UTERI m/v AMBULANT JONGERENWERKER w MEDEWERKER/ fHAIIFFFIIR we zijn op zoek naar een VASTGOEDDESKUNDIGE die zich thuis voelt in Leiden s m o o) ■o o o o Collectanten gevraagd Universiteit Leiden Secretariaatsmedewerker www.vacatures.leidenuniv.nl ïauan 1 Coördinator zorgbemiddeling m/v florg en Zekerheid I F www.minfin.nl/domeinen of 070-342 7145 D OM E I N f: N 73 z import - export iPAG 21 FEBRUARI 2OO4 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 a De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, Miinchen, Oxford, Stockholm en Straatsburg. ICLON- interfacultair centrum voor lerarenopleiding, onderwijsontwikkeling en nascholing met als speciaal aandachtsgebied 'financien (32-40 uur p/w) Vacaturenummer: 3-223 Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 1 jaar, met uitzicht op een dienst verband voor onbepaalde tijd. Salaris - afhankelijk van opleiding en ervaring - max. 2410 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als leverancier van ambachtelijke ijsproducten voorzien wij een groot aantal horecabedrijven van heel wat lekkers. Omdat onze klantenkring zich snel uitbreidt, zijn wij op zoek naar een enthousiaste: PRODUKTIE rijbewijs b; tenminste 2 jaar rijervaring; leeftijd 20 - 30 jaar; goede communicatieve vaardigheden; een flinke dosis enthousiasme. Als deze vacature je aanspreekt pak dan de pen en schriif een brief voor zien van je cv! Dan kunnen wij je Patisserie Ijsspeciolileiler van harte welkom heten in ons team. Ï'I 1*1 m m rx 18 m m KK m 3t» fi m. *K wm Divisie Zorgkantoren houdt zich bezig met de uitvoering van de Algemene - et Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) in de regio's Amstelland en de Meerlanden Zuid-Holland Noord. De divisie verzorgt de administratie voor de AWBZ, opt zorg in en houdt zich bezig met wachtlijstregistratie en zorgbemiddeling Br or de zorgvragers in beide regio's. Voor de divisie zoeken wij een BEMIDDELD 34 UUR PER WEEK staat. Immers, de sleutel succes ligt bij onze mede kers! Een belangrijk doel organisatie is dan omstandigheden. Dat ■tijden, inspraak te combinatie carrière leven, handvatten lere ontwikkeling open cultuur, waardoor reen wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Je bewaakt en coördineert het proces van zorgtoewijzing in de regio. Je informeert en begeleidt cliënten die geïndiceerd zijn I voor zorg. Je bent in staat beleid te maken op het gebied van zorgtoewijzing binnen de AWBZ en de modernisering AWBZ te I vertalen naar werkprocessen. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.847,00 bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek, en een interessant pakket aan arbeids- voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-V-diploma; werkervaring op het gebied van verpleging en verzorging en/of GGZ; organisatievermogen; goed problemen kunnen analyseren; flexibel. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nico Wurzer, coach, telefoon (071) 5 825 875. Je sollicitatiebrief kun je o.v.v. vacature nummer 0401-03 binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden, of e-mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. tie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Hl5 t/m 21 februari^ 020 62644 36 www.amnesty.nf yoor de collecte Pavan Usspecialiteiten Citrusweg 12 2321 KD Leiden Voor de volledige vacature met nt De dienst Domeinen is onderdeel van het ministerie van Financiën en vertegenwoordigt de Staat als eigenaar van gebouwen, gronden, objecten en roerende zaken. Domeinen telt ongeveer 370 medewerkers en bestaat uit een centrale directie in Den Haag, vier regionale directies Onroerende Zaken en een directie Roerende Zaken met vijf opslagplaatsen verspreid In het land. ONROtREN f 7AKEN AMNESTY International Support our fight for human rights J. HEEMSKERK EXPORT B.V. BLOEMENGROOTHANDEL Joh. Heemskerk Export B.V. is een jong en sterk groeiende internationaal opererende bloemen- exporteur. Onze activiteiten bestaan uit lijnrijden. verzendexport en verkoopt d.m.v. cash carries. Door groei en verandering zijn wij op korte termijn op zoek naar een. ENTHOUSIASTE ALLROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/SYSTEEMBEHEERDER In uw functie van administratief medewerker bent u met uw collega's verantwoordelijk voor de administratie van 6 werkmaatschappijen en daarnaast ongeveer de'helft van uw tijd samen met een collega bezig met de bewaking/beheer van de debiteuren. Als systeembeheerder zult u taken uitvoeren zoals het implementeren van hard- en software, monitoren van het netwerk en troubleshooting in Rijnsburg en de buitenlandse Cash Carries. Verantwoorde» ikheden Het zorgdragen voor een juist en volledig grootboek Assisteren bij maandrapportage Pro-actief beheren van de debiteuren portefeuille Contact onderhouden met het incassobureau Beheren van het netwerk Functie-eisen: MBO niveau met minimaal 3 tot 5 jaar ervaring Ervaring met debiteurenbeheer en incassoproblematiek Kennis van Novell en Microsoft Windows NT4.0 server en 2000/2003 server Beheersing van de Duitse taal en van de Engelse taal is een pré Een grote dosis werklust, enthousiasme en doorzettingsvermogen Ervaring in de bloemenbranche is een must Wii bieden: een dynamische werkomgeving, waarin uw persoonlijke inbreng mede bepalend is voor de verdere groet van de organisatie een grote mate van zelfstandigheid en een brede verantwoordelijkheid een bedrijfscultuur die zich kenmerkt door grote betrokkenheid, en een informele werksfeer een bij de zwaarte van de functie passend salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties met bijvoeging van C.V. richten aan: J. Heemskerk Export B.V., t.a.v. F. C. Filippo, Postbus 306, 2230 AH Rijnsburg Telefonische informatie: 071-4090364. dhr. F. C. Filippo of dhr. J. Driebergen Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een J.M. Levarht Zn. B. V., gevestigd in Aalsmeer, is een vooraanstaande importeur en leve rancier van groenten en fruit aan groothandels- en grootwinkelbedrijven in binnen- en buitenland. Een gemotiveerd team van 120 medewerkers, een informele werksfeer en toenemende activiteiten maken Levarht tot een aantrekkelijke werkgever Onlangs is gestart met de bouw van een uitbreiding van ons pand. Dankzij een modern geoutilleerd bednjf. integrale kwaliteitszorg en intensieve samenwerking met teeltbedrijven via Vers Direct Nederland (VDN) zijn wij in staat goed. snel en slagvaardig onze klanten wereldwijd te bedienen met dagverse producten. In verband met de groei van de activiteiten zoeken wij op korte termijn een HOOFD LUCHT- EN WEGTRANSPORT m/v Wij kopen en verkopen onze verse producten over de hele wereld. In deze nieuwe functie ben je eindverantwoordelijk voor het vervoer hiervan, zowel door de lucht als over de weg. De functie Je geeft leiding aan 10 medewerkers, waaronder 5 chauffeurs Je werkt mee in de dagelijkse uitvoering van de planning. Je zet managementrapportages op. onder steund door nog te implementeren software Je toetst de doelmatigheid en kosten van eigen transport en transport door derden. Je doet voorstellen om de doelmatig heid verder te verbeteren. Je maakt een investenngsplan ten aanzien van onderhoud en vervanging van materieel. Je voert onderhandelingen met externe transporteurs, in samenspraak met betrokken afdelingshoofden Het spreekt vanzelf dat je veel overlegt en afstemt met de afdelingen Logistiek en Commercie. Wij vragen HBO opleiding, bijvoorkeur Transport en Logistiek of vergelijkbaar Meerdere jaren gerichte werkervaring binnen de logistieke dienstverlening in een leidinggevende operationele functie Beheersing van de Engelse en Duitse taal. zowel mondeling als schriftelijk Ervanng met automatisering Je hebt analytisch vermogen en bent kostenbewust. Je kunt goed omgaan met belangentegenstellingen en het werken onder tijdsdruk. Je bent praktisch ingesteld en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden Een interessante nieuwe functie met ruime mogelijkheden tot zelfontplooiing Een prima werksfeer in een gezond bedrijf Een goed salaris en 26 vakantiedagen per jaar Goede secundaire a Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Johan Hoek Spaans, hoofd logistiek, telefoon nummer 0297 - 386600. Kijk ook eens op onze website: www.levarht.com. Een sollicitatieformulier is hierop beschikbaar. Je sollicitatiebrief kun je tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan J M. Levarht Zn. B.V t.a.v. Jacqueline Witteveen, personeelsfunctionaris, Postbus 67. 1430 AB Aalsmeer. Emallen kan ook: iwitteveenlevarht.nl. GEEN ACQUISITIE N.A.V. DEZE ADVERTENTIE S.V.P. Voor filialen in de regio Leiden zijn wij op zoek naar: Speelgoedbeesten met guts M/V Als bedrijfsleider durf jij de verantwoordelijkheid te dragen voor een van onze speelgoedfilialen. Kernwoorden: een ondernemer, prestatiegericht, commer cieel klantgericht. Je bent een stevige persoonlijkheid en een organisatie talent. Je beschouwt je medewerkers als spil van het filiaal. Je bent een rots in de branding, een voorbeeld voor je medewerkers, die je activeert bij de uit voering van hun functie door: luisteren, delegeren stimuleren. Wij vragen: - MBO-diploma detailhandel - Aantoonbare leidinggevende ervaring in de detailhandel Wij bieden: Een uitdagende baan met veel afwisseling en toekomstmogelijkheden, in een dynamische omgeving die zorgt dat je bij de tijd blijft. Intertoys kenmerkt zich door een prettige en gezellige werksfeer en kent goede arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten? Bel dan met mevrouw K. Platerink, Personeelsfunctionaris filialen, bereikbaar onder telefoonnummer: 0180-333571. Wil je komen praten? Schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar Intertoys Holland B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 10060, 2740 VB Waddinxveen (postzegel niet nodig) of via E-mail: De Stichting Factor Welzijn is een brede welzijnsinstelling, welk actief is in Katwijk, Rijnsburg, Warmond. Noordwijkerhout en Voorhout. Een belangrijke taak van de stichting is het professioneel begeleiden en ondersteunen van het jeugd- en jongerenwerk in de hierboven genoemde gemeentes. Voor de gemeente Rijnsburg zijn we op zoek naar een: De taken zijn: contactlegging/onderhouden van contacten met jongeren op straat; signaleren en inventariseren van problemen, die leven onder jongeren op straat: het opzetten en onderhouden van een netwerk, wat ondermeer bestaat uit; politie, onderwijs, maatschappelijk werk en hulpverlening; het organiseren en uitvoeren van (sportieve) activiteiten voor jongeren op straat. Gevraagd wordt: hbo- kennis en werkniveau; ruime werkervaring en zelfstandig kunnen werken; ervaring op het gebied van werken met jongeren met risicovol gedrag; ervaring met het opzetten van activiteiten; een stimulerende en enthousiaste manier van werken; ervaring met projectmatig werken; stevige persoonlijkheid met flink wat doorzettingsvermogen; geen bezwaar te hebben tegen het werken in de avonduren en weekend. Geboden wordt: een dienstverband van 18 uur per week; vooralsnog voor bepaalde tijd van 1 jaar. inschaling: CAO-welzijn, sociaal cultureel werk. SCW-3 functionaris. Verdere inlichtingen kunnen verkregen worden bij: Piet van Arkel/Florie van Duijn van Factor W„ telefoon: 071 - 403 33 23. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na verschijning richten aan: Stichting Factor W. (s.v.p. in bovenhoek envelop vermelden: vacature) t.a.v. P. van Arkel, Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk. - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld -

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19