'llt 5-daagse Hotelreis Schotland wv\ /w.autocircuit.nl mml irnSMm sprinte I" •BON i B OI"1 BON Leidsch 0ik Dagblad Betuig uw liefde via uw krar Will you be my Valentine? Leidsch Dagblad j biedt weer aantrekkelijke Het Grootste Muziekfestival Van Europa: Staatscircus van Moskou- Holiday met vele topacts Heerlijk genieten in de oudste herberg van Twer 'voordeel €10, ivoordee voordeel €10 f" i.p.v. 12,- p.p. s* I I I f i DONDERDAG 5 FEBRUARI 2004 HDC903 De lezersaanbiedingen verschijnen onder verantwoordelijkheid van afdeling Oplage, Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Le Informatie tel. 071 5356362. We gaan zorgvuldig om met persoonsgegi nadere informatie vindt u in het colofon. SCRATCH muziekdagen Leiden van 12 tot en met 15 februari 2004 Pieterskerk Leiden Van 12 tot en met 15 februari 2004 opent de Leidse Pieterskerk voor de zestiende keer haar deuren voor honder den enthousiaste muzikanten en duizenden zangers. Tijdens de zogenaamde 'Scratchdagen' worden overdag beroemde muziekstukken ingestudeerd die 's avonds ten overstaan van een publiek van liefhebbers, vrienden en familieleden ten gehore worden gebracht. Vernieuwde programmering Op donderdag 12 februari begin nen de Scratch Muziekdagen Leiden traditioneel met de Messiah van Handel, voor het eerst onder leiding van Hans van der Toorn. Anders dan Archieffoto Henk Bouwman voorgaande jaren staan op vrijdag 13 februari hoogtepunten uit musicals op het programma, gediri geerd door Martin van der Bruggen en worden hoogtepunten uit diver se opera's uitgevoerd op zaterdag 14 februari, onder leiding van Jules van Hessen. De Scratch Muziekdagen Leiden worden op zondag 15 februari afgesloten met wederom de Messiah van Handel, maar nu gedi rigeerd door Aad van der Hoeven. HANDELS' MESSIAH 12 15 februari, aanvang 19.30 uur MUSICALS 13 februari, aanvang 20.00 uur OPERA'S 14 februari, aanvang 20.00 uur Als lezer van onze krant krijgt u 2,- korting op de entreeprijs de normale toegangsprijs is 12,-, de Leidsch Dagblad prijs 10,-. Meer informatie over de Scratchdagen kunt u vinden op: www.scratch.nu Circus aan Zee op Circuitpark Zandvoort Circus aan Zee presenteert op zaterdag 7 en zondag 8 februari een groots internationaal en, zoals de traditie wil, vooral klassiek pro gramma, puur zoals circus hoort te zijn. Een feest voor jong en oud, waaraan een groot aantal topartiesten uit onder meer Rusland, Polen, Duitsland, Roemenië, Mexico, Frankrijk en Nederland meewerkt. Een programma waarin, naast nieuwe acts, ook een beroep is gedaan op artiesten die in het verleden met ecla tant succes in het circus optraden. Deze reis brengt u naar het fotogenieke Schotland van de helden van weleer. Kastelen, whiskydistilleerderijen en zelfs enkele van de grootste bomen van Europa vindt u in de provincie Perthshire. U verblijft twee nachten aan boord van één van de luxe cruisefer- ries van DFDS Seaways en twee nachten in het Murraypark Hotel in Crieff. Met uw eigen auto maakt u de mooiste excursies en bovendien vaart hij gratis mee! Als lezer van het Leidsch Dagblad kunt u gebruik maken van deze vijf daagse hotelreis voor 145,- per persoon. Zodra u aan boord gaat begint uw vakantie. U vertrekt om 18.00 uur uit IJmuiden Er zijn diverse lounges en bars, bioscopen, verschillende restaurants, een casino en een uit gebreide Seashop. 's Avonds speelt het scheepsorkest bekende dans muziek in de Columbus Club en kunt u alvast de Schotse sfeer opsnuiven in de Admiral Pub. Aankomst Newcastle 09.00 uur. In het geografisch middelpunt van Schotland gaan de laaglanden over in de hooglanden. Sporen van de historie van dit gebied zijn overal aanwezig. Bij de Macbeth Experience in Bankfoot hoort u over Shakespeare's verwijzingen naar deze streek. Tijdens een bezoek aan Edinburgh of Glasgow maakt u kennis met de vrolijke Schotten die u graag vertellen over hun prachtige land. Wanneer u alles wilt weten over het stoken van whisky bent u van harte wel kom bij de Glenturret whiskydistil leerderij in Crieff waar u 2,- entree betaalt i.p.v. 6,-. Op circa 260 km van Newcastle ligt het gemoedelijke Murraypark Hotel in Crieff. Er is een bar, restau rant en kamers met bad of douche en toilet, telefoon, TV, föhn en waterkoker. In het nabijgelegen zusterhotel Crieff Hydro (5 minuten lopen) kunt u gebruik maken van o.a. binnen- en buitenzwembad, jacuzzi, solarium, squashbanen, sauna's, fitnessruimte en tennisba nen (sommige activiteiten tegen betaling) De vierde dag vertrekt u om 17.30 uur uit Newcastle. De aankomst in IJmuiden is 09.30 uur. In februari kunt u vanaf 6 februari dagelijks vertrekken m.u.v. 28 februari. In maart kunt u op 1, 3 en 5 en vanaf 6 t/m 31 maart dagelijks vertrekken. Bij de prijs inbegrepen zijn een: Retourpassage IJmuiden- Newcastle in 2- of 3-pers. couchet te, 2-, 3- of 4-pers. economyhut douche/toilet of 3- of 4-pers. binnenhut douche/toilet (afhanke lijk van beschikbaarheid). Vervoer van personenauto (max. 1.85m hoog) aan boord. Twee overnach tingen in het Murraypark Hotel in Crieff o.b.v. 2-pers. kamer met bad of douche en toilet, ind. Schots ontbijt. Korting van 4,- p.p. bij bezoek 'Famous Grouse Experience' in Crieff 2,- i.p.v. 6,-). Eventuele toeslagen per persoon zijn: Andere hutaccommodatie: 3, of 4-pers. buitenhut douche/toilet 1€ 10,- 2-pers. binnenhut dou che/toilet 20,-; 2-pers. buitenhut douche/toilet 30,-; 2-pers. Commodore hut (incl. ontbijt) 50,-; 2-pers. Commodore de Luxe hut (incl. ontbijt) 70,-. Weekendtoeslag bij vertrek uit IJmuiden op vrijdag of zaterdag 18,-. Maaltijdenpakket aan boord (2x diner- en 2x ontbijtbuf fet) 69,-, kinderen t/m 7 jaar eten gratis mee in onze buffetrestau rants aan boord. Max. 2 kinderen per volwassene en uitsluitend gel dig indien van tevoren geboekt. Verlenging in het hotel 28,- p.p.p.n. Kinderen t/m 15 jaar beta len 50% van de toeslagen m.u.v. Commodore toeslagen. Kinderprijs: 28,- geldig bij maxi maal één kind (4 t/m 15 jaar) bij verblijf in eigen bed op de kamer van de ouders. Ontbijt ter plaatse te betalen. Reserveringskosten 15,- per boeking. Op alle reizen van DFDS Seaways zijn de ANVR voor waarden van toepassing. Bij deze reis is het niet mogelijk de terugreis uit te stellen, tenzij extra hotelnachten worden bijgeboekt. Voor info en reserveringen: DFDS Seaways 0255 - 54 66 66 o.v.v. NHDM. Dit spectaculaire programma is samengesteld door artistiek directeur Hans Martens, die overigens een neef is van de legendarische, helaas vorig jaar overleden oud-circusdirecteur Toni Boltini. Voor het programma Circus aan zee is een kleurrijke circustent opgezet die plaats biedt aan circa 1200 bezoekers. De zittribunes aan de beide zijden zijn voorzien van rugleu ningen. Op de fronttribune en in de loges kunnen de bezoekers plaatsne men op comfortabele kuipstoelen. Gedurende de koude dagen zijn zowel de voortent als de grote cir custent heerlijk verwarmd. Op zater dag 7 februari zijn er twee voorstellin gen, om 15.00 en 19.30 uur. Op zon dag 8 februari begint de voorstelling om 14.00 uur. Het programma wordt gepresenteerd door spreekstalmeester Natacha Lijfering. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door het circusorkest dat onder leiding staat van de Poolse orkestleider Grzegorz Kaminieczki. Als lezer van het Leidsch Dagblad ontvangt u na inlevering van onderstaande bon een Vrijkaart voor 1 kind, indien vergezeld door één betalende volwassene (1 kind per vol wassene) alleen geldig voor de ran gen, loge-parket-1e rang. Prijzen toe gangsbewijzen: Volwassenen en kinderen tot 12 jaar 65+ Loge: 26; en 24, Parket €21; en €19, 1e Rang: 17; en 15; 2e Rang: 10; en 7; In een schitterende landelijke omgeving vindt u Best Westei Country Hotel De Broeierd. Dit hotel is in authentieke Saksis stijl gebouwd en de oudste herberg van TV/vente. Omgeven c schitterende natuurgebieden met uitgestrekte wandel- en fi den, sfeervolle dorpen en historische plekjes kunt u volop g ten. Ttoente is even terugschakelen, het tempo volgen van 4 natuur. Lezers van Leidsch Dagblad kunnen met korting gebruik maken van een actief arrangement. U betaalt de speciale lezersprijs van 105,- per persoon i.p.v. 135,- per persoon op basis van een tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer: 29,- per nacht. Verlengingsnacht: 50,- per persoon inclusief ontbijt Deze aanbieding is geldig t/m 1 juli 2004. Inhoud arrangement: Ontvangst met een lekker I koffie of thee en echte Twi Krentewegge 2 keer een overnachting in luxe hotelkamer in Countrj de Broeierd 2 keer een heerlijk Twentsi buffet 1 keer een verrassend drie< diner 1 dag gebruik van een fiet enkele fietsroutes Lekker lunchpakketje voor weg Voor informatie of reserverin u contact opnemen met Best Western Country Hotel De Br Hengelosestraat 725, 7521 P/ Enschede, telefoonnummer 8506500. E-mail: info@broeie o.v.v. lezersaanbieding Leidsch Dagblad. Reserveren van beschikbaarheid. Leidsch Dagblad SCRATCH MUZIEKDAGEN PIETERSKERK LEIDEN Handels'Messiah 12 en 15 februari Aanvang concert 19.30 uur. n r \"i rj Als lezer betaalt u slechts i.p.v. 12,- p.p. Korting alleen geldig voor aanvang van de concerten, maximaal 2 personen per bon en niet in combinatie met andere kortingen. Leidsch Ëgk DagbladLeidsch iSk Dagbl SCRATCH MUZIEKDAGEN PIETERSKERK LEIDEN Musicals uitvoering op 13 februari Opera's uitvoering op 14 februari Aanvang concert 20.00 uur. Als lezer betaalt u slechts I I I I I I CIRCUS AAN ZEE 7 8 februari Circuitpark Zandvoort Korting alleen geldig voor aanvang van de concerten, maximaal 2 personen per bon en niet in combinatie met andere kortingen. Als lezer ontvangt u een Vrijkaart voor 1 kil Indien vergezeld door éér betalende volwassene (1 kind per volwassene) Deze bon in niet geldig ir combinatie met reeds gekochte kaarten en/of indien al reductie is verle Kom er voor uit! Laat uw, geliefde op originele wijze weten wat u voor hei of haar voelt en plaats op zaterdag 14 februari een Valentijnssprinter. Voor een speciale prijs wordt uw advertentie opvallend geplaatst bij de Sprinl De 3 origineelste advertenties vallen bij ons in de prijzen. Dus vul snel de speciale bon' in en stuur 'm op, want vol=vol. Uw opdracht dient uiterlijk dinsdag 11 februari in ons bezit zijn. €1! -•teil €1 Naam Particulier tarief incl. 19% I Adres -anc lev he Postcode/Woonplaats Tel. -aai ZATERDAG 14 FEBRUARI Handtekening Plaatsen op Advertenties kunnen op grond van hun inhoud zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. U kunt deze bon in gesloten enveloppe Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 f gefrankeerd als brief, zenden aan: e-mail: sprinters@hdc.nl HDC Media www.sprintersonline.nl Afdeling Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar Voor zakelijke adverteerders geldt 5o4fc korting op het voor u geldende millmetertarief

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20