J APEK Assistent administratie Assistent office manager Gemeente gj Wassenaar >4 leder mens is uniek. Arenthals Grant Thornton geeft aanstormende talenten graag de ruimte. Arenthals Grant Thornton SÊ adjunct-directeur locatieleider 1 fte Golden Tulip DILLE KAMILLE AANKOMEND VESTIGINGSLEID(ST)ER werkbegeleider AMW (m/v) rti O de Sleutels van Zijl en Vliet OeWesterscheldfj .VtTAALVÖÖl^ ZATERDAG 14 FEBRUARI 20Q4 916 A Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 accountants en adviseurs Arenthals Grant Thornton is een accountants- en adviesorganisatie met acht vestigingen in de Randstad en ruim 450 medewerk(st)ers. Onze cliënten komen uit de volle breedte van ondernemend Nederland, met de nadruk op het familiebedrijf. Ons kantoor in Leiden telt zo'n 45 enthousiaste collega's. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij versterking van een junior salarisadministrateur/aangiftemedewerker (m/v) Deze combinatiefunctie is een interessante baan voor een starter of iemand met weinig werkervaring. Je werkt deels op de salarisadministratie met als taak het invoeren van mutaties, controle en het verzendklaar maken van geproduceerde output. Hiernaast zorg je samen met je ervaren collega's in de aangiftepraktijk voor het in concept samenstellen van de aangifte inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting. De kandidaat die wij zoeken is in het bezit van een diploma op MEAO-niveau. Verder is het heel belangrijk dat je accuraat werkt en cijferen leuk vindt. Heb je belangstelling? Informeer eens bij Alexander van Kleij, afdeling P&O of solliciteer direct per mail of per post. Telefoon: 0172-41 6868 Postbus 2259 2400 CG Alphen aan den Rijn E-mail: inlichtingen@agt.nl Internet: www.agt.nl Gevestigd in: Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam en Woerden Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar, nl. Team, directie en bestuur van de Openbare Wethouder Huibregtseschool te Wassenaar zoeken een enthousiaste Voor hun 102 leerlingen tellende basisschool. De school is gelegen in Wassenaar-Noord en heeft een gemengde populatie. De schoolleiding bestaat uit een bovenschoolse directeur voor de beide openbare basisscholen en op elke school een adjunct-directeur locatieleider. De school is op weg naar een ver nieuwing van het onderwijs met kijk op zorg. Er is een gemotiveerd team en er zijn betrokken ouders. Voorts participeert de school in het Scholen Collectief Wassenaar, een samenwerkingsverband van de tien Wassenaarse basisscholen. De school werkt in dit verband nauw samen met de Schooladviesdienst. Profiel - u bent een amibiteuze, communicatieve en ervaren onderwijsman/vrouw; - u bent enthousiast, inspirerend, geïnteresseerd en heeft gevoel voor humor; - u bent deskundig op het gebied van leerlingenzorg; - u kunt inspelen op wat kinderen, ouders en teamleden motiveert; - u heeft ervaring in het leiding geven; - u bent in staat om met het team een nieuwe koers uit te zetten; - u weet ICT te hanteren en in te zetten; - u bent in staat de visie van de school te vertalen naar beleid op uitvoerings niveau; - u beschikt over onderwijsbevoegdheid voor het primair onderwijs; - u heeft ruime ervaring en bent breed inzetbaar; - u bent op de hoogte van actuele ontwikkelingen op het terrein van manage ment en kwaliteitszorg; - u bent voorstander van openbaar onderwijs; - u kunt goed samenwerken met verschillende professionele kringen in en buiten de school. Procedure Bij de selectie zijn vertegenwoordigers van het bevoegd gezag, de medezeggen schapsraad en de directie betrokken. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure. Arbeidsvoorwaarden De functie is een normfunctie volgens de CAO voor het primair onderwijs. In relatie tot de functiezwaarte is de salariëring volgens schaal AB. De functie omvat voorshands 0,5 lesgevende taken en 0,5 managementtaken. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de bovenschoolse directeur de heer G.E. Coenraad, telefoon 06 - 22 33 19 48 of bij de heer P.S.M. Buschman hoofd van de afdeling Onderwijs en Welzijnszaken, telefoon 070 - 512 23 05. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollici tatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Gemeente Wassenaar, t.a.v. de afdeling P&O Mevrouw J.E. Huijzer, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ALPHEN AAN DEN RIJN is op zoek naar een fulltime Medewerker Bediening m/v Zelfstandig Werkend kok m/v ervaring vereist! Bel 0172-490100 of mail info@gtalphenadrijn.nl Voor onze vestigingen te Haarlem en Leiden zoeken wij een Wij denken aan een creatieve, commerciële man of vrouw met ervaring in detailhandel, die leidinggeven associeert met natuurlijk overwicht en gewend is initiatieven te nemen. Opleiding op min. HAVO-nivo. Wij bieden je een dynamische, creatieve en inspirerende omgeving waarin je jezelf zowel zakelijk als persoonlijk kan ontwikkelen. Spreekt ons winkelconcept je aan? Schrijf of bel. Dille Kamille (Nederland) bv, Postbus 54, 2665 ZH Bleiswijk. Tel. no. 010 - 521 81 44 VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voere Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling v wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van 01 organisatie. Het Algemeen Maatschappelijk Werk heeft daarbij de missie de zelfredzaamheid van de cliënt te bevorderen en stimuleren dat de cliënt actief deel uitmaakt van de samenleving. Voor de dïvisie Algemeen Maatschappelijk Werk van Valent RDB zoeken wij per direct een: voor 12 uur per week De werkzaamheden van de werkbegeleider worden afgestemd met de operationeel manager met kwaliteit als aandachtsgebied" Tot de voornaamste taken behoren: het uitvoeren van activiteiten gericht op het verbeteren van het beroepsmatige functioneren van de maatschappelijk werker het voeren van reflecterende gesprekken met de algemeen maatschappelijk werker over beroepshouding, behandelingsplant v en het hanteren van juiste methodieken I ondersteunt de algemeen maatschappelijk werker door kennisoverdracht en is klankbord op het gebied van visie-, functie- en C< beroepsontwikkeling individuele werkbegeleiding, zowel incidenteel als met een procesmatig karakter bewaakt het hanteren van de beroepscode maatschappelijk werk bewaakt (op afstand) het proces van intervisie en clusterbijeenkomsten organiseert mede teamstudiedagen is vertrouwd met het werken met pop's Wij vragen: HBO- opleiding Maatschappelijk Werk en een supervisoren opleiding ervaring in het algemeen maatschappelijk werk zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken aantoonbare communicatieve vaardigheden in woord en geschrift enige administratieve vaardigheden met het werken met de pc Wij bieden: salaris conform CAO- Welzijn (schaal 9) mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen een dienstverband van 2 jaar Enthousiast? Neem voor meer informatie contact op met de heer F. v.d Bogaard, operationeel manager, telefoon (071) 409 33 67. Solliciteren? Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 24 februari 2004 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 4209/15. 01 chl me de> uc Maatschappelijk W Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieet advisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. -R.I iel i2( sla www.thuis-en-gezondj^ ai ko APEK Administraties is een jonge en snelgroeiende onderneming, welke zich bezighoudt met het verzorgen van: (loon)-administraties, belastingzaken en bedrijfsadviezen. Wij zijn een flexi bel kantoor en bieden ruime meegroei kansen voor de toekomst. Wij zijn op zoek naar een: Iemand met MEAO MBA, of 3-4 jaar MBO, en enige jaren ervaring of studerend voor een van deze kwalificaties. Iemand met een collegiale en klantvriendelijke instelling en een accurate manier van werken. Kennis van Office pakketten is een pré. Beide functies zijn tuil-time. Richt uw schriftelijke sollicitaties aan: APEK Administraties J.C. de Rijpstraat 20 2315 WE Leiden Of bel voor meer informatie naar: Mevrouw Cora Toth 071 - 523 55 88 De Sleutels van Zijl en Vliet is op 1 juli 2003 ontstaan uit een fusie tussen de woningbouwverenigingen Zijl en Vliet en De Sleutels. We zijn één van de grootste corporaties in Leiden en Voorschoten met circa 8.000 woningen en 75 medewerkers. Omdat we flinke ambities voor de toekomst hebben, zijn wij op zoek naar een enthousiaste Teamleider Onderhoudsservice m/v (full-time) De unit Onderhoudsservice valt onder de afdeling Vastgoedbeheer en bestaat uit vier medewerkers. Op dit moment is de unit nog in de opbouwfase en onder jouw leiding moet deze uitgroeien tot het technische servicepunt voor onze huurders. Samen met de teamleden ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van reparatieverzoeken en het geven van voorlichting op het gebied van onderhoud. De unit is dus gezichtsbepalend voor de dienstverlening van onze corporatie. Lijkt het je een uitdaging om onze Onderhoudsservice verder te professionaliseren? Ben je klantgericht, flexibel en ben je een kei in het motiveren van een team? Beschik je over een opleiding op hbo-niveau en heb je voldoende kennis en inzicht om de administratieve, technische en sociale onderdelen van het werk uit te kunnen voeren? Dan ben jij de collega die we zoeken! Wij bieden je in eerste instantie een aanstelling voor 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid zetten we dit om in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salariëring is conform de CAO voor woningcorporaties en bedraagt maximaal 3.200 bruto per maand. We nodigen je van harte uit om binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te solliciteren. Je kunt je brief richten aan: De Sleutels van Zijl en Vliet, ter attentie van Wilbert de Wilde, Postbus 1041, 2302 BA Leiden. E-mailen (w.dewilde@wbvdesleutels.nl) kan natuurlijk ook. Voor meer informatie over de functie kun je Wilbert de Wilde telefonisch bereiken via 071-5162636. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Hartfalen. Herken de signalen. I Als de hartspier aan kracht verliest en de pomp duT goed werkt, leidt dat tot een aantal lichamelijke I De duidelijkste daarvan zijn: snel moe, kortademig d benen door achterblijvend vocht. Zo wordt een t een dikmaker. Vragen? Bel gratis 0800 3000 300 www.hartstichttng.nl NederlandseVl/ Hartstichting vrienden ven de hjflllrchting /K r,r.^-.7- j,d -V<.' Als we nu niets doen, de kluut zijn thuis De Westerschelde: leefgebied van de kluut enj andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bl dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels! nodig! Draag bij aan het behoud van een vogf Westerschelde. GIRO 65 65 OO. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www.vogelbesche'

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26