Floriande O" Kom kijken naar deze riante twee-onder-een-kapwoningen een plaats in ons unieke D-reizen talententraject! groepsbegeleiders (m/v) Secretaresse ma hogeschool Leiden www.floriandel23.ii ZATERDAG 7 FEBRUARI 2004 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Zumro B.V. is een dynamisch, innovatief internationaal opererend bedrijf op het gebied van hydraulisch reddingsgereedschap voor de brandweer. Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een: Administratief medewerk(st)er c.q. Secretaresse Deze dynamische functie omvat de volgende werkzaamheden: ondersteunende werkzaamheden secretariaat administratieve werkzaamheden (o.a. crediteurenboekhouding) correspondentie (Engels en Duits in woord en geschrift is een must) ontvangen gasten goede kennis van MS Office Deze baan is voor 40 uur in de week. Opleidingsniveau MBO of soortgelijk. Bent u geïnteresseerd om in een leuk team in een prettige werksfeer te werken, neem dan contact op met Bibiane de Bruijn, tel. 0252-419002, of stuur een brief naar: Zumro B.V. T.a.v. B. de Bruijn Postbus 215 2160 AE Lisse E-mail: info@zumro.nl Gebr. Pcrfors B.V. te Voorhout en Perfors Noord te Purmerend zijn bedrijven die zich toeleggen op de verkoop en technisch onderhoud van Tuin- Park en Golfmachines. Tot onze klantenkring behoren onder andere Gemeenten, hoveniers, sport- en recreatie centra, campings, rijksinstellingen, golfbanen enz. We leveren machines voor particulieren en professionele markten in Noord- en Zuid- Holland. Voor ons bedrijf te VOORHOUT zijn wij op zoek naar een persoon voor de functie van: MAGAZIJNCHEF M/V Functie-eisen: Ervaring in magazijnwerkzaamheden op technisch vlak (o.a. motoren en hydrauliek); Ervaring in winkelverkoop en in- en verkoop van machine onderdelen; Flexibele instelling; In het bezit van een MBO diploma; Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Duits en Engels spreken en schrijven is een pre; Leeftijd tussen 30 en 35 jaar; Goede contactuele eigenschappen; Zelfstandig uitvoeren van taken en goed kunnen organiseren Ervaring met computer (o.a. Word en Excel). Solliciteren: Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie? Dan ontvangen wij graag je sollicitatiebrief CV. Contactpersoon De heer W. Perfors Teijlingerlaan 4 2215 RR Voorhout Telefoon 0252 - 211 288 De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van vastgoed projecten in het westen van het land. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een fulltime: Secretaresse Afdeling Beheer (m/v) In deze zeer afwisselende functie houd jij je voornamelijk bezig met de intake van meldingen en de afhandeling hiervan alsmede de verwerking van administratieve gegevens die met het beheer van de bedrijfspanden te maken hebben. Tot je verantwoordelijkheden behoren o.a. klachtenafhandeling, diverse factureringen en correspondentie. Voor deze functie zoeken wij iemand die: representatief, flexibel, behulpzaam en initiatiefrijk is; die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken; ervaring heeft in een soortgelijke functie; accuraat is en snel de werkzaamheden oppakt; goed technisch denk- en werkniveau heeft; goed communicatieve vaardigheden heeft; MBO. Meao of Schoevers opgeleid; ervaring heeft met Windows, Word, Excel en Outlook bij voorkeur in een netwerk. Een facilitaire opleiding is een pré. Wij bieden: Een leuke en afwisselende baan op een jonge en groeiende afdeling Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden Ben jij die veelzijdige secretaresse die op korte termijn kan beginnen? Richt dan je brief aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer H. Kralt Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Of stuur een e-mail naar info@deraad.nl Voor meer informatie kun je ook contact opnemen met mevrouw E. van der Laan onder telefoonnummer 071-4051405. De Raad vastgoed Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet: www.deraad.nl. email: contact(ë-deraad.nl Heb jij (bijna) jouw mbo-diploma op zak en wil je aan de slag als reisadviseuse? Dan is dit je kans op een plaats in dit unieke traject. Wat win je?: Een interne opleiding voor reisadviseuse van 4 maanden bij D-reizen Een sepr I opleiding (indien nog niet op zak) Een studiereis Een contract als reisadviseuse Heb jij interesse? Plaats je voor de eerste ronde en surf snel naar www.d-reizen.nl/talentenjacht en reageer voor 13 februari. I I het Rijnlands Voorzieningen Centrum Het Rijnlands Voorzieningen Centrum (RVC) biedt mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap zorg en ondersteuning bij wonen, werken en deelnemen aan dagactiviteiten. De komende jaren zal op het terrein kleinschaliger worden gebouwd voor huidige en toekomstige bewoners. De sector Wonen van het Rijnlands Voorzieningen Centrum maakt een belangrijke ontwikkeling door naar een vraaggestuurde dienstverlening. In overleg met de bewoner wordt bekeken welke ondersteuning hij of zij nodig heeft om een zo'n groot mogelijk zelfredzaamheid te bereiken, Het Rijnlands Voorzieningen Centrum zoekt ten behoeve van de sector Wonen voor diverse woningen fulltime/parttime per direct én voor de vakantieperiode Uw werkzaamheden: Het ondersteunen en begeleiden van de bewoners bij de dagelijkse verzorging zoals wassen, aankleden, eten en drinken; Het begeleiden van de bewoners naar en eventueel bij activiteiten; Inhoud geven aan een woon- en leefklimaat gericht op de wensen en mogelijkheden van de cliënt; Huishoudelijke werkzaamheden; Voor de woning N.A.H. (niet aangeboren hersenletsel) het begeleiden van bewoners met NAH. Wij vragen o.a.: Diploma VIG (niveau 3) of verpleegkundige (niveau 4) of SPW (niveau 4) met ervaring in de gehandicaptenzorg, Affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een meervoudige handicap; Enthousiasme, flexibiliteit, collegialiteit en assertiviteit; Zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team kunnen werken; Voor de woning NAH bereidheid om specifieke scholingen te volgen met betrekking tot N.A.H. Wij bieden: Een gemotiveerd team; Een arbeidscontract voor bepaalde tijd, verlenging behoort tot de mogelijkheden; Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-gehandicaptenzorg, Wisselende diensten volgens 24-uurs rooster. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functies kan contact worden opgenomen met mevrouw H. Visscher, teamleider op telefoonnummer 071 - 4060100, pieper 82 of mevrouw D. van der Plas, teamleider op telefoonnummer 071- 4060100, pieper 81; Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 200406, richten aan: Stichting Rijnlands Voorzieningen Centrum t.a.v. afdeling PO&O Postbus 599 2220 AN Katwijk poo@rzh.nl www.tzh.nl/rvc NB: Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern bekend gemaakt. Bij gelijke geschiktheid hebben kandidaten werkzaam bij het Rijnlands Voorzieningen Centrum voorrang. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! 0900-8212411 - advies én voorlichting •een Informatie! gesprek C -brochures en boekjes De Hogeschool Leiden zoekt: voor het bedrijfsbureau Welzijn, Zorg en Cultuur Hogeschool Leiden is een groeiende en dynamische organisa met 425 medewerkers. In een nieuw gebouw, op loopafstand! van Leiden CS, volgen 4500 studenten een opleiding op het 1 gebied van Zorg en Welzijn, Techniek, Educatie of Managem! en Bedrijf. Hogeschool Leiden wil een regionaal kenniscentrul zijn gericht op de opleiding van startbekwame beroepsbeoefj naren, innovatie en kennisuitwisseling met het bedrijfsleven. Onderwijsvernieuwing - in de vorm van ondernemerschap, competentiegericht leren en high tech- high touch - staat bin] de hogeschool centraal. De hogeschool versterkt haar region] positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool/TH Rijswijk. 0,8 Fte vacaturenummer 05/2004/HLQ Deze vacature is gesteld voor het bedrijfsbureau ter ondersteuning van de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur. Binnen deze afdeling worden de opleidingen Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal- Pedagogische Hulpverlening en Culturele en Maat schappelijke Vorming verzorgd. De afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur vormt samen met de afdelingen Verpleegkunde, Kunstzinnige Therapie en Fysio therapie het cluster Zorg en Welzijn. De functie Als secretaresse doe je werkzaamheden van administratieve en organisatorische aard. Het gaat om het voeren van correspondentie, het zorgdragen voor archivering, het bijdragen aan planning, het geven van informatie aan de studenten en het leveren van informatie aan de docenten, de studievoort gangadministratie en/of het roosterbureau. Functie-eisen Je kunt goed samenwerken, je werkt planmatig en zelfstandig. Je bent gericht op het verlenen van service. Je werk is van goede kwaliteit en je kunt prioriteiten stellen. Je beschikt over een MBO-oplei- ding en werkervaring bij voorkeur in een vergelijk bare functie. Goed kunnen werken met Word en han dig in het leren van programma's is noodzakelijk. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden De CA0-HB0 is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk in verband met vervanging (artikel D4 CAO) en loopt in beginsel tot 1 november 2004. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal 1472,- (aanloopschaal 5 CA0-HB0) en maximaal 2205,- (schaal 6 CA0-HB0) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Informatie en sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij de heer N. van Tol, hoofd van de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur, telefoon 071-5188513. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 5/2004/Z&W kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie richten aan: Hogeschool Leiden De heer N. van Tol, hoofd afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur Postbus 382 2300 AJ Leiden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld arl ZATERDAG 14 FEBRUARI A.S. VAN 13.00 TOT 15.00 U U WESTHOVE 35 TE HOOFDDORP Cd "S Riante twee-ondei-kapwoning Ruime garage/berging Woonoppervlakte ruim 180 tot 195m2. Gebouwd in Amsterdamse Tuindorp stijl Luxe-keuken, sanitair, tegelwerk en wandafwerking Vanaf 359.000,- v.o.n. Informatie en verkoop Van Groenigen makelaardij b.v. Lunshof Makelaars b.v. Van Nieuwkoop Makelaars o.g. VLIEG Makelaars Hoekstra en van Eek Hoofddorp b.v. Van der Steege Makelaars Zaterdag verhinderd? Bel voor een bezichtiging met een van bovenstaande makelaars PRIJZEN NU INCLUSIEF LUXE SANITAIR, TEGELWERK, KEUKEN EN WANDAFWERKING! vofj Haarlemmermeer West c 'r V I

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8