lulxi Leef je uit in jé Leiden Ik wil een uitdagende medische baan. ccountmanager care m/v De gemeente Leiden zoekt v/m: Preventie Controleur Preventie Adviseur Ambitieus resultaatgericht commercieel (iorg en Zekerheid Hoofd dagopvang/leidinggevende A AG 17 JANUARI 2004 HDC914 iduele medewerker^ ïfonds als particulier. organisatie is dan mstandigheden. Dat SUITABLE LASSIEKE HERENMODE :rnieuwende informele manier van heren- retail zoekt voor haar winkel in Leiden een VERKOPER met AMBITIE tegi :ieke itiatil; iting verp ei :n part-time minimaal 4 dagen in de week rvaring in de verkoop is vereist :n gezellige correcte persoon eheersing van de Nederlandse en Engels taal es uitsluitend schriftelijk inclusief c.v. foto naar: ev >'e rsoneelszaken 'e Rijn 20 C Leiden e-mail naar: suitableshop.nl Zandbergen en zn. vleeswaren b.v. is een toonaangevende en snelgroeiende organisatie, gespecialiseerd in het produceren van een breed scala aan spekproducten. Verkoop vindt plaats aan de retail in hoofdzakelijk het binnenland. Stuur je schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 2 weken naar: Zandbergen en zn. vleeswaren b.v., t.a.v dhr. W. Haver, afdeling personeelszaken, Jan van Krimpenweg 2, 2031 CE Haarlem. Voor onze uitbenerij zijn wij op zoek naar een enthousiaste, hardwerkende en stressbestendige: AFDELINGSCHEF (uitbenerij) Werkzaamheden: - aansturen en leidinggeven aan 7 uitbeners en 2 expeditiemedewerkers - waarborgen van de kvyaliteit van het binnenkomende en gesneden vlees - zelf snijwerkzaamheden uitvoeren Uw profiel: - bij voorkeur leidinggevende ervaring - ervaring in uitbenerij ejn/of vleeswarenindustrie - mesvaardig - communicatief vaardig - goede beheersing van de Nederlandse taal Wij bieden: - een uitdagende baan - goede arbeidsvoorwaarden Voor overige inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met orjze personeelsfunctionaris, de heer W. Haver (telefoon: 023-5530667). ers! Een belangrijk doel pen cultuur, waardoor Meer vacatures? www.goossenswonen.nl Weten we toch. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Of reageer op onderstaande functies. Sociaal verpleegkundige Bij een medische instelling in Leiden kun jij aan de slag als sociaal verpleeg kundige. Je beschikt over minimaal een opleiding HBO/V en/of MGZ. Daarnaast ben je enthousiast, flexibel, heb je goede communicatieve vaardigheden en ben je in het bezit van een eigen auto. Het betreft een parttime functie, voor 2 a 3 maanden vanaf half februari a.s. Verpleegkundige B Bij een pschychiatrische instelling in Leiden en omstreken kun je aan het werk als verpleegkundige B. Je beschikt over een afgeronde opleiding verpleegkunde B. Relevante werkervaring is een pré. Het betreft hier zowel aanvragen voor onbepaalde tijd als ad hoe aanvragen. Heb je interesse in één van de bovenstaande functies of ben je op zoek naar een andere functie in de medische branche, neem dan contact met ons op. Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, rapenburg@luba.nl, 071-514 97 45 Luba LEIDERDORP, Winkelhof 9, leiderdorp@luba.nl071-589 98 62 Luba KATWIJK, Noordeinde 36, katwijk@luba.nl,071-407 40 44 Kom ook langs op onze banendag: zaterdag 31 januari van 11.00-15.00 uur! personele diensten Luba. Het menselijke bureau. Goossens wonen slapen is een snelgroeiende holding behorend tot de top-3 van de Benelux binnen de meubel- retailmarkt. Op een 10-tal locaties, met 500 medewerkers, bieden wij onze bezoekers een bijzondere collectie kwaliteitsmeubelen en slaapkamers. Heb je interesse Reageren kan op de volgende manieren: Schrijf naar Goossens wonen slapen t.a.v. Mevr. P. van Gerwe, postbus 13, 5469 ZG Erp Reageer per e-mail petger@goossenswonen.nl Reageer via www.goossenswonen.nl Of neem voor meer informatie contact op met mevr. P. van Gerwe via telnr. 0413-214601 Divisie Zorgkantoren houdt zich bezig met de uitvoering van de emene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) in de regio's stelland en de Meerlanden en Zuid-Holland Noord. De divisie zorgt de administratie voor de AWBZ, koopt zorg in en houdt zich g met wachtlijstregistratie en zorgbemiddeling voor de zorg- gers in beide regio's. Voor de afdeling zijn wij op zoek naar een Geef enthousiaste mensen de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan dé MIDDELD 34 UUR PER WEEK Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 De afdeling Preventie maakt deel uit van de dienst Brandweer van'de gemeente Leiden, Naast activiteiten op het gebied van brandpreventie voor de gemeente Leiden worden ook adviezen gegeven aan een aantal gemeenten in de regio. De afdeling Preventie verricht tevens werkzaamheden op het gebied van pro-actie en preparatie. Er wordt een actief beleid gevoerd ten aanzien van alle taken op het gebied van de bouwregelgeving. Mede naar aanleiding van de inhaalslag gebruiksvergunningen in het kader van het actieprogramma fysieke veiligheid zijn bij de afdeling Preventie de volgende vacatures ontstaan: :ecialiseerd in ziekte nverzekeringen, zowel ht op ontwikkeling, bij aandacht staat. Immers, de sleutel Voor alle zekerheid dichtbij. ie naar aanleiding van deze advertentie wordt njet op prijs gesteld. Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Voor meer informatie neemt u contact op met de heer W. Brama of mevrouw A. Theissen, afd. Preventie, 071-3661712/1711 U kunt reageren tot 2 februari 2004. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De standplaats is de Brandweerkazerne aan de Rooseveltstraat te Leiden. Wanneer u meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op of Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Brandweer Leiden, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden of per mail naar: p&o@hollands-midden.nl. Graag duidelijk de functie vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Brandweer, afd. Preventie (36 uur p/w) Dienst Brandweer, afd. Preventie (36 uur p/w) U controleert periodiek of er aan de gebruiksvergunningen verbonden voorwaarden wordt voldaan en u vormt per con trole een oordeel over de mate waarin aan de gestelde eisen is voldaan. U inventariseert de gebruiksvergunningplichtige panden en inspecteert de panden op brandveiligheid. U heeft een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur Bouwkunde. Tevens heeft u het certificaat controle functionaris van de opleiding Hoofdbrandwacht in uw bezit, of de bereidheid deze te behalen. U heeft minstens 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Bovendien heeft u goede contactuele en adviesvaar digheden, inlevingsvermogen en overtuigingskracht. Uw salaris bedraagt max. 2,802,- bruto p/m (schaal 8) bij 36 uur p/w. U adviseert en beoordeelt bouwplannen en overlegt met de verschillende partijen hierover. U behandelt aanvragen voor ge bruiksvergunningen, controleert en handhaaft de voorschriften. Tevens geeft u voorlichting op het gebied van brandpreventie. U heeft een opleiding op MBO/HBO-niveau, bij voorkeur Bouw kunde, het diploma Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht (1) en het certificaat preventie van de opleiding brandmeester of u bent bereid deze te behalen. Daarnaast heeft u kennis van de wet- en regelgeving en drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Bovendien heeft u goede contactuele en adviesvaardig heden, inlevingsvermogen en overtuigingskracht. Uw salaris bedraagt max. 3.164,- bruto p/m (schaal 9) bij 36 uur p/w. Ondernemende verkoopmanagers m/v (fulltime) ZIEKENPONDS PARTICULIER Professionele opvang van baby's, peuters en schoolgaande kinderen in Wassenaar SKW biedt dagopvang aan kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar en naschoolse opvang aan kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar. De opvang voldoet aan alle wettelijke nonnen die de gemeente en rijksoverheid aan goede kinderopvang stellen. SKW bestaat uit 13 groepen, in totaal werken er 57 medewerkers. In verband met het vertrek van het hoofd dagopvang van kinderdagverblijf 't Hummeltje zijn wij op korte termijn op zoek naar voor kinderdagverblijf 't Hummeltje voor 24 uur per week Je hebt leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden voor het stimuleren en instrueren van medewerkers. Je hebt plan- en organisatievermogen voor het coördineren en bespreken van werkzaamheden binnen het kinderdagverblijf. Je bent pro-actief en ondernemend in het signaleren en bespreken van consequenties van ontwikkelingen. Je beschikt over mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid voor het onderhouden van contacten binnen en buiten de onderneming en het opstellen van werkplannen. Je werkt in deze functie samen met een ander hoofd dagopvang op dezelfde locatie en het hoofd naschoolse opvang. Je legt eindverantwoording af aan de directeur. Voor deze functie vragen wij: HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een afgeronde managementopleiding in de kinderopvang dan wel bereid de opleiding te volgen, pedagogische kennis, kennis van organisatorische processen en inzicht in groepsdynamische processen. Wij bieden: prettige werkomgeving met ruimte voor eigen inbreng; deskundigheidsbevordering, scholingsmogelijkheden, reiskostenvergoeding, spaarloonregeling; salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Kinderopvang. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: Stichting Kinderdagverblijven Wassenaar t.a.v. Thessa Schouten Van Polanenpark 243, 2241* SL Wassenaar of per e-mail: thessa@kinderdagverblijven-wassenaar.nl Voor informatie of een uitgebreide functieomschrijving kun je bellen naar: 070-5113147 en vragen naar Thessa Schouten, directeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. *-• Wij zoeken 3 Voor onze filialen 'Villa Arena' en 'Rotterdam Alexandrium' enthousiaste, q ondernemende verkoopmanagers die eindverantwoordelijk zijn voor een (deel van een) verkoopfiliaal op het gebied van verkoop, administratie en personeel en aangesproken worden op het commerciële resultaat. Je vertaalt het verkoop-jaarplan in overleg met collegae naar je eigen filiaal en voert dit vervolgens samen met je verkoopteam, waaraan je leiding geeft, uit. ft- Je zorgt hierbij voor een efficiënte en effectieve personeel- en activiteitenplanning en filiaalorganisatie. Door o.a. de kwaliteit van het verkoopteam naar een hoger plan te tillen lever je een belangrijke bijdrage aan het verhogen van het winkelresultaat. Kortom: een uitdagende baan in een zeer commerciële omgeving voor een echte "people-manager" en "verkoopdier" Qj 0 Wij bieden Een ambitieuze, commerciële functie binnen een jonge, dynamische organisatie. Door middel van onze uitgebreide training en uitstekende begeleiding word je in staat gesteld klanten in je verkoopfiliaal optimaal te (laten) adviseren en op een n juiste manier leiding te geven. Je krijgt een prima basissalaris geboden, een v interessante bonusregeling en een uitgebreid pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. V. Wij vragen Een commerciële opleiding op MB0+/HB0 niveau. Daarnaast heb je ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in de retailbranche. Je bent een ondernemende sterke persoonlijkheid en beschikt over goede contactuele en commerciële eigenschappen. In deze functie wordt van je verwacht dat je bereid bent tot werken op de zaterdagen en minimaal 15 zon- en feestdagen per jaar. 5 Spreekt dit jou aan Ons oog valt op jou. Het zorgkantoor koopt zorg in ten behoeve als je dit in huis hebt van haar cliënten. Als accountmanager relevante opleiding op HBO-/academisch ben je verantwoordelijk voor het inkopen niveau; van kwalitatief goede en doelmatige zorg. minimaal twee jaar ervaring in de De AWBZ-markt wordt gekenmerkt door gezondheidszorg, bij voorkeur de schaarste en wachtlijsten. Mede in ver- geestelijkegezondheids- en/of band hiermee starten wij in 2004 met een gehandicaptenzorg; nieuwe, AWBZ-brede manier van inkopen bij voorkeur kennis over de regelgeving, van zorg bij toegelaten instellingen. structuur en organisatie van de gezond- De accountmanager krijgt een belangrijke heidszorg; rol bij het opzetten en signaleren van ont- onderhandelings- en besluitvaardig- wikkelingen in de markt en de vertaling heid; naar beleid. Een tekort aan zorg voor onze analytisch vermogen; cliënten zie je als een uitdaging om ook creatief en flexibel; buiten de gebaande paden oplossingen te gevoel voor verhoudingen. vinden. Je streeft naar win-winafspraken en wederzijdse acceptatie bij meerdere belangengroepen. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 3327,00 bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek, en een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men metJeanetden Haan, zorgmanager, telefoon (071) 5 825 945. Je schriftelijke sollicitatie kun je o.v.v. vacaturenummer 0312-083 binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus 400,2300 AK Leiden, of e-mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl i i m m m m i m ars m I V

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 29