Helpdeskmedewerker/ Consultant Hoffenne Een leerkracht voor groep 3 (wtf: 0,5376) voor basisschool Hoffenne te Noordwijk ;»C 24 JANUARI 2004 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 verstandelijke beperking hebben. Dus zeg nou zelf, wat is spannender dan te werken met cliënten die een meervoudige beperking hebben? Als Eerst Verantwoordelijke Begeleider bied je deze cliënten een zinvolle woonsituatie. Je moet kunnen observeren, signaleren en het vaak zeer problematische gedrag van je cliënten begrijpen en er op inspelen. En zo'n baan zou onder je niveau zijn en geen enkele uitdaging bieden? Wij denken dat je bij Willem van den Bergh pas echt op jouw niveau kunt werken. Dat je bij ons je deskundigheid pas echt breed kunt inzetten. Maar het beste is natuurlijk om jezelf ervan te overtuigen dat je last hebt van vooroordelen. Ga daarvoor naar www.laatjeovertuigen.nl. Op deze site kun je meer lezen over Willem van den Bergh. Verder kun je er online sol liciteren en kom je meer te weten over de informatieochtend op zaterdag 14 februari a.s. Je kunt ook bellen met Ina Werkman, wervingsfunctionaris, telefoon 071 - 364 21 02. 's Heeren Loo West-Nederland Willem van den Bergh m tui Si- Eerst Verantwoordelijke Begeleiders Je werkt in de B en vindt jezelf te goed voor de Z? Omdat werken in de Z saai is en geen enkele uitdaging biedt? Je denkt dat je in de Z alleen maar bezig bent met verzorging en niks anders? En ook nog eens tegen een schamel hongerloontje? Hallo, mogen we je even wakker schudden? Want van dit soort vooroordelen worden we een beetje moe bij Willem van den Bergh. Bij ons werk je met mensen die bovenop hun psychische problemen ook nog eens een Stichting SBBW zoekt per direct een Systeembeheerder voor 20 tot 36 uur werkzaamheden die onder de verantwoordelijkheid m de systeembeheerder vallen laten zich (in het kort) volgt omschrijven systeembeheerder draagt zorg voor een probleemloos nctionerend computernetwerk in de ruimste zin van het lord en een adequate ondersteuning van de interne bruikers. Naast de over het algemeen tot het systeembeheer in gere zin gerekende taken vallen hieronder ook het applicatie- databeheer met name met betrekking tot de geautoma- ieerde productieomgeving. Verder is de systeembeheerder last met het beheer van de GBA-database (persoonsgegevens), til* erbij spelen beveiligings- en privacyaspecten, zeker gezien werkterrein van de stichting, een belangrijke rol. Mede :ien de kleinschaligheid van de organisatie is het takenpakket of|horizontale richting uitgebreid met andere taken die echter :l een grote affiniteit met automatiseringswerk vereisen zoals ontsluiten van de opgebouwde 'bestanden op grond van jen analyses ten behoeve van de informatiebehoeften en het aken van selecties voor het productieproces en dergelijke. ij zoeken man of vrouw die zich thuis voelt in een klein team e, personen), die graag zelfstandig werkt, initiatieven wil tonen |3ibeschikt over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Kennis ervaring zijn vereist op het gebied van netwerkbeheer (Win- ..ws) waaronder begrepen datacommunicatie, routerconfigu- 'ie en andere computertechnische zaken. Verder is het ödzakelijk dat de kandidaat beschikt over aantoonbare kennis Oracle 9.i en programmeervaardigheden. bieden ien prettige, informele werksfeer in een klein team waarin emand met een "handen-uit-de-mouwen-mentaliteit" zich loed thuis zal voelen luime onplooiingsmogelijkheden ■en dienstverband van 20 tot 36 uur (nader overeen te komen) litstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden igeren or meer informatie kunt u bellen met de manager bedrijfs- ering, de heer J. ^waan. Uw sollictatiebrief met cv kunt u hten aan de directeur, mevrouw M.J.A. de Bosschere. ÉÉttÉ8jiiiiiiiÉijlÉÉMfiiitt Stichting SBBW Schipholweg 66 2316 XE Leiden 071 - 523 23 22 Stichting SBBW is een netwerkorganisatie met als doel het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker op kwalitatief hoogwaardig niveau uit te voeren. Zij tracht dit doel te bereiken door een zo groot mogelijke opkomst te bevorderen van de doelgroep -vrouwen in de leeftijd van 30 t/m 60 jaar- teneinde de voorstadia van baarmoederhalskanker in een vroeg stadium te ontdekken en sterfte hieraan te verminderen. Voor uitbreiding van ons team zoeken wij per direct een enthousiaste medewerker voor de telefonische ondersteuning van onze snel groeiende klantenkring van woning- en projectinrichters. Ben je klantvriendelijk, servicegericht, vertrouwd met de computer en bereid je in te zetten? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Stuur ons je sollicitatie t.a.v. R. Lejour. BiTS&BRAiNS AUTOMATISERi-NG BV ♦31 (0)71 57 222 10 31 (0)71 57 635 48 |w|o|o|n|t|o|t|a|a|l| /Fioretti COLLEGE SCHOLENGEMEENSCHAP (met 5 locaties in Lisse en Hillegom) voor LWOO-VMBO-HAVO-ATHENEUM en GYMNASIUM Gevraagd: In onze vmbo/tl-vestiging te Hillegom onstaat per 1 maart i.v.m. FPU de volgende vacature: Docent Nederlands 14 lessen Docent Engels 6 lessen In deze locatie is er vanaf 1 februari i.v.m. ouderschapsver lof gedurende 3 maanden een vacature: Docent Levensbeschouwing 9 lessen Informatie over deze functies kunt u inwinnen bij de heer C.G Mandos, locatiedirecteur. Tel. 0252-517130. Sollicitaties richten aan drs. C.G Mandos. Prinses Irenelaan 32. 2181 CZ Hillegom of per e-mail: c.mandos@fioretti.nl Heeft u belangstelling voor een docentenfunctie bij het Fioretticollege per schooljaar 2004-2005. informeer dan eens vrijblijvend bij de heer .-.CrVSC - De Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek is het bevoegd gezag van de tien PC basisscholen in de regio. Op de scholen van de stichting werken ca. 235 personeelsleden aan het onderwijs ten behoeve van ca. 2600 leerlingen. De Stichting PCPO D&B heeft een bestuurskantoor in Voorhout. Het bevoegd gezag bestuurt op hoofdlijnen. De bestuursdirecteur is eindverantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid op bovenschools niveau. De Duin- en Bollenstreek is een aantrekkelijk woongebied. Het ligt dichtbij duin, bos, strand en plassen, maar ook dicht bij steden als Haarlem, Leiden, Den Haag en Amsterdam. Stichting PCPO D&B Postbus 98 2215 ZH Voorhout Tel. 0252-434040 bureau@pcpo-db.nl www.pcpo-db.nl Het bestuur van de Stichting voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek zoekt per 1 februari 2004 of zo spoedig mogelijk daarna een leerkracht (m/v) Hoffenne is een school met ca. 350 leerlingen. Onze school wil de kinderen de kans geven om hun eigen mogelijkheden te ontplooien. Ze moeten leren om zelfstandig, verantwoordelijk, creatief en kritisch te kunnen leven. Onze school is steeds in ontwikkeling, past nieuwe onderwijskundige ideeën toe en heeft grote zorg voor alle kinderen. Meer informatie wordt graag verstrekt door Bram Lambrechts (dir.) tel. 071-3614091 (school) of 071-3618466 (privé). Adres van de school: Invaltij 17, 2201 WN Noordwijk. Email: hoffenne hetnet.nl. Voor bovengenoemde functie zoeken we een parttime leerkracht die: gemotiveerd kiest voor het protestants christelijk onderwijs: wil werken aan adaptief onderwijs; voldoende tijd en energie in de school wil steken om deze gezamenlijk zo optimaal mogelijk te laten functioneren; over goede contactuele vaardigheden in relatie tot kinderen, ouders, en teamleden beschikt. Het gaat in eerste instantie om een tijdelijke baan. U kunt uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 27 januari 2004 richten aan de directeur van de betreffende school. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21