m M K X -uw "rssrsr* Willem van den Bergh West-Nederland Salarisadministrateur v Administratief Apothekersassistent m/v Apothekersassistent m/v G 21 FEBRUARI 20Q4 914 's Heeren Loo tcy- \jLrvit*A«jUlX.yiu tct Ia**- iccCX Lfitt*- Ue+y-i* 's Heereri Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisle voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen 'Willem van den Bergh' in Noordwijk en 'Het Westerhonk' in Monster is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Voor de sectie Financiën Control zijn wij t.b.v. de Personeels- en Salarisadministratie op zoek naar een Salarisadministrateur m/v voor 36 uur per week De centrale Personeels- en Salarisadministratie is gevestigd op de locatie Willem van den Bergh te Noordwijk. Alle mutaties worden in het personeels informatiesysteem Beaufort verwerkt, zodat aan het einde van iedere maand door middel van het interne salarissysteem een juiste salarisafrekening kan worden geproduceerd. Functie-inhoud Het zelfstandig en correct uitvoeren van administratieve handelingen, zoals: afwikkelen en verwerken van alle (soms complexe) WAO-situaties in het personeelsinformatiesysteem noodzakelijke contacten onderhouden met betrokken koepelorganisaties die uiteindelijk moeten leiden tot de gewenste resultaten, zodat zowel het werkgevers- als werknemersbelang wordt gediend vragenafhandeling van medewerkers omtrent o.a. salarisspecificaties en controle op binnenkomst van ziekengelden t.a.v. vangnetsituaties het, in samenwerking met de manager F&C, geven van ondersteuning aan de verwerking van de Functie-eisen mbo-opleiding/niveau op het gebied van salaris administratie ervaring met het werken binnen een salarisadministratie specialisatie op het gebied van Sociale Verzekeringswetgeving op de hoogte zijn van actuele ontwikkelingen in dit vakgebied affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking m.b.t. personeels- en salarisadministratiesystemen bij voorkeur Beaufort/Getronics. 's Heeren Loo West-Nederland biedt: een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gehandicaptenzorg pc-privé- en spaarloonregeling en een vergoeding voor kinderopvang een werkplek in een inspirerende omgeving, waarin gezamenlijk wordt gewerkt aan zorgvernieuwing. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. Treffers, salarisadministrateur, telefoon 071 - 364 2214. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk. o.v.v. vacaturenummer 0904/F&C. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Een stevig karakter is zeer belangrijk bij de politie. Want in de wijk zorg jij voor rust en veiligheid. Je krijgt te ma ken met problemen die om persoonlijkheid vragen, 'ieven die het gemunt hebben op auto's en inkels. En brommerrijders die het niet zo iuw nemen met de snelheidslimiet. Ook moet je om kunnen gaan met hangjongeren en ben je het aanspreekpunt in de wijk. Overigens ligt het gebied Hollands-Midden tussen Haarlem en Den Haag. Als allround politiemedewerker zorg je niet alleen voor leefbaarheid en veiligheid in de stadswijken van Leiden, Gouda of Noordwijk, maar ook in de 'groene ruimte' daarbuiten. We verwach ten dan ook van je datje interesse hebt in een breed takenpakket. Naast werkervaring of het juiste diploma, beschik je bovendien BEL VOOR HEER INFORMATIE 071-545 over flink wat levenservaring, inlevingsver mogen en ondernemingszin. Je bent een denkende doener vanaf 18 jaar, die optreedt als redder, beschermer, scheidsrechter en troubleshooter tegelijkertijd. Ben je toe aan de eerste of tweede stap in je loopbaan én aan een echte uitdaging? Meer informatie over de mogelijkheden en de opleiding in Den Haag kun je vinden op www.politie-werving.nl/hollands-midden. 95 36 OF KIJK OP WHH.POLITIE.NL driebergen B driebergen ACCOUNTANTS 6 BELASTINGADVISEURS Dat cliënten er wel bij varen als ook ónze mede werkers met veel plezier naar hun werk gaan, weten we bij Driebergen Driebergen maar al te goed. Niet voor niets vormen de onderlinge verhoudingen en de korte lijnen al meer dan 30 jaar de basis voor het succes van ons kantoor. doen er dan ook alles aan om de werksfeer ptimaal te houden. Van 'gebakken lucht' houden we niet; van prettige omgangsvormen én goede arbeidsvoorwaarden des te meer... pns kantoor, dat voornamelijk werkt binnen de driehoek Amsterdam - Alphen aan den Rijn - Westland, maakte in de afgelopen jaren een forse groei door. Vandaar dat we het team van ruim 30 collega's graag willen uitbreiden met een enthousiaste én ervaren belastingadviseur m/v Deskundig en sociaal vaardig..., dat zijn eigenschappen die voor zo'n functie nodig zijn. We zoeken iemand die de opleiding tot Federatie Belastingadviseur of de studie fiscaal recht heeft afgerond of die dat binnenkort zal doen. Kortom: je bent in staat om zelfstandig te werken binnen onze advies- en aangiftepraktijk. Belangstelling maar je twijfelt nog? Gewoon eens met elkaar praten en nader kennismaken, kan wat ons betreft geen kwaad. Maar ook als je meteen al geïnteresseerd bent, zien we je brief of e-mail graag tegemoet. Je kunt schrijven ter attentie van Gerard van Zwieten, telefonisch bereikbaar op: (071) 402 16 21. Ons adres: De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg; e-mail: algemeen@driebergendriebergen.nl Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.wlllemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. De ziekenhuisapotheek is op zoek naar een: Diaconessenhuis Leiden voor circa 20 uur, vacaturenummer 205 en een: voor 24-36 uur, vacaturenummer 206 Wij vragen: Voor de functie van administratief apothekersassistent een gediplomeerd apothekersassistent die verantwoordelijkheid wil dragen en een frisse inbreng heeft. U heeft kennis van geneesmiddelen en affiniteit met computersystemen. Als een van de administratief apothekersassistenten verricht u in samenwerking met drie andere parttime werkende collega's financieel administratieve, secretariële en managementondersteunende werkzaamheden in de ziekenhuisapotheek. Samen met een andere collega heeft u als speciaal aandachtsgebied bestandsbeheer en inkoop. En voor de functie van apothekersassistent vragen wij een gediplomeerd apothekersassistent die verantwoordelijkheid wil dragen en een frisse inbreng heeft. U verricht op roulatiebasis alle gangbare werkzaamheden zoals het maken van cytostatica, parenterale voeding, niet steriele bereidingen en draagt u zorg voor de geneesmiddelen distributie. Ook verstrekt u informatie aan artsen en verpleegkundigen en draagt u bij aan de medicatiebewaking en het oplossen van allerhande problemen. Er is een vacature voor een fulltime assistent, ook parttimers worden uitgenodigd te reageren. Voor beide functies vinden wij naast vakkennis goede omgang met collega's en andere medewerkers van het ziekenhuis belangrijk. Wij bieden: i nettig van he werkomgeving. Wij zijn gehuisvest in een nieuw gedeelte van het ziekenhuis. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden van beide functies zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. De functie van administratief apothekersassistent is ingedeeld in functiegroep 35, het salaris bedraagt maximaal 2.121,00 per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). De functie van apothekersassistent is ingedeeld in groep 40, het salaris bedraagt maximaal 2.282,00 per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Informatie Inlichtingen voor bovengenoemde vacatures kunt u inwinnen bij mevr. M. Pels, hoofdapothekersassistent 071-5178082. Inlichtingen voor de vacature van administratief apothekersassistent kunt u inwinnen bij mevr. A. van Eijgen, mevr. W. van der Plas en mevr. M. Salman, administratief apothekersassistenten 071-5178086. Sollicitaties Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen onder vermelding van het vacaturenummer sturen aan de afdeling P8tO ter attentie van mevr. M.R. van den Bos, P&O-adviseur, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden of via E-mail personeel@diac-leiden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.diaconessenhuis.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 11