Verkoper Directeur voor 28 uur. (m/v) Het Motorhuis Ervaren onderhouds- storingsmonteur m/v Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Willem van den Bergh West-Nederland «O&G oun rker 's Heeren Loo West- Nederland maakt deel uit t vansnde landel'ik opererende fièkllHeeren Lo° Zorggroep te Amersfoort Circa 10.000 rofessionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit «christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. i. tc\- icTvj/c Zet- xtcCX fccty Secretaressen De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen 'Willem van den Bergh' in Noordwijk en 'Het Westerhonk' in Monster, is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Voor de regio Wonen, ten behoeve van twee Regiomanagers, zijn wij op zoek naar een tweetal Secretaressen voor 32 uur per week 3 Regiomanager biedt secretariële en administratieve ondersteuning aan de (team)managers of professionals die onder deze Regiomanager vallen. Enige taken: agendabeheer inkomende en uitgaande telefoontjes corresponderen en tekstverwerking voorbereiden van vergaderingen en besprekingen notuleren en archiveren. Functie-eisen U beschikt over relevante scholing op mbo-niveau en u kunt werken met de diverse softwareprogramma's, zoals Word, Excel en Outlook. U bent flexibel en stressbesteding en u beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. U werkt kwaliteitsgericht, nauwkeurig en geordend. Om bereikbaarheid en continuïteit te waarborgen, dienen de werkzaamheden ten minste vier werkdagen per week te worden uitgevoerd. De bereikbaarheid is geregeld in een bereikbaarheidsregeling, waar alle secretaressen aan meewerken. Salaris Het salaris is conform de CAO Gehandicaptenzorg en bedraagt op basis van een fulltime dienstverband maximaal 6 2.122,-- bruto per maand (FWG 35). Informatie Voor meer informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer A.H. Brakhoven, P&O Adviseur, telefoon 07Ï- 364 21 05. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 0504/Regio. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.wlllemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl Diagnostisch en Facilitair Centrum artsenlaboratorium (SCAL) is gevestigd in Leiden en heeft circa 65 dewerkers in dienst. SCAL verzorgt in de regio Leiden en omstreken or (huis)artsen, verloskundigen, bedrijven etc. een pakket aan voorzie- igen zoals laboratoriumbepalingen, e.c.g.-analyses, echografie, diabetes- rg, histologie, cervixcytologie en fundusfotografie. or onze afdeling werkvoorbereiding/prikdienst met ruim 20 doktersas- tentes zoeken wij een... Waarnemend Hoofd (m/v) Voltijd irkzaamheden: bij afwezigheid van het hoofd werkvoorbereiding/prikdienst bent u het eerste aanspreekpunt voor de doktersassistentes; u maakt roosters en vakantieplanningen; u onderhoudt contact met huisartsen en laboratoria over bestaande en nieuwe onderzoeken; u begeleid stagiaires en werkt nieuwe doktersassistentes in; u bent regelmatig op de werkvloer te vinden waar u alle voorkomende werkzaamheden verricht. vragen: een diploma doktersassistent(e) of opleiding met (para)medische achtergrond; ervaring met venapunctie en ecg; iemand die betrouwbaar, integer en besluitvaardig is; een collega die zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneert; iemand die in bezit is van rijbewijs. w onze receptie zoeken we een... Receptioniste (m/v) 'oor maandag, dinsdag, donderdag (hele dagen) en de vrijdagochtend. irkzaamheden: balie-, telefoon- en invoerwerkzaamheden. vragen: ervaring met eerder genoemde werkzaamheden; goede contactuele eigenschappen en een positieve instelling; een collega die uitstekend functioneert in een hectische omgeving; zelfstandigheid. ir beide functies bieden wij salariëring volgens CAO-ziekenhuizen. interesseerd? Richt dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met cv v. de functie naar onderstaand adres. Diagnostisch en Facilitair Centrum Doezastraat 2a v. mw P.J. Koelewijn E-mail: pkoelewijn@scallab.nl itbus 16080 Tel: 071-5161683 11 GB Leiden Fax: 071-5160099 (KJ Markeur Holding B.V. Bil de Markeur Holding werken in totaal ruim 1200 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. Markeur Holding Is bekend om haar goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Prima begeleiding een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons In dienst blijven. De GM-dealerbedrijven van Markeur Holding staan bekend als 'Het Motorhuis'. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Door de uitbreiding van onze dealeractiviteiten met het merk Daewoo en door het succes van Opel-bedrijfswagens komen wij voor Het Motorhuis in Katwijk graag in contact met een enthousiaste topper (m/v) voor de functie van: (voor nieuwe auto's én occasions) We zoeken een collega die resultaatgericht is en die communicatief sterk in zijn of haar schoenen staat. Beschik je over een grote dosis verant woordelijkheidsgevoel en ben je commercieel, dan ben je de juiste per soon om onze klanten te adviseren bij de aanschaf van een (nieuwe) auto. Aangezien dat voor hen geen alledaagse zaak is, verwachten wij dat je weet waarover je praat Een IVA-opleiding geldt daarbij als pré. Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job bij een hart stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief naar: Het Motorhuis, postbus 3082, 2220 CB Katwijk. Wil je eerst meer weten dan verbindt onze telefoniste je graag door met de heer R. van Vreedendaal (071-402 32 00). woidt niet Op prfjs geaetd Medewerkers van Markeur Groep hebben altijd een streepje voor: Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrijfsspaarregeling Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Laman Technische Groothandel heeft 12 vestigingen in Nederland. Het uitgebreide aanbod van producten biedt bedrijven de mogelijkheid om al hun benodigde technische producten van één leverancier te betrekken. De medewerkers van Laman zijn dan ook 'van alle markten thuis' als het gaat om goed onderbouwde en deskundige advisering en begeleiding. We hechten overigens niet voor niets veel waarde aan het behouden van ons ISO 9001 certificaat. Het succes van onze onderneming drijft natuurlijk niet alleen op diensten en producten. Bij Laman staan zowel klanten als medewerkers centraal. Het vinden van totaaloplossingen voor de wensen en eisen van de klant, samen met de klant, vormt de basis van het Laman-succes. Laman Leiden BV Zijlsingel 2 2315 KB Leiden Telefoon (071) 522 31 00 Voor onze vestiging in Leiden zijn we op zoek naar een doortastende en commerciële Vertegenwoordiger De functie Als vertegenwoordiger ben je verantwoordelijk voor de verkoop van het totale 'Laman-pakket' in het jou toegewezen rayon. Je onderhoudt en adviseert bestaande contacten en voegt daarnaast nieuwe relaties aan het klantenbestand toe. Je wordt ondersteund door en werkt samen met de verkoop binnendienst. Profiel Je beschikt over een opleiding op MTS-niveau en minstens 2 a 3 jaar commerciële ervaring in binnen- of buitendienst, bij voorkeur in de technische branche. Je bent een representatief en commercieel persoon en beschikt over goede communicatieve en contactuele vaardigheden. Je leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar en je bent in bezit van een rijbewijs B en woonachtig in de regio Leiden. Het salaris voor deze functie is marktconform en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Denk je dat deze uitdagende functies iets voor jou is? Stuur of mail een korte sollicitatiebrief met uitgebreid cv naar Laman Technische Groothandel, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Birgitte LAMAN Lampe, Postbus 20, 2700 AA Zoetermeer, b.lampe@laman.nl örootVaVdI! Telefoon (079) 344 71 44 GEREEDSCHAPPEN - MACHINES - WERKPLAATSINRICHTINGEN - BEVESTIGINGSMIDDELEN - TECHNISCHE ARTIKELEN - AANDRIJFTECHNIEKEN - BEDRIJFSEFFICIENCY De Stichting Federatieve Raad Ouderenwerk (FRO) in Hillegom is een kleine, actieve organisatie die op een vooruitstrevende manier wil bijdragen aan het welzijn van ouderen. Die bijdrage bestaat uit dienstverlening, advisering en activiteiten voor alle 55+ inwoners van Hillegom. Daarnaast is de FRO betrokken bij het ontwikkelen van een ouderenbeleid dat inspeelt op de veranderende behoeften van de doelgroep. De FRO heeft een vacature voor een Deze dynamische functie vereist aantoonbare leidinggevende ervaring en een professionele instelling. De FRO-organisatie omvat een bestuur, vijf beroepskrachten en ca 150 vrijwilligers. Functie-eisen: Relevante Hbo-opleiding Goede sociale vaardigheden en een Communicatieve instelling Leidinggevende ervaring Zelfstandigheid en initiatief Kennis van de doelgroep en het werkveld Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor de gehele dienstverlening en de uitvoering van het beleid van de FRO-organisatie. U geeft leiding aan de medewerkers en vrijwilligers. U beheert de financiële organisatie en budgetten. U onderhoudt de externe contacten met andere organisaties. U rapporteert en legt verantwoording af aan het Bestuur van de FRO. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring volgens de nieuwe CAO-Welzijn. In Schaal 11 min. 2602 tot max. 3897 bruto per maand bij volledig dienstver band. De aanstelling is het eerste jaar voor bepaalde tijd. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Westerhoven. Telefoon 0252519700 ma. t/m do. tussen 9 en 10 uur Uw schriftelijke sollicitaties met CV kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: TOE zoekt een: ADVISEUR CONTRACTING Bij ViaWerk betekent Contracting: alle, tussen ViaWerk Uitzendbureau en flexkrachten afgesloten Fase 3-, 4- en ketencontracten. Vanaf het hoofdkantoor in Zoetermeer adviseer je de vestigingsmedewerkers op het gebied van alle mogelijk denkbare vragen over contractvormen en juridische gevolgen. Je stelt alle fase 3-, 4- en Keten-contracten op en controleert gegevens op volledigheid en (juridische) juistheid. Daarnaast verwerkje omzetgegevens ten behoeve van de door jou te verzorgen management rapportages. Je verzorgt de administratieve afhandeling van juridische stappen bij het niet naleven van contractueel vastgelegde verplichtingen door contractanten, bij ontslagprocedures en andere voorkomende juridische zaken. Je houdt dagelijks toezicht op ziekte- en verzuimrisico's en het verloop van contracten en controleert evaluatie- en beoordelingsgesprekken met contractanten door vestigingsmedewerkers. De Adviseur Contracting maakt deel uit van het Officemanagement Dit betekent datje ook regelmatig taken van je collega's zult overnemen, zoals telefoonwerkzaamheden, advertenties opstellen en vestigingsondersteuning in de breedste zin van het woord. De Adviseur Contracting die wij zoeken heeft een aantal jaren werkervaring in de uitzendbranche en beschikt over een opleiding op MBO/HBO niveau. Je beschikt uiteraard over een uitstekende inhoudelijke kennis over fase 3-, 4- en Ketencontracten. Je bent flexibel, analytisch, pragmatisch en je weet anderen te overtuigen. Deze functie is, gezien de bezetting, alleen voor minimaal 32 uur in te vullen. Werken bij ViaWerk geeft je de ruimte om je te ontwikkelen en om door te groeien. Eigen verantwoordelijkheid en inbreng en een grote mate van zelfstandigheid wordt verwacht en gewaardeerd. Naast een gedegen inwerktraining bieden wij je diverse interessante in- en externe trainingen aan. Uiteraard is een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden (oj. bonus regeling, winstafhankelijke eindejaarsuitkering, atv-dagen, spaarloonregeling) vanzelfsprekend. Ben je toe aan een nieuwe stap in je carrière en ben je geïnteresseerd in een functie bij ViaWerk Uitzendbureau, stuur of mail een brief met curriculum vitae aan: ViaWerk Uitzendbureau t.a.v. De heer E. Dortland Bredewater 22 1079-3208814 2715 CA Zoetermeer e edwin.dortland@viawerk.nl Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Edwin Dortland op telefoonnummer: 079-3208815. De PAPI-Persoonsanalyse kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Acquisitie aa.v.deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Voor meer informatie over de organisatie kun je terecht op: www.viawerk.nl In het Onderwijscentrum Leiden wordt onderwijs geboden aan leerlingen uit het voortgezet onderwijs die behoefte hebben aan speciale zorg. Dit onderwijs wordt verzorgd door de afdelingen: De Witte Poort het OPDC het praktijkonderwijs Iedere afdeling hanteert een eigen orthopedagogische en didactische werkwijze die aansluit bij de mogelijkheden en beperkingen van de leerling. Voor elke afdeling staat het vergroten van de onderwijskansen of beroepsmogelijkheden van de individuele leerling centraal. Kwaliteit en ervaring zijn kernbegrippen evenals vraaggericht en integraal werken waar dat mogelijk is. Onderwijscentrum I Leiden Het Onderwijscentrum Leiden, afdeling praktijkonderwijs zoekt per 15 maart 2004 een leerkracht Wij zouden graag in contact komen met een geschikte kandidaat die: - enthousiast is om een groep 14/15 jarigen te begeleiden - fulltime beschikbaar is - mentortaken kan vervullen - kan werken in teamverband - mee wil werken aan vernieuwingen binnen het praktijkonderwijs Het salaris is volgens de regelingen RPBO, dit is een LB functie. Deze functie is tot het einde van het schooljaar wegens zwangerschapsverlof. Voortzetting van de aanstelling in het nieuwe schooljaar behoort tot de mogelijkheden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan: Onderwijscentrum Leiden, afd. praktijkonderwijs A. van der Vlist Lammenschansweg 6 2313 DM Leiden of per mail: a.vandervlistocl-ls.nl Voor informatie over de betrekking kunt u contact opnemen met Annelies van der Vlist, afdelingsdirecteur van het praktijkonderwijs, 071-516 36 36. Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zijn een van de grootste Nederlandse producenten van gevulde koeken en mueslirepen. Wij werken met ultramoderne apparatuur en voldoen aan alle voedselveiligheidseisen. Onze producten worden verkocht via supermarkten in Nederland en een groeiend aantal Europese landen. Wij zijn op zoek naar een: Die bij gebleken geschiktheid op termijn zal doorgroeien tot hoofd technische dienst. Uw functie: Het uitvoeren van inspectief- en preventief onderhoud. Het lokaliseren van storingen en storingsoorzaken en het oplossen hiervan. Het werken in een twee ploegendienst. Uw profiel: Opleiding minimaal MTS Electronica Ervaring in PLC-besturingen bij voorkeur Siemens. Kennis van ervaring met pneumatiek en hydrauliek. Een praktische en resultaatgerichte instelling. Instrueert, motiveert en coacht zijn/haar team. Sterke persoonlijkheid, leeftijd 35+ Werken in teamverband en projectgroepen Woonachtig in een straal van 20 kilometer van Sassenheim Ervaring in soortgelijke functie in de levensmiddelenindustrie is een pré. Vanzelfsprekend bieden wij u een prima salaris, gebaseerd op een 36-urige werkweek, ploegentoeslag, Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht om binnen 14 dagen na publicatie hun sollicitatie, in clusief curriculum vitae. te richten aan: Ravensbergen B.V. T.a.v. Dhr, J.M Moorthamer Postbus 78 - 2170 AB SASSENHEIM of per e-mail website jmoorthamer@ravensbergenbv.nl, www.ravensbergenbv.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 23