akelaardii TE HUUR VERKOOP BIJ INSCHRIJVING i Mystiek Marokko: Werken zonder baas, daar knap je zo van op... PERCEEL NOORDWIJKERHOUT LEIDSEVAART 82 Eigentijds wonen in Leidschenveen! BEDRIJFSHUISVESTING Waarom verbouwen 3,5 miljoen mensen: minder kopzorg met uw gift schitterende 12-daagse rondreis IPAC 14 FEBRUARI 2QC4 Huizen Verzekeringen financieren onroerend goed adviezen IOEN, Mahlerstraat 100 fes® Rustig gelegen in Leiden zuidwest, ver zorgd 3-kamer apparte ment (voorheen 4 kamers) met balkon op het zuiden, vrij uitzicht over groen en water en berging in de onder bouw. leuken i, hal met toilet, woonkamer (voorheen 2 kamers), dich- met klein balkonnetje. 2 slaapkamers, badkamer met zit- louche. farming d.m.v. gaskachels, warm water via geiser. Inhoud ling 230 m3, woonopp. 85 m2. Transport dient plaats te vinden Pels Rijcken en Droogleever Fortuijn te 's-Gravenhage. wering: in overleg/kan snel. Vraagprijs 147.000,- k.k. LEIDEN, Pieter de la Courtstraat 62 In Tuinstadwijk gele gen tussenwoning met zonnige voor- en achtertuin. Het huis is gebouwd in de dertiger jaren en bevat nog een aantal originele details zoals paneeldeuren, granieten vloer, etc. Ind.: entree, toilet, trapkast, woonkamer en suite met openslaande deuren naar tuin (11 m.). 1e verd.: overloop, voor- en achterslaapkamer met vaste kasten, zijkamer en badkamer met ligbad. Verwarming d.m.v. CV-installatie, inhoud 250 m3, woonopp. 82 m2, perceelopp. 120 m2. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 185.000,- k.k. DEN, Bloemistenlaan 13 LEIDEN, Carneoolstraat 74 In de tuinstadwijk gele gen sfeervol beknopt woonhuis met meer dan 30 meter diepe achtertuin op het zui den, schuur en achter om. entree, hal, toilet, woonkamer met openslaande deuren naar ;n j erras, open keuken, bijkeuken, ',n id.: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. irming d.m.v CV-combiketel, de womngis gedeeltelijk voor- i dubbel glas, dakisolatie. Inhoud woning 210 m3. woon- u m2. perceelopp. 220 m2. ering in overleg. da; Vraagprijs 219.000,- k.k. ta^EN, Jan van Houtkade 18 Aan een van de mooiste singels van Leiden gelegen heren huis met zonnige voor tuin (8.3x4) op het zui den. Vele authentieke details aanwezig, zoals ornamente plafonds en oude tegels. Dubbele bewoning is mogelijk. g ziintree, lange gang, ruime voorkamer met laminaat, halletje stei irgruimte en wenteltrap, achterkamer met laminaat en w.t., ïht'. keuken, apart toilet en douche, eeststijlvolle woonkamer met uitzicht over de singel en plan- |er. moderne ópen keuken met apparatuur, bijkeuken en toi- 'ontein- Wenteltrap naar t £e] d.: ruime slaapkamer, 2 muurkasten, luxe royale badkamer s( lirlpool, douche en toilet. Vaste trap naar ruime, lichte zolder J m.a. en CV-opstelling (1998). Dakisolatie en ged. dubbel ihoud 415 m3, woonopp. 120 m2. Oplevering in overleg. Vraagprijs 389.000,- k.k. In rustige, kindvriende lijke woonwijk gelegen ruime 5-kamer woning met vrijstaande garage (20 m2 voorzien van elektra), 16 meter diepe achtertuin (zuid/west) en achter om. Ind.: entree, tochtportaal, L-vormige doorzon woonkamer met par ket en open keuken, hal met trap naar 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, fraaie badkamer met bubbelbad en zwevend toilet. 2e verd.: ruime zolderkamer met dakkapel, stookruimte met CV- combiketel (2003) en berging. Gelegen nabij uitvalswegen, winkel centrum, sportaccomodaties en scholen. Het huis is grotendeels voorzien van dubbele beglazing, dak- en muurisolatie. Inhoud woning330 m3, woonopp. 130 m2, perceelopp. 168 m2. Oplevering in overleg. Vraagprijs 239.000,- k.k. LEIDEN, Oxfordlaan 2 Op het Waardeiland in parkachtige omgeving gelegen tussenwoning (Townhouse, type A) met inpandige garage, vrijstaande stenen schuur en achtertuin op het z/o aan binnenwa ter met aanlegmoge- lijkheid. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, verhoogd eetgedeelte, open keuken. 1e verd.: hoofdslaapkamer met balkon, aangrenzende badkamer met ligbad en toilet, 2e badkamer met douche, 2 voorslaapkamers, stookruimte en terras. Unieke locatie met open verbinding naar waterrecreatiegebieden nabij centrum van Leiden. De woning is volledig geisoleerd, inhoud 450 m3, woonopp. 150 m2, perceelopp. 173 m2. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 449.000,- k.k. Fick Makelaardij B.V. Doezastraat 21 2311 GZ Leiden Tel. 071-5 12 00 06* Fax 071-5 14 14 50 e-mail: fick.25021@nvm.nl Ons kantoor is ook op zaterdag geopend, u bent welkom tussen 11.00 - 14.00 uur. Voor meer informatie bezoek onze site: www.fick.nl Het betreft een perceel grond van circa 330m2 met een woning in onbewoonbare staat. Op onderhavig perceel is nieuwbouw conform het bestemmingsplan mogelijk. Bezichtigingen, inschrijfformulier en voorwaarden van inschrijving via Wilbrink v.d. Vlugt Makelaars te Lisse. De inschrijving sluit op donderdag 26 februari om 12.00 uur WILBRIN ALPHEN AAN DEN RIJN Leeuwenburg 39 "Speelse terras-tuinwonina met ruime aarage Zoekt u de ruimte van een eengezinswoning, maar wilt u niet te veel tuinonderhoud, dan is dit pand beslist uw bezichtiging waard. Deze woning in het bekende Arenaplan biedt u enorm veel ruimte en is gunstig gelegen t.o.v. winkelcentra de Herenhof en Ridder hof, scholen en sportvoorzieningen. De INDELING is als volgt. Begane grond: parkeerplaatsen, direct onder woning een ruime garage met entresol en trap naar de bovenliggende hal van de woning 1e woonlaag: via de wandelpromenade bereikt u de trap naar de entree van de woning, entree, toegang tot de entresol, woonkamer met kunststof pui, toegang tot het zonnige en beschutte terras, fraaie open keuken in hoekopstelling v.v. div. inb.app., vanuit de keuken toegang tot de bovengelegen verdieping met toilet. 2e woonlaag: overloop, 2e toilet, badkamer met ligbad, douche en wastafel en 2 ruime slaapkamers met dakkapel. 3e woonlaag: 2 slaapkamers met dakvenster, ruime c.v.-/berg- ruimte met mechanische ventilatie unit. Vraagprijs 205.000,= k.k. Aarplein 2. 2406 BZ ALPHEN AAN DEN RIJN Tel: 0172-473351 Fax:0172-490004 I DRIEMAN I CAJtANTIEMAKElAARS Kijk op www.kiesderuimte.nl of bezoek het Verkoopcentrum Heijmans-Trebbe. Zoetermeerse rijweg, Leidschenveen, ma. t/m vr. geopend van 14.00-18 00 uur en za. van 11.00-15.00 uur. ZZ TREBBE II BOUW Heden ten dage wordt Vreewijk gerekend tot een van de meest geliefde buurten van Leiden. De straten met statige herenhuizen ademen traditie en rust uit. Het oorspronkelijke -deels monumentale- Rijkszuivelstation, dateert uit 1903 met karakteristieke hoge plafonds, duidelijke structuren en heeft zich op verrassend natuurlijke wijze laten transformeren tot 12 luxe appartementen, met fraai vormgegeven glazen trappenhuis (met lift) en een kinderdagverblijf op de begane grond. De apparte- 110 t/m 210m: zijn royaal opgezet en hebben een balkon, tuin of terras en uitzicht op de nieuw aan te leggen binnentuin. De bouw is begonnen. De verkoopprijzen zijn vanaf 305.000,- v.o.n. Neem J °ok eens een kijkje op onze site: www.luxeappartementenleiden.nl olgewaar u diverse plattegronden van de acte appartementen aantreft. Admiraalsweg 4, 2315 SC Leiden fel. 071 522 72 25 Fax 071 521 96 21 verk menten p of Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 40e Circa 625 m2 kantoorruimte uniek monumentaal kantoorpand gelegen in complex Duinzigt, een voormalig gerenoveerd klooster nabij winkelcentrum Lange Voort beschikt onder andere over pantry, toilet, wanden voorzien van verlichtingsarmaturen, dubbele beglazing en buitenplaats 10 parkeerplaatsen Huurprijs: 160,- per m2 per jaar (inclusief parkeerplaatsen) te vermeerderen met de wette lijk verschuldigde omzetbelasting VRIJHEIDSLAAN 35 I 2321 JR LEIDEN I 071 5233277 I www.basis.nl I email:info@basis.nl Burggraaff levert op uw bestaande locatie veelal binnen een halfjaar na opdracht een perfect (en vaak goedkoper) nieuw huis in de stijl die bij u en uw omgeving past. Vrije keuze in uiterlijk indeling. Al 1500 gebouwd. Superieure geluids-, en warmte-isolatie (Rc=4,3) Sleutelklaar v.a. 35 dagen Verdieping en zolder tot 30% meer ruimte Géén houtskeletbouw. géén stelposten, géén bouwopslag, géén tussenpersonen Prijzen afgebouwd v.a €275/m', halfcasco v.a. €225/m' Bezoek ons modelhuis en showroom te Leeuwarden, ook voor een vrijblijvend ontwerp en prijsopgave. (ma-za 10-15 u, liefst na afspraak.) Graag sturen we u onze gratis brochure, of het Burggraaff-huizenboek voor €10,- via giro 999148. Burggraaff Bouw BV Morseweg 17, Postbus 40 18900 AA Leeuwarden. tel.: 058-2955 598 E-mail: info@burggraaffbouw.nl internet: www.burggraaff.nl Sfelt u zich eens voor: de zenuwen gieren door uw keel, u heeft angst flauw fe vallen of zelfs dood Ie gaan. Angst beheerst uw leven. Van 8 t/m 14 februari collecteren de Hersenstichting en het NFGV voor mensen met een angststoornis. Doe mee, geef aan de collectant. Of stort uw bijdrage op giro 950, Den Haag. Kijk ook op www.hersenstichfing.nl of www.nfgv. Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten NFGV Hersenstichting Nederland Tel.: (058) 288 37 35 www.tademavastgoed.nl f. onderdeel van Tadema Bedrijven HOREN, ZIEN EN HELPEN Leidsch Dagblad De terereaanbiedin^n verschijnen onder vemntwoofdefijkheid van afd. Oplage, Leidsth Dagblad, Postbus 5-1 2300 AB Leden Infamiabe tei 071 5356307 Speciaal voor lezers van het Leidsch Dagblad heeft KRAS Stervakanties een zeer complete rondreis samengesteld die u laat kennismaken met de vele gezichten van het mystieke Marokko. Tijdens deze 12-daagse rondreis nemen wij u mee naar dit fascinerende Noord-Afrikaanse land, met haar Arabische kunst en cultuur, gevarieerde land schap en kleurrijke markten. Een prachtige reis waarbij u vrijwel alle highlights van dit indrukwekkende land te zien krijgt. U boekt deze speciale aan bieding al vanaf slechts 759, inclusief vliegreis per Royal Air Maroc, rond reis per comfortabele tou ringcar, verblijf in goede toeristenklasse hotels, in 2-persoonskamer, hotelver zorging o.b.v. halfpension, deskundige Nederlandse reisleiding, plaatselijke gid sen en een boeiend excur sieprogramma. Bovendien krijgt u als lezer van het Leidsch Dagblad ook nog eens geheel gratis de prachtige Capitool reisgids Marokko t.w.v. 26,90 (1 exemplaar per boeking). Reisprogramma in 't kort Allereerst bezoekt u Casablanca, met de kleur en geurrijke centrale markt, het Mohammed V plein en de schitterende Hassan II moskee. Vervolgens gaat u naar de meer dan 1000 jaar oude hoofdstad Rabat, met het mausoleum van Mohammed V en het koninklijk paleis. Via de indrukwekkende Romeinse ruïnes van Volubilis en de heilige islamitische stad Moulay Idriss verder naar het oude Meknès. Meknès is één van de vier Koningssteden en is van verre herkenbaar door de vele torens. Op naar de oudste koningsstad Fès, waar u zich in de Middeleeuwen waant. Interessant zijn de drukke medina, de 600 jaar oude koranschool en de fontein van Nejjarini. Via het skire- sort Ifrane en dwars door de cederwouden van het Midden-Atlasgebergte rij den we naar het fraaie Midelt en het levendige Erfoud. Aansluitend rijden we via Tinjedad naar Tinerhir, voor een wande ling door de beroemde Todhra-kloof. Via de 'weg van 1000 kasbahs', komen we aan in Ouarzazate, met o.a. de kasbahs van Taouirt. Aandacht is er bij Zagora en Tamegrouth, waar ca. 4000 middel eeuwse handschriften in de bibliotheek worden bewaard. En natuurlijk ontbreekt ook Marrakech, de parel van Zuid- Marokko, niet op het programma. U ziet onder meer de Saadische Graven, het paleis Bahia en het prachtige Djema-EI- Frnaplein. Kortom: een prachtige reis boordevol, hoogtepunten! Vertrek reis HZ 94.628 10 mei 759 met gratis Capitool reisgids Marokko, speciaal voor lezers van het Leidsch Dagblad. Exclusief: entrees, fooien, fac. excursies, luchthaven- /toeristenbel. en reserve- ringskosten, div. verzeke ringen. Min. aantal deelne mers 28. Uiterste annule ringstermijn bij onvoldoen de deelname: 21 dagen voor vertrek. Voor uitgebreide reisbe schrijving (nr. HZ 94.628) meer informatie of boekin gen: KRAS Stervakanties, telefoon 073 - 5 99 99 99, online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week. Exclusieve Marokkaanse avond met Hafid Bouozzü Dinsdag 24 februari organi seert KRAS SterVakanties is.m. Boekhandel Zwaan Ter Burg een exclusieve Marokkaanse Aivnd. Deze avond bestaat uit twee delen: het spits wordt literair afge beten door de schrijivr Hafii Bouazza Hij zal vertellen over de totstandkoming van zijn nieuwste, wonderschone en sprookjesachtige roman Panrvion, alsmede over zijn ervaringen met htjokko en de Marokknanseailtuur. Na een korte pauze icordt er door een ervaren reisleider van KRAS SterVakanties een presentatie gegeten over de schoonheid van Mimkko en de adturele rondreizen die KRAS in dit prachtige land verzorgd. De avond begint om 20.00 uur in het pand van Boekhandel Zwaan Ter Burg, Kanaalkade 2S te Alkmaar. De entree bedraagt 5 p.p. (ter plaatse te betalen). Aanmelden bij KRAS Stervakanties v ia telefoon (073) 599999 o.v.v. RE 00.011. CV kaarten zijn ook verkrijg baar bij de boekhandel zel f. www.luxeappartementenleiden.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 29