Expertus Ervaren (bijna) accountant irvaren assistent-accountant (fulltime) Medewerker loonadministratie Kwestro Faas Slobbe f Vleebouwen aan financiële dienstverlening? Aangiftemedewerk (st)er en PARTNERS APOTHEEK KOK APOTHEKERSASSISTENTE Sr. Consultant Exact Software Sr. Sales Exact Software Zorgorganisatie Zorg-Vuldig r tfm A O CD ERPAC 14 FEBRUARI 2004 ;wejtro Faas Slobbe is een middelgroot SRA-kantoor waarin accountants en bcausttn samenwerken voor kleurrijke klanten. Uit verschillende branches en in (verse regio's. Onze proiessionals spreken de taal en begrupen de problematiek van het ifKB, omdat zu ondernemers zun van hetzelfde formaat. )ss team van 35 jonge, enthousiaste mensen vormt een open, informele organisatie vaarin je gewoon je zelf kunt zun' Door een goede coaching en training-on-the-job, hsmede door een breed scala aan studiefaciliteiten worden volop mogelijkheden jsboden om je verder te ontwikkelen in je loopbaan en vakgebied. accountants en belastingadviseurs Ni] zijn op zoek naar een: Full time Ervaring Zelfstandig 1^ Teamplayer ide (Enthousiast CB/FB-niveau of studerend Nieuwsgierig naar deze vacature? tuur of mail je brief t.a.v. dhr. A.H. Slobbe RA RV. jui foor meer informatie kun je uiteraard ook even bellen. Postbus 148 2230 AC Rijnsburg Rijnsburgerweg 108 Telefoon (071) 305 11 00 ffi E-mail aslobbe@kwestrofaasslobbe.nl SRA Topsport en werk hebben veel gemeen. Beide zaken vereisen de juiste instelling en een uitgebalanceerde rüx van talent, kennis en ervaring. Bij Van der Geer en Partners in Katwijk vind je al deze kwaliteiten, let betreft hier een modern bureau van ca. 40 medewerkers. Volop actief in accountantszaken in de reedste zin van het woord. Opvallend zijn de grote mate van zelfstandigheid en de flexibele arbeids- oorwaarden. Daarbij is wel een professionele instelling en inzet vereist. Mede hierdoor vertoont ons antoor een gezonde groei. In dat kader zoekt ons team versterking in de vorm van (fulltime) ITij zijn op zoek naar financiële meedenkers die als business-begeleiders aan de slag gaan. Wij verwachten dat als financieel adviseur onze cliënten kan adviseren en begeleiden. Je hebt de studie voor AA, RA of een elijkwaardige opleiding (bijna) afgerond. Je bent bereid tot het volgen van verdere studies. Verder heb je mminste 5 jaar werkervaring in een gelijkwaardige functie op een accountantskantoor. Jouw taken: itvoering geven aan controle- en beoordelingsopdrachten, betrokken zijn bij bijzondere onderzoeken en iviesopdrachten, en het verzorgen van fiscale aangiften. Verder geef je mede-leiding aan jongere assistenten. kof^ij zijn op zoek naar iemand die kan meedenken in het financiële reilen en zeilen van onze cliënten. opleidingsniveau is minimaal SPD of gelijkwaardig. Je bent bereid tot het volgen van verdere studies, evens heb je tenminste 3 jaar werkervaring in de accountantsbranche. De werkzaamheden omvatten Steraard het verzorgen van de financiële administratie van onze cliënten en het samenstellen van de prrekening, als ook het uitvoeren van controlewerkzaamheden. Uiteindelijk verwachten wij dat je als ng.Pancieel adviseur onze cliënten kan adviseren en begeleiden. (tenminste 4 dagen per week) hebt minimaal MBO/HAVO-niveau en bent in het bezit van het praktijkdiploma loonadministratie (PDL) |bent bereid deze te behalen. Werkervaring in de loonadministratie is een pre. De werkzaamheden zullen staan uit: de periodieke loonverwerking voor diverse cliënten uit verschillende branches, de maand- en cartaal aangiften voor de loonbelasting gereed maken, contact onderhouden met de cliënten en diverse 'oeringsinstanties. stapje over 2er weten over alle baanmogelijkheden bij Van der Geer en Partners? Kijk dan voor meer informatie op vandergeerenpartners.nl. Direct bellen kan ook. Vraag dan naar mevrouw A. de Priester. Je schriftelijke licitatie, inclusief cv, stuur je (m/v) naar onderstaand adres t.a.v. de heer J.D.R Aartman AA. 69, van der GEER C: L t I MMME3Ê :oc:lc i ::c:c:r r :x:iii Postbus 3223, 2220 CE Katwijk Telefoon (071) 409 04 09 Fax (071) 402 75 84 E-mail jaartman@vandergeerenpartners.nl Drs W.M. Kok, apotheker Op korte termijn komt in onze apotheek een vacature vrij voor een 5ij voorkeur fulltime. Als je binnenkort afstudeert ben je ook van harte welkom. Interesse? Bel, schrijf of mail naar: Apotheek Kok t.a.v. W.M. Kok, apotheker Diamantlaat 5' 2332 KZ Leiden Tel. 071 - 576 34 39 Fax 071 - 576 51 S3 A pot heek. Kok@wx5. nl so ftware Expertus IT-Solutions is een vooraanstaande ICT dienstverlener waarin ruim 15 jaar Exact-kennis en ervaring is gebundeld. Wij willen onze huidige en toekomstige klanten kwaliteit en continuïteit bieden. De bedrijfscultuur is te omschrijven als informeel, colle giaal, betrokken en resultaat gericht. Expertus IT-Solutions heeft 25 medewerkers en ca. 2.700 klanten en is daarmee één van de toonaangevende Exact Software Centers in Nederland. Vanuit onze vestigingen in Hillegom en Groningen werken wij landelijk voor diverse opdracht gevers in uiteenlopende branches. Expertus IT-Solutions B.V. R.C.J. ten Broeke, Algemeen Directeur Postbus 917, 9700 AX Groningen tel 050 5975550, fax 050 5975597 hrm@expertus.nl www.expertus.nl Exact professionals gezocht! Toe aan een nieuwe uitdaging? Solliciteer dan bij Expertus IT-Solutions B.V. Als één van de toonaangevende Exact Software Centers van Nederland willen wij de komende perio de verder groeien. Gedreven, enthousiaste, ondernemende professionals met minimaal 5 jaar relevante werkervaring kunnen solli citeren op één van de volgende vacatures: Wij bieden een uitdagende werkomgeving met voldoende mogelijkheden om je te ontwikkelen en door te groeien. Voor beide functies is de standplaats Hillegom. Geïnteresseerd in een functie bij een dynamische veeleisende organisatie? Stuur dan voor 1 maart a.s. een brief met cv. Geschikte kandidaten ontvangen binnen 2 weken na sluitingsdatum een uit nodiging. Alleen sollicitaties die voldoen aan het gestelde profiel worden in behan deling genomen. IT-SOLUTIONS (kraamzorg, thuiszorg en advisering) Het bedrijf waar u op kunt vertrouwen als het om zorg gaat! Adresgegevens: Zorgorganisatie Zorg-Vuldig Splinterlaan 154b 2352 SM Leiderdorp Tel: 071-5424075 Zorgvuldig@cs.com www.zprg-vuldig.nl info@zorg-vuldig.nl In verband met de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar de volgende nieuwe collega's: Administratieve en zelfstandige collega voor de afdeling zorgcoördinatie Kern taken: Opstellen van de planning Contact met kraamgezin en thuiszorgcliënt Eerstelijns telefoonverwerking Begeleiden en aansturen van de zorgmedewerkers Administratieve afwikkeling behorende bij verkoop Organiseren van werkoverleg voor medewerkers Controle op feitelijk gewerkte uren zorgmedewerkers Aanleveren basisgegevens voor salarisverwerking/facturering Wat verwachten wij: MBO/HBO werk-/denkniveau Zelfstandigheid met groot verantwoordelijkheidsgevoel Ervaring in soortgelijke functies, en/of in de zorg Brede administratieve ervaring (uiteraard ook met Word en Excel) Donderdag hele dag 08.30 - 17.00 uur, 3 ochtenden van 08.30 - 13.00 uur. Administratieve en leergierige collega voor de afdeling algemene zaken Kern taken: Facturering verzorgen Administratieve/secretariële werkzaamheden, zoals brieven en contracten verzorgen. Wat verwachten wy: MBO niveau. Enige administratieve ervaring Leergierig o.a. op gebied van de computer, kennis van Word en Excel 10,5 uur per week, verdeeld over 3 keer van 09.00 - 12.30 urn- Wat bieden wij: Opbouwende klein kantoor Ruimte voor initiatieven, meegroeimogelijkheid binnen de organisatie Salariëring volgens cao Thuiszorg Spaarloonregeling, pensioen PGGM, Collectieve ziektekostenverzekering Sollicitatieprocedure: Is je interesse gewekt om mee te bouwen aan onze organisatie? Schrijf of E-mail ons een sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae vóór 1 maart. Extra informatie is op te vragen bij Gera van Huuksloot of Esther Meertens. Acquisitie nav deze advcnemie wordt niet op prijs gesteld. Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Centrum voor Financiële Diensten FDC DE SPITS is een onafhankelijk assurantiekantoor, dat samen met FDC Hypotheekadviseurs en HRS Makelaardij deel uit maakt van het Centrum voor Financiële Diensten. Als groep richten we ons op zowel de particuliere markt, als het MKB. Wij zijn voor onze verzekeringsafdeling op zoek naar een: Commerciële Binnendienstmedewerker (m/v) (parttime voor 2 a 3 dagen per week) De afdeling bestaat uit 5 collega's. De persoon die wij zoeken wordt medeverantwoordelijk voor het telefonisch te woord staan van onze verzekeringsrelaties, het verwerken van binnenkomende post en het ondersteunen van en het maken van afspraken voor de buitendienst. Kennis op assurantie-B-nivo is absoluut noodzakelijk. Ervaring met het ACT programma in een soortgelijke functie is een pré. Daarnaast is het vermogen om commerciële kansen te signaleren tijdens telefoongesprekken en de bereidheid om jezelf te blijven bekwamen op jouw vakgebied nog belangrijker om te slagen in deze functie. Het spreekt voor zich dat de functie beloond wordt met een passend salaris en secundaire voorwaarden. Indien je wilt werken in een leuk team en in een functie met veel eigen verantwoordelijkheid, dan nodigen wij je uit te solliciteren. Je sollicitatie met CV kun je sturen aan: FDC DE SPITS BV, Gangetje 12-14, 2311 ER Leiden t.a.v. De heer G. J. N. Kok of per e-mail aan ain.kokQhetnet.nl Gemeente Hillegon Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken, Beleid Ontwikkeling, daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. Ben jij onze regisseur en vraagbaak? Als regisseur bepaal je het beeld van Hillegom door projectontwikkelingen te stimuleren, te sturen en te begeleiden. Voorbeelden zijn centrumplanontwikkelingen, woningbouwlocaties en inbreilocaties. Denk ook aan andere ruimtelijke ordeningsprojecten, zoals het begeleiden van de opzet van een (inter)gemeentelijke structuurvisie. Als vraagbaak, senior, ben je voor jouw collega's een inhoudelijk coach. Zij kunnen bij jou terecht omdat je ervaring hebt met ruimtelijke ordening, bouwontwikkelingen, bestemmingsplannen en andere ruimtelijk relevante vraagstukken. Tevens krijg je de ruimte bij de gemeente Hillegom. De ruimte om als beleidsmedewerker van de afdeling Beleid en Ontwikkeling onderwerpen aan te pakken waar je goed in bent. Spreken integrale en interactieve beleidsvoorbereiding, projectmatig werken, resultaatgericht werken je aan, solliciteer dan naar de functie van: Senior beleidsmedewerker ruimtelijke ordening (voor 36 uur per week) In deze functie bouw je letterlijk aan Hillegom en zet trends en ontwikkelingen projectmatig om naar uitvoering. Je bent regisseur en betrekt belanghebbenden in jouw projecten om onze doelstellingen te behalen. Je bent een netwerker die met veel verschillende belangen kan omgaan. Tegelijkertijd sta je open om jouw vaardigheden ook op andere beleidsvelden in te zetten. Je hebt een groot inlevingsvermogen en veel ervaring zodat het voor collega's aantrekkelijk is om jou te raadplegen. Wij verwachten datje beschikt over een relevante HBO-opleiding, zoals HBDO/ROV, HTS/RO. aanvullende ervaring op het vakgebied hebt en een ervaren projectleider bent. Veel waarde hechten we aan een hoge mate van collegialiteit. Je competenties zijn onder andere kwaliteitsbewust, flexibel, creatief, motiverend en klantgericht. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een maximum salaris van 4.053,- bruto per maand (functieschaal 11) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede rdpvai secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-privéproject, kindero' mogelijkheden, flexibele werktijden en bedrijfsfitness. vang- inlichtingen en sollicitaties: Wil je nadere informatie, bel dan met William Slotboom, telefoon (0252) 537 308. Bij de selectie betrekken wij een vertegenwoordiging van het personeel. De gemeente Hillegom hanteert screening als methode om de integriteit van de organisatie en de medewerkers te waarborgen. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties kun je tot uiterlijk 27 februari 2004 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen Hans Deul, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Acquisitie stellen wij niet op prijs. CD

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 25