Leerkrachten s K Buitenschool MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE IflgEjgSEsag I iB TOYOTA DIJKSMAN Beproef je geluk als assistent manager security risk control. A Ambulant begeleider/intern begeleider B Groepsleerkracht ZATERDAG 14 FEBRUARI 2QC?4 913 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Teylingereind is een gesloten jeugdinrichting voor 72 jongens. De meesten van hen zijn in afwachting van hun straf en blijven vrij kort. Een aantal jongens zit langer bij ons omdat ze een speciale strafmaatregel hebben gekregen. Op dit moment wordt er stevig gebouwd op ons terrein. Er komen 48 plaatsen bij, voor 24 jongens en 24 meiden. Vanaf april 2004 zijn we er klaar voor, maar we zoeken nu al versterking. Nieuwe medewerkers die het aanspreekt om in zo'n omgeving te werken. Het gaat om 24 uur per week, op woensdag, donderdag en vrijdag. Je gaat op de financiële administratie een aantal gegevens vastleggen, zoals krediteuren en financiële rekeningen. Daarnaast lever je een bijdrage aan alle overige werkzaamheden, zoals het maken van declaraties, specificaties en aansluitingen. Als achtergrond heb je een MBO werk- en denkniveau en een opleiding in een financiële richting. Je werkt accuraat en zelfstandig in een klein team. i Geïnteresseerd? Kijk dan op www.teylingereind.nl/jobs voor de functiebeschrijving. Neem voor informatie contact op met de afdeling P&O, telefoon 071 3055519. Stuur je sollicitatie, o.v.v. de functie, naar werving@teylingereind.nl, of naar Forensisch Centrum Teylingereind, Antwoordnummer 708, 2170 VE Sassenheim. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Forensisch cenirum j Teylingereind Allereerst zijn we opvoeders i B«n jij: in het bezit van een MBO-diploma (niveau 4)? •de verkoper met bewezen leidinggevende capaciteiten? de doorzetter die werken en leren kan combineren? gedreven, commercieel, pro-actief, flexibel en enthousiast? Mail dan z.s.m. je CV en sollicitatiebrief t.a.v. Sabine van der Have naar: wervinghoofddorp@d-reizen.nl Kijk voor meer informatie en overige vacatures op D-reizen.nl STICHTING AAONTESSORI ONDERWIJS ZUID-HOLLAND LOCATIE BASISSCHOOL BXKERLYC TE LEIDERDORP Elckerlyc is een basisschool met een Montesson- en internationale afdeling met samen 16 groepen (ca. 335 kinderen). Voor de Montessori-afdeling vragen wij voor zo spoedig mogelijk een: fulltime groepsleerkracht onderbouw/middenbouw (parttime dienstverband is bespreekbaar) Van kandidaat groepsleerkracht verwachten wij: - een flexibele instelling voor hoofdtaak en taakbeleid - een teamgerichte instelling - bereidheid de Montessori-bevoegdheid te willen behalen. parttime onderwijsassistent (aantal uren per week in overleg) Van kandidaat onderwijsassistent verwachten wij: - de bereidheid tot het zich verder bekwamen op het vlak van assistent - afhankelijk van de vooropleiding de bereidheid tot het aangaan van een zij-instroom overeenkomst. De school biedt alle mogelijkheden t.a.v. begeleiding en coaching. Informatie en nadere toelichting kunnen gegeven worden door de directeur HA. Muskee op onderstaand adres Elckerlyc Montessori Basisschool Klimopzoom 41 2353 RE Leiderdorp Telefoon 071 589 29 45 E-mail: montessori©elckerlyc.net Acquisitie n.a v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden zoekt VOOR DIVERSE SCHOLEN MET INGANG VAN 1 MAART 2004 De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek primair en voortgezet onderwijs in Leiden en omgeving. Het Sectorbestuur Primair Onderwijs beheert 10 basisscholen en een speciale school voor basisondewijs. De scholen liggen in de volgende gemeenten: Leiden, Leiderdorp en Zoeterwoude: Op de scholen zijn ongeveer 300 personeelsleden werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. In de missie van elke school staan veiligheid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstelling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Daarnaast bieden wij de kandidaten: een werkplek in enthousiaste teams, waar collega's elkaar ondersteunen structurele begeleiding gedurende de inwerkperidode door een mentor mogelijkheden tot verdere professionalisering en goede loopbaanperspectieven Salariëring voor de functie van groepsleerkracht binnen het basisonderwijs geschiedt in schaal LA. voor het speciaal basisonderwijs in schaal LB STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN Pacelli, Damlaan 22, 2332 XH Leiden E-mail: pacelli@skol.nl een parttime leerkracht voor groep 6 (maandag en dinsdag) een parttime leerkracht voor ADV-vërvanging voor een dag per week (vrijdag). Een combinatie van beide functies heeft de voorkeur. De Schakel, Van Alphenplein 6, 2353 BX Leiderdorp E-mail: basisschool-deschakel@wxs.nl een fulltime leerkracht voor de bovenbouw Bernardusschool, Kooikerspad 2, 2382 EA Zoeterwoude E-mail: bernardus@skol.nl coeen fulltime leerkracht voor onder-, midden- of bovenbouw ween parttime leerkracht voor groep 8 voor een dag per week Speciale School voor Basisonderwijs De Wissel, Boerhaavelaan 298, 2334 EZ Leiden E-mail: de.wissel@skol.nl ween fulltime leerkracht (bij voorkeur met SBO-ervaring) voor groep 7 ween parttime leerkracht (bij voorkeur met SBO-ervaring) voor groep 6 voor woensdag en donderdag tot de zomervakantie Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt u zich wenden tot: Pacelli dhr. Ton Lommers, directeur, tel. 071-5760858 (school), 071-5220335 (privé) De Schakel dhr. Léon van Harteveld, directeur, tel. 071-5890988 (school), tel. 071-5896510 (privé) Bernardus dhr. Rob Zuiderwijk, directeur, tel. 071-5421600 (school), tel. 06-40328548 (privé) De Wissel dhr. Mare Vieten, directeur, tel. 071-5174664 (school), tel. 06-42258017 (privé) Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne zo spoedig mogelijk richten aan de betrokken school. Kijk ook op onze web-site: www.skol.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Garage Dijksman behoort met haar vestigingen in Rijnsburg, Hillegom, Haarlem en Beverwijk tot een van de grotere Toyota dealers in Nederland. Sinds dertig jaar is het merk Toyota in Rijnsburg vertegenwoordigd, een team van Dijksman bestaat daar uit 28 mensen en werkt daar dagelijks aan een optimale dienstverlening Voor versterking van de financiële administratie zijn wij op zoek naar een: Medewerker Financiële Administratie m/v (24 uur per week) Op de administratie in Rijnsburg verzorgt u samen met drie collega's de administraties voor onze vestigingen Dijksman Rijnsburg en Dijksman Hillegom, de nieuwe collega zal diverse uiteenlopende werkzaamheden voor zijn/haar rekening nemen: Debiteurenadministratie (o.a. debiteurbeheer) Crediteurenadministratie Invoering boekhoudgegevens (o.a. kas/bank/giro boeken) Alle voorkomende administratieve werkzaamheden Functie-eisen: ervaring in het bedrijfsleven opleiding MEAO, Praktijkdiploma Boekhouden of een andere gelijkwaardige opleiding. werkervaring als administratief medewerker Denkt u de man of vrouw te zijn die wij zoeken, dan hebben wij voor u een aantrekkelijke functie in een gezellig, collegiaal team. Stuur uw brief met c.v. naar Garage Dijksman B.V. t.a.v. Pieter Haasnoot Postbus 54 2230 AB Rijnsburg E-mailen kan natuurlijk ook jj De Dijksman groep is een bedrijf dat opereert als officieel Toyota dealer met vestigingen in Rijnsburg, Hillegom, Haarlem en Beverwijk. (WESTT 6CAUS HVER5E MKB,c >JSTE VAAR1N 15,MED IEBODE Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je samen met ons werken aan een betrouwbare spelomgeving? Dan hel ben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar een enthousiaste fulltime assistent manager security risk control. Je ziel samen met je collega's toe op een eerlijk spelverloop, signaleert onre gelmatigheden en stelt onderzoeken in. Daarnaast voer je controles uit, treed je op bij calamiteiten en geef je uitvoering aan het preven tiebeleid kansspelverslaving. Je hebt een politiediploma A, CAR (recherche opleiding) en het vakdiploma beveiliging. Je beschikt over MBO werk- en denkniveau en minimaal 5 jaar relevante werkervaring binnen de politie (danwel particuliere recherche- en/of beveiligings bureaus). Je hebt leidinggevende ervaring en je kennis van pc-appara tuur en moderne talen is goed. Bovendien ben je analytisch, integer en zelfstandig, werk je graag in wisseldiensten en kun je op een helde Tean re en overtuigende manier communiceren. Wij bieden je een bijzonde Ent^ re werkomgeving met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en CB/1 een salaris dat begint bij 33.300,- bruto op jaarbasis bij een fulltime dienstverband. Jieuw Ben jij enthousiast en dynamisch? Solliciteer dan nu bij Holland [tuur i Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur foor v Je kunt je sollicitatiebrief met CV sturen naar de heer N. Staal, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag. E-mailen ook: nstaal@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling Human Resources: 070-3067833. Wij zi Full Erva Zelf: Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee richt zich op het onderwijs aan leerlingen met een complexe ontwikkelingsproblematiek. Naast emotionele stoor nissen (w.o. angststoornissen en stemmingsstoor nissen) wordt de school bezocht door leerlingen met een stoornis in het autisme spectrum. De schóól is aangesloten bij het Regionaal Expertise Centrum West Cluster 4 en telt 101 leerlingen in de leeftijdscategorie van 5-13 jaar verdeeld over 7 groepen. Door de aanstelling van een nieuwe groepsleerkracht wordt het mogelijk het aantal leerlingen te verdelen over 8 groepen. Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wil jij meewerken aan de kwaliteitsverbetering van onze school? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. Als nieuwe collega sta je er niet alleen voor. Naast je collegae groepsleerkrachten werken er op onze school een groot aantal specialisten: twee remedial teachers, een logopedist, een fysiotherapeut, een intern begeleider, een gymleerkracht, een maat schappelijk werkster, een GZ-psycholoog en een ICT-taakleerkracht. Daarnaast werken er een vijftal onderwijsondersteuners. Meer informatie over onze school op onze website www.leidse-buitenschool.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee zoekt per direct of zo spoedig mogelijk: A Door de invoering van de Leerling Gebonden Financiering is er op onze school een vacature voor ambulai begeleider ontstaan. In de school is er voor gekozen om de functie ambulant begeleider te koppelen aan dj functie van intern begeleider, gecombineerd met een aantal lesgebonden taken. Deze functie zal in samen-] werking met de huidige intern begeleider worden uitgevoerd. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die ervaring heeft opgedaan met handelingsplanning, begeleiden kinderen met gedragsproblemen en het begeleiden van groepsleerkrachten. Kenmerken van deze begeleiding zijn o.a. een positieve en activerende houding en het bieden van probleemverminderende handelingssuggesties. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling met zicht op een vaste aanstellin B Ook zijn wij op zoek naar een fulltime groepsleerkracht die in principe breed inzetbaar is. Naar verwachting zul je worden ingezet in een leeftijdsgroep van 8-10 jarigen. Je bent in staat kinderen veiligheid te bieden, je geeft structuur, je houdt van regelmaat, je staat stevig in je schoenen en hebt een flinke dosis relativerin; vermogen, humor, doorzettingsvermogen en enthousiasme. Daarnaast is het belangrijk dat je kennis en ervaring opgedaan hebt in het omgaan met kinderen en hun (gedrags)problematiek en dat je openstaat om je hierin verder te ontwikkelen. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling met zicht op een vaste aanstelling. 1 Functie-eisen: Voor functie A is vereist de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, aangevuld met het diploma intern begeleider, SVIB en/of ambulant begeleider. Daarnaast is het van belang dat je in bezit bent van een eigen au reecj Voor functie B is vereist de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, met voorkeur aangevuld met het opleidi Gespecialiseerde Groepsleraar Primair Onderwijs of de bereidheid deze te volgen. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon: 071 401 22 73 of 06 22 47 26 3 en door Marianne Bos, intern begeleider. Telefoon: 071 401 22 73. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van Kesteren, Postbus 1, 2220 AA Katwijk of lbskatwijk@kennisnet.nl Theo Mulder B.V. is een modern bedrijf dat laadbakken vervaardigd en voorziet van installaties en decoraties. Hiernaast verzorgen wij ook onderhoud en service aan deze producten. Het bedrijf bestaat reeds 75 jaar en staat bekend om haar kwaliteit. een gezond bedrijf met een moderne werkplaats, een plezierig werkklimaat en koifij zi: communicatielijnen. Daarnaast goede salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden. Een gedreven technicus, die in staat is telefonisch en persoonlijk met klanten om te gaan. Verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding in de technische afdeling.k In bezit van monteurs/APK papieren is een pré. MulderTransportkoeling is een vrij jong bedrijf. De afdeling bestaat al wel zo'n 20 jaar maar in 7 995 werd dit gedeelte afgesplitst van de karrosserie afdeling en kreeg deze afdeling zelf een heel nieuw pand tot zijn beschikking. Hier worden de installaties gemonteerd en onderhouden. Wij zoeken: Monteur transportkoelinq Een enthousiaste collega met technische achtergrond voor nieuwbouw, onderhoud en storingen aan transport koelmachines. Tot deze functie behoren alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van koeltechniek, electrisch- en controllerbesturing, diesel, hydraulisch en generator aandrijving. De mogelijkheid bestaat tot het volgen van cursussen zoals CFK, schakel-en dieseltechniek. Spreekt een van deze functies u aan, schrijf dan een korte brief of neem telefonisch contact op met: KarrosseriefabriekTheo Mulder B.V. Postbus 271 2230 AG Rijnsburg Telefoon 071 402 6 of bekijk onze website: www.theomulder.nl Stc

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24