Wat was uw naam? Verpleegkundig teamleider SJARTEC Rijnland Mensen voor iriemÊh Cemraal Senior opzichter kwaliteit en onderhoud ervaren assistent-accountants ZATERDAG 17 JANUARI 2OO4 Bel voor meer informatk de Personeel Accountgroef (075) 681 3677 De afdeling neurologie neurochirurgie longziekten /V2 bestaat uit twee units: een gecombineerde unit neurologie neurochirurgie met een capaciteit van 25 bedden, een gecombineerde unit longziekten neurologie, eveneens met een capaciteit van 25 bedden. Binnen de afdeling zijn enthousiaste verpleegkundigen werkzaam die een actieve bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de (verpleegkundige) zorgverlening. De unit neurologie /neurochirurgie is volop in ontwikkeling Sinds maart 2003 is er een stroke-unit operationeel waar in de nabije toekomst trombolyse zal worden toegepast. Vanaf januari 2004 zal de unit neurologie onderdeel uitmaken van de Stroke-Service Rijnstreek. De neurologieverpleegkundigen participeren in een CVA-partnergroep en draaien zelfstandig een verpleegkundig spreekuur voor CVA-patiënten die zijn ontslagen. VOOR DE UNIT NEUROLOGIE NEUROCHIRURGIE ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR EEN voor 32 - 36 uur per week (88,89 - 100%) Werkzaamheden: U geeft leiding aan de medewerkers van het team en organi seert. coördineert en ziet toe op de kwaliteit van de patiënten zorg. Naast het uitvoeren van management taken participeert u in de directe patiëntenzorg. U ondersteunt de verpleegkun dig manager bij het ontwikkelen, implementeren en bewaken van het afdelingsbeleid. U neemt deel aan werkgroepen en commissies, zowel op afdelings- als instellingsniveau. Wij vragen: De teamleider die wij zoeken is een krachtige persoonlijkheid die een coach is voor zijn/haar teamleden en een balans weet te vinden tussen afdelings- en organisatiebelang. U heeft de kaderopleiding of een vergelijkbare managementopleiding met goed gevolg afgesloten en heeft al enige jaren ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie. U heeft ervaring opgedaan met veranderingsprocessen en bent in staat projectmatig te ontwikkelen. Natuurlijk bent u in het bezit van het diploma A-verpleegkundige of HBO-V en BIG- registratie. Wij bieden u een salaris conform de CAO Ziekenhuizen; FWG 50. Daarnaast kennen wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over deze functies wordt u verstrekt door Henny van Veen, verpleegkundig afdelingsmanager verpleeg- afdelingen NI N2 en paramedische afdeling, telefoonnummer: 071 - 582 87 73, e-mail: he.v.veen@rijnland.nl. Voor meer infor matie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. Pauline Hidding-Janssen. afdeling P&O. postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer; 117LD. —r i /y rr i 11 r ziekenhuis Wij hopen u te verwelkomen in onze organisatie die volop m beweging is! Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken, Beleid Ontwikkeling, daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. Heb jij grip op subsidies? Hoe verdeelt onze gemeente subsidies, hoe ga je om met een budget van 1,2 miljoen euro? Een belangrijk deel van het takenpakket op welzijnsgebied is het behandelen van subsidie-aanvragen. Dat kan alleen goed met heldere beleidsuitgangspunten, met afstemming en de juiste beargumentering. Bij de gemeente Hillegom krijg je de kans om welzijnsbeleid vorm te geven en uit te voeren. Denk daarbij ook aan onderwerpen als breedtesport, inburgering, peuterspeelzalen. Tegelijkertijd ga je de grenzen van welzijn met andere beleidsvelden over. Je maakt integraal beleid door anderen bij jouw projecten te betrekken of door jouw kennis en vaardigheden toe te passen in projecten van anderen. Tevens krijg je de ruimte bij de gemeente Hillegom. De ruimte om als beleidsmedewerker van de afdeling Beleid en Ontwikkeling onderwerpen te aan te pakken waar je goed in bent. Spreken integrale en interactieve beleidsvoorbereiding, projectmatig werken, resultaatgericht werken je aan, solliciteer dan naar de functie van: Beleidsmedewerk(st)er onderwijs, educatie, welzijn voor met name het taakveld welzijn en educatie (20 uur per week) In deze functie bouw jè aan het subsidiebeleid en voert dit uit. Ook voor andere beleidsonderwerpen zet je trends en ontwikkelingen projectmatig om naar uitvoering. Je bent regisseur en betrekt het welzijnsveld in al haar geledingen bij het behalen van doelstellingen. Je bent een netwerker die met veel verschillende belangen kan omgaan. Tegelijkertijd sta je open om jouw vaardigheden ook op andere beleidsvelden in te zetten. Naar verwachting is dat veelal op het beleidsveld onderwijs. Wij verwachten datje beschikt over een relevante hbo-opleiding en dat je aanvullende ervaring op het vakgebied (subsidies) hebt. Veel waarde hechten we aan jouw vaardigheden om samen met betrokkenen beleid te maken, zelfstandig, projectmatig en resultaat gericht te werken. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 3.518,00 bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-privéproject, kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktijden en bedrijfsfitness. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kun je je richten tot William Slotboom, hoofd van de afdeling Beleid en Ontwikkeling, telefoon 0252-537308. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. De gemeente Hillegom hanteert screening als methode om de integriteit van de organisatie en de medewerkers te waarborgen. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties kun je tot 30 januari 2004 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen Hans Deul, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Acquisitie stellen wij niet op prijs. O O) CU PP w Wonen Centraal zet zich actief in om kwaliteit te bieden op het brede terrein van wonen, woondiensten en woon- milieus en heeft daarbij speciale aandacht voor de kwetsbare groepen in de samenleving. We hebben een gevarieerd huurwoningenbestand en zijn ook actief op het gebied van nieuwbouw en verkoop. We werken actief samen met part ners en verrichten werkzaamheden inzake de regionale woon ruimteverdeling. Bij wonenCentraal werken ruim 110 mensen goed samen, waarvan ruim 1 /3 in deeltijd. Bij de afdeling Vastgoed is binnen het bedrijfsbureau 1 vacature ontstaan voor een voor fulltime Wij bieden de volgende werkzaamheden: - Het op hoofdlijnen toezicht houden op de kwaliteit van het uit te voeren werk, zoals toezicht houden op nieuw bouw, groot- en planmatig onderhoud; - Houdt periodiek inspecties volgens de systematiek conditie meting aan een deel van het bezit; - Controleert steekproefsgewijs de kwaliteit van de uitvoering met betrekking tot het dagelijks- en mutatieonderhoud; - Maakt analyses van de gesignaleerde onderhouds- problematiek; - Opstellen van de nodige onderhoudsmaatregelen en inplannen voor uitvoering op korte-, middellange en lange termijn; - Beoordelen van bestek- en contractomschrijvingen die door een projectleider of derden zijn opgesteld. Wij vragen van u: - MTS/HTS Bouwkunde; - Uitermate klantgerichte instelling; - Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden; - Stevige persoonlijkheid met groot verantwoordelijkheids gevoel; - In bezit van rijbewijs; - Ervaring in het onderhouden van woningen is een pré. Wij bieden - Een marktconform salaris, afgestemd op de zwaarte van de functie; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloon- regeling, collectieve verzekeringen en regeling kinderop vang; - Een 36-urige werkweek; - Een arbeidsovereenkomst voor 1 jaar, bij goed func tioneren volgt een vast dienstverband. Wilt u informatie en/of solliciteren? Voor meer informatie staat de heer P. de Haan, manager Bedrijfsbureau, u graag te woord. Uw sollicitatie gericht aan de heer De Haan, moet uiterlijk vrijdag 6 februari in ons bezit zijn. U ontvangt geen ontvangstbevestiging. Binnen twee weken na de sluitingsdatum ontvangt u van ons nader bericht WonenCentraal gaat zeer zorgvuldig om met sollicitaties en werkt daarom met een sollicitatiecode. wonen Centraal Concertweg 33, postbus 2001 2400 CA Alphen aan den Rijn tel. (0172)418 518/ fax. (0172)418 592 internet www.wonenCentraal.nl e-mail: lbeumer@wonencentraal.nl Thunnissen Onderhoud Bennebroekerdijk 247 2142 LE Cruquius Postbus 152 2100 AD Heemstede Thunnissen Onderhoud is een middelgroot bouwbedrijf dat regionaal actief is op het gebied van kleinschalige nieuwbouw, renovatie, onderhoud en interieur ontwerp. Ons bedrijf staat bekend om zijn voortdurende streven naar een kwalitatief goed product. Thunnissen Onderhoud heeft een vestiging in Cruquius en in Rijnsburg, in totaal zijn bij beide vestigingen ongeveer 70 mensen indlenst. Thunnissen Onderhoud is zeer actief in de markt daardoor is oru orderportefeuille flink gegroeid. Vanwege deze sterke uitbreidiiW van onze activiteiten zijn we op zoek naar een nieuwe collega vo: onze vestiging in Cruquius: Ervaren werkvoorbereider (m/v) Functie-eisen: Y HBO werk- en denk niveau of door ervaring een gelijkwaardig niveau. Y Coördinerende rol binnen het team. Y Vermogen om collega's te coachen. Y Ervaring met zowel bouwtechnische kanten van werkvoorbereiding als organisatorische en financiële aspecten Kijk voor meer informatie op www.thunnissenonderhoud.nl. Of bi naar Rob Hillebrink, op telefoonnummer (023) 548 54 80. Als je dire: wilt reageren, stuur dan een e-mail met je sollicitatiebrief en cv, fc attentie van Röb Hillebrink. Het e-mail adres is robhillebrink@thunnissenonderhoud.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De badkamer is allang geen sluitpost meer. Vroeger was een standaard opstelling goed genoeg. Tegenwoordig willene kunnen we meer; ingetogen sober met geraffineerde oplossingen of de luxe en het comfort van een riante vijf sterren hotelkamer. Sjartec zorgt voor klassieke eenvoud die deze badkamers zo aantrekkelijk maakt. Voor onze technische groothandel zijn wij op zoek naar: Orderpicker 38 uur per week unctie omschrijving: Het pieken van orders volgens orderbonnen Controle op juistheid van gelopen orders Inpakken en verzendklaar maken van gelopen orders Administratief afhandelen gelopen orders Aanvullen vakken vanuit de bulkvoorraad Laden van de vrachtwagens unctie eisen: Accuraat, nauwkeurig te werk gaan Kennis van materialen en producten is een pré Leeftijd tussen de 18 en 30 jaar Magazijnmedewerker 38 uur per week :unctieomschrijving: Orders vervoeren naar klanten Het pieken van orders volgens orderbonnen Controle op juistheid van gelopen orders Inpakken en verzendklaar maken van gelopen orders Administratief afhandelen gelopen orders Aanvullen vakken vanuit de bulkvoorraad Laden van de vrachtwagens unctie eisen: In bezit van Rijbewijs B Nauwkeurig en accuraat te werk gaan Leeftijd tussen de 18 en 30 jaar Kennis van materialen en producten is een pré Voor onze administratie zijn wij op zoek naar: Medewerk(st)er Debiteurenbeheer 38 uur per week Functie omschrijving: Monitoren en beheren uitstaande debiteurenposf Telefonisch en schriftelijk benaderen van debiteu- e met vervallen posten Coördineren en afhandeling van disputen en betwiste vorderingen Toetsen kredietwaardigheid klanten en bepalen kredietlimieten Beheren stamgegevens debiteuren Treffen betalingsregelingen in overleg met het Hoofd Administratie Onderhouden interne contacten Onderhouden contacten met het incassobureau en het informatiebureau Ontwikkelen en bewaken van het debiteurenbeleli Opstellen rapporten en maken analyses Ondersteunen van het Hoofd Administratie bij overige werkzaamheden Functie eisen: Minimaal afgeronde MBO-opleiding en 1 2 jaai werkervaring in de financieel-administratieve richS ll of een voltooide HEAO-opleiding Affiniteit met een financiële administratie Kennis van MS Office; Outlook, Excel en Word Incasseringsvermogen, doorzettingsvermogen en overtuigingskracht Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden - Flexibel, klantgericht en initiatiefrijk Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen w Analytisch vermogen, accuraat, alert en oplossingsgericht Zorgvuldig kunnen omgaan met vertrouwelijke gegevens Interesse? Zorg dan dat uw brief en CV voor 28 januari in ons bezit zijn. Voor de vacatures orderpicker en magazijn medewerker kunt u mailen naar l.wijnands@siartec.nl en voor de vacature medewerk(st)er debiteurenbeheer naar r.noordermeer@siartec.nl Of schrijf een brief naar Sjartec Badkamers, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 404, 2300 AK LEIDEN. Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. D K Vind je bovenstaande zin foutje houdt van werken in een aangename en persoonlijke -1 Dan weet jij waarschijnlijk hoe onze relaties en professionele organisatie aangesproken willen worden. Met respect, cliëntgericht en altijd correct. Want dat verdienen SRA-Kantoor Langeveld Sigtermans zoekt onze klanten, voor de vestiging in Alphen aan de Rijn: Langeveld Sigtermans accountants en belastingadviseurs (sinds 1946) is een middelgrote adviesorganisatie (70 personen) met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Hazerswoude en Qouda. Onze clienten zijn afkomstig uit het Midden- en Kleinbedrijf maar ook ideële organisaties maken gebruik van de diensten van ons kantoor. Langeveld Sigtermans groeit. Als de naam Langeveld Sigtermans na het lezen van deze oproepje aanspreekt dan komen we graagmetjou in contact.Vooral als je collegialiteit, humor en ambitie weet te combineren met deskundigheid en integriteit. De hartelijkheid van je collega's en een leuke omgeving krijg je er gratis bij! Aangenaam accountantskantoor in het 'groene hart' legt de loper meteen voor jou uit.. Werkzaamheden Als ervaren assistent-accountant stel je met behulp van een rapportgenerator jaarrekeningen samen en stel je belastingaangiften op. Daarnaast ondersteun je beginnend assistent-accountants. Eenmaal doorgegroeid naar de functie van (junior) relatiebeheerder ben je verantwoordelijk voor een eigen cliënten-portefeuille. Persoon? Zelfstandig, flexibel, cliëntgericht, goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheden, begeleidende capaciteiten, resultaatgericht. Opleidings- en ervaringseisen? Voor deze functie vragen we een opleiding op minimaal Heao niveau. Daarnaast verwachten we dat je verder studeert voor accountant. Je hebt vanaf twee jaar ervaring. Wij bieden vanzelfsprekend interne begeleiding, 'training on the job', cursussen, enzovoort! Arbeidsvoorwaarden? Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Interesse? Of wil je meer informatie? Bel naar de heer P. (Pieter) van der Kwaak RA, telefoon 0172-44 24 25, of schrijf naar: LANGEVELD d SIGTERMANS P^iso^oocDAJpWdRjjn of per e-mail: gewoonaoeimlensacc.nl ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Kijk voor meer vacatures op onze website: ALPHEN AAN DEN RIJN, HAZERSWOUOE/BOSKOOP, COUDA WWW.lenSOCC.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34