Ie klas werk Verpleegkundig teamleider Rijnland HET KARPETTENHUIS alles halve prijs OP OP WEG WEG HUIS OPHEFFINGSUITVERKOOP karpetten, tafelkleden (persjes) sierkleden, vitrages en restanten echter een vereiste: contante betaling (geen pin-mogelijkheid) Geenjaar Autobedrijf zoekt een servicegerichte... HELEITIHHL HYUIl Groepsleerkracht persoonlijk begeleiders en woonbegeleiders n H Hoffenne ZATERDAG 17 JANUARI 2OO4 HDC916 Bel voor meer informati de Personeel Accountgn (075)681 3677 Op de afdeling interne geneeskunde (NI) van het Rijnland Ziekenhuis zijn enthousiaste verpleegkundigen werkzaam die een actieve bijdrage leveren aan de ontwikkeling van de afdeling en (de uilvoering) van het afdelmgsbeleid. De afdeling heeft een capaciteit van 60 bedden en is onderverdeeld in twee units. De units onderscheiden zich van elkaar doordat accenten gelegd worden op nefrologie en op het toedienen van chemotherapie. VOOR EEN VAN DE UNITS ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR EEN voor 32 - 36 uur per week (88,89 - 100%) Werkzaamheden: U geeft leiding aan de medewerkers van het team en organi seert. coördineert en ziet toe op de kwaliteit van de patiënten zorg. Naast het uitvoeren van management taken participeert u in de directe patiëntenzorg. U ondersteunt de verpleegkundig manager bij het ontwikkelen, implementeren en bewaken van het afdelingsbeleid. U neemt deel aan werkgroepen en commis sies. zowel op afdelings- als instellingsniveau. Wij vragen: De teamleider die wij zoeken is een krachtige persoonlijkheid die een coach is voor zijn/haar teamleden en een balans weet te vinden lussen afdelings- en organisatiebelang. U heeft bij voorkeur de kaderopleiding of een vergelijkbare management opleiding met goed gevolg afgesloten en al enige jaren ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie. Daarnaast heeft u affiniteit en/of kennis en ervaring op het gebied van de oncolo gische zorgvrager. U heeft ervaring opgedaan met veranderingsprocessen en bent in staat projectmatig te ontwikkelen. Natuurlijk bent u in het bezit van het diploma A-verpleegkundige of HBO-V en BIG- registratie. Wij bieden u een salaris conform de CAO Ziekenhuizen; FWG 50. Daarnaast kennen wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over deze functies wordt u verstrekt door Henny van Veen. manager verpleegafdelingen NI N2 en paramedische afdeling, telefoonnummer; 071 - 582 87 73. e-mail: he.v.veen@rijnland.nl en Petra van der Kroon, team- leidster. telefoonnummer: 071 - 582 87 26. Voor meer informa tie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. Pauline Hidding-Janssen, afdeling P&O, postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 119LD. ziekenhuis Wij hopen u te verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging is! Wij zoeken Winkel Management Assistenten voor onze Albert Heijn gemakswinkels op NS stations Den Haag Centraal, Rotterdam Centraal en Leiden. Dagelijks bezoeken vijftigduizend klanten onze 16 succesvolle Albert Heijn gemakswinkels. Wij zijn zeven dagen per week geopend van 06.30 - 22.00 uur. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. Parttime of fulltime. Als Winkel Management Assistent ben je verantwoordelijk om de administratie in de winkel als een trein te laten lopen. Daarom zorg je er o.a. voor dat de geld- en goederenstroom goed verwerkt wordt en dat de personeels- en urenregistratie op orde is. Voor deze functie heb je HBO-niveau nodig. Verder is kennis van en ervaring met winkel- en of administratieve processen een pré. Een afwisselende job binnen een succesvolle organisatie! Bel voor meer informatie (0800 - 023 17 70). Direct solliciteren kan ook. Stuur je gegevens naar Stationsfoodstore B.V., ta.v. Petra Cesar (Manager Personeel Organisatie), Antwoordnummer 4420, 3500 VE Utrecht Of mail naar sollicitatiefoodstore@stations.ns.nl. Winkel Management Assistent bij Albert Heijn op 't station. Probeer maar eens leuker werk te vinden. Na bijna 70 jaar komt er een tijd van afscheid nemen Herensingel 10-11 Leiden Tel.: 071-5218130 Op maandag gesloten. Receptionist Werkplaats m/v In deze functie bent u verantwoordelijk voor planning, aanname, routing, facturatie en administratie van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. U adviseert onze cliënten op de juiste wijze waarbij u streeft naar een optimale klanttevredenheid. Profiel: MTS-motorvoertuigen of een gelijkwaardige opleiding Een servicegerichte commerciële persoonlijkheid Goede communicatieve vaardigheden Een sterk organisatorisch vermogen Tevens zijn wij binnen ons team op zoek naar een vakbekwame Monteur Motorvoertuigen m/v voor 38 Wat vragen wij van jou: 1e of 2e monteur Bij voorkeur in het bezit van APK-keuringsbevoegdheid Enige ervaring in de elektronica Flexibele instelling Bereid om middels training en opleiding het vak automonteur verder uit te buiten Ook zijn wij op zoek naar een enthousiaste Verkoper m/v uur) Part-time verkoper Een resultaatgerichte collega met relevante praktijkervaring, die samen met onze crew meewerkt aan de verdere groei van ons bedrijf. Wij bieden: Een afwisselende baan in een modern autobedrijf met voldoende mogelijkheden en een meer dan uitstekende werksfeer. Interesse? Geenjaar Autobedrijf biedt uitdagende functies met een daarbij passend salaris. Als je wilt werken bij een gemotiveerd team dat het beste wil bieden voor haar klanten, schrijf dan op korte termijn een brief met cv aan: Geenjaar Autobedrijf T.a.v. de heer T. Geenjaar Hallenweg 2 2316 JW Leiden Per e-mail solliciteren kan ook: tgeenjaar@hyundai.nl Voor meer informatie kun je bellen naar Q?1 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg ZH zoekt voor basisschool De Burcht per 1 maart 2004 Jongste kleuters, instroomgroep De vacature ontstaat door grote instroom in de onderbouw en is waar schijnlijk van tijdelijke aard. Het betreft een benoeming voor 4 dagen, minder is bespreekbaar. Afstuderen en direct een baan? Kom eens praten. We zijn op zoek naar een collega die: Bewust kiest voor het protestants christelijk onderwijs. Een goede leef- en werksfeer wil en kan creëren Om kan gaan met niveaverschillen binnen de groep. Onze school is een gezellige dorpsschool waar we met elkaar proberen te werken aan kwalitatief hoogwaardig onderwijs. Er wordt gewerkt vanuit het leerstofjaarklassensysteem met daarbij de nodige aandacht voor zorgverbreding zowel binnen als buiten de groep. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school: Dhr. W. Glasbergen, tel. 071-407 44 67 (school) of 071 -402 09 94 (privé). Sollicitaties kunnen tot 6 februari gestuurd worden naar: C.B.S. De Burcht, t.a.v. Dhr. W. Glasbergen, Broekweg 32, 2235 BK Valkenburg ZH. Info: www.cbsdeburcht.nl Eén op de 150 mensen heeft epilepsie. Verreweg de meesten van hen kunnen - zij het soms m enige beperkingen - een leven leiden als ieder ander. De Stichting Epilepsie Instellingen Nederl; speelt hierin een belangrijke rol, met zorg, behandeling, onderzoek en woonfaciliteiten, op verschi locaties in Nederland. Binnen het cluster Zorg Wonen, locatie Cruquiushoeve, wonen cliënten die naast hun epilepsie op andere gebieden ondersteuning en behandeling nodig hebben. Onder meer voor intensieve licha verzorging of begeleiding in verband met een verstandelijke handicap, of voor gedragsproblemen Zorg Wonen gaat binnenkort werken volgens het nieuwe individuele ondersteuningsmodel. Hierin uitgegaan van de wensen en mogelijkheden van onze cliënten, waarbij we ons goed bewust zijn de gevolgen van epilepsie. Voor deze nieuwe manier van werken zoeken wij voor diverse afdelin (20 tot 36 uur in de week) die het een uitdaging vinden om vraaggericht te werken. Door diverse nieuwe methoden wordt ervoor gezorgd dat cliënten met epilepsie de regie voeren over hun eigen leven en daarin zelf keuzes kunne maken. Natuurlijk wordt hun de gelegenheid geboden om zich te ontplooien en kunnen zij een gewaan maatschappelijke rol vervullen. De functies Als persoonlijk begeleider, de spil in de totstandkoming en uitvoering van de ondersteuningsplannen, belangrijkste taak actief te zoeken naar de wensen en behoeften van een aantal cliënten en deze exj maken in een individueel ondersteuningsplan. U maakt hierbij gebruik van de kennis en kunde van werkers van andere disciplines. Uiteraard zorgt u ook voor de uitvoering van dit plan, waarbij u gespit op een goed resultaat. Als woonbegeleider richt u zich op het realiseren en uitvoeren van de dagelijkse ondersteuning woonplek van de cliënt. Uiteraard in overeenstemming met de vastgestelde doelen van het indiv i ondersteuningsplan. Uw profiel Als persoonlijk begeleider hebt u een opleiding op MBO-niveau 4 op sociaal-pedagogisch of verplege verzorgend gebied, of HBO SPH dan wel V. U hebt ervaring in een begeleidende functie. Kennis van en ervaring met het begeleiden van mensen met epilepsie is een pre. Als woonbegeleider hebt u kennis en ervaring op ten minste MBO-niveau 3, bij voorkeur op sociaal- pedagogisch of verplegend/verzorgend gebied. Praktische kennis van en ervaring met het ondersteu[I en begeleiden van cliënten met epilepsie is een pre. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is conform functiegroep 45 van de CAO-Ziekenhuizen; voor de functie van persoonlijk bedh maximaal 2.507,- en voor de functie van woonbegeleider conform functiegroep 35 maximaal 2.121 per maand bij een volledig dienstverband. Daarnaast kennen wij een uitgebreid meerkeuzesysteem voorwaarden. Meer informatie Voor nadere informatie kunt u via het secretariaat PO&O contact opnemen met de betreffende afdelii manager, telefoon (023) 558 84 51of kijk op onze website www.sein.nl Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief, met c.v. en vermelding van de functie kunt u vóór 27 januari a.s. sturen naar Sticti Epilepsie Instellingen Nederland, t.a.v. het secretariaat PO&O, Postbus 540, 2130 AM Hoofddorp. U kunt ook mailen naar mvsteijn@sein.nl of ons online sollicitatieformulier invullen. Stichting Epilepsie Instellingen Nederland PCPO D&B De Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek is het bevoegd gezag van de tien PC basisscholen in de regio. Op de scholen van de Stichting werken ca. 235 personeels leden aan het onderwijs ten behoeve van ca. 2600 leerlingen. De Stichting PCPO D&B heeft een bestuurskantoor in Voorhout. Het bevoegd gezag bestuurt op hoofdlijnen. De bestuursdirecteur is eindverantwoordelijk voorde uitvoering van het beleid op bovenschools niveau. De Duin- en Bollenstreek is een aantrekkelijk woongebied. Het ligt dichtbij duin, bos, strand en plassen, maar ook dichtbij steden als Haarlem, Leiden, Den Haag en Amsterdam. Stichting PCPO D&B Postbus 98 2215 ZH Voorhout Tel. 0252-434040 bureau@pcpo-db.nl www.pcpo-db.nl Het bestuur van de Stichting voor Protestants Christelijk Pri Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek zoekt per 1 februari 2 of zo spoedig mogelijk daarna enkele leerkrachten (m/v) de fontein Een leerkracht voor groep 1 op basisschool De Fontein in Hillegom (wte De Fontein staat in Hillegom en telt ongeveer 260 leerlingen. In de school w naar gestreefd een onderwijssfeer te creëren die gekenmerkt wordt door ver naastenliefde, persoonlijke verantwoordelijkheid en oog voor de specifieke van elk kind. In de school wordt gewerkt vanuit het leerstofjaarklassen-systeem met de no e aandacht voor adaptief onderwijs en zorgverbreding binnen en buiten de gr© Meer informatie wordt graag verstrekt door Jan Westerbeek (dir.) tel. 0252-5!f (school) of 0252-212630 (privé). Adres van de school: Willem de Rijkelaan 2181 TA Hillegom. Email: j.westerbeek basisschooldefontein.nl Een leerkracht voor groep 3 (wtf1,000) voor basisschool Oostergeest in Warmoni Oostergeest is een school met ca. 150 leerlingen. Het schoolteam bestaat i en parttime leerkrachten. De school is gestart in 1915 en staat op een uniek g in het mooie dorp Warmond. In de school kbmen naast de cognitieve vaardii et ook de creatieve vaardigheden ruim aan bod. Het is een school waar de zorf kind centraal staat. Meer informatie wordt graag verstrekt door André de Best(dir.) tel. 071-3011 (school) of 071- 4077852 (privé). Adres van de school: Laan van C 2361 GA Warmond. Email: cbsoostergeesthetnet.nl Een leerkracht voor groep 1/2 (wtf: 0,5376) p-covb»«»«r'N.M»» voor basisschool Hoffenne te Noordwijk Hoffenne is een school met ca. 350 leerlingen. Onze school wil de kinderen geven om hun eigen mogelijkheden te ontplooien. Ze moeten leren om zelfs [j verantwoordelijk, creatief en kritisch te kunnen leven. Onze school is steeds keling, past nieuwe onderwijskundige ideeën toe en heeft grote zorg voor all ren. Meer informatie wordt graag verstrekt door Bram Lambrechts (dir.) tel. 071- (school) of 071-3618466 (privé). Adres van de school: Invaltij 17, 2201 WN Email: hoffenne@hetnet.nl Een leerkracht voor groep 1 op basissch<% De Regenboog in Voorhout (wtf. 0,4639) De Regenboog is een school met ca. 550 leerlingen verdeeld over 22 groej óii schoolteam bestaat uit 33 full- en parttime leerkrachten. De school is gehuis sn twee locaties in moderne gebouwen. Vanuit een christelijke achtergrond en i Vc sfeer van vriendelijkheid en respect, werken we aan een optimale ontwikkeli n kinderen. Het onderwijs is klassikaal georganiseerd met interne differentiatie aandacht voor integrale leerlingenzorg. Meer informatie wordt graag verstrekt door Rindert Rindertsma (dir.) tel. 02JT(' (school) of 0252-232773 (privé) en/of Nelly van der Lans (adj.dir.) tel. 0252-1 (school) of 0252-226911 (privé).Adres van de school: Distelweg 60, j: 2215 DZ Voorhout. Email: rbschool@zonnet.nl [h Voor bovengenoemde functies zoeken we full- en/of parttime leerkracl gemotiveerd kiezen voor het protestants christelijk onderwijs: willen werken aan adaptief onderwijs: voldoende tijd en energie in de school willen steken om deze gezamenlijk optimaal mogelijk te laten functioneren; over goede contactuele vaardigheden in relatie tot kinderen, ouders, en te beschikken nr Het gaat in eerste instantie om tijdelijke banen. U kunt uw schriftelijkec sollicitatie uiterlijk 27 januari 2004 richten aan de directeur van de 1 betreffende school. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestek JJJ

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 30