W Collis Vakbekwame en enthousiaste medewerkers International Merchandising ENTHOUSIASTE MEDEWERKER v/m lorentzhof 1DAG 31 JANUARI 2Q04 hdc907 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Auto Marestad is de Peugeot vestiging voor de regio Leiden en de Duin- en Bollenstreek. Onze hoofdactiviteiten bestaan uit de verkoop van nieuwe en gebruikte Peugeots, maar ook met het totaalpakket aan aftersales activiteiten zijn wij dagelijks bezig. Enthousiasme, klantvriendelijkheid, service en sfeer zijn enkele kernwoorden binnen ons bedrijf. In verband met de groei van onze bedrijven zijn wij op zoek naar: ASSISTENT MAGAZIJNMEDEWERKER (fulltime dienstverband) voor onze vestiging Leiderdorp Een efficiënte indeling van het magazijn en een optimaal voorraadbeheer zijn voor jou een uitdaging. Het te woord staan van relaties, collega's en leveranciers behoort tot de dagelijkse werkzaamheden. Beschik je over: - Een afgeronde opleiding op MBO-niveau en ervaring in de automobielbranche: - Goede communicatieve vaardigheden; - Eigenschappen als accuratesse en stressbestendigheid; - Kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen; - En ben je in het bezit van rijbewijs B? AFLEVERINGSMONTEUR NIEUW (fulltime dienstverband) voor onze vestiging Lisse Je bent met name verantwoordelijk voor het afleveringsklaarmaken van nieuwe Peugeots. Beschik je over: - Ie monteurdiploma of ben je hiervoor in opleiding; - Affiniteit met moderne autotechniek; - Gevoel voor elektronica. VERKOOPADVISEURS (fulltime dienstverband) voor onze vestigingen Lisse en Leiderdorp Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig verkopen van zowel nieuwe als gebruikte Peugeots. Je inventariseert en signaleert koopmotieven en zet deze om in een koopovereenkomst. Eveneens adviseer en offreer je op het gebied van verschillende modellen, uitvoeringen, accessoires en leasing. Het profiel: Je beschikt minimaal over een afgeronde IVA-opleiding of een HBO werk-/denkniveau en hebt enkele jaren ervaring in de verkoop van personenautoi's. Professionaliteit, klantgerichtheid en enthousiasme staan ook bij jou hoog in het vaandel. Je bent commercieel en resultaatgericht. Aangezien wij regelmatig activiteiten organiseren, verwachten wij naast de reguliere openingstijden de nodige flexibiliteit van je voor wat betreft de werktijden. Verder dien je te beschikken over elementaire kennis van computers en de gangbare software. Ie MONTEUR (fulltime dienstverband) v e vestiging Lisse Onze relaties worden door jou weer snel en vakkundig op weg geholpen. Jij kijkt verder dan de inhoud van de werkopdracht en signaleert of onze relaties op korte termijn aanvullende onderhoudswerkzaamheden kunnen verwachten. Je volgt de technische ontwikkelingen op de voet. Beschik je over: - Ie monteurdiploma of ben je hiervoor in opleiding; - APK bevoegdheid; - Gevoel voor elektronica: - Affiniteit met moderne autotechniek? Wij bieden de mogelijkheid om door ons verder opgeleid te worden tot Technisch Specialist Peugeot. Wat bieden wij: Voor alle functies geldt dat wij, naast een gezellige, open en enthousiaste werksfeer, een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. De sollicitatieprocedure: Als jij de persoon bent, die wij graag als nieuwe collega willen begroeten, stuur dan binnen 14 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met een CV naar Auto Marestad B.V.,T.a.v. mevrouw B.F. Banda, Postbus 167,2160 AD Lisse. Solliciteren per e-mail kan ook: info@marestad.nl deze vacatures kun je bellen met mevrouw B.F. Banda, Voor meer informatie telefoon 071-5812360. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. AUTO MARESTAD B.V. Leiderdorp Van der Valk Boumanweg 2 Tel.: (071) 581 23 60 Lisse Meer en Duin 52 Tel.: (0252) 43 50 70 www.marestad.peugeot.nl WISMAN Techniek zijn een Technische dels Onderneming die hoofdzakelijk bezighoudt kabelbeschermings- amen en radiografische indsbesturing in erland en België AA||it' In het team van Wisman Elektrotechniek Nederland is plaats voor een: Enthousiast Verkoper Binnendienst MA/ In deze functie vervul je hoofdzakelijk commerciële werkzaamheden, zoals het verrichten van telefonische acquisitie, onderhouden van contacten met bestaande relaties en het ondersteunen van de verkoop buitendienst. Wij zoeken een collega met: - Initiatief, doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel - Zelfstandigheid en uitstekende contactuele eigenschappen - Opleiding op MTS-elektro of WTB niveau - Kennis van de Duitse en Engelse taal - In bezit van een rijbewijs - Kennis van software pakketten Word, Excel en Exact - Leeftijd tussen 25-40 jaar Wij bieden: - Een uitdagende functie - Een aantrekkelijke beloning en goede secundaire arbeidsvoor waarden - Een unieke kans om je verder te ontplooien op commercieel gebied Uw sollicitatie met CV gelieve binnen één week te richten aan Directie Wisman B.V., Spaarneweg 57, 2142 EP Cruquius. Tel. 06-538 22 989 Fax 023-544 11 34 E-mail bwisman@tiscali.nl Volop groei bij Skoda Met een schitterende lijn nieuwe modellen behoort Skoda tot de sterkst groeiende automerken in de markt. Dat heeft alles te maken met het continue streven naar 'Value for Money'. Als succesvol Skodadealer zijn wij een snel groeiend bedrijf. Persoonlijke aandacht en klantgerichtheid zijn, naast vakkennis en enthousiasme, de basis van ons succes. Tevreden klanten is waar wij voor gaan. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een: VERKOOPADVISEUR M/V met: Ervaring in de autoverkoop is een pré. IVA of gelijkwaardige opleiding. Initiatiefrijke en resultaatgerichte instelling. Duidelijke ideeën over de marktbewerking. Communicatieve vaardigheid. Het verder uitbouwen van het groeimerk Skoda met zijn schitterende modellenlijn, waaronder de nieuwe Superb, moet een uitdaging zijn. Hij/zij moet thuis zijn in zowel de zakelijke als de particuliere markt. WAT WIJ BIEDEN: Salaris en voorwaarden passen bij deze belangrijke functie. Het is een functie die zelfstandigheid biedt in een informele, maar professionele omgeving. SOLLICITEREN? Schrijf een bondige brief, voorzien van pasfoto naar onderstaand adres, onder de vermelding van "sollicitatie". U BENT VAN HARTE WELKOM BIJ: AUTOBEDRIJF VESTER, Staringstraat 56, 2152 CX Nieuw Vennep, (0252) 67 50 00 Ben je SPORTIEF en hou je van een uitdaging? Solliciteer dan als SPORTIeider m/v bij de Buitenschoolse Opvang De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kin derdagverblijven Bibelebon, Bibelebos, De Hummelhof en De Sterrenboom, die de opvang realiseren voor kinderen in de leeftijd van 0 tot 13 jaar. Per 1 april a.s. starten wij op een nieuwe locatie naschoolse opvang voor een groep van ca. 30 kinderen in de leeftijd van 8 tot 13 jaar. Deze locatie ligt gunstig ten opzichte van diverse sportverenigingen in Voorschoten. Voor deze nieuwe locatie zijn wij op zoek naar een: SPORTLEIDER M/V Voor 25 uur per week Als sportleider ben je verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van het sportprogramma. Daarnaast verzorg je samen met je collega's de opvang van de kinderen en onderhoud je de contacten met ouders en scholen. Wij vragen: - een relevante MBO of HBO opleiding op sportgebied; - goede contactuele vaardigheden; - visie op het werken met kinderen; - een flexibele, stressbestendige instelling; - bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs; - in teamverband kunnen werken. Tevens zoekt de CSKV voor de diverse kinderdagverblijven en BSO's invalkrachten met een relevante opleiding. Salariëring vindt plaats conform de CAO Kinderopvang. Voor nadere informatie over bovenstaande functie kun je contact opnemen met Jet Groote (clusterhoofd BSO) tel: 06-51028098 Een interview door de kinderen kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Sollicitaties kun je vóór 11 februari 2004 richten aan: CSKV Witte de Withlaan 1C 2253 XS Voorschoten Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. uitgeverij van agenda's en schoolartikelen, zoekt voor haar kantoor in Oegstgeest een die bij ons de functie Hoofd afdeling Planning en Orderbehandeling gaat vervullen. Deze functie bestaat in hoofdlijnen uit: contacten met binnen- en buitenlandse leveranciers over prijs, kwaliteit en levertijd van onze producten contacten met binnen- en buitenlandse afnemers over de uitlevering van de orders het begeleiden en plannen van de uitleveringen in nauw overleg met onze logistiek manager administratieve werkzaamheden waaronder orderinvoer en facturering. Wij bieden: een zeer afwisselende functie met een grote mate van zelfstandigheid goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vragen: minimaal MBO-werk/denkniveau commercieel inzicht en goede contactuele eigenschappen gevoel voor cijfers i.v.m. diverse rapportages stressbestendigheid i.v.m. het seizoenskarakter van de onderneming ruime computerervaring (bij voorkeur met Exact, Excel, Word) goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands, Engels woonachtig in de regio Den Haag-Leiden-Haarlem. Uw sollicitatiebrief met CV en pasfoto ontvangen wij graag uiterlijk 27 januari a.s. gericht aan: International Merchandising (IM) B.V. t.a.v. mevr. E.M.E. van den Berg, Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen: 071-5153531. Zorgcentrum Lorentzhof is 119 verzorg groot en biedt intramurale zorg, tijdelijke opvang en substitutiezorg. Ruim 100 medewerkers en nog eens zo'n 70 vrijwilligers zijn dagelijks in touw om optimale zorg te verlenen aan de bewoners. Het zorgcentrum is centraal gelegen in de Burgemeesters-, Professoren- en Tuinstadwijk in Leiden. Z o r g centrum Lorentzhof 1,2313 GA Leiden Wij zoeken per direct een TEAMLEIDER m/v Voor de psycho-geriatrische afdeling (32 uren per week) Het regelen, verdelen en mede uitvoeren van de werkzaamheden en het handhaven van protocollen, voorschriften en juiste omstandigheden op de afdeling zijn aspecten die deze afwissselende en uitdagende functie typeren. U heeft een verpleegkundige of verzorgende opleiding niveau 3 of 4 eventueel aangevuld met een kaderopleiding. U heeft een ruime leidinggevende ervaring in de psycho-geriatrische zorg. Daarnaast beschikt u over kennis van en inzicht in organisatie- en comm un icatiestructu ren U bent communicatief en beschikt over doorzettingsvermogen. Verder bent u een teamplayer die over een probleemoplossend vermogen beschikt en u weet mensen te stimuleren en te motiveren. Wij bieden: Een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO- Verpleeg- en Verzorgingshuizen Een dienstverband op basis van 32 uren per week Een aanstelling in beginsel voor één jaar, doch met de mogelijkheid van omzetting van het dienstverband in voor onbepaalde tijd Reiskostenvergoeding en andere secundaire voorwaarden ingevolge de CAO Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Manager Verzorging, mevrouw J. de Ruiter (tel. 071-5149545). Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 15 februari a.s. aan Zorgcentrum Lorentzhof, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden, t.a.v. mevrouw J. de Ruiter. U kunt ook e-mailen: www.lorentzhof.nl Collis is een resultaatgericht icT-kennisbedrijf met twee business units (elk on-ge- veer 12 medewerkers). De business unit E-business levert wereldwijd maatwerk en standaardproducten op het gebied van smartcard-gebaseerde transactiesystemen. De business unit qa Testen richt zich op het testen bij de ontwikkeling van ict- systemen voor haar klanten in Nederland. Voor de business unit E-business zijn we op zoek naar een gedreven en ervaren Sales Manager die in staat is om wereldwijd onze innovatieve, hoogwaardige test tools te verko pen, middels o.a. marketing, Internet, beurzen en netwerk. Je bent in staat om pro ducten en diensten te verkopen en hebt een technische inslag. Je hebt ervaring in de wereld van de elektronische transacties smartcards en gevoel voor iCT-productontwikkeling. Voor de business unit qa Testen zijn we op zoek naar ambitieuze en ervaren Test Professionals die op flexibele en efficiënte wijze inzicht kunnen geven in de kwaliteit van tussen- en eindproducten van ict-ontwikkelprojecten. )e bent klantgericht, com municatief en slaat makkelijk bruggen tussen techniek en business. Daarnaast heb je sturend vermogen, minimaal 4 jaar testervaring in het ict-werkveld en een ict-vooropleiding op HBO/wo-niveau. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Henk van Dam of met Dirkjan van den Heuvel, telefoon (071)5813636. Stuur je sollicitatie naar Collis bv, Henk van Dam, De Heyderweg 21, 2314 xz Leiden of info@collis.nl. Zie ook www.collis.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19