML en ASP zou goed van pos komen, evenals vaardigheid in het ontwikij en beheren van SMS-diensten. Natuurlijk zijn het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zeer goed geregeld. Zin in? Stuur dan snel een sollicitatiebrief naar info@albacom.nl of moil eerst voor informatie. Bezoek onze shop op www.unicef.nl ofbel070 333 93 00

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24