advertentieverkoper HDCMED1A Hoofd Verkoop Binnendienst (m/v) Iul5ci QUEUE. laeuK* IK PK AXIS wij zoeken een J FOTO Ik wil een uitdagende baan. OPROEPKRACHT een plaats in ons unieke D-reizen talententraject! 4 m/v MEDEWERK(ST)ER PERSONEELS ADMINISTRATIE en-BEHEER 11/ ZATERDAG 31 JANUARI 2OO4 HDC906 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Onze opdrachtgever is een succesvolle en toonaangevende handels- en productieondememing op het terrein van Straatmeubilair, Fietsparkeersystemen, Overkappingen en Spelen Sport, met vestigingen in Nederland, België en Duitsland. Het brede productengamma wordt op de markt gebracht voor uiteenlopende doelgroepen, o.a. gemeenten, bouwondernemingen, architecten, recreatieparken, bedrijven en instellingen. Simpel gezegd, zij werken mee aan het prettig maken van de leefomgeving voor ons allen. De onderneming is marktleider op het gebied van straatmeubilair en fietsparkeren in de Benelux en is strategisch speler in een aantal Europese landen. Zij stelt hoge eisen inzake productprestaties en dienstverlening en investeert in mens en middelen. De groeidoelstelling is ambitieus. Voor de aansturing van de verkoop binnendienst zijn wij op zoek naar talentvolle kandidaten voor de speerpuntfunctie: RECRUITMENT GROUP Executive Search Werving Selectie Commercieel organisator/inspirator Standplaats Leiderdorp. Een uitdagende, zeer zelfstandige en veelzijdige functie. U wordt verantwoordelijk voor de aansturing en enthousiasmering van 8 binnendienst medewerkers (4 op afdeling Straatmeubilair en 4 op afdeling Overkappingen), het begeleiden, opstellen en bewaken van offertes, order trajecten en levertijden, de bewaking van de administratieve processen en kwaliteitsafhandeling. U beheert specifieke relaties en projecten. Uiteraard zorgt u voor adequate en efficiënte ondersteuning van de buitendienst collega's. Termen als kwaliteit, professionaliteit, betrokkenheid en commerciële inbreng spreken aan. U rapporteert aan en werkt nauw samen met de Verkoopleider. Gevraagd: HBO werk- en denkniveau; aantoonbare leidinggevende en commer ciële ervaring in een handelsomgeving, technische affiniteit, ondernemingszin en daadkrachtige instelling; communicatief sterk, enthousiast, organisatorisch, hands-on. Goede beheersing van het Nederlands en Engels. Ervaring met ERP is een pre. Leeftijd 30-38 jaar, woonachtig in de regio. Referentie S03-144. Reacties richten aan: Condor Recruitment Group, t.a.v. dhr. T.V. van Bemmel, Hoofdstraat 89, 2171 AS Sassenheim. www.condor-recruitment.nl Tel.: (0252) 222888, E-mail: condor5@condor-recruitment.nl Weten we toch. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan vóór ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Of reageer op de onderstaande functies. Management assistenten Heb jij een afgeronde MBO/HBO opleiding, kun je goed met de computer overweg en beheers je de Franse of Duitse taal? Dan ben jij de administra tieve duizendpoot die we zoeken. We hebben vacatures in Leiden, Den Haag of Amsterdam, dus kom langs! Secretaresse Heb jij een afgeronde secretaresse opleiding, ervaring als secretaresse en beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift? Ben je daarnaast bekend met Windows en een enthousiaste werker? Dan hebben wij een leuke nieuwe uitdaging voor je! Neem direct contact met ons op. Commercieel medewerker Heb je een afgeronde MBO of HBO opleiding, ben je bekend met logistiek of douane papieren en ben je flexibel in je werktijden? Kom dan langs, want wij hebben de juiste baan voor je! Magazijnmedewerker Beheers je de Nederlandse taal goed in woord en geschrift, ben je actief, dynamisch en bereid hard te werken? Diverse bedrijven in Leiden en omge ving zijn op zoek naar jou! Er zijp zowel mogelijkheden om in dag- als avonddiensten te werken, dus neem direct contact met ons op. Productiemedewerker Bij een bedrijf in Leiden kunnen mensen die 16 tot 20 uur per week beschik baar zijn aan de slag met het opmaken van taarten. Je bent bereid om op zondag te werken, langere tijd beschikbaar, betrouwbaar en enthousiast. Reachheftrucker Heb jij een (reach)truekdiploma, eventueel ervaring als heftrucker en ben je enthousiast? 6a dan fulltime aan de slag bij een bedrijf in Leiden en/of omgeving. Kom snel langs om je in te schrijven! Verhuizers Ga op oproepbasis aan de slag als verhuizer. Je werkdag is vanaf 7.00 uur 's morgens tot einde werk. Beheers je de Nederlands taal goed en ben je representatief, dan kun je regelmatig een dagje aan de slag bij dit bedrijf. Heb je interesse in één van de bovenstaande functies of ben je op zoek naar een andere functie, kom dan langs of neem contact met ons op. Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, rapenburg@luba.nl, 071-5140341 (ind/prod)/ 071-514 97 45 (adm) Luba LEIDERDORP, Winkelhof 9, leiderdorp@luba.nl,071- 5899862 Luba VOORSCHOTEN, Leidseweg 68A, voorschoten@luba.nl071- 5618142 personele diensten Luba. Het menselijke bureau. FotoQuelle Nederland B.V. is een dynamische verkooporganisatie op het gebied van foto-. Film- en video-apparatuur en zoekt een VERKOPER BINNENDIENST M/V Onze afdeling verkoop binnendienst heeft behoefte aan assistentie bij haar dagelijkse taken: - telefonische ondersteuning van onze klanten - het ondersteunen van de afdeling inkoop en verkoop buitendienst - het verwerken van binnengekomen orders Uw profiel: - een commerciële en dienstverlenende instelling - verkoop)ervaring in de fotobranche is een pré - creativiteit en flexibiliteit - ervaring met computers Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van pasfoto kunt u richten aan: FotoQuelle Nederland B.V. Postbus 165 2150 AD Nieuw Vennep t.a.v. de heer J. C. d.v. Weijer Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld zonder omweg de beste Een begrip op het gebied van personenvervoer, is voor uitbreiding en versterking van haar huidige personeelsbestand op zoek naar TOURINGCARCHAUFFEURS fu 11 ti me/parttime/afroep (incl. avond- en weekenddiensten) Representatieve, service- en kwaliteitsgerichte personen, minimaal in het bezit van rijbewijs D en CCV-B beroepspersonenvervoer voor verschillende soorten van vervoer, waaronder: Internationale pendeldiensten, (meerdaagse) binnen- en buitenlandse ritten, dagtochten, VIP vervoer, theaterproducties, hotelshuttles rond om Schiphol, bedrijfsvervoer, openbaar vervoer, minder validen vervoer en scholierenvervoer. Indien u belangstelling heeft en voldoet aan de gewenste kwaliteiten, vraag dan een sollicitatieformulier aan bij de afdeling Personeel Organisatie van Beuk Touringcars B.V., Postbus 150, 2200 AD Noordwijk, tel. 071 3656565. Voor nader informatie kunt u bellen of een bezoekje brengen aan onze website www.beuk.net AUTOMATION TECHNOLOGY gevestigd in Leiden zoekt per direct een voor het verzamelen van orders in het magazijn voor +/-15 uur per week. Puzzel je graag, heb je goede ogen, ben je secuur en netjes, werk je graag zelfstandig en alleen, dan is het verzamelen van elektronische onderdelen in ons magazijn de ideale job voor jou. Uitermate geschikt voor moeders met schoolgaande kinderen die wat bij willen verdienen. Werktijden in overleg. Heb je interesse, neem dan contact op met Mario Hoogenboom. Praxis Automation Technology BV Willem Barentszstraat 1, 2315 TZ Leiden, tel. 071-5255353. E-mail: info@praxis-automation.nl. website: www.praxis-automation.nl Heb jij (bijna) jouw mbo diploma op zak en wil je aan de slag als reisadviseuse? Dan is dit je kans op een plaats in dit unieke traject. Wat win Je?: Een interne opleiding voor reisadviseuse van 4 maanden bij D-reizen Een sepr I opleiding (indien nog niet op zak) Een studiereis Een contract als reisadviseuse Heb jij interesse? Plaats je voor de eerste ronde en surf snel naar www.d-reizen.nl/talentcnjacht en reageer voor 13 februari. HDC Media B.V. is uitgever van de regionale dag en weekbladen De Gooi Eemlander, Haarlems Dagblad, Umuider Courant Leidsch Dagblad, Noordhollands Dagblad (8 edities), Almere Vand; en het Noordhollands Weekblad en overige u'itgeefproducten zoals internetsites, themakranten etc. Dagelijks voorziet HDC Media B.V. ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1200 mensen werkzaam. De functie Als advertentieverkoper bij HDC Media B V. verkoop je advertentieruimte binnen een branchegroep of regio. Je bezoekt zowel prospects als bestaande relaties en adviseert hen over de advertentiemogelijkheden in ons media-aanbod- dagbladen, weekbladen en internet en mogelijk rueuw te ontwikkelen producten. De verkoper verkoopt op basis van afgesproken omzet en volume doelstellingen. Wij vragen Representatieve en dynamische kandidaten. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over onderhandelingsvaardigheden en overtuigings kracht. Daarnaast ben je klantgericht, pro-actief, creatief, origineel en zie je in het realiseren van je verkoopdoelstel ling een uitdaging Verkoopervaring in de buitendienst en commerciële gedrevenheid is een vereiste. Daarnaast heb je kennis van Word, Excel, Powerpoint en beschik je over minimaal MBO werk- en denkniveau aangevuld met Nima A sales of gelijkwaardig. Wij bieden Een zelfstandige, uitdagende functie en creatief werk. HDC Media kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en kan bovendien toekomstperspec tief bieden aan verkooptalenten. Je werkt 36 uur per week. De advertentieverkoper krijgt de beschikking over een lease-auto. HDC Media biedt een gedegen interne opleiding en verkooptrainingen. Daarnaast kan de tentieverkoper rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding van de branchegroepmanager. Geïnteresseerd? Informatie over de functie kan ingewonnen worden bi a mevrouw A M. van Vlaanderen, personeelsconsulente telefoonnummer 072-51% 340 Je schriftelijke reactie, korte brief met curriculum vitae, kun je uiterlijk 14 feb y ari 2004 onder vermelding van vacaturenummer C503 richten aan HDC Media B.V., afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2,1800 AA te Alkmaar. Je kunt cx reageren via personeel.organisatie@nhd.hdc nl. Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.800 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klant gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. 36 uur per week Functie-informatie: De personeelsadministratie en -beheer maakt deel uit van het cluster medewerkerservice. Samen met twee collega's is de medewerker verant woordelijk voor een zorgvuldige en tijdige uitvoering van taken op het vlak van personeelsadministratie en -beheer zoals: Het verwerken van arbeidsovereenkomsten en mutaties; Het verzorgen van correspondentie; Het archiveren van documenten en het beheren van personeelsdossiers; Het (telefonisch) geven van informatie aan medewerkers en sollicitanten; Het verwerken van ziek- en herstelmeldingen. U werkt hierbij samen met de personeelsadviseur van de toegewezen afdeling. Wij bieden: Een salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg (schaal 6; max. 2.141,-); Aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid voor een vast dienstverband. art/ Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Schuitema, coördinator Opleiding en Personeel, tel. 071-516 14 15. Thuiszorg Groot Rijnland bezit het kwaliteitskeur merk ven de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certificaat) Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw motivatie en curriculum vitae, binnen twee weken richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. Schuitema, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26