I lulxi van tilMBSSIfi C fl/ TECHNIEK Coach Debiteuren m/v projectmedewerker binnenland (m/v) Ik ben erg gehecht aan m'n zelfstandigheid. HOOFD AFDELING PLANNING (m/v) 12.000 M! DESIGNCENTRUM Doktersassistent poliklinisch laboratorium m/v ïorg en Zekerheid Oproepmedewerkers poliklinisch laboratorium m/v W Mm W EUJS VffWTMKi K Nieuwe Hemweg 7" -1013 BG Amsterdam Gevraagd: LOOClCjiGtGTS - leidinggevende monteurs - zelfstandige monteurs - aankomende monteurs Wij bieden: - een goed salaris; - doorgroeimogelijkheden; - mogelijkheid tot het volgen van scholing/cursussen; - complete gereedschapset, inclusief p.b.m.; - een bedrijfsauto voor leidinggevend monteur; - leidinggevend monteur eigen projecten. SEV Techniek is een loodgietersbedrijf met projecten in Noordwest Nederland. De werkzaamheden richten zich op het loodgieterswerk in de woningbouwsector, name lijk nieuwbouw, groot onderhoud en renovatieprojecten. SEV Techniek wil een langdurige relatie met hun personeel aangaan. Indien u belangstelling heeft voor genoemde functies kunt u schriftelijk of telefonisch reageren. De heer E. Schipper: gsm 06-52393922, de heer E. Neeft: gsm 06-12140658 Nieuwe Hemweg 7m -1013 BG - Amsterdam - tel. 020-6860336 - info@sevtechniek.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Centrum voor Tandheelkunde en Implantologie (voorheen Tandartsenpraktijk Warmond) is een moderne, volledig uitgeruste tandartsengroepspraktijk diei ten doel stelt voortdurend te ontwikkelen in diverse specialisaties waarondei orthodontie, parodontologie, implantologie en esthetische tandheelkunde. 0 praktijk is recentelijk verbouwd en uitgebreid met'een aantal behandelkame zodat wij ons nog beter kunnen toeleggen op onze specialisatie implantolog Wij zijn op dit moment werkzaam met 3 tandartsen, 1 tandarts/implantoloog 3 mondhygiënistes, 5 assistentes en 2 administratie medewerkers. kinder postzegels De Stichting Kinderpostzegels Nederland is een professioneel kinderfonds met een sterk netwerk in Nederland en een aantal landen in Oost-Europa en de derde wereld. Het is een fonds 'voor en door kinderen' dat werkt vanuit de visie 'elk kind mag meedoen Jaarlijks gaat er financiële steun naar honderden projecten in binnen- en buitenland, die gericht zijn op de bescherming van de rechten van kinderen en de bevordering van hun welzijn. De afdeling Projecten en Programma's van Stichting Kinderpostzegels Nederland houdt zich bezig met de besteding van de gelden en speelt een ondersteunende rol ten aanzien van belangrijke initiatieven in de zorg en hulpverlening voor kinderen en jongeren. Deze afdeling heeft een vacature voor een voor 24 uur per week die ondersteuning biedt aan de project secretarissen en het afdelingshoofd bij het beoordelen en afhandelen van projectaan vragen op het terrein van jeugdzorg en jeugd welzijn in Nederland. De functie is ingeschaald in schaal 6 van de CAO Jeugdhulpverlening, maximaal 2310,53 bij een voltijdsbaan. Belangstelling voor deze functie? Het functieprofiel vindt u onder de rubriek 'Informatie' op www.kinderpostzegels.nl. De selectie van de brieven vindt plaats op 1 maart 2004 en de gesprekken zijn gepland op 9 en 16 maart 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. uoor kinderen door kinderen Weten we toch. Voor onze vestiging in Leiden, Haarlem, Hillegom en Hilversum zoeken we een Vestigingsmanager Je kwaliteiten als manager met veel zelfstandigheid inzetten, dat is de kans die de Luba Groep je biedt. Want je bent eindverantwoordelijk voor je eigen vestiging. Waarbij je aangesproken wordt op het commerciële resultaat. Je analyseert de regio nale markt en legt je visie daarover vast in het jaarlijkse vestigingsplan. Vervolgens voer je samen met je consulententeam, waaraan je leiding geeft, dit plan uit. Hierbij houd je je bezig met ondermeer acquisitie, relatiemanagement en alles wat met wer ving en selectie te maken heeft. Wie zoeken we? Sterke persoonlijkheden met een gezonde commerciële instelling, een flinke dosis ondernemerschap, hands on-mentaliteit en mensenkennis. Je werkt en denkt op minimaal HBO-niveau. Daarnaast beschik je over tenminste drie jaar commerciële en p leidinggevende ervaring in de zakelijke dienstverlening. Wat kunnen we voor je doen? Voor je aan de slag gaat, krijg je een grondige opleiding. Maar ook daarna kun je je door middel van trainingen en opleidingen verder ontwikkelen en ontplooien. Ooi hierin bieden we je veel zelfstandigheid: je hebt je ontwikkeling in eigen hand. Belangstelling? Als je meer informatie wilt, kun je bij één van onze vestigingen langs gaan. Of neem je contact op met de afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 516 30 30, e-mail: jj personeelszaken@lubagroep.nl. Ga voor meer informatie, de adressen van onze vestigingen en om online te reageren naar www.lubagroep.nl. ÜHHESS3HIH Centrum voor TANDHEELKUNDE EN IMPLANTOLOGIE VAN TIL INTERIEUR geniet met zijn designcentrum in Alkmaar landelijke bekendheid. Ons bedrijf bestaat sinds 1904 en is gespecialiseerd in de verkoop van interieurartikelen van internationaal bekende merken. Voor onze administratie zoeken wij een U bent verantwoordelijk voor de overige medewerkers op uw afdeling. Daarbij plant U zelf tevens bezorgingen in en maakt U afspraken voor onze afdeling after sales. U heeft veel con tact met onze klanten en verricht tevens diverse administra tieve werkzaamheden. Wij zoeken iemand met goede contactuele eigenschappen en voldoende topografische kennis. Een goed logistiek inzicht is gewenst (logistieke opleiding en ervaring met het inplannen van meubelen hebben de voorkeur). U dient stress bestendig te zijn en geen '9 tot 5'-mentaliteit te hebben. Wij bieden U een uitdagende en afwisselende baan (op full time basis). Uw - uitsluitend schriftelijke - reactie kunt U sturen naar: Van Til Interieur t.a.v. de heer F. van Til Postbus 90211 800 GA Alkmaar. De afdeling Financiële Zaken, binnen de dienst Control, bestaat uit de teams Grootboek en Debiteuren. Het team Debiteuren is verantwoor delijk voor het incasseren van verschillende soorten vorderingen. Hierbij maakt het team gebruik van twee geautomatiseerde incasso trajecten die beide zijn gekoppeld aan een administratie. Voor het team Debiteuren zoeken wij een Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Diaconessenhuis Leiden Voor het poliklinisch laboratorium zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: Functie voor 16-20 uur per week. Vacaturenummer 203. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.diaconessenhuis.nl Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kun nen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel inter ne als externe cliënten en bewaak je dat er tijdig en efficiënt betalingen en vorderin gen worden verwerkt. Als coach speel je een actieve rol in over legsituaties aangaande de werkzaamhe den. Daarnaast lever je een bijdrage aan het ontwikkelen van het afdelingsbeleid. Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd financiële zaken. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.847,00 bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek. Verder bieden wij een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-werk- en -denkniveau; In bezit van of studerend voor Praktijkdiploma Boekhouden; Ervaring als leidinggevende in een soortgelijke functie; Affiniteit met en/of ervaring binnen de gezondheidszorg; Kennis van administratieve processen; Competenties: o.a. plannen en organiseren, overtuigingskrachten resultaatgerichtheid. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men met Stephan Swanenburg, hoofd Financiële Zaken, telefoon (071) 5 825 305. Je schriftelijke sollicitatie kun je o.v.v. vaca turenummer 0401-002 binnen 2 weken sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden of e-mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl Een assessment maakt deel uit van de 'sollicitatieprocedure. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Vanwege deze uitbreiding zijn wij per direct op zoek naar: een baliemedewerker (m/v) voor de maandag t/m vrijdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur (op woensdag 18.00 uur). De werkzaamheden bestaan o.a. uit het maken van afspraken, afhandelen van telefoongesprekken en licht administratieve werkzaamhedei Vind je het leuk om het visitekaartje van onze praktijk te zijn en veel contac met patiënten te hebben, schrijf dan een korte, bondige brief aan ons om je voor te stellen. een tandartsassistent (m/v) voor 4 dagen per week (38 uur). Heb je zin in een interessante en afwisselende baan, heb je een goede handvaardigheid en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken, reageer dan nu. Ervaring is gewenst, maar niet vereist. Verdere opleiding zal intern worden verzorgd. een interieurverzorger (m/v) voor 3 avonden per week om onze| praktijk schoon te houden. We zoeken iemand die het leuk vindt om er voorla zorgen dat de praktijk er uitziet om door een ringetje te halen. Wij bieden L Afwisselend werk in een enthousiaste, groeiende organisatie met een prettio en solidaire werksfeer, groeimogelijkheden en een goed salaris. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: \t Centrum voor Tandheelkunde Implantologie t.a.v. de heer H.A.J.M. Middelweerd, tandarts-implantoloog Herenweg 77, 2361 EJ WARMOND J Naast de wettelijke eisen verwachten wij van de kandidaten dat zij: O Zo mogelijk ervaring hebben, O goed in teamverband kunnen samenwerken, O een positieve bijdrage kunnen leveren bij niet-lesgebonden activiteiten, O evenwichtig, flexibel en creatief zijn, goed kunnen omgaan met individuele verschillen binnen de groep, O flexibel inzetbaar zijn. Schriftelijke sollicitaties, met CV, kunt u, tot en met 10 maart a.s., richten aan het b van de Eerste Leidse Schoolvereniging, P.C. Hooftlaan 12. 2332 AX Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer W.J.M. Streng (directeur) 071-5 (school) of 0622627963 (privé) Verdere acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken: Een enthousiaste, servicegerichte en flexibel ingestelde medewerker die beschikt over vakkennis op het niveau van dokkersassistent. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk worden uitgevoerd op de polikliniek van het Diaconessenhuis, maar u bent ook bereid af en toe patiëntenmateriaal af te nemen in de kliniek en op de externe locaties. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het afnemen van patiëntenmatieriaal door middel van venapunctie of vingerprik, het verzamelen en transporteren van patiëntenmateriaal en administratieve verwerking van de aanvragen. U werkt nauwkeurig en accuraat. U hebt ervaring in het werken met computers. Ervaring in bloedafname is een pré. Tevens zijn wij voor de locatie Diaconessenhuis en de locatie Katwijk op zoek naar: Wij bieden: Werken in een enthousiast team waar de serviceverlening en collegialiteit hoog in het vaandel staat. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35 en bedraagt maximaal 2.121,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast beschikt het ziekenhuis over aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met mevrouw M.J. Vertegaal of mevrouw H.M.B. van Buuren, teamleiders, telefoonnummer 071 - 5178401. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, onder ver melding van het vacaturenummer, richten aan de afdeling P&O, t.a.v. mevrouw M.R. van den Bos, P&O-adviseur, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail personeel@diac-leiden.nl. Eerste Leidse Schoolvereniging Het bestuur van de E.L.S. is op zoek naar een LEERKRACHT MIDDENBOUW (wtfi per 1 mei 2005. In eerste instantie gaat het om vervanging i.v.m. zwï schapsverlof. In het schooljaar 2005 - 2006 is een vas aanstelling (wtf 1,0000) mogelijk. De Eerste Leidse Schoolvereniging is op dit moment een basisschool met ruim 290 led verdeeld over 10 groepen. In de komende jaren zal naar verwachting het leerlingaantal nemen naar 400 leerlingen die verdeeld worden over 17 groepen. Dit heeft tot doel de' J j male groepsgrootte niet boven de 25 te doen uitkomen. Zorg voor individuele leerlinge nen een klassikaal systeem is een belangrijk aandachtspunt in het beleid van de school extra leerkracht onderbouw, een intern begeleider, 2 vakdocenten, een ambulante direct en een goed toegerust computerlokaal geven de leerkrachten de kans die extra individu aandacht te realiseren. i i urn «s n I i IK MB iff II üsr «t ■8 BI BS li.ll la II Hl Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen traal staat. Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers! Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creèren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en privé-leven, handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18