Jflfe J I I Jij kunt ook deel uit maken van de wereld van Dura Vermeel L wijzer- Ijjjl OMTZIGT implants Verslavingszorg vraagt om professionals Twee Behandelaars HBO/Intake medewerkers m/v Brij der Verslavingszorg vraagt om professionals B-verpleegkundigen Brij der er - Inkoper m/ï - Calculator m/ï - Projectontwikkelaar m/v - Coördinator financiële administratie m/v ZATERDAG 21 FEBRUARI 2004 916 VA Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 KABINET DER KONINGIN Het Kabinet der Koningin (KdK) verleent ambtelijke onder steuning aan de Koningin bij de uitoefening van haar staats rechtelijke taken, is schakel tussen koningin en ministers en bewaart de originele wetten, koninklijke besluiten en soortgelijke regeringsbescheiden. Bij het KdK werken 34 mensen verdeeld over 3 afdelingen. Werken bij het KdK betekent met een klein, enthousiast team een bijdrage leveren aan een aantal belangrijke staatsrechtelijke processen. De afdeling Wet- en Regelgeving en Verzoek schriften (WRV, 10 medewerkers) heeft de volgende taken: - behandelen van wet- en regelgeving - behandelen van verzoekschriften aan de Koningin - registreren en archiveren van originele staatsstukken, verzoekschriften en andere stukken. Voor deze afdeling zoeken wij een MEDEWERKER VERZOEKSCHRIFTEN (V/M) Functie-inhoud: Behandelen van de dagelijkse stroom verzoekschriften aan de Koningin: samenvatten en beoordelen van de inhoud, adviseren over de verdere behandeling, verzorgen van de correspondentie, telefonisch verstrekken van inlichtingen en vastleggen van de gegevens in het geautomatiseerde systeem. Meewerken aan andere voorkomende werkzaamheden van de afdeling. Functie-eisen: - hbo-niveau (bijvoorbeeld sociaal-juridische dienstverlening) - vaardigheid in het maken van samenvattingen en in het gebruik van geautomatiseerde systemen - kennis van de organisatie van de rijksoverheid - in staat zijn zelfstandig én in teamverband te werken - kennis van de moderne talen - accuratesse, discretie en betrouwbaarheid - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - uitstekende communicatieve vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de sector Rijk; voor deze functie geldt salarisschaal 9 (max. 3.106,- bruto per maand). De aanstelling is fulltime (36 uur p/wk), maar invulling van de functie in deeltijd is bespreekbaar. Standplaats: Den Haag. De functie komt naar verwachting vacant per 1 augustus 2004. Tot de aanstellingsvoorwaarden behoort een veiligheids onderzoek A door de AIVD. Inlichtingen: mevrouw mr. N. van de Pol, hoofd WRV, telefoon 070 - 330 88 15. Sollicitaties, o.v.v. vacaturenr. 2004/1, vóór 8 maart richten aan de Directeur van het Kabinet der Koningin, t.a.v. mevrouw H.C. van Baal, Postbus 20016, 2500 EA Den Haag of e-mail s.vanbaal@kabinetderkoningin.nl. Gevraagd: Enthousiaste Collega voor in de winkel! Ben jij parttime beschikbaar? Heb jij feeling met de watersport? Heb jij ervaring in de watersportbranche? Ben jij een aanpakker? Bel dan snel voor meer informatie of stuur een sollicitatiebrief met cv! t.a.v. Dhr. S.H. Troost Zijlbaan 8-10 2352 BN Leiderdorp s.troost@zonnet.nl Tel. 071 5213821 BOUWMATERIALEN OMTZIGT BOUWMATERIALEN B V. Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwou- de, Valkenburg (ZH), Nieuwegein, welke zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken ter versterking voor onze vestiging in Valken burg (ZH) op korte termijn een: Magazijnmedewerker m/v De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Klanten helpen op het magazijn Laden en lossen van vrachtwagens Bestellingen plaatsen Opruimwerkzaamheden Mengen van sierpleisters Wij zoeken iemand: Affiniteit met bouwmaterialen Klantvriendelijke instelling Flexibiliteit Zelfstandige werkinstelling In het bezit van een heftruck certificaat Wij hebben te bieden voor deze functie: Afwisselend werk in een klein team Een goede baan waarin je jezelf goed kunt ontplooien Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer Als deze functie je aanspreekt en je bent in staat om na een gedegen inwerkperiode zelfstandig te werken, dan verzoe ken wij je een schriftelijke sollicitatie voorzien van je cv te sturen naar onderstaand adres: Omtzigt Bouwmaterialen B.V. T.a.v. dhr. Johan Omtzigt Katwijkcrweg 13-15 2235 AA Valkenburg ZH Zoeterwoude@omtzigt-bouwmaterialen.nl woningbouwvereniging Willibrord" Zoeterwoude Woningbouwvereniging Willibrord bezit en beheert 642 woningen in de gemeente Zoeterwoude. Met deze omvang is de vereniging in staat een directe band met de huurders te hebben. In totaal zijn er 5 medewerkers werkzaam in een enthousiast team. In verband met een functiewijziging van een medewerker zijn wij op zoek naar een: MEDEWERKER WOONRUIMTEZAKEN m/v voor 10 uur in de week, op dinsdag- en donderdagochtend Uw functie geeft informatie over het woonruimteverdeelsysteem verzorgt de in- en uitschrijving van woningzoekenden is belast met de toewijzing van vrijkomende woningen verzorgt de aanvraag van de huursubsidie van huurders Uw profiel minimaal een opleiding op HAVO-/MBO-niveau goede contactuele en sociale vaardigheden kennis van administratie en automatisering Wat wij u bieden een salaris conform de CAO voor de woningcorporaties goede secundaire arbeidsvoorwaarden werken in een klein, enthousiast team Aanstelling geschiedt voor de periode van een jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. de Koning, tel. 071-5802058. Uw sollicitatie met c.v. kunt u vóór 3 maart a.s. richten aan: Woningbouwvereniging Willibrord Postbus 103 2380 AC Zoeterwoude CAM Implants BV, een groeiend bedrijf gevestigd in Leiden, ontwikkelt en produceert producten die hun toepassing vinden in de medische industrie en geëxporteerd worden naar vele landen. Voor uitbreiding van ons team voor afdelingen coating en cleanroom zijn wij op zoek naar: Energieke medewerkers met een technische achtergrond - Voorbewerkingen t.b.v. biokeramische- en titanium coatings op implantaten - Het aanbrengen van biokeramische- en titanium coatings op implantaten - Verpakken van implantaten - Onderhouden van apparatuur - Werken volgens gespecificeerde richtlijnen Functieniveau: - MTS/MBO werk-/denkniveau - Accuraat en flexibel - In staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken - Interesse in het werken met productieapparatuur - Je houdt er van om netjes en precies te werken Wij bieden je een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden, trainingen en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De beloning wordt bepaald aan de hand van ervaring, leeftijd en opleiding. Solliciteren: Spreekt ditje aan, stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met CV aan: CAM Implants BV Tav Erik Bernard Zernikedreef 6 2333 CL Leiden of per e-mail naar: bemard@camimplants.nl Niet iedereen komt er zonder hulp uit De Brijder en verslavingszorg De Brijder is hét centrum voor verslavingszorg in Noord- Holland. Mensen kunnen bij ons terecht voor behandeling en ondersteuning, maar ook preventie en reclassering zijn belangrijke taken. Onze vestigingen zoals klinieken, regio bureaus, begeleid wonen voorzieningen en spreekuurposten zijn over de hele provincie verspreid. De meeste van onze locaties bevinden zich boven het Noordzeekanaal, waar door file leed voor ons een relatief onbekend verschijnsel is. De reistijden zijn daarom normaal en aantrekkelijk. De Brijder en haar ambitie De verslavingszorg wordt een steeds breder en profes sioneler werkgebied. In dit perspectief zoekt de Brijder mensen die de ambitie hebben om hun talent in te zetten (en verder te ontwikkelen) in een moeilijk, maar ook boeiend vak. In het algemeen wil de Brijder een professionele, moderne zorg-ondememing zijn waarin het prettig werken is. Daarom kijken wij kritisch naar de inhoud van onze zorg en de organisatie ervan. 0 Voor onze regiobureaus in Hoofddorp en Haarlem vragen wij per direct Voor 32 tot 36 uur per week - vacaturenummer 0418 Functie: Uitvoeren van de intakemodule Uitvoeren leefstijltrainingen, zowel individueel als in een groep Bureaudiensten Crisisinterventie Functie-eisen: Diploma HBO MWD of vergelijkbaar Belangstelling voor verslavingszorg/psychopathologie Gevoel voor vraaggericht werken Handig en vaardig met diverse software pakketten De Brijder biedt: Een interessante uitdagende functie De mogelijkheid om de vernieuwing in de Brijder mee gestalte te geven Deskundigheidsbevordering in de vorm van trainingen Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform CA0-GGZ Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals en PC-privé-regeling, een bijdrage in de kosten van kinderopvang, een spaarloonregeling, etcetera. Meer informatie: mevrouw Els van Kleef, teamleider bedrijfsvoering voor de functie in Hoofddorp, (023) 583 36 44, of mevrouw Petra Eichelsheim, teamleider bedrijfsvoering voor de functie in Haarlem, (023) 53192 94. Stuur uw schriftelijke sollicitatie vóór 7 maart 2004 aan de Brijder, afdeling P&O, Postbus 414,1800 AK, Alkmaar of per email naar werken@brijder.nl onder vermelding van het vacaturenummer 0418. <C ii Voor meer informatie over vacatures O bij de Brijder: www.brijder.nl verslavings; i g s z o r g Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Niet iedereen komt er zonder hulp uit De Brijder en verslavingszorg De Brijder is hét centrum voor verslavingszorg in Noord- Holland. Mensen kunnen bij ons terecht voor behandeling en ondersteuning, maar ook preventie en reclassering zijn belangrijke taken. Onze vestigingen zoals klinieken, regio bureaus, begeleid wonen voorzieningen en spreekuurposten zijn over de hele provincie verspreid. De meeste van onze locaties bevinden zich boven het Noordzeekanaal, waar door fileleed voor ons een relatief onbekend verschijnsel is. De reistijden zijn daarom normaal en aantrekkelijk. De Brijder en haar ambitie De verslavingszorg wordt een steeds breder en profes sioneler werkgebied. In dit perspectief zoekt de Brijder mensen die de ambitie hebben om hun talent in te zetten (en verder te ontwikkelen) in een moeilijk, maar ook boeiend vak. In het algemeen wil de Brijder een professionele, moderne zorg-ondememing zijn waarin het prettig werken is. Daarom kijken wij kritisch naar de inhoud van onze zorg en de organisatie ervan. 0 Voor verschillende regiokantoren in Noord-Holland, waaronder Amstelveen, Haarlem, Hoofddorp, Hoorn en Zaanstad zoeken wij: die opgeleid willen worden tot Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige m/v Natuurlijk bent u ook als gediplomeerd SPV meer dan welkom, om als mentor te gaan optreden voor een groep van ca. 20 chronisch verslaafden. Regie voeren, begeleiding en ondersteuning bieden, vraagbaak zijnmedische zorg bieden, outreachend werken en het bieden van psychosociale zorg zijn onderdeel van het van de functie. •Het aantal uren is in overleg. Tevens vragen wij voor ons samenwerkingsproject voor het nieuw geformeerde GGZ-Centrum in Hoorn, een Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige voor 32 uur per week. De inhoud van deze functie ligt op het gebied van: indicatiestelling, consultatie/advies op niveau van cliënt en hulpverlener en kortdurende behandeling. Dit alles gericht op cliënten binnen het GGZ-centrum waarbij middelengebruik, -misbruik en -afhankelijkheid een rol speelt. Onlangs is het project 'Dubbele Diagnose' in West Friesland gestart. In opdracht van de Brijder en het GGZ centrum is een werkgroep in samenwerking met Jellinek Kwaliteit en Innovatie en het Amsterdam Institute for Addiction Research bezig om een aanbod te ontwikkelen om de kwaliteit van zorg voor de eerdergenoemde cliënten te verbeteren. Ook de functies in Hoofddorp en Amstelveen vertonen inhoudelijk veel overeenkomsten met bovengenoemde werkzaamheden. Als u bovengenoemde opleiding hebt, of als B-verpleegkundige, HBO V (niveau 5) of verpleegkundige nieuwe stijl (niveau 4) met minimaal twee jaar ervaring in de GGZ, daarvoor opgeleid wilt worden, sterk in uw schoenen staat, over bovengemiddelde sociale vaardigheden beschikt, een echte teamplayer bent en niet schrikt van ongewone situaties en mensen dan bent u voor ons een interessante kandidaat en willen wij graag met.u praten. Wij bieden een salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform CA0-GGZ en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een PC-privé-regeling een bijdrage in de kosten van kinderopvang, een spaarloonregeling, etcetera. Meer informatie: de heer Albert Wolters, teamleider bedrijfsvoering: (0229) 2128 16 of mevrouw Els van Kleef, telefoon (023) 583 36 44. Stuur uw schriftelijke sollicitatie vóór 7 maart 2004 aan de Brijder, afdeling P&O, Postbus 414,1800 AK Alkmaar of per email naar werken@brijder.nl onder vermelding van het vacaturenummer 0417. «C <c it Voor meer informatie over vacatures CJ bij de Brijder: www.brijder.nl ve rs I avi n g s ingszorg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. We zijn in staat om op te treden als regisseur van complexe 1B- j T__. en kwalitatief hoogwaardige bouwprocessen, we initiëren, bouwen en exploiteren. We maken toonaangevende projecten. Daarbij zijn we vooral een bedrijf waar bet draait om de werkbeleving van onze medewerkers. Gedreven mensen met hart voor 't vak. Die zich thuis voelen in een dynamische werkomgeving waar de dagen altijd kort lijken. Jij kunt ook deel uit maken van de wereld van Dura Vermeer. Voor onze vestiging in Nieuw Vennep zijn we op zoek naar ervaren en enthousiaste medewerkers voor de volgende functies; Voor alle functies geldt dat wij op zoek zijn kandidaten met een gerichte opleiding op MBO/HBO niveau, aangevuld met vakgerichte cursussen en relevante ervaring. Je woont in de omgeving van Nieuw Vennep of bent bereid je op redelijke afstand te vestigen. Voor meer informatie: www.werkenbijduravermeer.nl Dura Vermeer Bouw Haarlemmermeer BV maakt deel uit DURAVERME van Dura Vermeer Groep NV, een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet Qura Vermeer Bouw Haarlemi van circa 1 miljard euro en ruim 4000 medewerkers. DURA UERMEER Dura Vermeer Bouw Haarlemmermei Stuur of mail je reactie (bij voorkeur per e-mail) naar René van der Sluis, Hoofd Personeel en Organisatie. E-mail: r.v.d.sluis@duravermeerbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 2150 AG Nieuw Vennep T (0252) 62 82 00 www.werkenbiiduravermeer.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18