met deze prijzen móet je wel reizen 859!! Rondreizen THAILAND KENNISMAKINGSREIS TURKIj KRAS C/ Rondreizen EGYPTE Rondreizen ZUID-AFRIIL www.kras. de allerbeste reis-priis verhouding! al v nap 15s 073 - 5 999 Laatste plaatsen dit winterseizoen op onze voordelige rondrei zen naar Egypte!! Ook voor dit winterseizoen zijn onze reizen naar Egypte al bijna volgeboekt, maar er zijn nog enkele plaatsen vrij, dus dit is uw allerlaatste kans om te boeken voor één van onze fas cinerende rondreizen naar dit boeiende land. Zo bieden we u een 13-daagse rondreis Classic Egypt aan vanaf 859 en u reserveert de 15-daagse rondreis Royal Egypt voor een prijs vanaf slechts 879. En. deze reizen zijn inclusief vliegreis per Lufthansa, rond reis per comfortabele touringcar, verblijf in uitsluitend 5-sterren- de-luxe accommodaties, Nederlandssprekende reisleiding en een boeiend excursieprogramma. Tenslotte melden we u dat de gemiddelde temperatuur in Egypte in de winter 22 graden is, dus wat dat betreft...! 13 dgn Classic EGYPT Tijdens deze fascinerende reis krijgt u een compleet beeld van dit prachtige land met zijn eeuwenoude beschavingen. Cairo met haar eeuwenoude Piramiden van Cizeh is een uniek startpunt en al direct een hoogtepunt in de reis. Na een bezoek aan het Egyptisch Museum rijden we naar Luxor, voor een bezoek aan de 1500 jaar oude tempels van Karnak en de Vallei der Koningen en Koninginnen met de talloze koningsgraven. Vervolgens naar Aswan voor een bezoek aan de Horus Tempel en de Tempel van Kom Ombo. Uniek is ook de Highdam die een stuwmeer van meer dan 5000 km2 in bedwang houdt, met daarin het tempeleiland Philea. Een volgend uniek hoogtepunt is de uit de rotsen gehouwen Tempels van Abu Simbel. Tenslotte verblijft u nog een aantal dagen in Hurghada voor een heerlijke strandvakantie. Kortom, deze reis is een echte must voor de liefhebbers van oude culturen. Laatste plaatsen dit winterseizoen op onze voordelige reizen naar Zuid-Afrika, al jarenlang een absolute topbestemming in het pro gramma van KRAS Stervakanties! Ook voor dit winterseizoen zijn onze reizen naar Zuid-Afrika al bijna volgeboekt, maar er zijn nog enkele plaatsen vrij, dus dit is uw laatste kans om te boeken voor een van onze fascinerende rondreizen naar dit boeiende land; de 16-daagse rondreis Sensational South Africa (Zuidoost-Afrika met o.a. Kruger Park), die u al kunt boeken vanaf slechts 1298, en de 16-daagse rondreis Classic South Africa (van Johannesburg naar Kaapstad) met een reissom vanaf slechts 1479. Allemaal inclusief vliegreis per KLM, uitstekende hotels, dagelijks ontbijt, rondreis per touringcar, Nederlandssprekende reisleiding en een boeiend excursieprogramma met bezoek aan o.a. Pretoria, het befaamde Kruger Park, Zululand en Durban. U laat deze kans toch niet liggen? 16 dgn Sensational SOUTH AFRICA Per non-stop vlucht van de KLM vliegen we naar Johannesburg, het financiële hart van Zuid-Afrika. De volgende dag kunt u deelnemen aan een facultatieve excursie naar Soweto, het township dat het hart van de apartheidsstrijd vormde. We reizen verder naar het statige Pretoria en de Mpumulanga-regio. Via Blyde River Canyon, Bourkes Luck Potholes en God's Window rijden we naar Pilgrim's Rest We rei zen noordwaarts naar de levendige plaats Tzaneen en aansluitend naar het wereldberoemde Kruger National Park. Via Badplaas gaan we naar Swaziland en het prachtige St. Lucia Reservaat Tenslotte rij den we naar de mooie (bad)plaats Umhlanga vlakbij Durban. Vertrekdata HW 43.059 Januari 27 1349 Februari 10-24 1329 Maart 2-9-30 1329 April 13 1329 April 20-27 1298 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 198, luchthavenbelasting en resen/eringskosten 65, brandstoftoeslag 20, (tevens is deze reis met een week strandvakantie aan de Indische Oceaan te verlengen HW 43.060) Schitterende 15- en 22-daagse reizen door het 'Land van de Eeuwige Glimlach' KRAS Stervakanties organiseert al jarenlang met groot succes rondreizen naar Thailand. We zijn er dan ook trots op dat we anderhalf jaar geleden een belangrijke prijs hebben gewonnen, genaamd 'Friends of Thailand'. Deze prijs wordt door de Thaise instanties ATTA (Association of Thai Travel Agents) en TAT (Tourism Authority of Thailand) 1 x in de twee jaar uitgereikt aan goed presterende reisorganisaties. En deze prijs hebben we natuurlijk niet voor niets in de wacht gesleept, want ook dit winter- en zomerseizoen hebben we weer een compleet en afwisse lend reisprogramma naar het 'Land van de Eeuwige Glimlach' samen gesteld tegen de allerbeste reis-prijs verhouding! 22 dgn Grand Tour THAILAND 15 dgn Wonderful THAILAND Vertrekdata: diverse data van 18/2 t/m 28/11 Op deze kennismakingsreis passeren vele hoogtepunten de revue, waaronder de metropool Bangkok, waar we een schitterende fietstocht maken door onbekend Bangkok en maken we tevens een klongtour per kleine longtailboot door de kanalen van Bangkok. We brengen een bezoek aan de River Kwai met de 'Bridge over the river Kwai' en het indrukwekkende erekerkhof, prachtig Chiang Mai en de beruchte Gouden Driehoek. Natuurlijk bezichtigen we de oude hoofdsteden Sukothai en de hoogtepunten van Ayutthaya, namelijk de Wat Chaimonkul-tempel en de Wat Sri Samphet. We sluiten deze reis af in de gezellige badplaats Pattaya. HW 43.052/ HZ 93.568 Vertrekdata: diverse data van 29/2 t/m 24/11 Deze unieke rondreis laat u kennismaken met zowel Noord- als Zuid- Thailand! In het noorden bezoeken we o.a. het meest noordelijke stadje Mae Sai, Chiang Mai waar we o.a. de olifantenschool en een orchideeënboerderij bezoeken, het bergstadje Nan en de Gouden Driehoek. Via Phitsanulok, de bekende drijvende markt in Damnoen Saduak en de badplaats Cha-Am belanden we in het zui den. We arriveren bij de reusachtige kalkformaties van Phang Nga, een beschermd natuurgebied, waar we tevens een schitterende boottocht maken door de baai. De laatste nachten van deze reis brengen we door aan de tropische stranden van Phuket HW 43.056/ HZ 93.572 is dgn De geheimen van SIAM is dgn Amazing THAILAND Vertrekdata: iedere za van 28/2 t/m 30/10 Tijdens deze zeer afwisselende 15-daagse rondreis bezoeken we o.a. het Grand Palace in Bangkok, de beroemde Bridge over de River Kwai en de oude steden Ayutthaya en Sukothai, waar we het prachtig aangelegde Historical Park, vol immense boeddha beelden met een bezoek vereren. We maken kennis met de Akha- en Yao-bergstammen in het Mae Salong gebergte, de beruchte Gouden Driehoek en natuurlijk 'de roos van het noorden' Chiang Mai. Via de apentempel in Petchaburi rijden we verder naar Cha- Am, een nog relatief rustige plaats met een authentieke sfeer, waar we in een hotel verblijven op slechts enkele meters van het lange en brede witte zandstrand. HW 43.053/ HZ 93.569 Vertrekdata: 29/2, 14-28/3, 11-25/4 Deze rondreis voert u door het onbekende en authentieke oostelijke deel van Thailand, dat vermaard is om zijn natuurschoon en de vele culturele en archeologische schatten. We beginnen deze schitterende rondreis in Bangkok, ook wel de 'Stad der Engelen' genoemd. Via Kanchanaburi, waar we o.a. per trein over de 'Death Railway7 rijden en Ayutthaya komen we aan in Dan Kwian, een primitief pottenbakkers dorp. In Phanum Roeng bezoeken we één van de mooiste Khmer tempels en verkennen we het dorpje Khong Chiam, gelegen aan de Mekong-rivier. We gaan naar de markt in het grensplaatsje Chong Meck en brengen een bezoek aan Roi Et, met het hoogste Boeddhabeeld ter wereld! In Hua Hin kunt u genieten van het hagelwitte zandstrand, de talloze terrasjes, restaurants en winkeltjes! HW 43.058. Algemeen inclusief: vlucht Amsterdam-Bangkok v.v., transfers, rondreis per comfortabele touringcar, verblijf in 3- tot 4-sterren hotels in 2-pers.kamer met faciliteiten, verzorging o.b.v. logies en ontbijtbuffet en gedeeltelijk met lunches, excursieprogramma en Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief: entreegel den, facultatieve excursies, fooien, vertrekbelasting, luchthaven-/toeristenbe- lasting en reserveringskosten, diverse verzekeringen. Noot: u kunt bovenge noemde rondreizen ook met een week strand verlengen en een aantal reizen als individuele reis boeken. Min. aantal deeln.: 25. Uiterste annuleringstermijn bij onv. deeln.: 21 dgn voor vertrek. Vraag naar de uitgebreide reisbeschrijvin gen HW 43.052/053/056/058, HZ 93.568/569/572. INCLUSIEF:3-0A»«E minisondbesnmk Supervoordelige 8-daagse cultuur- en strandvakanties naar de Turkse Rivier* Heeft u altijd al eens kennis willen maken met de indrukwekkende cultuur en schitterende natuur van Tlirkije? En wilt u daarnaast ook genieten van zon, zee en strand? Dan is dit dé aanbieding voor u! U kunt namelijk nu boeken voor een 8-daagse kennismakingsreis vanaf slechts 139!! En als u hoort wat er allemaal is inbegrepen, zult u zich realiseren wat een belachelijke weggeefprijs dit eigen lijk is. Dit is namelijk allemaal inbegrepen: vliegreis Nederland- Antalya v.v., transfers van en naar de hotels, 5 nachten verblijf in een 4- of 5-sterren hotel aan de Turkse Rivièra, 2 nachten verblijf in een 3- of 4-sterren hotel in Pamukkale en Fethiye, dagelijks ontbijtbuffet, dagelijks dinerbuffet, prachtige 3-daagse minirondreis, Nederlandse reisleiding ter plaatse. Kortom, niet alleen een zeer voordelige reis, maar ook nog eens een zeer complete reis! Voor zo weinig geld, komt u toch ook kennismaken met één van de meest populaire vakantielanden van het afgelopen jaar? En u weet: Turkije, dat doe je met KRAS! Accommodaties Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima accommodaties ingekocht aan de Turkse Rivièra. Omdat we uiteraard de prijs zeer laag willen hou den, bieden we u de accommodaties aan op no name basis. Dat wil zeggen dat u geplaatst wordt in een 4-/5-sterren hotel in of nabij één van de badplaatsen Side, Antalya, Alanya, Belek of Kemer. Dei ging, plaats en de naam van de accommodatie hoort u ter p' hotels beschikken over vele faciliteiten, zoals restaurant, bar, A en diverse sportfaciliteiten. Uw kamer is minimaal voorzien val] en toilet. Tijdens de minirondreis verblijft u in een 3-/4-sterrei| Reisprogramma in het kort Tijdens uw vakantie-maakt u een 3-daagse minirondreis naar Ac Pamukkale, deze rondreis begint in principe op de 3e dag van tie, maar dit kan in enkele gevallen ook een dag eerder of l< eerste dag van de rondreis rijden we naar Fethiye, waar we stad Kayaköy bezoeken. De tweede dag bezoeken we de Canyon, een smalle kloof in de rotsen, waar u heerlijk kunt de loop van de dag gaan we naar het natuurwonder Pamur nen kasteel7) met haar prachtige witte kalksteenterrassen, Romeinse tijd als kuuroord werden gebruikt. De nederzetting oord is Hierapolis, bekend vanwege haar graftombes uit de Romeinse periode. Tenslotte bezoeken we een aantal pittori waar u een goed beeld krijgt van het dagelijkse leven in Tur heden en verleden van uw vakantieland. Vertrekdata HW 43.278 Diverse data vanaf Amsterdam, vrijwel iedere di. vanaf Rotterdam en en vrijwel iedere wo. vanaf Maastricht. van 30/1 t/m 18/2 van 19/2 t/m 31/3 van 1/4 t/m 8/4 van 9/4 t/m 18/4 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer van 30/1 t/m 31/3 25, van 1/4 t/m 18/4 49, £j luchthaven-/toeristenbelasting en resen/eringskosten 49, weekendtoeslag: bij vertrek op za. 25, bij vertrek op zo. 15. Inclusief: vliegreis Nederland-Antalya v.v. per Inter Airlines, transfel ven-hotel v.v., verblijf in 4-/5-sterren hotel aan de Turkse Rivièra (tijden se minirondreis 3-/4-sterren hotel), verzorging op basis van I Nederlandse reisleiding ter plaatse. Exclusief: entrees (ca. 25), visum weekendtoeslag, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosterr annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 8. Uiterste annul mijn bij onvoldoende deelname: 10 dagen voor vertrek. Vraag uitgeM beschrijving HW 43.278 UITSLUITEND te boeken bij: Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28 en Hoorn, Veemarkt 45-47 INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOE 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEI tel. bereikbaar: maandag t/m vrijdag: 08.30- zaterdag: 09.30-15.30 uur, zondag: 11.00 LAATSTE PLAATSEN OP ONZE VOORDELIGE RONDREIZEN NAAR EGYPTE! REAGEER SNEL, WANT VOL VOL! e ÏÏHImifliQIlililiHIH'i (S I Fascinerende 13-/15-daagse reizen naar één van de oudste beschavingen ter wereld Prachtige 16-daagse rondreis naar o.a. Pretoria, Swaziland en Kruger Natio Vertrekdata HW 43.065 Maart 3-10-17-24-31 869 April 7 869 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 145, vertrektoeslag op 7/4 145, luchthavenbelasting en reserveringskosten 65. Algemeen inclusief: vliegreis Amsterdam-Cairo v.v. (met overstap) met Lufthansa, transfers, rondreis per comfortabele touringcar met verblijf in 5-sterren hotels en/of in een 2-persoonsbuitenhut op 5-sterren cruiseschip, verzorging volgens beschrijving, gedeeltelijk excursieprogramma, Nederlandssprekende reis leiding. Exclusief: evt excursiepakket tijdens cruise, entrees, fooien, luchthaven-/ toeristenbelasting en resen/eringskosten, reis- en annuleringsverzekering. Noot: De reisprogramma's zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Minimum aantal deelnemers: 15. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 21 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijvingen HW 43.064/065 Deze uiterst boeiende, veelzijdige én zeer populaire i.s.m. KLM voert u van Johannesburg naar Kaapstad. Via hoofdstad Pretoria rijden we naar het mijnstadje Pilgrim's laten u kennismaken met de Blyde River Canyon, Pinnacle Bourkes Luck Potholes. Hierna volgt één van de hoogtepunten van deze reis: het Kruger National Park. We bezoeken Swaziland en in Zululand maken we ken nis met de levenswijze van het trotse Zulu volk. We vervolgen onze weg naar de bad plaats Durban, het historische stadje Grahamstown, Tsitsikamma Forest en Knysna. Ook schenken we aandacht aan authentieke plaatsjes als Oudtshoorn, Stellenbosch en Swellendam. De reis eindigt in bruisend Kaapstad, met de bekende Tafelberg! Vertrekdata HW 43.061 Februari 11-25 Maart 3-10-17-31 April 7-14-21-28 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 225, luchthavenbelasting en reserve kosten 65, brandstoftoeslag 20 (tevens kunt u deze rei een volle week in Kaapstad verlengen HW 43.062) Algemeen inclusief: vliegreis per KLM, rondreis per comfortabele tou ervaren chauffeur, Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse, ve goede hotels in 2-persoonskamer met bad of douche en toilet, vei o.b.v. logies en ontbijt, excursieprogramma. Exclusief: entreegelden, koffergelden, fac. excursies, luchtnavenbelasting en reserveringskosten, stoftoeslag, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deeln.' ann. termijn bij onvold. deeln.: 21 dagen voor vertrek. Noot: deze ron zijn tevens met een volle week te verlengen. Vraag uitgebreide reisbea HW 43.059/060/061/062. Royal Egypt is onze absolute topreis en voert u highlights van één van de oudste beschavingen ter wereld! Deze afwisse lende rondreis begint in Cairo met bezoek aan de wereldberoemde Piramiden van Gizeh, vervolgens de oude hoofdstad Memphis, die nog ouder is dan Cairo. De necropolis van Sakkara en een stadstour door Cairo (facultatief) zijn de volgende hoogtepunten. Na een paar dagen aan het strand nabij Hurghada, schepen we in voor een heuse cruise over de Nijl (de levensader van Egypte) met talloze beziens waardigheden aan de oevers. Tijdens de cruise kunt u een fantastisch excursiepakket bijboeken voor slechts 125 per persoon (inclusief entreegelden). Onder leiding van een Engelsspr. gids brengt u bezoeken aan o.a. Aswan, de Highdam, die een kunstmatig meer van 5000 km2, het Nassermeer, in stand houdt, de dubbeltempel van Kom Ombo en de vallei der Koningen en Koninginnen op de westoever van de Nijl nabij Luxor. Hier schenken we aandacht aan de Kolossen van Memnon en de tempel van Hatsjespoet We sluiten de reis af met nog een aan tal dagen strandvakantie in Hurghada om alle opgedane ervaringen rustig te verwerken. Een absolute topper in ons programma! Vertrekdata HW 43.064 Maart 2-9-16-23-30 879 April 6-13 879 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 279, excursiepakket 125, vertrektoeslag op 6/4 198, luchthavenbelasting en reserveringskosten 65 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112 Amersfoort, Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 Apeldoorn, Kanaalstraat 36 Apeldoorn, Oranjerie 365 Arnhem, Stationsplein 13 Baarn, Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft, sgr Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem, Schagchelstraat la Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoom, Veemarkt 5/vp/? 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 Nijmegen, Bloemerstraat 79 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk, Oosterstraat 3 Tilburg, J. van Stolbergstr. 25b Utrecht, Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle, Sassenstraat 76

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16