Chef Meldkamer m/v Senior medewerker Team Werk en Inkomen m/v (36 uur) www.lumc.nl Universiteit Leiden Secretaresse Secretaresse www.vacatures.leidenuniv.nl Medewerker Financiële Administratie (m/v) VvE 'DE STATENHOF' VOORSCHOTEN Leerlingen operatie- en anesthesieassiste! m/v ZATERDAG 24 JANUARI 2004 912 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. 'In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Hebinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen, Leiden/Amsterdam Center for Drug Research (LACDR) (24 uur per week) Vacaturenummer: 3-358 Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 1 jaar, met uitzicht op een dienst verband voor onbepaalde tijd. Het salaris is afhankelijk van de opleiding en ervaring van de aan te stellen medewerker en varieert van minimaal 1578 tot maximaal 2205 bruto per maand (schaal 6). Faculteit der Rechtsgeleerdheid, centrum voor bedrijfswetenschappen (32 uur per week) Vacaturenummer: 3-338 (op woensdag en vrijdag, de overige dagen in onderling overleg) De aanstelling geschiedt in beginsel voor een periode van één jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Inschaling vindt plaats conform de CAO Nederlandse Universiteiten en is afhankelijk van opleiding en ervaring. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GROENENDIJK KLOPPENBURG advocaten is een kantoor waar 7 advocaten en 6 ondersteuners in een informele sfeer en in teamverband samenwerken Wij zoeken op korte termijn een voor minimaal 24 uur per week Functie inhoud: - Zelfstandig uitvoeren van boekhoudkundige werkzaam heden Functie eisen: - Praktijkdiploma Boekhouden - Aantoonbare boekhoudkundige ervaring vereist - Kennis van het softwarepakket Fidura strekt tot aanbeveling Wij bieden: - Goede werkomgeving - Prettige collega's - Zelfstandige functie met afwisselende werkzaamheden - Goede salariëring Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met de heer R.A. Biegel 071-515 58 43. Sollicitaties graag richten aan: Groenendijk Kloppenburg Advocaten, t.a.v. Mw. M.J.B. van Lieshout, Postbus 788, 2300 AT Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bachstraat 590, 2324 HD Leiden De Statenhof is een serviceflat voor senioren met uitgebreide voorzieningen ten behoeve van de bewoners van 82 koopappartementen. Door pensionering ontstaat op korte termijn voor (minimaal) 2 dagen per week een vacature voor een RECEPTIONIST/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Vereisten: administratieve ervaring computervaardigheid affiniteit met senioren goede contactuele eigenschappen Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur, de heer A. J. Hoste (tel. 071- 576 34 05). REGIONALE BRANDWEER HOLLANDS-MIDDEN De Centrale Post Ambulancevervoer (CPA) en de Regionale Alarmcentrale (RAC) zijn gevestigd in Leiden. Een team van centralisten werkt zeven dagen per week dag en nacht om de ambulance- en brandweerhulpverlening in goede banen te leiden. Zij heeft daarvoor geavanceerde communi catie- en computerapparatuur tot de beschikking. Vanuit de post regisseren centralisten een doel treffende en voortvarende aanpak van alle kleine en grote incidenten in het gebied Hollands-Midden. Op de meldkamer, die valt onder de afdeling Operationele Ondersteuning (OO), is de volgende functie vacant: met als aandachtspunt de CPA taken voor 36 uur per week Taken direct leidinggeven aan ongeveer 25 centralisten verantwoordelijk voor de uitvoering van het primaire proces verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren van de CPA adviseren van de leiding t.a.v. het te voeren beleid binnen de rampenbestrijding toezien op de kwaliteit, deze waarborgen en bijdragen aan de verdere ontwikkeling en implementatie hiervan deelnemen aan diverse (in- en externe) overlegvormen klachtenafhandeling deelnemen in het piket van de meldkamer Opleidingsniveau HBO-V SOSA opleiding t.b.v. de CPA kennis en inzicht in het werken met verschil lende geautomatiseerde systemen ervaring in een leidinggevende functie Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3.518,- (schaal 10). Ten behoeve van het piket wordt een vaste bruto toelage (12,5%) toegekend. Meer weten Bel voor informatie met mevrouw L.A. Groeneveld, telefoon 071 - 524 07 77. Of kijk op www.hollands-midden.nl. Sollicitatiebrieven kunnen vóór 7 februari a.s. worden gestuurd aan Regionale Brandweer Hollands-Midden, t.a.v. afd. Personeelszaken, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Centrale Post Ambulancevervoer Hollands-Midden coördineert jaarlijks zo'n 40.000 ambulanceritten. Voor de 35 gemeenten in het verzorgingsgebied Hollands-Midden, met samen 730.000 inwoners, vormt de CPA het centrale zenuwstelsel. Voor de Regionale Brandweer Hollands- Midden worden jaarlijks ruim 7.000 meldingen voor de 35 aangesloten brandweerkorpsen verwerkt. Alle mel dingen van calamiteiten van groot tot klein komen hier binnen. Uiterlijk binnen een kwartier moeten hulpver leners ter plaatse zijn en eventuele andere instanties zijn gewaarschuwd. Dan kan variëren van politie, zieken huizen, traumateams tot aan brugwachters. gemeente PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurverandering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. TOE AAN EEN ANDERE WERKOMGEVING? Kom dan onze organisatie versterken als Voorschoten (bijna 24.000 inwone is een woongemeente aan de Vliet n veel ruimte, groen en water, gelei igi tussen Den Haag en Leiden. De afdeling: Voor de afdeling Sociale Dienstverlening en Zorg van de sector Welzijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste Senior medewerker Team Werk en Inkomen. De functie: Als senior medewerker ben je verantwoor delijk voor het beoordelen en toetsen van adviezen. Je draagt zorg voor deskundigheidsbevordering en kwali teitsbewaking middels coaching van de medewerkers, verzorgen van werkinstructies- en procedures, coördineren van de werkverdeling en advisering in het algemeen. Je bent verantwoordelijk voor de operationalisering van het handhavingsbeleid. Je initieert en operationaliseert nieuwe samenwerkingsverbanden t.b.v. een adequate uitvoering van het inkoopbeleid. Je levert een actieve bijdrage aan beleidsformulering en draagt zorg voor relevante managementinformatie. Bij afwezigheid van het afdelingshoofd en de juridisch medewerker ben je verantwoordelijk voor de continuïteit van de werkzaamheden. Je profiel: Je hebt een vakgerichte opleiding op HBO+ niveau, met specialistische kennis van relevante wetge ving. Je beschikt daarnaast over meerjarige ervaring in een soortgelijke functie. Je bent communicatief sterk, klant- en resultaatgericht, tactisch en kunt omgaan met tegengestelde belangen. Je bent in staat mensen te coachen. Je bent proactief, innoverend en je kan functioneren als een zelfstandig opererende teamplayer. Ons aanbod: We bieden een functie binnen een afdeling in ontwikkeling met veel uitdagingen en een goede werksfeer. Wij honoreren dat met een goed salaris van maxim 3.518,00 bruto per maand (schaal 10) bij een volled sis werkweek. Verder kennen wij goede secundaire arbeidsvoorwaari m waaronder een fiets- en pc-privéplan, variabele werktiji en een kinderopvangregeling. jv< Informatie: Je wordt verzocht bij je sollicitatie e-mailadres te vermelden. De sollicitatiegesprekken zul plaatsvinden op 10 en 13 februari 2004. Voor nadere informatie kun je bellen naar de B. Roestenberg, teammanager Sociale Dienst a.i.. telef< óf (07 D 560 07 10 of de heer T.C.L. Kruijthof, hoofd Socf Dienstverlening en Zorg, telefoon (071560 07 00. Een volledige taakomschrijving is te verkrijgen Mevrouw P. Teekens, afdeling P&O (071) 560 06 15. Sollicitatie: Je sollicitatie, onder vermelding van vacati !n, nummer 2004.01, kun je voor 1 februari 2004 richten mevrouw. P. Teekens, afdeling Personeel OrganisaDn postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Mailen kan c vacature voorschoten.nl Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel maken van de procedure. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kat voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegeven aan i die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestt I OK-Centrum In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Eén van de manieren om dat te bereiken is een duaal leertraject, zoals de opleiding operatie- en anesthesieassistent. Een operatie zo voorspoedig mogelijk laten verlopen en zorgen voor een topconditie van patiënten zowel voor, tijdens als na een operatie. Dat zijn de kernactiviteiten van operatie- of anesthesieassistenten. In het LUMC hebben we een groot OK-Centrum met twintig operatie kamers. Daar vinden dagelijks de meest uiteen lopende en specialistische operaties plaats. Vind je dat interessant? B We zijn op zoek naar leerlingen m/v voor de opleiding operatie- en anesthesieassistent. De opleiding begint 1 september 2004 en duurt drie jaar. Je hebt er een diploma HAVO of MBO (of gelijkwaardig) voor nodig met bij voorkeur exacte vakken. Bovendien moet je een goed aan passingsvermogen hebben en flexibel zijn. Want met de snel veranderende technieken moet F je ook in de toekomst regelmatig je kennis updaten. Voor de duur van de opleiding krijg je een aanstelling bij het LUMC voor 36 uur per week. Tijdens de beroepsvoorbereidende perio de van vier maanden krijg je een zakgeldvergoe ding van 450,- per maand. Daarna tijdens de beroepsbegeleidende periode ontvang je salaris. Vanaf 1.025,- in het eerste jaar tot 1.462,- in het derdejaar (volgens CAO-AZ). Na het behalen van je diploma is het maximum salaris 2.822,- exlusief onregelmatigheidstoeslag. B Informatiemiddag Woensdag 18 februari a.s. van 14.00 tot 16.00 uur is er een informatiemiddag in collegezaal 5. Wil je daar bij zijn? Neem dan tot uiterlijk 13 februari 2004 contact op met het secretariaat van de afdeling P&O, telefoon 071 526 36 16. lel dei lel Een uitgebreide beschrijving van te opleiding vind je op onze vacaturesite. www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Da;esi bovendien lezen wat het LUMC als wef"1 te bieden heeft. lui to< Wil je direct solliciteren? Stuur da 1 maart 2004 een sollicitatiebrief met motivatie en CV naar LUMC, t.a.v. me_ 1. B. Koendjbiharie, Albinusdreef 2, 2333 ZA Leiden. Vermeld zowel op de als op de brief duidelijk het vacatureniHO A.04.IK.02/LD04. Je kunt ook online teren via www.lumc.nl, kies 'vacature rd can !oe LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28